کد خبر: ۸۲۹۲۷
۲۲۴۵ بازدید
۲۲۵ دیدگاه

اهانت بی سابقه به ساحت روحانیت و مرجعیت توسط امام جمعه میانه +فایل صوتی

۹۷/۳/۲۷
۲۳:۵۵

امام جمعه میانه با حرام اعلام کردن تاتو گفت: این فعل، حرام است کاری ندارم که اخیرا بعضی "ملاهای خرفت"! گفته اند تاتو اشکالی ندارد.

صدای میانه ضمن عذرخواهی از مخاطبین خود به ویژه از روحانیت محترم، در عدم سانسور این صفت، فایل صوتی این سخنرانی رسمی در جمع بانوان حوزوی را منتشر می کند.

 

فایل صوتی ؛اهانت بی سابقه به ساحت روحانیت و مرجعیت توسط امام جمعه میانه(کلیک کنید)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۱۴ ۱۱:۲۰

واقعا عجيبه اين کامنت براي دفاع از رهبري به خود رهبري توهين ميکنه جالبه صاحب کامنت يا ساهي است يا منافق کدداره؟!!

۹۷/۴/۱۳ ۰۷:۱۳

مثل کپک سرت را نداز داخل برف بخاطر چاپلوسی وخودشیرینی اخرتت را خراب نکن و بحث را به حاشیه نبر

۹۷/۴/۷ ۲۰:۳۴

بنام خدا.با سلام.*هیچ وقت امام جمعه عزیزمان آقای محمدی چنین توهینی نکردن متأسفانه ی عده سودجو و منفعت طلب چون با امدن حاج اقا محمدی منفتشون قطع شده ،ماقبل و مابعد سخنان رو قطع کردن و جوسازی میکنند.
ان شاءالله تمام افراد سودجو ارزوهای خودشان رو به گور میبرند.

۹۷/۴/۲ ۱۹:۴۴

دوست محترم (متعرّض به مکتبه) : حضور انورتان عارضم مکتبهء امیر المومنین(ع) توسط استاد مرحوم آیت الله احمدی میانجی (طاب ثراه) بنیان گذاری شده برای پرورش نیروهای راستین انقلابی پیش از انقلاب و بعد از آن نیز با اهدای بیش از 70 شهید بویژه از طلاب در جنگ8ساله تحمیلی همیشه نقش پررنگی در انقلاب اسلامی داشت. در آنجا هم مثل سایر جاها همه که نمیشود بالإجبار یک نوع سلیقه و نظر داشته باشند و نمیتوان همه را با یک عینک دید (زیرا در آنجا جبرو اجبار به تفکری خاص کاره ای نبود وراهی نداشت بغیر از استدلال وتفکّر و مطالعات اسلامی و بحث. بنده خود همانجا سالها فعالیت کرده ام ولی نظراتمان با شخصی که اشاره کردید در پاره ای جهات یکی نیست .غرض اینکه اماکن خوش نام و سابقه را با خطای منِ نوعی، ملاکِ تشخیص قرار ندهید. باتشکر

۹۷/۴/۲ ۱۸:۵۰

جناب نائبی ضمنا منبعد برای تصحیح یا تکمیل کتابتان بنام واژگان زبان ترکی در فارسی بجای لغتنامه ی دهخدا (که ذیل اوراق کتاب منبع آورده ای) به درب منازل عامهء مردم مراجعه و تکمیل ندانسته ها کنید و ذیل کلمات، منبع آن را هم بنویسید مثلا ماخذ فلان خالا هست فلان دایی...

۹۷/۴/۲ ۱۸:۳۵

اگر همین ادبیات بی ادبانه ی تو رو ما مینوشتیم هزاران فغانو واویلا سر میدادی به علاوه ی جوسازیت که ما بی ادبیم ولی الان خودت رو جزو مودبین قلمداد میکنی و هر چی دل تنگت میخواد مینویسی

۹۷/۴/۲ ۱۸:۳۴

کور آن کسیه که دهها نفرو مخالفو یک نفر میبینه و یک نفر خودشو هزاران . حد اقل آی پی ها که دست خودته میتونی بشماری بعد نادرست حرف بزنی. ضمنا کسی با او هم مدرسه نبوده و نیست. این از خیالاتِ شماست.

۹۷/۴/۲ ۱۸:۳۱

نفهمی برازنده ء خودته نه دیگران . با دروغ چقد میتونین کارِتون رو جلو ببرین .بطور مثال محمدی هیچ بنا وکارگری از تکاب نیاورده برای ساخت وساز ولی شماها بلدین چطور از کاه کوه بسازین و بهش تهمت بزنین درست مثل شیوه ای که معاویهء ملعون با علی ابن ابیطالب سلام الله علیه رفتار کرد .

۹۷/۴/۲ ۱۷:۲۹

جناب اقای محمدی چه جواب ودلیلی داری که فردا اهل تسنن جار میزنندکه امام جمعه میانه به مراجع تقلید خودشان خرفت میگوید چه حوابی به مقلدان مراجع داری شما چطوری خودت را منسوب به ولایت فقیه می دانی؟ چه حوابی به شهدا و حوزه های علمیه داری

۹۷/۴/۲ ۱۵:۰۵

واقعا ادم متاثر میشه که افرادی چشم خود را بر واقعیت بسته و نمی خواهند از هواب خرگوشی خود بیدار شوند وحاضرند بخاطر دنیای دیگرا ندین خود رازیر پا بگذارندوبخاطر خودشیرینی و چاپلوسی از دین وایمان خود مایه بگذارنداینکه امام جمعه شهری به مراجع توهبن میکندوبجای ابنکه معذرت خواهی بکند یک عده دادند دفاع غیر اخلاقی میکنند و چه راحت توجیه میکنند هرکس در هر پست مقامی بخواهد به رهبر ومراجع توهین کند ما کوتاه نمی نشینیم خرفت کسی است که ندانسته وبدون علم تهمت میزند وقضاوت میکند

۹۷/۴/۲ ۱۰:۲۵

واقعا اینقدر کورید و از جامعه فاصله دارید؟ همینه که حرف مردمو نمی فهمین. غیر از حمایت یک طلبه هممدرسه, کی از اهانتها و فحش های آقای امام جمعه راضیه؟

۹۷/۴/۲ ۰۸:۳۱

یادش بخیر وقتی دکتر حیدری آزاد (فرماندار سابق) به جد و بدون ترس و واهمه پیگیر حل مشکلات شهرستان بود به وی هم بی مهری کردند و آخر هم به وی چنان کردند که با کافر هم روا نبود چنان کنند و مردم هم قدر وی را ندانستند و حال نوبت امام جمعه مردمی و نترس میانه است

۹۷/۴/۱ ۲۳:۵۴

از این 850 نظری که نوشته شده بیشترش در ردِّ دیدگاههای تعصبی و جوسازانه برخی نسبت به امام جمعه نوشته شده و انتقاد به شماست نه امام جمعه . بشمارین متوجه میشین . تازه تعدادی رو هم سانسور کرده سایت و نیاورده .

۹۷/۴/۱ ۰۱:۲۶

داستان های مدیریتی (بودجه ی آروغی)روزی پادشاهی خزانه را خالی دید، پس به وزیر زیرک خود دستور داد طرحی برای بودجه سال بعد ارائه کند؛ وزیر پس از مشورت با اصحاب اقتصاد ، برای جبران کسری بودجه طرحی ارائه کرد که شامل سه بند بود:
1-مالیات دو برابر شود.
2-نیمی از گاو و گوسفند ها به نفع دولت مصادره شود.
3-کسی حق ندارد آروغ بزند!

پادشاه که طرح را دید، با پوزخندی به وزیر گفت اول و دوم اش قبول، اما سومی یعنی چه؟ چرا نباید آروغ بزنند؟

وزیر زیرک گفت قسمت سوم ضمانت اجرای دو قسمت قبل است.
او ادامه داد: بند سومی برای تخلیه انرژی اعتراضی مردم است و ما با استفاده از جارچی ها آروغ نزدن را به مهمترین مسئله مردم تبدیل می کنیم؛ مردم هم به جای پرداختن به بندهای اول و دوم ، به قسمت سوم خواهند پرداخت.

در نهایت، پس از بالا گرفتن اعتراضات، به نشانه احترام به خواست مردم ، با دستور ملوکانه شما بند سوم را لغو می کنیم و مردم هم خوشحال به خانه می روند و درد اجرای دو بند قبلی را تحمل می کنند!!!


این است کاربرد بند های آروغی در اقدامات ....

۹۷/۳/۳۱ ۱۳:۳۲

در کمتر از 4 هفته، 3 خبر شوک دهنده از امام جمعه محبوبمان در صدای میانه درج شده که 5600 بازدید و 850 نظر داشته است که در نوع خود یک رکورد و یک پیام خاص دارد. یعنی از هر 6 یا 7 نفر یک نفر نظر داده. بهتر است اطرافیان امام جمعه محبوب این پیام را دریافت کنند که میانه و هیچ شهری در قرن 21 برای چنین اهانتهایی شایسته نیست و دود این آتش ممکن است گریبانگیر خیلی ها شود و مایه آبروریزی میانه شود. لطفا با حمایتهای جاهلانه و کوررکورانه باعث نشوید که امام جمعه میانه این پیام را دریافت نکند. زشت است طوماری یا نامه ای از این شهر به مقامات کشوری برود یا اعتراضاتی در شهر بشود یا تجمعی جلوی منزل امام جمعه بشود. مردم از این اهانتها خسته شده اند و شما اطرافیان پرشور و ... باعث و بانی اینها هستید و باید پاسخگو باشید.

۹۷/۳/۳۱ ۰۳:۴۶

ادب مثل عطراست،مابرای خودمان استفاده میکنیم اما دیگران هم ازآن لذت میبرند؛
حال شما اگر از آخرین کتابی که خوانده ای یا آخرین باری که مسواک زده ای ۲۴ساعت میگذرد،
لطف کن و دهانت راببند.

۹۷/۳/۳۰ ۱۷:۲۸

جامعه ای که بخواهد با تک صدایی اداره وبقیه رو با انگ وبداخلاقی رسانه ای و زرنگی و ... از گردونه خارج کنه در نهایت میشه صدای میانه . خودتون بگید و بشنوید و خوش باشید .

۹۷/۳/۳۰ ۱۷:۱۰

جمعا حدود 5 کامنت تایید نشده که آنها هم علیه شماست. خود شما را هم از طریق آی پی تان میشناسیم و نمی دانیم حسین نایبی یا گاهی حسین نائبی یا ... کیست و آیا چنین نامی وجود دارد یا نه؟ به هر حال بدون نام هم مخاطبان ادبیات شما را از دیگران تشخیص میدهند.

۹۷/۳/۳۰ ۱۶:۵۹

این ادبیات مشمئز کننده از رفتار شما به جامعه هم سرایت کرده . اگر باز هم خلاف مقررات رسانه ای عمل کنی حرفام بقوت خود باقی خواهد ماند.

۹۷/۳/۳۰ ۱۶:۴۶

شما چه حقی دارین به کامنت بی نامی من اسمی بنویسین و بهش بتازین .این بود آزادی رسانه ایتون آنوقت خودتون با اسم جعلی کامنت بفرستین . شما میخوایین حریف رو با شگردهای خودتون و بی اخلاقی وخباثت از صحنه بیرون کنین و یک تنه بتازین چون در میدان بحث وجدل کم میارین واین آخری حربتون رو استفاده میکنین. منم حرفام زیاده اگر بخوایین به این روشتون ادامه بدین خیلی حرف دارم

۹۷/۳/۳۰ ۱۵:۳۳

ادبیات تو که از ادبیات محمدی بدتره. اومدی ابروشو درست کنی زدی چشمشو از حدقه درآوردی. چه ادبیات مشمئز کننده ای دارید شماها. حیف بر مردم ما.

۹۷/۳/۳۰ ۱۲:۴۱

به به! گل بود و به سبزه نیز آراسته شد. چقدر خوب چهره ظاهر و باطنتون رو نشون میدید. پشت اون نقاب دیانت و ادب عجب ادبیات سخیف و زشتی دارید. بی خودی نیست که از این ادبیات امام جمعه دفاع می کنید.

۹۷/۳/۳۰ ۱۲:۲۱

شنیدم گفت مش‌باقر به الیاس

که شصت درصد گران شد نرخ اجناس

بکن آن نرخ قبلی را فراموش

تورم را بگیر اینک به آغوش

تورم آن چنان خردت نماید

که بدبختی ز‌چشمانت در‌آید

نبینی گوشت دیگر در خیالت

دل سنگ آب می‌گردد به حالت


اگر خواهد دلت چند قطره روغن

گذر باید کنی از چشم سوزن

برای خودرو‌، آن پولی که داری

کفافت می‌دهد بر خر سواری

چنان مسکن به اوج خود رسد باز

که نقشش در خیالت نم کشد باز

ز‌قطع ارز کالای اساسی

نداری حق شرح ناسپاسی

صد‌افزون گر‌ کنی هوش و نبوغت

محال است سر کنی با این حقوقت

اگر مفتوح گردد بر تو رحمت

خوراکت اشکنه گردد به زحمت

برنج و میوه و کل حبوبات

رود در چرخهء علم نجومات

اگر گاهی دو شیش آری به هر تاس

خوری یک وعده نان ودوغ وکالباس

خلاصه آن چنان بختت بگردد

که اسبت در طویله‌، خر بگردد!

بکن آسودگی از خاطرت پاک

به رویش با غلط‌گیری بزن لاک

در این آشفته‌ بازارِ گرانی

زرنگی، گر‌توانی زنده مانی

مراقب‌باش که گر بیمار گردی

ز خرجش از شفا بیزار گردی

اگر خوشدل بر این یارانه هستی

شنو‌، رک گویمت دیوانه هستی

اگر خوشدل به امید بهاری

بدان با کشت جو‌، گندم نداری

***

در آخر گفت با طعنه به الیاس

که بختت می‌درخشد همچو الماس

ولی الیاس بود آن گونه خاموش

که گویی کر بود یا این که مد‌هوش

پس از آهی شرر‌ زا همچو آذر

جوابش را شنو در بیت آخر:

چنان پوستم دگر زبر و کلفت است

که اشعارت برایم حرف مفت است! (شاعر:خوشدل)

۹۷/۳/۳۰ ۱۲:۱۰

از همین تدلیس وبی تقواییت مشخصه که برا چی گریه میکنی...مرد حساب کی به مراجع عزیز توهین کرده این قبح شکنی شماست که توهینه .

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۵۶

بهتره جوابای منو به اون طلبه درج کنی تا دهنمو جای دیگه باز نکنم که حرفام زیاد میشه اونوقت

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۴۶

از نو، همه اجناس به بازار گران شد
گردید گران، آن چه که ده بار گران شد
کالای به دکان و توی حجره و پستو
هم جنس تلنبار به انبار گران شد

پوشاک گران گشت به مانند خوراکی
دارو ز برای من بیمار گران شد
نان گشته سبک وزن، که یک نوع گرانی است
بر گرده ما بار، به تکرار گران شد!

آن سبزی از شام بجا مانده که بوده است
در روز مرا قاتق ناهار گران شد
گر گوجه فرنگی است گران جای عجب نیست
چون مال فرنگ است به ناچار گران شد

هرگز نشنیدیم شود اندکی ارزان
هرچیز که هر روز به خروار گران شد
می‌گفت چنین با خر خود مرد دهاتی
ای خر، ز برای تو هم افسار گران شد
امسال مرو نیز ز دست ای کت و شلوار
یکسال بمان، چون کت و شلوار گران شد
نویسنده: {گل آقا}

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۴۲

بنده در امور اجتماعی نیز همه را به عدالت و صبر و اخلاق خوش و سعهء صدر دعوت کرده ام نه تنش و توهین و جوسازی وتخریب مخالفانم .از همینجا هم رفتار اجتماعی شماها را شناختیم بهتره مردم خودشون قضاوت کنن .موفق باشید

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۴۱

از روزی که این خبر را شنیدم. بی اختیار گریه میکنم. اشک میریزیم و مانده ام جواب خدا را جواب صاحب الزمان را چه بدهم که ما شیعیان زنده بودیم و به مراجع جسارت شد. خدایا مرگمان را برسان.

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۳۸

تعجب میکنم از کسانی که یکروزی میگفتند نه دین نه خدا نه قرآن / الآن اومدن و برای مراجع عظام تقلید سینه سپر میکنن و مدافع میشن. بهتره رو راستتر جلو بیایید نه تحت پوشش نام طلبه تا موقعیت اجتماعی از این راه پیدا کنید زیرا ضرباتتان که پر از سفسطه و به انحراف بردن افکار مردمه رو همه میشناسن ونشون میده کی در جامعه ضربه میزنه

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۳۱

ما ادعایی نداریم کی هستیم ولی شما اول داستان حضرت عیسی(سلام الله علیه) رو برو درست بخون بعد قضاوت کن .ظاهراً بی دقت وغلط خوانده ای داستان رو.
اگر ترجمه یک کلمه رو درست گفتیم نباید با خشم نسبت مغلطه به آن بدهید ونباید با نام طلبه به صحنه بیایی چون میدانم حضرتتان طلبه که سهله مطلبه هم نیستی

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۲۸

من مطمئن هستم شما در همه امور اجتماعی چنین رفتاری می کنید و این نوع رفتارها باعث دین گریزی می شود.
تبلیغ دینتان ارزانی خودتان با این اخلاقتان/

۹۷/۳/۳۰ ۱۱:۲۶

شما مردم رو خوش بین کردین روحتون شاد.

۹۷/۳/۳۰ ۱۰:۱۹

آقا حسین نایبی شما با این حرفهای پر مغلطه و پر توجیه نشان دادید که یک وکیل خوب می توانستید باشید و قطعا یک ملای خوب نمی توانید باشید و مردم را با این سیاه و سفید کردن بدبین می کنید به دین.
یاران عیسی سلام الله یک سگ مرده دیدند و اظهار تنفر کردند ولی آن پیامبر به دندانهای سفید سگ اشاره کرد تا شاید مانع از بدگویی شود.
عنایت کنید او در مقابل یک سگ مرده اجازه نمی دهد بدگویی شود ولی شما به راحتی توجیه می کنید که منظور امام جمعه از ملا , اهل مطالعه است. خب اینکه بدتر و عامتر شد. چرا یک امام جمعه باید به اهل مطالعه, خرفت بگوید؟
من مطمئن هستم شما در همه امور اجتماعی چنین رفتاری می کنید و این نوع رفتارها باعث دین گریزی می شود.

۹۷/۳/۳۰ ۱۰:۱۷

میبینیم همشهریان طبع شعرشون ذوق کرده. درموردگرانی های اخیرهم شعربگو:دیگه این گرانی هاازخنده گریه گذشته

۹۷/۳/۳۰ ۰۳:۲۰

این کاهدان چقدر گندم داره !!

۹۷/۳/۳۰ ۰۲:۲۸

صادق نایبی در مکتبه امیرالمومنین این جور قضاوتها را یادت داده اند؟ امام جمعه درمورد شهر حرف می زنه شما تیتر زدی توهین به مراجع. یک ذره تقوی داشته باشید به نظر می رسد به کاهدان زدی از وعده وعیدهای رییس سابق پروازی چه خبر؟

۹۷/۳/۳۰ ۰۰:۴۹

خنده بر هر درد بی درمان دواست / مشکلات زندگی مالِ تمومِ آدماست

۹۷/۳/۲۹ ۲۳:۴۴

خنده‌ی تلخِ من از گریه غم‌انگیزتر است
کارم از گریه گذشته من به این می‌خندم

۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۳۹

امام جمعه محترم بهتر است در نحوه بیان مسایل کمی بیشتر دقت کند چه بسا انسان نیت خیری داشته باشد اما بیان نامناسبی رابکار برد

۹۷/۳/۲۹ ۲۲:۱۳

خنده بر هر درد بی درمان دواست .بخند تا دنیا بهِت بخنده

۹۷/۳/۲۹ ۲۱:۴۷

خیلی خندیدم

۹۷/۳/۲۹ ۱۸:۲۰

بزرگوارانی که وضعیت زنان ایران را با زنان عربستان قیاس میکنند آیا اقرار دارند که از اول انقلاب حق رأی و رانندگی و ورزشهای بانوان(داخلی وخارجی) و استخدامها و تحصیلات در ایران برای بانوان با عربستان قابل قیاس نیست وفراتر از حقشان نیز هست که اگر لازم باشد مثال می آورم یا کدام قسمت ازاین موارد را بنظرشان میخواهند تغییر بدهند و اسلامی کنند که نمیشود .یعنی حق رای بنظر شما اسلامی نبوده والان باید برداشته شود . کاملا تناقض گویی در این موارد در گفتارتان روشن است شما یک مساله اجتماعی را که فتاوایی روشن در پشت آن وجود دارد(دوچرخه در مَلاءِ عام) را تعمیم میدهید به کلِّ فعالیتهای بانوان محترم و میگویید در ایران آزادی برای زنان مثل عربستان وجود نداشته و این ناانصافی را واقعاً بکجا باید گفت. اگر کسی نشنود و نداند فکر میکند اینجا افغانستان یا عربستانی دیگرست در حالی که بسیاری در این کشور آزادیهای بی حد وحصر دارند و کسی مانعشان نیست(مثل بوغباران ماشینها در شبهای عروسی و اذیت سایر مردم) چرا که اگر کوچکترین اعتراضی شود فغان و وا أسفا و وامصیبتای ایشان و هوادارانشان بلند میشود. بهتر است منصفانه تر و بدون اغراض سیاسی ملاحظه فرمایید تا صدق حرفهایم را ببینید. در مورد حاج آقا محمدی هم باز بهتر میدانم با شخص ایشان نشسته و صمیمانه صحبت کنید بسیاری از گره ها باور کنید با دست باز میشود ونیازی به دندان نیست و راههای مختلف و بهتری برای رفع کدورتها وجود دارد اگر کشور وشهرمان را دوستداریم . ولی اگر خدای نکرده دنبال التهاباتی بیشتریم پس در آنصورت فرق ما با مغولها چه خواهد بود .فرهنگ و انسانیت ایرانیان همیشه زبانزد شرق وغرب بوده و حتا آن قوم وحشی را رام ومسلمان کردند نباید ما بجان هم بیوفتیم و با دودستگی شهر را از این که هست عقبتر ببریم. شما سعی کنید با سعه صدر واخلاق خوش جلو بروید و ببینید چقدر موثر خواهد بود تا اینکه اینجا شمشیرها از رو ببندید و رفتاری بمراتب نادرستتر نشان دهید .

۹۷/۳/۲۹ ۱۷:۵۹

به عنوان یک میانه ای ساکن مرکز. هر بار میام سایت میانه میبینم ، مسئولین و امام جمعه مخصوصا یه برنامه جدید راه انداختند. بابا یه زمانی اسم این شهر رو به جوانمردی و مدال و رتبه کنکور می بردند. نه به این مسائلی که امام جمعه ش دوچرخه سواری رو فلان کرد. یا اینکه چینین لغتی رو برد! یا به بچه گفت سخنرانی نکن من سخنرانی کنم.

۹۷/۳/۲۹ ۱۷:۵۴

در رابطه با بانوان ساپورتی دوچرخه سوارجناب محمدی خودشان ضربه ای مهلک وبابیان بدشان عده ای را جری کردند لقب دادن بی غیرت واکنش تند وغیرکارشناسانه باعث شد عده ای لج کنندمردم مخالف مراجع تقلید نیستند چرا که انها هدایتگرند
بی تدبیری وواکنش تند ایشان باعث شد خیلی از قداستها شکسته شود

۹۷/۳/۲۹ ۱۷:۴۲

باسمه جلت اسمائه

نصیحت من به فرزندان مؤمنم این است که از همه افرادی که به بزرگان شیعه که به علم و تقوا شهره ‌اند و حوزه‌ های علمیه آنان را به عنوان بزرگان تشیع و اسلام می ‌شناسند اتهام می ‌زنند، دوری کنند.

اتهام و افترا به یکی از این بزرگان، چه رسد به اتهام به بیشتر یا همه این بزرگان، نشان‌ دهنده سرشت بد، نیت پلید و انحراف و گمراهی کسی است که چنین می‌ کند. پس بر مؤمنین واجب است او را تحریم کنند و تبلیغ او و میزبانی از او حرام است.

همه باید بدانند : نیروهای استکباری بعد از ناامیدی از ساقط کردن اعتبار مرجعیت دینی از راه اتهام ‌های مستقیم به ساحت آن، دست به کار شدند و عده‌ ای از افراد غافل را سپر قرار دادند تا از این طریق به اهداف شیطانی خود جامه عمل بپوشانند. از این رو اولا زمینه را برای تصدی مرجعیت از سوی کسانی که علم و صلاحیت لازم را ندارند، آماده کردند و ثانیا بعضی شبکه ‌های ماهواره‌ای منتسب به شیعیان نیز راه را برای افرادی که هیچ هدفی جز اهانت به مقام شامخ علما و مراجع ندارند، هموار کرده اند.

بنابراین لازم است که فرزندان ما بیدار و آگاه و مسئولیت ‌پذیر باشند و با تحریم این افراد بازی ‌‌خورده و همچنین آشکار نمودن دروغ ها و انحرافاتشان، راه را بر نیروهای شیطانی ببندند. و إلى الله تعالى المشتكى، و هو حسبنا و نعم الوكيل.

محمد صادق حسینی روحانی

۹۷/۳/۲۹ ۱۷:۰۳

بله برادر فرمایش شما صحیح است در صورتی که بگوییم اشتباه کرده وباید درخفا تذکردادخواهشا به موارد ذیل توجه کنید
1_ایشان در جایگاه امام جمعه گی هستند نه یک فرد معمولی که بخواهد مراجع را خرفت معرفی کند وگستاخانه اینکه خودش را در مقام فتوا میداند وحکم شرعی بیان میکند اگر فقط حکم شرعی بیان میکرد که میگفتیم سهوی بوده در صورتی که در مقام بیان حکم شرعی است
2_ایشان واقعا رعایت نمیکند بعضی هارا پدر سوخته بعضی هارا کوپک اوغلی وغیره صدا میزند ایا این فرد اشتباه سهوی مرتکب شده ، نه برادرایشان عادت به توهین وتحکم دارندوشان ومنزلت وجایگاه روحانیت وازآن بالاتر جایگاه امام جمعه گی را تضعیف میکند

۹۷/۳/۲۹ ۱۶:۴۱

کاش توی بحث دوچرخه علنی بانوان ساپورتی هم نیم نگاهی بسوی فتاوای مراجع عظام داشته باشید و حرمت نگه دارید و از ساحت ایشان نیز دفاع کنید نه آنکه فقط در اینجا مقلِّد باشید و در آنجا مُفتی به رأیِ خود.

۹۷/۳/۲۹ ۱۶:۳۹

مساله اینه که همین حرفهاییکه شما شخصیتشان را میشناسید حرفشان به قرآن نزدیکتر هست نزدیک به ۴۰ سال هست که به ما تزریق کردن فلان چیز را اسلام گفته ولی خیلی از آنهارا اسلام نگفته
به ما گفتن ماست سیاهه و ما بااینکه میدیدیم که سفیده ولی قبول کردیم که سیاهه چون به نام اسلام به ما گفتن حال ما که تحقیق کردیم و به این نتیجه رسیدیم که ماست سفیده اینها نمیتونن بیان بگن ما ۴۰ساله که اشتباه کردیم یا ما اومدیم از عربستان یه سری رفتارهای ضدزن را یاد گرفتیم عربستان هم اصلاح کرد الآن نمیتونن بگن که ما اشتباه کردیم ولی اینها باید قبول میکردن که اقرار کنن اشتباه کردن امروز به این روز گرفتار نمیشدیم
تو روایات گفته شده که این حکومت اولش سختیه مثل جنگی که با عراق در اول حکومت داشتیم و همچنین گفته این حکومت آخرش کفره علت کفرشون اینه که متوجه میشن یه سری چیزها رو اسلام نگفته ولی اینها به نام اسلام به مردم گفتن و حالا نمیتونن بگن اشتباه کردیم بنابراین برخلاف دین به عمد عمل میکنند و به همین دلیل کفر شاملشان میشود

۹۷/۳/۲۹ ۱۶:۲۹

برفرض صحت، اگر گوینده ای پشت تریبون هم اشتباهی کرده باشد بر شخص مسلمان واجبه اول در خفا و محترمانه به او تذکر دهد و اشتباهش را یادآوری کند و اگر گوش نکند در مرحله بعد علنی اعتراض کند نمونه آن فرمایشی است که یکی از خطبای نماز جمعه تهران زمان حضرت امام(ره) بیان کرده بود و امام(ره) بعد از اتمام نماز جمعه ایشان را خواسته و تذکر برای تصحیح مطلب فرموده بودند که در خاطرات ایشان نوشته شده /. در بحث لغات هم اسامی که عَلَم بالغلبه باشند مد نظر قرار میگیرند نه تمامی مصادیق آن کلمه مثل صلاة که بمعنی دعا هست ولی چیزی که بذهن متبادر میشود نمازهای یومیه هست در ابتدا ونه دعاها.و اگر میگوئیم به همراه ایشان یعنی به گوشیِ ایشان زنگ زدم .أللّهُمَّ وَفِّقنا لِما تُحِبُّهُ وَ تَرضاه .

۹۷/۳/۲۹ ۱۶:۱۱

1_ اگر ملاک, لغتنامه باشد نه عرف, سنگ روی سنگ بند نمیشوم. به همراه ایشان زنگ زدم(به موبایلش یا به دوستش؟), شاه خیلی خوب بود(نه محمدرضا شاه بلکه صدها شاه یا حتی اسامی مسمی به شاه), میانه ایها ... (نه اهالی شهر میانه بلکه میانه رو ها), قاضی ها ناعادلند(منظورم آدمهای در و همسایه است که قضاوت میکنند نه قاضیهای دادگاه) ...

2_ دقت کنید ایشان در خفا مرتکب خطا نشده بلکه از تریبونهای رسمی بصورت علنی صحبت کرده و موجبات اعتراض و دلآزاری دهها خانم, طلبه, نمازگزار, شهروند شده اند و در مقابل اعتراض ها و تذکرها رفتار تندتری نشان داده اند.

۹۷/۳/۲۹ ۱۶:۱۰

ولی ما خوندیم که مراجع آخرالزمان دشمنان حضرت ولیعصر هستن
قدری از کتابهای دیکته شده فاصله بگیر و کتابهای غیردیکته‌ای بخون خودت کتاب را گزینش کن و بخون تا وقتی امام زمان میاد دربرابرش جبهه گیری نکنی

۹۷/۳/۲۹ ۱۵:۲۸

دقت کنید فقط مرجع تقلیدومجتهدین میتوانند فتوادهندوحرمت وغیر حرام بودن موضوعات شرعی را تعیین کنند ودرموضوع تاتونظراتشان را ملاحظه فرمودید نه یک ملاوروحانی پس به مراجع اهانت شده پس بیجهت توجیه نکنید وبه افراد دیگر هم اتهام نزنید

۹۷/۳/۲۹ ۱۵:۲۷

برای معانی لغات به لغتنامه های معتبر مراجعه میکنند و نه درب منازل مردم . در اینکه کلمهء خرفت را بکار برده باشند و کلمه ای ناصواب بوده بحثی نیست ولی نادیده نمیتوان اینهمه حرفو حدیث برایشان ساخت . من یک مثالی از خاطراتم برایتان می آورم سالها پیش دوستی از گوشی خود صدای مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی(ره) را برایم پخش کرد وگفت این صدای کیست؟ (چون واقعاً مانند صدای خودش بود) و من گفتم تا تصویر گوینده را نبینم نمیتوانم با قطعیت بگویم که چه کسی صحبت میکند و بمحض دیدن چهرهء یک جوان در آن گوشی (دربرابر هاشمی72ساله در آنزمان) مشخص شد که گوینده تقلید صدای خوبی دارد . همیشه برای احتمالات باید یک در هزار جای تردید بگذاریم تا خدای نکرده به بیراهه نرویم و اینکه صوت مقطوع هرگز ملاک قضاوت نیست .مثل جمله ای که سالها پیش از حاج سید حسن خمینی روزنامه ها نوشتند که ایشان گفته باشند ذائقه جوانان تغییر کرده در حالی که تقطیع شده بود و ایشان بطور دیگری که فیلمش را دیدم گفته بودند : برخیها میگویند که ذائقهء جوانان تغییر کرده ولی..../ به هر حال خوب میدانید برای قاضی شرع صوت و فیلم و عکس ملاک قضاوت نیست و ملاک شهادت شهود عدل و یا اقرار خود شخص هست که علم قطعی به قاضی میدهد برای قضاوت . (من توصیه میکنم نظر دوستی که در11:46 مطلبی درج کرده را بخوانید) و خطاهای دیگران را زیاد فاش نکنید تا خداوند هم از خطاهای مردم بگذرد در غیر اینصورت هست کلماتی که دیگران نیز گفته اند و باز کردنش صحیح نیست خصوصا در فضای مجازی. ضمنا برادر گرامی اگر وجوهات شرعی به قم سرازیر میشود (طبق فرمایش شما در کامنتهای روزهای قبلتان و...)که همه طبق فرمایش و نوشتهء خودتان بوده و در منظر و مرآی همه خوانندگان متن موجودست و ما به کسی نسبتی بی ربط نداده و نمیدهیم فقط میگوییم همگی به اسلام عمل کنیم که آئین نجات بخشمان در دنیا وآخرت هست اگر منِ نوعی خطایی هم کردم بر شما واجبست آن را دوستانه تذکر دهید آن هم مخفیانه و نه بشکل جاروجنجال رسانه ای تا آن شخص گفتار خویش اصلاح نماید و چه بسا معذرت خواهی هم بکند ما که معصوم نیستیم و ادعای عصمت نداریم ولی تکلیفمان در این مسائل روشن است کمی هم در اینجا به نظرات مراجع معظم(حَفِظَهُمُ الله) گوش فرا دهیم و نه فقط در محکوم کردن دیگران و تبرئه خود.

۹۷/۳/۲۹ ۱۵:۰۲

توصیه میکنم بعنوان همشهری کوچکتان که حتما حتما استغفار کنید مراجع نمایندگان حضرت ولیعصرعج هستند و حافظان دین
هوی و هوس و... استغفرالله

۹۷/۳/۲۹ ۱۴:۵۸

محقق قرآنی گرامی حرفهای از روی لجاجت برخیها که شخصیتشان معلومه در رابطه با اعتقادات دینی را بدل نگیرید در تایید فرمایشتان باید عرض کنم بعد از اعلام حرمت قمه زنی از سوی رهبر معظم برخی مراجع که چه موضعگیریهای منفی در اینباره نکرده و حکم حکومتی رهبری را در فتاواشان نقض نکردند وقس علی هذا

۹۷/۳/۲۹ ۱۴:۱۹

لطف کنید تاخت و تازان به دین و روحانیت را معرفی کنید تا دیده اش به گزلک یغما درآورم. در عمر 14-13 ساله صدای میانه بیش از 100 هزار مطلب بارگذاری شده است. فقط 1 مطلب پیدا کنید که به ساحت مرجعیت، امامت، نبوت، ولایت، اسائه ادب شده باشد.

چرا تحمل سئوال و حتی انکار را ندارید؟ علامه حسن زاده آملی فرمودند: من خدا را انکار کردم و با برهان خلف قدم به قدم به اثبات خدا رسیدم تا در وجودم تثبیت شد. شما عادت کرده اید مردم سئوال را فقط برای رفع ابهام بپرسند وگرنه اگر به نیت انکار بپرسند میشوند مرتد و منکر و کافر. مردم بربری را 1000 تومن میخرند. انتظار نداشته باشید چشم بسته هر چیزی را بپذیرند.

۹۷/۳/۲۹ ۱۴:۱۳

امام جمعه هم نگفته مراجع، گفته: مُلاها و این دو کلمه خیلی متفاوت هست بطوری که به هر شخص اهل مطالعه ای میتوان گفت مُلاّ (پرُ)

-----------------------------

واقعاً خداوند انسان را آفرید و انسان، توجیه را. آخر این چخ توجیهی است میفرمایید؟ چرا به راحتی امروز سیاه را سفید و فردا هم سفید را سیاه میکنید؟ لطف کنید زنگ 100 خانه را در میانه بزنید و بپرسید: ملا یعنی چه؟ ببینید به من که اهل مطالعه هستم ملا میگویند؟

بر فرض غلط هم به هر اهل مطالعه ای ملا بگویند، آیا دلیل مقنع هست که به یک انسان اهل مطالعه (اصلاً تو فرض کن یک فرد بی سواد!) بگویند: خرفت؟!

و بدتر اینکه گوینده، نماد فضل و اخلاق در شهرستان باشد.

آیا شما واقعاً حدیثی نخوانده اید که افراد را با القاب عرفی و زشت مانند کار یوسوب، کور حسن، دلی ایبی و ... خطاب نکنید؟

من اگر جای شما بودم با آقای محمدی صحبت میکردم تا نسبت به این الفاظ رکیک عذرخواهی کنند و با این حمایتهای ناصحیح، رفتار ایشان را تثبیت نکنیم.

۹۷/۳/۲۹ ۱۲:۵۳

ما اگر اين سایت رو نداشتيم چيكار مي كرديم درود بر صدای میانه

۹۷/۳/۲۹ ۱۲:۵۱

درود بر غیرت و شجاعت شما... رزمنده واقعی شما هستین که بدون هیچ ترسی حرفتونو اعلام میکنید. به امید روزی که ما شاهد نماینده هایی همچون شما باشیم

۹۷/۳/۲۹ ۱۲:۱۶

استفتائات مراجع تقلید در مورد خالکوبی آیت‌الله خامنه‌ای: خالکوبی حرام نیست. به شرط آن که ترویج فرهنگ غیراسلامی نشود. وضو و غسل آن هم صحیح است. اگر خالکوبى مجرد رنگ باشد و يا در زير پوست بوده و بر ظاهر پوست چيزى که مانع از رسيدن آب بر آن شود، وجود نداشته باشد، وضو و غسل و نماز صحيح است. لمس خال کوبی آیات قرآن بر روی بدن اشکالی ندارد؛ چون زیر پوست است.  

