کد خبر: ۸۳۹۷۲
۵۵۳ بازدید
۲ دیدگاه

کشف مواد مخدر و سوخت قاچاق در شهرستان میانه

۹۷/۵/۱۷
۱۵:۰۵

کشف 18هزار لیتر سوخت قاچاق درمیانه 

  فرمانده انتظامی میانه از کشف 18 هزارلیتر سوخت قاچاق به ارزش 500 میلیون ریال خبر داد.    «سرهنگ رمضان الهوردیان» در تشریح این خبر گفت: ماموران یگان امداد این شهرستان در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی و در راستای طرح مبارزه با قاچاق سوخت به یک دستگاه تریلی مشکوک و آن را متوقف کردند .     

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی به عمل آمده مشخص شد که تریلی توقیفی، حامل 18هزار  لیتر مواد سوختی قاچاق از نوع "نفت" بود که خودرو را توقیف و راننده را دستگیر کردند .   

 فرمانده انتظامی میانه با اشاره به این‌که ارزش ریالی سوخت قاچاق مکشوفه 500میلیون ریال برآورد شده است، افزود: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

************

کشف 10کیلوگرم مواد مخدر در میانه  

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف 10 کیلو گرم مواد مخدراز نوع تریاک و دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدردراین رابطه خبر داد.   

«سرهنگ رمضان الهوردیان » در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک نفر توزیع کننده مواد مخدر در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری آن در دستور کار ماموران انتظامی  قرار گرفت.    

وی افزود:ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این شهرستان در تحقیقات پلیسی موفق شدند تعداد یک نفر سوداگر مرگ را در این زمینه شناسایی و با دستگیری وی، 10 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک از مخفیگاه آن کشف کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان با بیان این‌که متهم دستگیر  شده با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه نا امنی، شرارت و یا فعالیت مشکوک در زمینه تولید و توزیع انواع موادمخدر، موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های 110 به پلیس اطلاع دهند.    

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۵/۱۷ ۱۶:۰۰

شهروندان گزارشات لازم رو میدن ولی گویا رسیدگی در حد ضعیف است

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز