کد خبر: ۸۴۴۱۹
۲۲۳۶ بازدید
۵۰ دیدگاه

لات بازی و گردن کشی با چاقو در میدان معلم

۹۷/۶/۱۲
۱۳:۱۴

عصر پنجشنبه مصادف با عید غدیر خم که مردم با شادی و سرور به گردش یا دید و بازدید می رفتند، با صحنه ای تلخ و وحشت آور مواجه شدند. 

فردی که هنوز معلوم نیست اختلالات روحی و روانی داشته یا واقعاً گردن کشی و لات بازی درمی آورد، در میدان معلم آنهم جلو مقر اصلی نیروی انتظامی و دوربین مرکزی میدان معلم، با چاقو جلوی رانندگان و عابران پیاده را می گرفت و به راحتی همه را وحشت زده فراری می داد و چه بسا با چاقو او را مورد ضرب و جرح قرار میداد.

هنوز مقامات قضایی و امنیتی عکس العملی در این مورد نشان نداده اند و هنوز نمی دانیم این فرد بازداشت شده یا با همان حالت عادی که صحنه را ترک کرد، به خانه خود رفت؟!

فیلم این صحنه موجود است اما جهت پرهیز از پخش اینترنتی آن و آبروریزی میانه از انتشار آن خودداری می کنیم و امیدواریم مقامات قضایی میانه این بار برخوردی جدی تر داشته باشند و نگرانی و تشویش چند ساله را از میانه بزدایند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۷/۴ ۲۱:۵۰

نه داداش ما عظیمیه هستیم

۹۷/۷/۱ ۱۲:۱۳

جای تاسف داره واقعا...  

۹۷/۶/۲۶ ۱۴:۵۸

کجای کرج اختراباد

۹۷/۶/۲۰ ۰۸:۰۲

من حدودا ۲۰ سال از بهترین سال‌های عمرم را در این شهر گذراندام از این کارها نسبت به فرهنگ ۳۰ تا ۳۵ سال پیش زیاد دیده می‌شد ولی دیدن چنین رفتاری در این زمان با این همه پیشرفت زمان و مردم بعید میدانم ولی باید قبول کنیم که در هر شهر یا هر کشوری مردم بد و خوب هست باید سعی کنیم فرهنگ سازی کنیم تا شاهد چنین رفتاری نباشیم در پایان درود بی گران به تمام مردم میهمان دوست میانه

۹۷/۶/۱۶ ۱۴:۲۰

از کرج هستم واقعا باید برای مردمانتون کلاس بزارن ادبو رعایت کنن

۹۷/۶/۱۴ ۲۲:۴۰

تگزاس نیست بی فرهنگ نیست

۹۷/۶/۱۴ ۱۲:۳۹

واقعیتو باید قبول کنی

۹۷/۶/۱۴ ۱۱:۱۳

آغای نایبی شما که میانه نیستین،چرا دوست دارید تو کار مردم سرک بکشید و نشست و برخاست سونو رصد کنید،خواهشا مردمو کنترل از راه دور نکنید،شما حتی به اطرافیانتان هم رحم نمی کنید چه برسد به همشهریان،خیلی دوست دارم در مورد توهینایی که به ما میکنید و به محکمه ای بکشونم و تسویه حساب کنیم،به امید آنروز...

۹۷/۶/۱۴ ۰۲:۱۰

نادان همه را به کیش خود پندارد

۹۷/۶/۱۳ ۲۲:۲۴

1_ تهران 72 ملت است و همسایه , همسایه را نمیشناسد. پر است از هر نوع هنجارشکن. چشم, چشم را نمیشناسد و حیا نمیکند. لذا براحتی هر رفتاری را نشان میدهد. ولی میانه یک شهر کوچک و اصیل هزاران ساله است که بسیار از ناهنجاری ها بخاطر شناخت مردم از یکدیگر انجام نمیگیرد.

 

2- اگر در تهران کسی این کار را بکند, پلیس تهران باید او را در یکی از 5 میلیون خانه و 20 میلیون جمعیت پیدا کند ولی در میانه اگر پلیس همت کند از طریقدو تا بقال یا عابر براحتی میتواند او را کشف و مجازات کند. پلیس اینکار را لااقل بخاطر اعتبار خود باید بکند تا کسی جلوی مقر اصلی پلیس و دوربین 360 درجه آن اینگونه تشویش و نگرانی به شهروندان تحمیل نکند.

 

3_ ناهنجاری های تهران نجومی است درعوض امکاناتش هم نجومی است. اینرا که مقایسه میکنید آیا آنرا هم قیاس میکنید؟

۹۷/۶/۱۳ ۲۰:۱۷

میانه تگزاس اذربایجان!

۹۷/۶/۱۳ ۱۹:۴۳

دوست محترم ما اومدیم اصفهان همه چی رو در پول دیدند اونجا و به همه به چشم طعمه نگاه میکنند

۹۷/۶/۱۳ ۱۸:۰۴

آقای نایبی واقعا شما در تهران هر روز شاهد اینچنین اتفاقاتی نیستید؟ چرا بزرگنمایی و آبروریزی می کنید؟ 

۹۷/۶/۱۳ ۱۳:۱۰

تو دردت چیز دیگه ای هست

۹۷/۶/۱۳ ۱۳:۰۱

برو خدا کمکت باشه توپشتت گرمه هرکاری می کنی کارت ندارند پس دلیلی دارد

۹۷/۶/۱۳ ۱۲:۵۷

فعلا شما که تمام وقت ساکن میانه اید از اصلی ترین میدان شهر بی خبرید!

۹۷/۶/۱۳ ۱۲:۵۴

این پیامهای تهدیدآمیز من را بیشتر نگران می کند. نگرانی نه از باب برخورد قانونی با رسانه, بلکه نگرانی از بی اطلاعی قوه قهریه با چنین ناهنجاری های اجتماعی. فرضاً من فیلم ندارم ولی آن اطراف لااقل 4_3 دوربین بالای مغازه ها هست. یک دوربین 360 درجه وسط میدان معلم است. یکی از آنها را ببینید.

۹۷/۶/۱۳ ۱۲:۳۵

آقای نائبی می دانید نشر اکاذیب یعنی چه؟ می دانید بازی با آبروی یک شهر به قیمت معروف کردن سایت یعنی چه؟ می دانید ایجاد رعب و وحشت در جامعه یعنی چه؟ شما در طول سال یک هفته هم در میانه نیستید و این ما هستیم که باید تاوان کنترل از راه دور شما را باید پس بدهیم. تهران نشین عزیز با آبروی میانه بازی نکنید.

۹۷/۶/۱۳ ۱۱:۳۳

دادگستری میانه با صدای میانه برخورد قاطع بکند. آبروی شهر ما رفت. مطمین هستم فیلمی در کار نیست. از همین طریق می توان این صدای شیطان را خفه کرد.

چطور شما رقص دخترها را پخش می کنید و نگران آبرو و دیانت مردم نیستید ولی اینجا فیلم ادعایی تان را پخش نمی کنید از ترس آبروریزی؟

قوه قضاییه اقدام کند. هرچند پخش نخواهید کرد ولی حداقل می خوانید.

۹۷/۶/۱۳ ۰۷:۴۴

عکس صدای میانه جعلی است و اگر هم جعلی نباشد حداقل به این اندازه نبوده شاید یک تنش لحظه ای بوده که همه جا هست. 

۹۷/۶/۱۳ ۰۷:۳۱

نایبی اعتبارت را داری از دست میدی

۹۷/۶/۱۳ ۰۱:۴۶

اگر این حقیقتا اصفهانی باشه پس ببینید با این نوع خبرتون بدنامی ببار می آورید

۹۷/۶/۱۳ ۰۱:۴۵

این بنده اسم ندارد

۹۷/۶/۱۳ ۰۰:۰۹

بنده به شخصه شاهد ماجرا بودم
شخص ضارب ابتدا ورودی میدان از سمت معلم شمالی رو با پارک کردن موتور بست و بعد چاقو به دست مانع از عبور ماشین ها شد ولی بعد از چند دقیقه دوچرخه سواری که از اونجایی رد میشد با این شخص درگیر شد که ضابر با پشت چاقو به سر دوچرخه سواری ضربه شدیدی وارد کرد که بعد از اجتماع مردم از ادامه دعوا جلوگیری شد البته در این میان یکی از اشخاصی که با موتور دو ترکه از محل رد میشد با احوالپرسی که با شخص ضارب داشت چاقوی او را گرفت و محل را ترک کرد در ادامه این شخص سوار موتور شده با الفاظ رکیک چند دوری در محل زد و در مقابل فرماندهی انتظامی به نشانه تهدید به سمت سرباز نگهبان بالای فرماندهی انتظامی دستی تکان داد و از محل متواری شد
شخصی هم که در عکس با لباس صورتی مشخص هست تا 15 دقیقه منتظر آمدن نیروی انتظامی ماند و.....

۹۷/۶/۱۲ ۲۳:۲۹

نگران نباش با این چیزا حتما برخورد میشه اون چیزایی که برخورد نمیشه مهم تره

۹۷/۶/۱۲ ۲۳:۱۵

اینطوری تبلیغات کنی همینطوری هم میشه

۹۷/۶/۱۲ ۲۲:۴۲

سال پیش در 4 راه بالا ... با ... چاقو کشی کردن. خب چی شد؟ باید طوری برخورد شود که اراذل عبرت بگیرند.

۹۷/۶/۱۲ ۲۲:۴۱

اشتباه نکن زاویه گرفتن عکس از جلوی مدرسه میانجی و رو به خیابون کشاورزان هستش!

۹۷/۶/۱۲ ۲۲:۰۵

شهر بی فرهنگ هست من چن روزی مهمون بودم واقعا نا امید شدم

۹۷/۶/۱۲ ۲۱:۲۴

هر روز !!!🤔

۹۷/۶/۱۲ ۲۰:۱۰

از قرار معلوم در این شهر زندگی نمی کنیداگر ساکن شهر باشیدویک روز در سطح شهر چرخی بزنید(پارک فرهنگیان وآزادگان کمربندی ساحلی وووو) نزدیک به غروب تا نصف شب عینا مشاهده میکنید هر روز چنین رفتارهایی در نقاط مختلف شهر خیلی اتفاق می افتد که صدای میانه یک موردشو منتشر کرده.اگر میخواهید مطمئن شوید میتوانید از همسایگان ومغازه داران اطراف بپرسید.

۹۷/۶/۱۲ ۱۹:۵۴

نایبی جان بلوف نزن کاربران مهمان را به آمدن با نام حقیقی دعوت می کنی و افراد با نام حقیقی را از عضویت معلق می کنی وکامنتهایشان را حذف می کنی تناقض اندر تناقض هستی تو

۹۷/۶/۱۲ ۱۹:۴۵

آغای نایبی میشه رک و پوست کنده بفرمایید هدف شما از نشر اکاذیب چیست؟

۹۷/۶/۱۲ ۱۷:۵۱

زمان تهدید گذشته. باید یاد بگیری هرگز با یک خبرنگار نباید با گستاخی و بی ادبی صحبت کنی. اگر واقعا اینقدر جسور و باشهامت هستی, با هویت واقعی تهدید کن و در پستوی نامهای جعلی شهامت نمایی نکن. 

۹۷/۶/۱۲ ۱۷:۴۰

ینی جناب نائبی اندازه شما فهم وشعور ندارن ک بخوان خبر جعلی منتشر کنن؛ تانباشد چیزکی مردم نگوید چیزها

۹۷/۶/۱۲ ۱۷:۱۸

این خبر کذب محض و این تصویر جعلی است و اگر کیفیت عکس پایین است بخاطر این است که معلوم نباشد میانه نیست. مدیریت صدای میانه آقای نایبی حواستان باشد اینچنین خبرهای جعلی تشویش اذهان عمومی و تخریب مسئولان قضایی و امنیتی است و اگر لازم باشد برخورد قاطع را خواهید دید و متوجه خواهید شد که نباید برای رونق بخشیدن به اخبار خود متوسل به جعل اخبار شوید.

۹۷/۶/۱۲ ۱۶:۳۳

اين تصوير براي ميانه نيست و اصلا ميدان معلمي در اين تصوير وجود نداره

۹۷/۶/۱۲ ۱۶:۲۱

اقای کارشناس کجا بنده خدا با کلمات بازی می کنند راست میگویند نیروی انتظامی باید جوابگو باشد میانه هروز بدتر از دیروز

۹۷/۶/۱۲ ۱۶:۰۲

جناب صدای میانا
شادی و سروووور ؟!!!!!!!! وار مگر ؟!

۹۷/۶/۱۲ ۱۵:۵۶

دمش گرم ،۱۰۰%قصدش تحقیر نیروهای انتظامی بوده،جلو مامورا و دوربیناش هیچ کاری نمیتونن بکنن فقط بلد جلو بانک جمع شن و مردم دور کنن ک مردم نتونن پولشونو بگیرن

۹۷/۶/۱۲ ۱۵:۱۴

صدای میانه باچنین کارهایی جنجال سازی می کند

۹۷/۶/۱۲ ۱۵:۰۸

میانه شهر بی فرهنگ ولی مدعی فرهنگ!

۹۷/۶/۱۲ ۱۴:۳۷

لطفاً مسئولان قضایی و انتظامی شهر در این مورد اطلاع رسانی نمایند

۹۷/۶/۱۲ ۱۴:۱۵

قوه قضائیه به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کند

۹۷/۶/۱۲ ۱۴:۰۴

متاسفانه تو شهر ما قانون مال آدمای خوب و قانون مداره (...)

۹۷/۶/۱۲ ۱۳:۵۹

لطفا"با بازی با کلمات ، جوسازی نکنید.

۹۷/۶/۱۲ ۱۳:۵۳

دیوانگی زیاد شده آدم عاقل چنین کاری نمی کنه اگرچه لات باشد لات هم عقل دارد بیخودی در جلو ستاد این کار را نمی کند می رود جاده فرعی

اخبار روز