۹۷/۳/۲۹ ۱۱:۵۲

حق یکیست دوتا حق نداریم مثلا حجاب یا بودنش حق هست یا نبودنش نمیشه گفت حرف دو مرجع هم درست هست حق فقط یکیست از بین تمام مراجع با نظر متفاوت حرف فقط یکی درست هست اونیکه حرفهاش و ارجاع به قرآن میده درست هست که متاسفانه علمای ما اصلا با قرآن دورن و همین بافث بدعتها میشه اگر دوتا مرجع با هم بشینن درباره موضوع اختلاف نظر بحث کنند قطعن حق مشخص میشه بارها آیت‌الله صانعی دیگر مراجع را به مذاکره دعوت کرده ولی حاضر نشدن
بنابراین وقتی اختلاف در نظر میبینی باید از مرجع بپرسی طبق کدوم آیه قرآن این نظرو دادی من بارها پرسیدم ولی هیچکدوم نتونستن جواب بدن چون نظرعلمای آخرالزمان طبق قرآن نیست بیشتر برپایه حدس و گمان هست

۹۷/۳/۲۹ ۱۱:۴۶

سلام علیکم در باب بحثی که مطرح شده جای تامل است فلذا بدون هیچ جبهه گیری مساله را بررسی کنیم ایا خالکوبی حرام است یانه وایا به مراجع توهین شده یا نه برای روشن شدن مطلب مثالی میزنم ایا ارایش خانم ها حرام است یا نه؟ جواب خود ارایش موضوعیت ندارد بلکه مکان و زمان تحریم رو تحمیل میکند مثال ارایش خانوم برای همسر و در خانه مستحب است اما برای غیر ودر خارج از خانه حرام است خالکوبی هم همینطور طبق نظر مراجع حرام نیست اما اگر مفسده ای داشته باشد که همه ما باید اذعان داشته باشیم دارد و جلوه گری و.. هست پس میشود حرام و نظر امام جمعه محترم شاید از این باب بوده و ایشان هیجوقت به مراجع توهین نکردند و فقط به کسانی که در هر قشر هستند با لفظ غیر معمول انتقاد کردند که ندانسته حکم حلال میدهند که باید فروعات را بخوانند و بعد و همچنین حتی اگر توهینی صورت گرفته به مراجع و علما بوده و ایشان وکیل و وصی نمیخواهند چرا خود وکیل و وصی هستند پس اگر نیاز باشد خود جواب خواهند داد و ایکاش ادامه فایل صوتی نیز پخش میشد ان شا الله بی هیچ قصد و نیتی تفکر کنیم التماس دعا

۹۷/۳/۲۹ ۱۱:۴۴

در اینکه حضرات معصومین (ع) قرآن ناطق و بدون خطا میباشند شکی نیست و آن فرمایش معصوم(ع) نیز از باب سندیت و اِتقان لایتغیّر قرآن مجید هست که مرجع هر اختلافیست ولی چطور میشود در نظرات برخی مراجع عظام تقلید 180 درجه تفاوت که مثالش هم کم نیست.

۹۷/۳/۲۹ ۱۱:۳۳

بحث حجاب از واجبات مشترک بین شیعه و سنی هست (مثل عقد خوادن و غسل میت) و ارتباطی به مذهب نداره و قانون اسلامه تا حالا نمیدونستی؟؟؟؟ضمناً ترکیه میلیونها نفر شیعه داره که مقلد مراجع تقلید در ایران هستن

۹۷/۳/۲۹ ۱۱:۲۷

نه نمیدونستم که ترکیه سنی مذهبه و 20 درصدشم علوی وشیعه / از شما یاد گرفتم.

۹۷/۳/۲۹ ۱۱:۱۹

الآن فرصت کردم پاسختان را بگویم من نویسنده درباره آیات قرآن هستم هرچند هیچ وقت دوست ندارم نامم را بگویم ولی جهت اثبات حرفهایم از اثبات ادله استفاده میکنم
پیامبر فرمودند:زمانی برامت من می‌آید که ازقرآن جزنوشته‌هایش واز اسلام جزنامش باقی نمیماند خودرا مسلمان مینامند درحالیکه دورترین افراداز آنند مساجدشان آباداست ولی خبری از عدالت نیست فقهای آن زمان شرترین فقهایی هستند که آسمان برآنها سایه افکنده است فتنه از آنان(فقیهان) خارج میشود و به سوی خودشان بازمیگردد.
الکافی ج۸ص۳۰۷ ثواب‌الاعمال ص۳۰۱ جامع‌الاخبار ص۱۲۹ منتخب‌الاثر ص۴۲۷.
راستی چرا همیشه حدیث فوق را نصفه به ما گفتن .
امام باقر (ع)فرمودند:زمانیکه قائم ماظهور میکند دشمنی آشکارتراز فقها ندارد
بیان‌الائمه ج۳ص۹۹
راستی چرا فقها دشمنش میشود اگر واقعا از قرآن استخراج میکنند آیا نشان از این نیست که حرفهای فقها با قرآن متفاوت و خلاف قرآن باشد که با امام زمان دشمنی می‌کنند
علمای تهران درآخرالزمان به علت برعت دردین مسخ می‌شوند
بحارالانوار جلد ۵۷ ص۲۰۶
مسخ شدن یعنی به چهره حیوان تبدیل شدن بدعت دردین یعنی صدورحکم خلاف اسلام یا وجود رسومی خلاف قرآن و سکوت علما نسبت به آن مثلا وقتی حضرت علی میروند خواستگاری حضرت فاطمه پیامبر به حضرت علی دستور میدهند زرهش رابفروشد و پول جهیزیه را بدهد اینکه جهیزیه توسط پدر عروس تهیه شود یک نوع بدعت هست و فقط در ایران وجود دارد و سکوت علما
حرف زیاده ولی توصیه اکید دارم که درباره بنی عباس آخرالزمان بسیار تحقیق کنید

۹۷/۳/۲۹ ۰۷:۵۹

یادش بخیر وقتی دکتر حیدری آزاد (فرماندار سابق) به جد و بدون ترس و واهمه پیگیر حل مشکلات شهرستان بود به وی هم بی مهری کردند و آخر هم به وی چنان کردند که با کافر هم روا نبود چنان کنند و مردم هم قدر وی را ندانستند و حال نوبت امام جمعه مردمی و نترس میانه است

۹۷/۳/۲۹ ۰۵:۱۸

برادر میفرمایی نظر مراجع اگر خلاف اجماع باشدنمی توان قبول کرد قبول وقتی همه مراجع می کویند اشکال شرعی ندارد این کجایش اختالاف مبنایی است
در ثانی این چه مقایسه ای است اینجا ترکیه نیست ثالثاموضوع بحث اینحاست که امام جمعه ای میخواسته ابراز فضل علمی بکندمراجع را خرفت معرفی کرده چون باز حکم شرعی رااگر بخواهیم از قران وسنت واجماع وعقل هم بدست بیاوریم و بقول شما به قرآن عرضه بکنیم این کار کار تخصصی است ومرجع مرجع تقلیدمیتواند استنباط کند حال چه اختلاف مبنایی باشد یا نباشد صورت مساله ایا پاک می شود و مجوز برای افای امام جمعه محمدی صادر می شود که با وجود اختلاف مبنایی مجتهد را خرفت بگوید
جای تعجب است که بخواهیدکار ایشان را که غلط اندر غلط است توجیه کنید

۹۷/۳/۲۹ ۰۵:۰۸

برادر عزیز بحث هواداری نیست بالفرض هم اگر باشد چرا امام جمعه رعایت نمیکند که حاشیه وجنجال درست می کند و به بحث های حاشیه ای دامن می زند از وقتی میانه تشریف اورده بروید تحقیق کنید در شان امام جمعه حرکت نمی کند
محض رضای خدا کمی هم به ایشان توصیه اخلاقی بفرمایید

۹۷/۳/۲۹ ۰۵:۰۴

مسلمان مغلطه نکن بهاطر دتیای محمدی دین فروشی نکن کمی تعصب دینی داشته باش من درسم را خوب خوانده ام و بفضل اللهی خوب هم پیش بزرگان درس تحویل داده ام ابن چه حرف بی ربطی است که ملا یعنی پر چرا بحث را حاشیه میبری
چه کسی حلال و حرام رامشخص میکند ازروی ادله شرعی ،ایا بغیرازمرجع تقلیدکه فتوی ان بزرگواران را یکی از عزیزان گذاشته بود وجناب محمدی اشتباه کرده که به مراجع توهین کرده حتی اگر بقول شما ملا هم گفته باشد با مساله فرقی ندارد انها هم نظر مراجع راگفته اند
من تعجب میکنم در این وسط بخاطر اشتباه فاحش اقای محمدی عده ای خودرا به آب وآتش میزنند جریان را سیاسی کنند که آقا عده ای میخواهند امام جمعه را تخریب کنندآخر عزیزان این چه استنباطی است وقتی امام جمعه اشتباه کرده چنین جملاتی را گفته چرا باید جانبداری از ایشان بشود و بحث به حاشیه برودبخاطر دنیای یکی اخرتمان خراب بشود
جناب اقای محمدی عفت کلام ندارند در هفته های پیش راجع به دوچرخه سواری هم جنجال به پا کردند
آخر کسی نیست بگوید اگر مساله شرعی میخواهی بگویی اولا تشریف ببر مطالعه کن به خودت رحمت بررسی بده دوما ادبیات سخن گفتنت را اصلاح کن چرا در کناربحث شرعی از الفاظی استفاده میکنی که نتبجه عکس بدهد

۹۷/۳/۲۹ ۰۳:۴۷

آقا چه پاپوشی صوتشان موجود است خوب گوش کن ؛به مراجع توهین کرده و تو داری حمایت میکنی ؟مثل اینکه شما هم با ایشان هم عقیده ای ؟یا سفارش کردند که بیایی برخلاف عقیده ات که احترام به مراجع است در اینجا از این آقا حمایت کنی ؟در هر دو صورت کار اشتباهی انجام میدید از آخرتت بترس برادر

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۵۶

خدا تو رو با صاحب صدای میانه محشور کنه با این عشقی که داری

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۵۴

از نوشته هاتون معلومه خودِ شما چقدر آدمای آرومی هستید

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۵۲

بخدا که دروغ داری میبافی این بمیرمهارو...

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۴۴

شما همیشه بر اساس شنیدهات نسبت به دیگران حکم صادر میکنی؟!؟!؟!؟!

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۴۲

محقق کسی هست که دنبال مطلب حقی تحقیق میکنه و با مولف فرق میکنه امکان داره مولفی محقق هم باشه یا نه فقط سطوری رو پُر کنه در این باره بهتره از جناب محمد صادق نائبی تالیف بخواهید

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۲۵

سوال از رهبر معظم : حکم حضرتعالی درباره تاتو کردن ابرو برای زنان چیست؟
ج) مانع ندارد، و اگر در نظر عرف زینت محسوب می شود باید از نامحرم بپوشانند./ خب آیا زینت نیست پس چرا اینهمه هزینه میکنند و به نامحرمان نشان میدهند . این هم نظرِ مرجع و رهبر مسلمین جهان . آیا جواب از این واضحتر که نباید به نامحرم نشانش دهند و زینت محسوب میشود

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۱۹

اللهم وفقنا لما تحب ترضی واجعل عواقب امورنا خیرا
جمعی از طلاب و روحانیون شهرستان میانه / (تعجب من از نادرست نوشتن دعائی هست که از طرف طلاب وروحانیون!!! نوشته شده) کلماتِ تحب ترضی یعنی چی میشه برای من بیسواد ترجمه بفرمائید جمیعاً؟؟؟؟؟متشکر و ممنون میشوم.شاید هم متن رو روحانیون ننوشته باشند الله اعلم.چون اشتباهی به این بداهت از طلاب و روحانیون شهر بعیده

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۱۶

پیامبر فرموده بعد از من عده ای از زبان من روایات دروغ خواهند گفت برای تشخیص دروغ از راست آنها را با قرآن تطابق دهید اگر راست نیامد مثل تخم مرغ بر دیوار بکوبید این از باب تشخیص صحت صدور روایات از زبان معصومین وصحت سندیت آنهاست والا سخنان ایمه نعوذبالله که دروغ نیست هر سخن ایشان بی تردید درست بوده است
مراجع تالی تلو معصومین هستند منتها عصمت ندارند اما شرط عدالت یعنی عدم ارتکای گناهان کبیره و عدم اصرار بر گناهان صغیره را دارند وهمچنین تخصص وتبحر در حد بالا در استنباط احکام اسلامی دارند واگر با این شرایط خطای اندکی هم کنند طبیعی است همه متخصصین خطا دارند اما این همراهی صفت عدالت با تخصص بالای دینی درصد خطای آنها را کم می کند وهمین روش استنباط احکام هم مورد توصیه معصومین بوده
اما در فهم اصول دین اجبار نیست وهرکس باید جهان بینی خود را از منابع دین همراه تعقل اخذ کند اما در فروع دین که وارد جزییات احکام می شویم نیاز به تخصص وظرافت کاری است واین از عهده متخصص بر می آید متخصصی که همراه تخصص خود به صفت عدالت متصف باشد تاهم فهمش درست باشد وهم عرضه فهمش از دین هم دستخوش هوی وهوس نشود
ونیز خالکوبی وامثالهم در حوزه فروع دین جای می گیرد

۹۷/۳/۲۹ ۰۲:۰۲

تا حالا ندونستی ترکیه سنی مذهبه ومراجع ایران شیعه اند بقیه اش با همین فرمون رفتی! .....

