کد خبر: ۸۳۰۶۰
۹۸۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تکواندوکاران و مربی میانه ای مسافر بازی‌های آسیایی شدند

۱۳۹۷/۴/۳
۱۷:۵۲

3 تکواندوکار استان آذربایجان‌شرقی از شهرستان میانه جواز حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا را به دست آوردند.

مرحله پایانی مسابقات تکواندو انتخابی تیم ملی مردان ایران جهت حضور در هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی با حضور 11 تکواندوکار در 3 وزن 63-، 80- و 80+ کیلوگرم امروز (پنجشنبه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

در پایان این رقابت‌ها نفرات اعزامی تیم کشورمان مشخص و معرفی شدند که بر این اساس، میرهاشم حسینی در وزن 63- کیلوگرم و سعید رجبی در وزن 80+ کیلوگرم از شهرستان میانه با برتری بر رقبای خود جواز حضور در این مسابقات را کسب کردند.

این درحالی است که پیش‌تر امیرمحمد بخشی دیگر تکواندوکار میانه‌ای استان در وزن 68- کیلوگرم به ترکیب تیم ملی انتخاب شده بود تا بدین‌ترتیب تکواندو استان آذربایجان‌شرقی با 4 نماینده شامل 3 تکواندوکار و یک مربی در بازی‌های آسیایی حضور داشته باشد.

ضمن اینکه فرزان عاشورزاده و مهدی خدابخشی به ترتیب در اوزان 58- و 80- کیلوگرم دیگر تکواندوکاران اعزامی تیم ملی کشورمان به این مسابقات خواهند بود.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بازی‌های آسیایی 2018 برعهده فریبرز عسکری خواهد بود و علی محمد بسحاق و حسن فلاحی‌راد از شهرستان میانه به عنوان مربی در کادر فنی این تیم حضور دارند.

گفتنی است؛ هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از 28 مردادماه تا یکم شهریورماه در "جاکارتا" اندونزی برگزار می‌شود./آناج

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز