کد خبر: ۸۲۴۸۱
۵۸۲ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

پیام جعفر پناهی از تخت بیمارستان درباره ملک مطیعی

۱۳۹۷/۳/۵
۲۰:۲۶

جعفر پناهی که امروز در بیمارستان بستری شده است، تاکید کرد هیچ خبری شایسته نیست که مراسم تشییع ناصر ملک‌مطیعی را تحت شعاع قرار دهد.

برترین ها: جعفر پناهی که امروز در بیمارستان بستری شده است، تاکید کرد هیچ خبری شایسته نیست که مراسم تشییع ناصر ملک‌مطیعی را تحت شعاع قرار دهد.

جعفر پناهی، کارگردان فیلم «سه رخ» و برنده بهترین نویسنده فیلمنامه از جشنواره کن، در پستی اینستاگرامی، بستری شدن خود در بیمارستان را یک مسئله ساده دانست که شایسته نیست مراسم تشییع پیکر ناصر ملک مطیعی را تحت شعاع خود قرار دهد.

او از روی تخت بیمارستان نوشت: «سلام دوستان، سپاس از لطف همه شما. حالم خوب است. مسئله خاصى نيست. نه مشكل قلب دارم و نه بيمارى حاد. در حد توفيق اجبارى براى استراحت و فكر كردن به فيلم بعدى. همين. مراسم تشییع ناصر ملک‌مطیعی ساعت نه‌ونيم صبح فردا یکشنبه ششم خرداد از ساختمان شماره دو خانه سینما، خیابان وصال تقاطع طالقانی برگزار می‌شود. هيچ خبر ديگرى شايسته نيست كه اين مراسم را تحت شعاع قرار دهد.»

پیام جعفر پناهی از بیمارستان درباره ملک مطیعی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۳/۵ ۲۲:۴۲

طبق ان چیزی که بیرون امده . هر نمادی و شخصی که یاد رژیم سابق برای مردم احیا میکند و حس نوستالژیک دارد ممنوع هست.
این هنرمندان گناهی ندارند اما برچسب سینما و دوران رژیم قبل با خود دارند .همینطور نوع شخصیت فیلم های این هنرمندان ،قهرمانی که مقابل پلیس و حتی دولت می ایستد یکنوع بد اموزی از نظر مسئولان دارد که مردم تحریک به مقاومت ایستادگی و شورش و قهرمان بازی میکند.

سینمایی که زینال بندری را یکوقت گفتند بس هست چون رواج یکنوع فرهنگ بین مردم میداد خوشایند مسئولان نبود با انکه این فیلم ها پرفروش هم بودند

اخبار روز