۹۷/۳/۲۹ ۰۱:۵۸

اگه بفرمودهء شما به مراجع تقلید توهین شده خودشان زبان دارند و میتوانند اعتراض کنند نیازی به جِلزّو وِلزّتان نیست با این حرفایی که پیشتر نسبت به قم و وجوهاتی که به آنجا میرود و خمس وزکات که نوشتید که مثنوی هفتاد من کاغذ میشه ... فقط شما همان فایل صوتی!!!! مبهمت را ببری پیششان ابتدا خودت را نصیحت میکنند بعد هم بخاطر نامفهوم بودن فایل آن را فاقد استناد اعلام میکنند تا شماها دست از پا درازتر برگردید و بنشینید سر جایتان/آدرس مراجع معظم رو هم از هر کسی در قم بپرسید براتون میگن چون بعید میدونم تا بحال از نزدیک مرجعی رو دیده باشید البته شاید در 8سالگیتان آنهم شاید...

۹۷/۳/۲۹ ۰۱:۴۹

نظرات مراجع معظم هم اگر خلاف قرآن وسنت واجماع وعقل باشد نمیتواند قابل پذیرش باشد نمونه آن حلال بودن برداشتن حجاب در کشورهایی هست که حجاب در آن ممنوع بوده مثل ترکیه که یکی از مراجع فتوا!!! داده که میتوان بدون حجاب درس خواند و حال آنکه همه مراجع تقلید و رهبر معظم اجازه چنین کاری را نمیدهند که به بهانه تحصیل، یک واجب دینی کنار گذاشته شود (یا جمع میان دو یا چندهمسر در یک حالتی خاص که گفته شده بوده از طرف یک مرجعی و کاملا مردود بودنش محرز است) .پس هی نگید مراجع گفتند وتمام . زیرا بین برخی اختلافاتی مبنایی هست که در این موارد قرآن فصل الخطاب دعاویست. و کار متخصصان دین هست نه هر رشته ای ...

۹۷/۳/۲۹ ۰۱:۴۱

دست شما هواداران ص میانه اگر بود از همه ی دین بجز نامی باقی نمیگذاشتید .هفته قبل به دین و روحانیت حمله و این هفته از علما و مراجع دفاع میکنید. قسم عباستان را باور کنیم یا دم خروستان؟؟

۹۷/۳/۲۹ ۰۱:۳۷

لطفا با دقت بیشتری درس بخون و به جوابایی که میدم خوب نگاه کن

۹۷/۳/۲۹ ۰۱:۳۶

حلال و حرام در قرآن مجید اعلام شده و بفرمودهء امام صادق (ع) حتی سخنان ائمه هم اگر بر خلاف قرآن باشه بکوبینش به دیوار (ضمنا رساله ها احکام عملیّه که مربوط به فروع دین هست رو بیان میکنن و شرح میدن نه اخلاقیات رو . واخلاقیات در کتبی دیگه بیان شده مثل حرمت خالکوبی و ... که تاتو هم نوعی خالکوبیه زنانه هست)

۹۷/۳/۲۹ ۰۱:۰۹

خوب حکومت وسلطنتتان را به هم ریخته باید برعلیه ایشان بنویسیداگر ننویسید بعید است

۹۷/۳/۲۹ ۰۰:۵۹

چه تیتر مزخرفی زده اید.
انگار مافیای قدرت خوب تطمیعتان کرده برای تخریب امام جمعه مردمی ومستضعف پسند پاپوش درست کنید
ای مگس عرصه سبمرغ نه جولانگه توست عرض خود می بری وزحمت ما بیشتر

۹۷/۳/۲۹ ۰۰:۱۰

تنها کسانی که میتوانند حلال و حرام رو تعیین کنند مراجع عظام هستند. انگاری بیاید بگین کسی که دارو تجویز میکنه ادم احمقی است! خب کی دارو تجویز میکنه؟ دکتر! بعد شما بگین نه منظورم اینایی بود که دیپلم بهداشت دارند!

۹۷/۳/۲۹ ۰۰:۰۰

مسلمان بی درد مراجع می گویند اشکال ندارد محمدی می گوید خرفت
حتما به رساله اش عمل کن
غیرت دینی داشته باش نه تعصب محمدی

۹۷/۳/۲۸ ۲۳:۵۷

خرفت!!!

۹۷/۳/۲۸ ۲۳:۵۷

توجیه نکن اشتباه کرده گفته

۹۷/۳/۲۸ ۲۲:۵۱

قرآن مجید میفرماید : وَ لا یُبدینَ زینَتَهُنَّ اِلاّ لِبَعولَتِهِنَّ (به زنانتان بگوئید زینتها و زیورهای خود را آشکار نکنند مگر برای شوهران خود) این مساله تاتو کردن اَبروها نوعی تزئین چهره هست و برای زیبایی بوجود آمده . درسته برای وضو و غسل ایرادی نداره چون زیر پوستیه اما کسی در زینتی بودن این مساله تردید نداره . اگر هر کسی از هر کوی وبرزنی بلند شده و رشته ای غیر مرتبط با مسائل دینی تحصیلاتی داشته بجای خود محترم هست ولی بگذارید مسائل دینی در جای خود بحث و فحص شود نه که یکدیگر را به الفاظ نادرست محکوم کنید . امام جمعه هم نگفته {مراجع} .... بلکه اگر فایل صوتی واضحی باشد طبق مُدَّعا، گفته: {مُلاهای}.... و این دو کلمه خیلی متفاوت هست بطوری که به هر شخص اهل مطالعه ای میتوان گفت مُلاّ (پرُ) ولی نمیتوان به هر باسوادی گفت مرجع تقلید دینی.

۹۷/۳/۲۸ ۲۲:۳۰

تا دیروز همشون هر چی تونستن به حوزه و علما و خمس و زکات مصرفی که واجبه پرداختش به مراجع حمله کردن حالا شدن مدافع مراجع و علما و حوزه و ساحت روحانیت !!! یا للعجب انسان باید چن بار رنگ عوض کنه بخاطر اهداف خودش .

۹۷/۳/۲۸ ۲۲:۰۹

ولی جناب کاربر19:02 ایشان چیز خطایی ب زبان نیاورده اند .درست گفته که تاتو شرعی نیست .صدای میانه نمیداند و جو سازی رو دوس داره مساله ای باشقاست

۹۷/۳/۲۸ ۲۲:۰۷

تاتو نوعی تزئین چهره و اَبروهاست برای دیگران و جز فساد و اِفساد چیزی نداره . درود بر محمدی شجاع و دلاور که باز هم حق رو گفت . کدام دین این اجازه را به زنان میدهد که هر طور بخواهند خود را بیارایند و بجامعه نشان دهند.

۹۷/۳/۲۸ ۲۱:۱۴

با سلام خدمت همشهریان محترم عارضم با توجه به اینکه دست بغضی از سود جویان ومنفعت طلبان در این شهر از قدرت کوتاه شده وموقعیت خود را در خطر میبینند به چنین حرکاتی دست میزنند بدانید که تیرتان به سنگ میخورد حاج اقا محمدی مرد محبوب ومردمی ما میانه ایهاست

۹۷/۳/۲۸ ۱۹:۳۸

کاسه داغتر از کاش کدام است چرا مساله را بی ارزش تشان میدهید اینکه به مراجع تقلید توهین شده عقده گشایی است مگر مرجع تقلید یا رهبر مختص علما هست این چه استدلالی است ور ثانی شما از کجا به این داحتی تهمت میزنی عدهای اهل نماز نیستند وای بحالتان با این تهمتها

۹۷/۳/۲۸ ۱۹:۲۱

امام خمینی ره:هرکس به مراجع توهین بکند رشته ولایت الهی اش قطع می شود! مسولیت عملکرد نادرست وهیجانی و بی تدبیری های آقای عبدالله محمدی به عهده آقایان ... و ... می باشد.

۹۷/۳/۲۸ ۱۹:۰۲

لطفا در این ایام پر تنش که دشمن ما را هدف قرار داده با طرح چنین مسائلی به اختلافات دامن نزنید. انسان جایز الخطاست. هر کسی ممکن است به خطا چیزی از دهانش براید. 

۹۷/۳/۲۸ ۱۸:۵۹

تعجب میکنم که چرا عده ای که حتی اهل نماز و روزه نیستند چرا کاسه داغتر از اش شده اند اگر توهین شده علمای شهر هستند جواب میدهند لطفا تا یک اشتباهی پیدا کردیم عقده گشایی نکنیم

۹۷/۳/۲۸ ۱۸:۳۱

تواگر بصیرت داشتی اجازه نمی دهی به مرجع تقلیدتوهبن بکنن تا الان بیایی و مسخره کنی قافلان را غافلان خطاب کنی 

شیخی به زنی فاحشه گفتا: مستی.

هر لحظه به دام دگری پابستی؛

گفتا؛ شیخا، هر آن‌چه گویی هستم،

آیا تو چنان‌که می‌نمایی هستی؟

۹۷/۳/۲۸ ۱۸:۱۰

چرا تو مملكت ما معذرت خواهي واقرار به اشتباه از صدر تا ذيل توسطمسئولين ومديران نظام،اعم از انتصابي وانتخابي،كاري شاق ونزديك به محال است!!؟؟؟

۹۷/۳/۲۸ ۱۷:۱۲

قافلان یا غافلان؟

۹۷/۳/۲۸ ۱۷:۰۸

سلام چرا اینقدر مسله را بزرگ میکنید فردا میانه را هم ناامن کردید دو جناحی کردید خوشتون میاد .خوب همه خطایی دارن حتی بزرگان معصوم نیستن که شاید بعضی حرفهایش اشتباه هست ولی چرا اینقدر بزرگ میکنید خوب بزرگان میبینن اگه تذکر لازم باشه تذکر میدن یا عوض میکنن .اون گناه کرد .شماها چرا گناه میکنید همش فحش میدید به یه امام جمعه خوب خطا هم داشته باشه هنوز که امام جمعه هست بزارید مسولان تصمیم بگیرن .اینقدر به دین حساس شدی نمازو روزه نمیخونی نمیگیرین اکثرا ولی به خاطر یه اشتباه اینطوری داد و بیداد .خوب همه خطا دارن حتی بزرگان مملکت ولی تذکر میدن درست میشه یا نه گوش نکرد برکنار میکنن .نه اینکه پیر و جوون و بچه هر کی هر چی از دهنش بیاد بگوید .خدا را خوش نمیاد کمی انصاف داشته باشید درسته خوب خطایی داره ولی بزرگان اگاهن اگه لازم بدونن عوض میکنن یا تذکر. دیگه جنجال لازم نیست تو شهر میانه که این همه شهید داده ....

۹۷/۳/۲۸ ۱۷:۰۷

کوچ میکنیم به قافلان

۹۷/۳/۲۸ ۱۶:۲۱

حالا فکر کنید هر 4 تا سایت صدای میانه بسته بشه. اونوقت چی؟ وقتی 300 تا نشریه در یک روز بسته می شه ممکنه صدای میانه هم بسته بشه. من یکی که اگه صدای میانه نباشه انگار فرزندم رو از دست دادم. اون روز رو فکر کردید؟

۹۷/۳/۲۸ ۱۶:۱۶

حوزه ای که ادعا میکنند بایدزیر نظر ایشان باید درست ،اما ایشان اگر بخواهند طلبه را مثل خودشان تربیت کنند که به مردم اهانت کند، سواد واز تحصیلات حوزوی کافی برخوردار نباشد وتند خوباشد وای به مردم

۹۷/۳/۲۸ ۱۶:۰۶

من حاضرم بمیرم ولی کسی به مراجع تقلید توهین نکنه. حاضرم بمیرم ولی کسی به روحانیون صاحب حق فتوی خرفت نگه. وای بر ما. وای بر ما. امام زمان شرمنده ایم.

۹۷/۳/۲۸ ۱۶:۰۲

این آقای مرجع دوست شما چرا به علما کلمه خرفت را بکار برده؟؟؟؟میشه توضیح بدین

۹۷/۳/۲۸ ۱۶:۰۰

از ابروی ایت الله احمدی خرج نکن اگر ایشان شاگرد اساتید اخلاق بود مراجع را خرفت خطاب نمی کرد

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۵۹

آقای محمدی اشتباهات زیادی داشته وشهرستان را دچار چالش کرده آقایان بی جهت خطاهای ایشان را توجیه نکننداز تعبیربه پیر خرفت معلوم میشود بدون فکروتامل حرف میزنند وموارد متعدد ی ازاین قبیل ازایشان شاهد بودیم واین هم آخری نخواهد بود قبول کنیم که شایسته این جایگاه نیستید وحرفهای ناشایست ایشان بهانه شده برای اهانت به روحانیت وبدبینی به دین و مذهب

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۴۷

اگر صدای میانه قابل خفه کردن بود تا الآن صد بار خفه کرده بودند. 

مضافا علاوه بر این سایت رسمی و مجوزدار , 3 دامنه دیگر پشتیبان این رسانه هستند و در کمتر از یک ساعت میتوانیم آنها را راه اندازی کنیم تا صدای حق طلبی و روشنگری, خفه نشود.

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۴۳

اگر ادبیات توهین و تهدید علیه مردم نجیب و شریف و مسئولین از جانب امام جمعه میانه تداوم یافته و اصلاح نشود, صدای میانه با انتشار فایلهای صوتی حاوی انواع اهانت و فحاشی, به وظیفه خود عمل خواهد کرد.

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۳۷

در کل سه چهار پیام تایید نشده که ادعاهایشان قابل اثبات نیست و صدای میانه را دچار مشکل حقوقی میکند.

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۳۶

همان مسیر دانشگاهی که شما به موقعیتهای علمی دیپلم, فوق دیپلم, لیسانس, فوق لیسانس, دکترا, فوق دکترا, استادیاری, دانشیاری, پروفسوری میرسید, یک حوزوی به سطح و خارج و اجتهاد و مرجعیت میرسد. یک مرجع تقلید در حد آیت الله شبیری دارای تلاش آموزشی و تحقیقی در حد یا بیش از یک پروفسور بوده که تا بدینجا رسیده است. چنین شخصیتی علاوه بر داشتن موقعیت ممتاز علوم حوزوی, باید صاحب اخلاق و ایمان باشد ولی یک پروفسور به هر اخلاق و دینی باشد مهم نیست.

دور از انصاف است بیان این نظرتان.

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۱۲

باید زمانی قلب درد بگیریم که دخترانمان در خیابانهای شبانه اقدام به دوچرخه سواری می کنند و ناموس مان زیر سوال می رود.

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۱۱

من در درس احکام ایشان بوده ام نمی دانم این هوگری برای چیست و از چه کسی پشتیبانی می شود ولی قاطعانه می گویم امام جمعه میانه،حاج آقا محمدی مردی دیندار،باتقوا،انقلابی و مرجع دوست هستند. شایعه ها را کنار بزنید و حقیقت را ببینید آیا شما خودتان راضی هستید زن و دخترتان با لباس خانگی دوچرخه سواری کند؟ خداوند همه ما را ارشاد کند.

۹۷/۳/۲۸ ۱۵:۰۰

ایشان در سخنرانی ها خود را شاگرد آیت الله احمدی میانجی معرفی میکنند وشاید موید این مطلب این باشد که از جمله کسانی که درامام جمعه شدن ایشان در میانه نقش بسیار زیادی دارند دکتر محمود احمدی میانجی (برادر زاده آیت الله ) وشیخ شعبان داداشی (از مریدان وشاگردان آیت الله) می باشند

۹۷/۳/۲۸ ۱۴:۵۲

باسلام اگراین خبر صحیح باشه که متاسفانه همینورهست میتوان گفت شاید من نوعی راجب مسئله ای بطورمثال معنی خرفت رابرعکس فهمیدم ویا شاید یهویی از دهنم کلماتی مثل خرفت بپره حالا این سئوال پیش میاد آیا جایگاهی مثل امام جمعـــه یعنی امام ونایب امام زمان در نماز جمعه هاقابل بخششه همچین کلماتی ناشایست مقام منوطه برلسان بیارن والله بالله تالله نه نباید بیارن زشته ....من متاسفم به شهرمان

۹۷/۳/۲۸ ۱۴:۴۱

هرچه بگنددنمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک

۹۷/۳/۲۸ ۱۳:۳۵

شهروندان میدونندافرادی بودندمکبرمسجدوبسیجی چفیه به گردن بودندالان درکدام ادارات شهرمشغول هستندنیازی به گفتن نیست.!!!

۹۷/۳/۲۸ ۱۳:۳۱

بازم درج گزینشی نظرات ازطرف سایت بی طرف صدای میانه!!!!!!!عادل کیست؟انتقادپذیرکیست؟لطفاادعای سایت دموکراتیک رونکنید.

۹۷/۳/۲۸ ۱۳:۱۲

چندین بار گوش کردم بغیر از انتقاد از حرام شمردن تاتو. و استخدام فامیلی در ادارت توهینی نکردم دلیل اینکه از کاه کوه می‌سازید . احتمالا جنبه سیاسی میخواهید ربط بدین . انتقاد وی از دوچرخه سواری خانمها را لطفاً به این موارد ارتباطی ندارد

۹۷/۳/۲۸ ۱۲:۴۵

از وقتی شنیدم قلبم درد گرفته. شب رو نخوابیدم. که خاک بر سر من که زنده ام و کسی به مراجع تقلید شیعه. بزرگان شیعه. حجت امام زمان در میان مردم میگه خرفت. هر کسی که از این غم بمیرد رواست.

۹۷/۳/۲۸ ۱۲:۲۷

فک کنم گرانی به کوچه حاج اقامحمدی هم رسیده این حرفارومیگه .احتمالاعلماوامامان جمعه دیگرشهرها هم به انتقادازمراجع بپردازند.لطفادرموردگرانی های کشنده اخیروهم مطلب بزارید.

۹۷/۳/۲۸ ۱۲:۰۸

استفتائات مراجع تقلید در مورد خالکوبی

آیت‌الله خامنه‌ای:

خالکوبی حرام نیست. به شرط آن که ترویج فرهنگ غیراسلامی نشود. وضو و غسل آن هم صحیح است.
اگر خالکوبى مجرد رنگ باشد و يا در زير پوست بوده و بر ظاهر پوست چيزى که مانع از رسيدن آب بر آن شود، وجود نداشته باشد، وضو و غسل و نماز صحيح است.
لمس خال کوبی آیات قرآن بر روی بدن اشکالی ندارد؛ چون زیر پوست است.
تتو کردن اگر برای بدن ضرر قابل توجهی داشته باشد یا تصاویر مستهجن یا مطالب باطلی را بر بدن تتو کنند جایز نیست؛ اما اگر برای بدن ضرری نداشته باشد و مطالبی که نوشته شده، مطالب یا نماهای حرامی نباشد و مفسده دیگری بر این کار مترتب نشود اصلش اشکالی ندارد؛ اگرچه مستحب و پسندیده هم نیست.
تتو کردن همچنین نسبت به وضو و غسل آن چیزی که امروزه متداول است در تتو کردن که جوهر زیر پوست می‌رود مانع نیست و وضو و غسل فرد اشکالی ندارد. اما حکم تتو کردن از جهت دیگر این است که اگر خانمی ابرو یا دستش را تتو کرده و آرایش محسوب شود ولو آرایش ثابت، باید از نگاه نامحرم بپوشاند.

۹۷/۳/۲۸ ۱۲:۰۶

اقای محقق وعلامه میشه لطف کنیدچندموردازتالیفات گرانبهایتان رانام ببرید؟ممنون میشیم!!!!!!

۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۵۰

امامان جمعه نقش مهمی درتوصیه به انتصاب برخی مدیران دارندبه همین دلیل موردتخریب برخی هاقرارمیگیرند.

۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۴۶

فردمومن صدامنتسب به حاج اقامحمدی ست شمامیگی کینه توزی!!!انچیزی که عیان هست چ حاجت به بیان هست.

۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۴۴

محقق قرانی!!!!!اگراینطوری هستی اسمتوبگوهمه بشناسنت.

۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۳۲

!!!!!!

۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۰۸

صدای میانه هم این مطالب رومیزاره تاتعدادکامنتهابالابره چون حاج اقامحمدی منتقدان زیادودرمقابلش موافقان زیادی ازدوستان طللاب داره

۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۰۴

اقای نائبی مراجع ما از طریق قرآن استخراج نمیکنند بلکه شانسی حکم میدن ازروی قرآن حرف نمیزنن اگه از روی قرآن بود که مملکت ما اینطوری نبود من که محقق قرآنم میدونم

۹۷/۳/۲۸ ۱۱:۰۰

مگرامام جمعه منسب قدرت هست؟؟

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۵۵

خدا لعنت آن کینه توزان خودخواهی را که به خاطر قدرت قصد بی اعتبار کردن و بی حرمتی به امام جمعه محترم میانه را دارند و به خاطر رسیدن به هدف حاضر هستند با افراد معلوم الحالی مثل صادق نایبی رد صلاحیت شده همراه شوند. از خدا بترسید و اینقدر برای قدرت تقلا نکنید که مردم دوره مسئولیت شما را هم دیدند.

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۳۶

ای بابا هر دم ازاین باغ بری میرسد
خوشا بحال میانه ومیانه ایهای فهیممان

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۳۵

توهين!!!به روحانيووون!!!خرفت؟؟؟؟وااااي !!!وااااااي!!!

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۳۱

ممنون از راهنمایی شما خسته نباشید تو این وسط چیزی گفتی که خالی از لطف نباشه
توهین به مراجع چه ربطی به حرف شما داره حتما به اقای محمدی تهمت میزنند که میخواهند تخریب بکنند جناب داره محمدی به مراجع میگه خرفت میفهمی به مراجع

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۱۳

اگه سواد صحبت کردن داره سوتی نده تا بامبول درست نکنن

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۱۲

باسلام خدمت اقای امام جمعه، سوالی از محضرشان دارم:ایشان که با رابطه بازی وبه کاری گیری اشنایان مخالفند، بفرمایند ایا خودشان به این گفته خود عمل کرده اند؟؟؟!!!!!بنابر شنیده ها ایشان مدیر حوزه برادران، مدیر حوزه خواهران، اشپز و بنا و... را از شهرستان تکاب به میانه اورده اند!!!!حال سوال این است اقای امام جمعه محترم ایا این افراد از اشنایان شما نیستند؟؟؟؟؟آیا در میانه قحط الرجال بود؟؟؟!!!

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۱۱

تو میانه اشتغال زایی کردن ولی برای همشهریهای خودشون در حوزه علمیه (طلبه لر مچدی ) که در حال ساخته ایجاد اشتغال کردن.

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۰۸

کدوم اعتبار ؟ . اگه راست میگی برو بین مردم ببین امام جمعه محترمتون چقدر اعتبار داره

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۰۶

آقای دکتر ... دست پخت جنابعالی ست . تحویل بگیرید

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۰۴

ظهور علم الهدای جدید در میانه

۹۷/۳/۲۸ ۱۰:۰۳

خیرباشه تازگیااخبارامام جمعه زیادشده

۹۷/۳/۲۸ ۰۹:۳۵

اطرافیان امام جمعه قبلی میانه که در نزد امام جمعه فعلی جایگاهی ندارند دارند حاج آقا محمدی را می کوبند تا دوباره به قدرت دست یابند.

۹۷/۳/۲۸ ۰۹:۱۴

دفتر آیت الله سیستانی(مدظله العالی) درباره احکام تاتو:
سئوال: تاتوکردن ابروها یا هاشور ابرو چه حکمی دارد؟
جواب:مانعی ندارد ولی اگر زینت شمرده شود، زنان باید آن را از نامحرم بپوشانند.
سئوال:تاتو کردن ابروها و لب ها چه حکمی دارد؟
جواب:اشکالی ندارد ولی زن ها باید آن را چنانچه عرفا زینت حساب شود از نامحرم بپوشانند.
سئوال :حکم خالکوبی (تاتو) بر روی بدن چیست؟
جواب:بلامانع است.
سئوال: آیا خانمهایی که دارای تاتو یا هاشور بر روی ابروهای خود می باشند می توانند به حج بروند؟
جواب: اشکال ندارد و به حج ضرری نمیرساند.

احکام شرعی تاتو از نظر مراجع
سئوال: بعد از فوت مادرم ابرو و مژه هایم ریزش شدید پیدا کرد، به طوری که حتما باید از مداد برای کشیدن ابرو استفاده می کردم. عمل تاتو ابرو و تاتو خط مژه را انجام دادم. با توجه به اینکه کارمند هستم و طبق فرمایش شما نمی توانم ابرو و چشم­هایم را بپوشانم حکمش چیست؟
جواب: اگر فقط جاهاى خالى را پر مى کنید به طورى که زینت به حساب نیاید اشکال ندارد.

دفتر حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) درباره احکام تاتو:
اگر تاتو زیر پوست باشد که در این صورت اشکال ندارد.
سئوال: بعضی از قسمت های بدنم خالکوبی شده است. گفته می شود که غسل یا وضو و نمازم باطل هستند و نمازی از من پذیرفته نمی شود. امیدوارم مرا در این باره راهنمایی فرمایید.
جواب : اگر خالکوبی مجرد رنگ باشد یا در زیر پوست بوده و بر ظاهر پوست چیزی که مانع از رسیدن آب بر آن شود وجود نداشته باشد، وضو و غسل و نماز صحیح است.

دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی (مدظله العالی) درباره احکام تاتو:
تاتو و هاشور مانع وضو نیست.

سئوال:خالکوبی چه حکمی دارد و آیا برای غسل و وضو اشکالی ایجاد می کند؟
جواب:هرگاه ضرر خاصی برای بدن نداشته باشد و تصاویر آن موجب فساد اخلاق نباشد، جایز است و در هر حال برای وضو و غسل اشکالی ایجاد نمی کند.
سئوال: آیا خالکوبی در اسلام حرام است؟ چرا؟
جواب:حرام نیست، مگر عکس های خالکوبی شده مستهجن باشد یا اسامی مقدس که در حالت وضو نداشتن یا جنابت مایه اشکال شود.
سئوال: حکم تاتو ابرو ، هاشور ابرو ، تاتو خط چشم ، تاتو لب و ....چیست؟ آیا برای وضو و غسل اشکالی ندارد؟
جواب:اگر منظور از ترمیم، کاشتن موست و آب به پوست بدن برای وضو و غسل می رسد، اشکالی ندارد و اگر منظور از خالکوبی با رنگ است که زیر پوست قرار می گیرد آن هم اشکالی ندارد.
سئوال: این روزها برخی از بانوان نسبت به ابرو یا دور لب، تاتو انجام می دهند مانند پررنگ کردن دور ابرو و لب با خالکوبی که زینت تلقی می شود و پوشاندن آن نیز مقدور نیست. لطفا بفرمایید این عمل مشمول آیه شریفه «وَ لایُبدینَ زینَتهنَّ» است یا نه؟ نگه به صورت چنین زنانی چه حکمی دارد؟
جواب:آیه «و لا یُبدینَ زینَتَهُنَّ» با توجه به جمله «الّاما ظَهَرَ مِنها» زینت های موجود در صورت و دست ها تا مچ را شامل نمی شود ولی اگر این زنیت تند و زننده باشد و منشاء مفاسدی شود،جایز نیست.

دفتر آیت الله علوی گرگانی(مدظله العالی)درباره احکام تاتو:
سئوال :حکم تاتوی ابرو ، هاشور ابرو برای خانم ها چیست؟
جواب :اگر واقعا زیر پوست اثر می گذارند و مانع از وضو نیست اشکالی ندارد اما اگر عرفاًزینت محسوب شود، باید از دید نامحرم محفوظ بماند.
سئوال:تاتوی ابروی خانم ها چه حکمی دارد و آیا نماز و روزه ایشان با تاتو کردن قبول می شود؟
جواب:تاتو از نظر ما حرام است اما بعد از آن نماز و روزه صحیح است.

حضرت آیت الله مهدی هادوی تهرانی (دامت برکاته) درباره احکام تاتو:
سئوال: بعد از فوت مادرم ابرو و مژه هایم ریزش شدید پیدا کرد، به طوری که حتما باید از مداد برای کشیدن ابرو استفاده می کردم. عمل تاتو ابرو را انجام دادم. با توجه به اینکه کارمند هستم و طبق فرمایش شما نمی توانم ابرو و چشم­هایم را بپوشانم حکمش چیست؟
جواب:اگر تاتو شما در حد ابرو و مژه معمولی است و آرایش خاصی از نظر عموم مردم محسوب نمی شود، حکم ابرو و مژه را دارد و پوشاندن آن واجب نیست.
اکثر مراجع تقلید در خصوص احکام خالکوبی و تاتو فرموده اند:

اگر خالکوبى مجرد رنگ باشد و یا در زیر پوست بوده و بر ظاهر پوست چیزى که مانع از رسیدن آب بر آن شود، وجود نداشته باشد، وضو و غسل و نماز صحیح است[۱]. مگر زمانیکه مانع مذکور روی پوست بوده و دارای جرم است به نحوی که مانع از رسیدن آب به پوست شود[۲]؛ در این صورت می بایست ابتداء مانع را برطرف و سپس اقدام به غسل یا وضو کرد.
بنابراین؛ اگر تاتو ، جرم داشته باشد و مانع از رسیدن آب وضوء و غسل به بدن شود باید قبل از وضوء یا غسل برطرف شود[۳]. در غیر این صورت اگر همانند خالکوبی و زیر پوست باشد که مانع از رسیدن آب بر آن نشود اشکالی ندارد. و انجام اعمالی از حج مانند طواف و نماز طواف که نیاز به طهارت (وضوء و غسل) دارد ، در چنین حالتی صحیح است.

[۱] . توضیح المسائل (المحشى للإمام الخمینی)، ج‏۱، ص: ۲۰۵٫
[۲] . همان، ص: ۲۰۱٫
[۳] . مجمع المسائل (للگلپایگانی)، ج‏۱، ص:65

۹۷/۳/۲۸ ۰۹:۰۵

لطفا رساله مرجع تقلید جدید(اقای محمدی) را منتشر کنید

۹۷/۳/۲۸ ۰۸:۳۱

باسلام، بهرحال فرموده امام جمعه ، در حوزه مسئولیتی ایشان نبوده  و استفاده از کلمه " خرفت " با توجه به معنی آن ، مناسب برای روحانیت نمی باشد .  البته بنظر می رسد ایشان نظر خود را اعلام کرده اند.

۹۷/۳/۲۸ ۰۸:۰۷

متاسفانه عده ای سود جو ومنفعت جناحی وسیاسی میخواهند اعتبار امام جمعه محترم را زیر سوال ببرند که خداند با متقین هست

۹۷/۳/۲۸ ۰۸:۰۲

اتفاقا سخن حق ومطلوبی فرمودند: حیثیت مردم باید حفظ شود : متاسفانه ما کوتاه فکر هستیم

۹۷/۳/۲۸ ۰۷:۰۹

من نميدانم اين اقا در محضر كدام عالم درس گرفته اند كه اين نوع ادبيات را بكار ميبرند بعيد است بخدا

۹۷/۳/۲۸ ۰۶:۵۰

شاه و ساواک هرگز چنین صفتی برای یک ملا آنهم مراجع استفاده نکردند

۹۷/۳/۲۸ ۰۶:۴۹

آقا ول کنین بابا مگه مشکل ما این جورچیزاست آدم با یدخودش عقلشو به کاربندازه،تاوقتی که پای راست و چپ هنگام مستراح رفتن ثواب اش همین وکاسه همین،

۹۷/۳/۲۸ ۰۶:۲۸

به شما چه ارتباطی دارد چند بار رفته یا نه الان یک روحانی بی تقوا به مراجع توهین میکند شما اقای نایبی را مقصر میدانی مگر نایبی توهین کرده
اینکه میانه چنین امام جمعه ای دارد که به علما توهین میکند کار نایبی است؟سوراخ دعارا گم کرده ای
مسلمان به مرجع تقلید شیعه توهین میکند جواب محمدی را بده نایبی چه کاره است

۹۷/۳/۲۸ ۰۶:۲۴

خجالت دارد بخدا چه کسی با چه کسی مقایسه می شود کجا شهید بهشتی به مراجع توهین کرد کجا انهارا خرفت معرفی کرد شما مثل اینکه درددین نداری خیلی ها بودند از جبهه برگشتند عاقبت بخیر نشدند به مراجع توهین میشود شما جانبداری میکنید شرم اوراست ببینید مقام معظم رهبری ایات عظام تقلید سیستانی مکارم شیرازی چه فتوایی داده اند واقای محمدی گستاخانه انهارا خرفت معرفی میکند
کمی تعصب دینی داشته باش ته تعصب هتاک به مراجع تقلید را

۹۷/۳/۲۸ ۰۶:۱۷

کسی نیست جواب ایشان را بدهند که اقای محمدی تا کی توهین وتهدید وتمسخر وبی ادبی به میانه ایها که توهین میکنی بی غیرت می گویی بخاطر دوچرخه سواری به مراجع تقلیدمان هم خرفت می گویی از مسئولین اطلاعات، سپاه ،قوه قضائیه،شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، نماینده ولی فقیه در استان حاج اقای ال هاشم ، بچه مذهبی ها خانواده های محترم شهدا ،رزمندگان شمارا بخدا جواب بدهید به فاطمه زهرا اگر فرد عادی این چنین بی محاباتوهین میکرد محمدی کفن می پوشید غیرت دین باوران کجاست امروز یک حوزوی به مراجع توهین میکند فردا چه انتظاری از افراد مغرض داریم

۹۷/۳/۲۸ ۰۵:۵۴

جناب محمدی از کی مجتهد شده ای حکم صادر میکنی اگر اطلاع نداری و حرف میزنی وای بحال تو که بدون مطالعه حرف میزنی و اگر میدانی عذر بدتر از گناه ایات عظام مقام معظم رهبری ایت الله مکارم وایت الله سیستانی هیچ اشکال شرعی نمی دانند
چه توجیهی برای بکار بردن لفظ خرفت داری واقعاشرم اور است باید هم از مراجع وهم مقادینش عذر خواهی بکنی وامام جمعه بودن شما مجوز برای هتاکی نیست

۹۷/۳/۲۸ ۰۵:۴۷

خالکوبی در اسلام چه حکمی داردحکم خالکوبی از نظر مراجع تقلید 


 آیت الله مکارم شیرازی (مدظله): 

سوال:خالکوبی چه حکمی دارد و آیا برای غسل و وضو مشکلی ایجاد می کند؟ 
هرگاه ضرر خاصّی برای بدن نداشته باشد عکسهای موجب فساد اخلاق در آن نباشد جایز است و در هرحال برای وضو و غسل مشکلی ایجاد نمی کند.

سوال:آیا خالکوبی در اسلام حرام است؟ چرا؟ 
حرام نیست مگر اینکه عکس های مستهجن باشد و یا اسامی مقدس که در حال عدم وضو یا جنابت مایه اشکال شود.

 آیت الله خامنه ای (دام ظله):

همچنین بخوانید :تمامی مطالب مربوط به احکام شرعی

سوال:حکم حضرتعالی درباره تاتو کردن ابرو برای زنان چیست؟ 
ج) مانع ندارد، و اگر در نظر عرف زینت محسوب می شود باید از نامحرم بپوشانند.

به طور کلی حکم خالکوبی براساس فتوای آیة الله خامنه ای مدظله العالی چنین است:

« خالکوبی حرام نیست و اثری که از آن در زیر پوست می گذارد مانع از رسیدن آب نیست و وضو و غسل با آن صحیح است.»

آیة الله سیستانی(دام ظله):

 نظر آیت الله سیستانی در مورد خالکوبی 

 

سۆال:کاشتن ابرو برای زنان اشکال دارد یا خیر؟ 
جواب: کاشتن ابرو به جهت وضو و غسل اشکال دارد ولی خالکوبی کردن آن مانعی ندارد ....

سۆال:ایا داشتن خالکوبی بر روی بازو برای گرفتن وضو ایجاد اشکال می کند؟ چنانچه جواب مثبت است لطفا راهنمایی بفرمائید چه باید کرد؟ 
جواب: ایجاد اشکال نمی کند.

سۆال:آیا خانمهایی که دارای تاتو بر روی ابروهای خود می باشند می توانند به حج بروند؟ 
جواب: اشکال ندارد و به حج ضرری نمیرساند.

سۆال:تاتو کردن ابروها چه حکمی دارد ؟ 
جواب: مانعی ندارد ولی اگر زینت شمرده شود باید زنان از نامحرم آن را بپوشاند.

سۆال:تاتوکردن ابروها و لبها چه حکمی دارد؟ 
جواب:اشکال ندارد ولی زنها باید ان را چنانچه عرفا زینت حساب شود باید از نامحرم بپوشانند.

۹۷/۳/۲۸ ۰۵:۳۷

شما نگران ایشان نباشید احتمالا ن میدانید امام جمعه بحکم خود ایشان تعیین ونصب میشود.

۹۷/۳/۲۸ ۰۵:۱۶

بسم الله الرحمن الرحیم
پیش از ورود به این بحث لازم است نظر اسلام در مورد ایراد تهمت به مومنین بازگو شود. دین اسلام تا بدان جا نسبت به مومن و حفظ حرمت او تاکید نشان می دهد که حرمت مومن را در حد حرمت خانه کعبه دانسته و حتی در برخی از انواع تهمت مجازات در نظر گرفته و شخص تهمت زننده را محکوم به جاری شدن حد دانسته است. 

از سوی دیگر ائمه معصومین علیهم السلام مقام و جایگاهی والا و رفیع برای عالمان مجتهد و مراجع تقلید قرار داده اند. حضرت امام صادق علیه السلام در بیانی صریح می فرمایند:
فاذا حکم بحکمنا فلم یقبل منه فانه استخف بحکم الله و علینا رد و الراد علینا کافر و راد علی الله و هو علی حد الشرک بالله ( وسائل الشیعة، جلد1، صفحه 23) 

هرگاه ( عالم مجتهد ) به حکم ما حکم نمود و مورد پذیرش برخی قرار نگرفت این کار استخفاف به حکم خداست و این افراد حکم ما را رد کرده اند و کسی که حکم ما را رد کند کافر است و حکم خداوند را رد کرده است و این در حد شرک به خداوند است.ماجمعی از طلاب میانه ای ضمن محکوم کردن این سخنان جناب اقای محمدی وتبری ازچنین رفتار وحرکات، حمایت کامل وتامه خودرا از مراجع تقلیدعظیم الشان اعلام میداریم واز خداوند منان خواهانیم طول عمر باعزت وبرکت به آنها عنایت نماید که چراغ راهنمای ما هستندودرآخرازحاج اقای محمدی امام جمعه مردم شریف میانه خواستاریم که ضمن رعایت شان وجایگاه علما ومراجع تقلیدو حفظ کرامت انهاحدود را رعایت واستغفار نمایدباشدکه خداوند از سر تقصیرات همه ما بگذرد
اللهم وفقنا لما تحب ترضی واجعل عواقب امورنا خیرا
جمعی از طلاب و روحانیون شهرستان میانه

۹۷/۳/۲۸ ۰۴:۵۸

باتشکر از جوانان فهیم واصیل میانه عمللکرد ایشان (آقای عبداله محمدی)باید توسط مردم و فعالان فرهنگی واجتماعی به گوش مسئولین برسد تا بیش ازاین شاهد تحقیروشکستن حرمت وزیرسوال رفتن جایگاه امامت جمعه نشویم،بهتر است دریکی از روستاهای شهرستان تکاب مشغول باشند واقعا میانه با آنهمه سابقه طولانی جای چنین افرادی که توانایی و شایسته گی لازم رانداشته ودربین مردم و مسئولین هیچ موقعیت و جایگاهی ندارند نیست، مردم واقعا ازدست ایشان خسته شده اند

۹۷/۳/۲۸ ۰۴:۴۳

ایا توهین به مراجع سوتی است که بامبول شودایشان درس حوزه خوانده میداند احکام شرعی را مرجع تقلید مشخص می کند از راههایی که دین مشخص می کندچه راحت از کنار بقول شما سوتی رد می شویداهل تسنن یک بار هم نشده به علمای خودتوهین بکنندآنهم توسط شخصی که در جایگاه امام جمعه گی هست اینجاست که اقای محمدی باید دادبزند غیرت دینی کجا رفته نه آنجا که بحثی را در تریبون نماز جمعه گفتند نتیجه معکوس داد

۹۷/۳/۲۸ ۰۲:۳۳

باسلام
ازهمشهریان محترم تقاضا دارم به سوال بنده جواب بدهند از وقتی این آقا به شهر ما تشریف آوردند چه کارهایی خیری به شهر ما انجام داده اند؟؟؟؟

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۴۱

http://www.shabestan.ir/detail/News/244019

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۳۱

ما برا دفاع از مرجعیت جانمان را فدا می کنیم.

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۲۶

هر بی ادبی باشد ودر هر جایگاهی و این جمله لیاقت خودش را دارد هر کسی به مرجع تقلیدمان توهین کند خدا لعنتش کند واقعا خجالت دارد ننگت باد

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۲۶

شما دردتان نمیدانم از کجاست این امام جمعه هم سوتی می دهد بامبول می کنید

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۲۳

من تعجب میکنم از بانوان حوزوی یا ترسیدندجواب ندادند که پناه میبرم به خدا ویاخوشان نیز هم فکر وهم رای اقای محمدی هستند که باید جوابگو باشند احترام امامزاده را خادمش نگه می داردو چطور شما که دارید دین یاد میگیرید در همان لحظه اعتراض نکردیدیا صاحب الزمان اقا جان کارمان بجایی رسیده که به مراجع تقلید شیعه توهین میشود وانهایی که نامشان را سرباز شما گذاشته اند سکوت میکننداقاجان به فریادمان برس از دست این علمای هتاک

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۲۰

خرفت /xereft/

کسی که براثر پیری، عقلش به فساد و تباهی رفته است. کندفهم/ کندذهن/ کودن / بی حس / مبهوت / ازکاررفته
(ناظم الاطباء).

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۱۲

خجالت بکش این کار بی دینی است به مرجع تقلید توهین میشود وجانبداری میکنی اینجا باید وامیبتا سرداد که به مقام معظم رهبری توهین کرده که اقا فرموده تاتوکردن مانعی نداردووضو وغسل صحیح است هرکس به رهبری به عنوان مرجع تقلیدتوهین کند زبانش را از حلقوم بیرون می کشیم

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۰۴

شما موازین شرعی یادبده که به مراجع توهین کند خجالت دارد نمی دانم اسمش را چاپلوسی بگذارم یا چیز دیگر مگر مسلمانیت ودانستن حکم شرعی را بابد شما بگویی خیلی خجالت دارد به مرجع تقلید (...) توهین میشود وشما دم از ولایت میزنی برادر مسلمان ایشان (...) را خرفت گفته برو فتوای ایشان را ببین خدابه فریادمان برس

۹۷/۳/۲۸ ۰۱:۰۰

 عجب حافظه خوبی. واقعا اسامی یادم نبود. ممنونم

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۵۶

چه کسی باید جوابگو باشدبه مراجع دین توهین میشود و اقایان مذهبی ساکت نشسته اند این که دوچرخه سواری نیست اینجا بحث دین است نباید سکوت کرد نباید کوتاه امد ما جوانان انقلابی به هیچ وجه کوتاه نخواهیم امد اقای محمدی باید عذر خواهی کند. میانه ایها بی ادب نیستند

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۵۴

اصلا شما و مسئولان صدای میانه چه کاره این شهر هستید که بخواهید برای امثال امام جمعه میانه تعیین تکلیف و اخلاق و ادب و موازین شرعی یاد بدهید؟

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۵۲

خدالعنت کند کسی را که به مراجع توهین میکند هر کسی باشد در هر پست ومقام

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۴۹

شوخی میکنی

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۴۵

ای بابا این چه وضعشه حالا یکی این وسط یه حرفی زده چرا دیگه جو رو بهم میریزین

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۴۳

وا مصیبت به مرجع تقلید محمد توهین میکند می گویید برود دفتر امام جمعه
چرا اشتباه محمدی را توجیه میکنید نکند اینجا جای غیرت نیست وغیرت به دوچرخه سواری امد شما طرفدار حقی با طرفدار محمدی

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۴۲

من؟

از 8 سالگی و از زمان آ شیخ هادی و حاج عبداللهی در امامزاده نماز میخواندم سپس در زمان امام جمعگی حاج آقا ارومیان, عضو ستاد نمازجمعه و مکبر نمازجمعه بود. 

در محضر آقای محمدی نبودم و از افاضات و کلمات ایشان مستفیض نشدم لیکن یادم هست پارسال حاج آقا حامدی درحالیکه نمازگزاران حیاط و طبقه دوم را پر کرده بودند, آمدند و در جنب بارگاه امامزاده نماز خواندند که چنین جمعیت نمازگزاری در زمان حاج آقا ارومیان هم ندیده بودم.

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۴۲

از کی شما صدا خفه کنها مدافع حق شدین؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۴۲

از کی شما صدا خفه کنها مدافع حق شدین؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۹

ملاک حال فعلی افراد است ایا جبهه رفتن دلیل بر سالم ماندن وانقلابی ماندن است بس کن اقا وقتی رهبر فرزانه انقلاب میفرماید ملاک حال فعلی است شما توهین میکنی به اقای نایبی واقعا شرم اوراست به مراجع توهین میشود وقضیه را لوس میکنید نه تنها محمد بلکه از او بزرگتر هم نمی تواند به مرجع تقلید توهین کند

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۹

بنده يادم هست نائبي عضو ستاد نماز جمعه در زمان امام جمعه اروميان بود و با شيخ الاسلامي. و حميد پور مكبّر ي هم ميكرد. اونموقع ها كه نائبي عضو ستاد نماز جمعه بود ، عضو ستاد نماز جمعه بودن مُد نبود مدافع حق .

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۷

این آقا از روزی که تشریف آورده ، فقط زبان تهدید و فحاشی را بلد هست. نمیدانم با کدامین موازین ایشان را به عنوان امام جمعه میانه انتخاب کرده اند. هر سخنرانی ایشان همواره پرحاشیه و نمایشی بوده ، بدون اینکه خودشان پاسخگوی عملکرد خود باشند یکطرفه یکه تازی می کنند.
امیدواریم در رفتار ، کردار و گفتار خود تجدید نظر فرمایند.

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۶

مصیبت اینجاست که به مرجع تقلید توهین میشود وشماهاساکتیدگناهرا گردن اقای نایبی می اندازید
اقای محمدی گفته شما چرا توجیه میکنید
گنه کرد در بلخ اهنگری به کرمان زدند گردن مسگری

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۶

مسئول محترم فني كانال تلگرامي صداي ميانه.فايل فقط ٦ ثانيه هست لطفا رسيدگي كن داداش من.يا اگه آيفون باز نميكنه بگو چاره اي كنيم

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۶

این امام جمعه میانه اخلاق ورفتارهای خوب هم دارد ولی بعضی از حرکات و رفتار مورد تایید عده ای نیست ولی امام جمعه کاری هستند.

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۲

فاجعه
چرا آخه توهین به روحانیان مراجع تقلید آن هم از طرف یک روحانی ودر مقام امام جمعه آن هم با عنوان نام ملاهای خرفت عجبا

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۳۱

آقای نائبی شما در عمرتون چند بار نمازجمعه اومدید؟ چرا مثل کنترل موشک از تهران میانه رو کنترل می کنید؟ هدفتون چیه؟ آیا میانه با خاک یکسان بشه راضی می شید؟

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۲۷

تا زمانی که صدای میانه خفه نشه میانه روی خوش نخواهد دید. نائبی رد صلاحیت شده و فتنه گر دنبال شر و فتنه هست. بیا مقبولیتت رو در میانه ببین. از بین هزاران جمله حاج آقا محمدی یک جمله برداشته اید برای تخریبش. حاج آقا محمدی خودش تربیت یافته مراجع عظام هست. جبهه دیده و زجر کشیده و انقلابی هست. او را مانند بهشتی در حیاتش شهید نکنید. این چه مسخره بازیه در میانه هست؟ چرا کسی دهن شما رو نمی بنده؟ کی پشتتونه؟

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۲۵

فایل صوتی تا آخر معلوم نیست که شما چرا از خودتون درمیاورید ، اقایون صدای میانه اگر با امام جمعه مخالفید تشریف ببرید با خودشون حرف بزنید ، این حرکات شما یعنی ایجاد بی نظمی در جامعه

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۲۴

علی الاسلام والسلام با این روحانی نماها

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۲۴

فیلمی منتشر شده ای سخنرانی امام جمعه ایرانشهر بلوچستان.نمیدونم چرا ناخوداگاه یه مقایسه ای بین ایشون و اوشون در ذهنم ایجاد شد.

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۱۹

عجبا توهین به مراجع روحانی آن هم از طرف یک روحانی وامام جمعه

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۱۸

تو كانال ٦ ثانيه هست و من چيزي متوجه نميشم لطفا رسيدگي كنيد

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۱۷

با سلام. روز گذشته در میدان معلمی شاهد اتفاقی تلخ بودیم.که موجب تزریق حس ناامنی به من و خانواده م شد. در برابر تحریم ها ایستادیم. در برابر فشار اقتصادی . به این خوشی و امید که امنیت داریم. خواهش می شود از دادستانی. نیروی انتظامی. امام جمعه که با عامل این حرکت زشت برخورد شود تا عبرتی شود برای افراد معلوم الحال که بدانند این کشور امنیت دارد و اقتدار. اینجا عراق و سوریه یا لیبی نیست. با تشکر شهروند میانه

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۱۷

اصلا سواد سخنرانی هم نداره به بچه گیر میده
خیلی منم منم میکنه

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۱۶

اقایان شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کجا خواب تشریف دارند این چه امام جمعه ای است رسیدگی کنید ابروی اسلام و نظام رابرده البته این حرفها از ایشان بعید نیست

۹۷/۳/۲۸ ۰۰:۱۴

واقعا خجالت دارد گستاخی تاکجا رفته که یک فرد بی سواد توهین به مراجع تقلید کند این ننگ است خدایا به فریاد مان برس

اخبار روز