کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۲۷ ۱۸:۵۹
[quote name="از فرهنگیان شهر"]راست می گی ؟ بیا ببین مدیر و معاونان بدبخت مدارس چه ها می کشند یک لحظه ارام و قرار تو مدارس ندارند . البته شاید یکی دو نفر بی وجدان شاید آن هم شاید باشند که کم کاری کنند !
ولی خداوکیلی پدر این مدیر و معاونان در مدارس در می آد و از طرفی رئیس و معاونان بی خیال و بی کفایت آموزش و پرورش شهرمان اضافه کار حتی این فرهنگیان تلاشگر مدارس را چهار پنج ماه است که نداده اند .(اینها که دیگر شغل دوم یا کلاس تقویتی و ...) ندارند ...[/quote]
[quote name="از فرهنگیان شهر"]راست می گی ؟ بیا ببین مدیر و معاونان بدبخت مدارس چه ها می کشند یک لحظه ارام و قرار تو مدارس ندارند . البته شاید یکی دو نفر بی وجدان شاید آن هم شاید باشند که کم کاری کنند !
ولی : :oops: : پدر این مدیر و معاونان در مدارس در می آد و از طرفی رئیس و معاونان بی خیال و بی کفایت آموزش و پرورش شهرمان اضافه کار حتی این فرهنگیان تلاشگر مدارس را چهار پنج ماه است که نداده اند .(اینها که دیگر شغل دوم یا کلاس تقویتی و ...) ندارند ...[/quote]
:cry:
۹۱/۱۱/۲۷ ۰۷:۳۳
حالا چرا دلیل اش رو نگفتند؟؟؟؟؟؟
کارمند بیچاره به اندازه پولی که می گیرد باید کار کند
پارسال این موقع بانک مرکزی سکه را 540هزارتومن پیش فروش می کرد امسال می گه که یه میلیون اش رو الان بدهید مابقی اش رو 6ماه دیگه که قیمت سکه را اعلام کردم می دهید و این یعنی تورم بالای صد در صد است افزایش حقوق کارمند هم 15%است یعنی ارزش حقوق کارمند بیش از 80%کاهش یافته است.
درقبال این کارمند اگر اعتراض کند زبانش رو می برند و چکار کند؟؟؟؟ تنها راهش کم کاری است که در طول سی سال به 22 دقیقه رسیده و اگر تورم با این شدت ادامه یابد مطمئن باشید سال بعد همین موقع 22 ثانیه خواهد بود.
۹۱/۱۱/۲۶ ۱۵:۵۰
راست می گی ؟ بیا ببین مدیر و معاونان بدبخت مدارس چه ها می کشند یک لحظه ارام و قرار تو مدارس ندارند . البته شاید یکی دو نفر بی وجدان شاید آن هم شاید باشند که کم کاری کنند !
ولی خداوکیلی پدر این مدیر و معاونان در مدارس در می آد و از طرفی رئیس و معاونان بی خیال و بی کفایت آموزش و پرورش شهرمان اضافه کار حتی این فرهنگیان تلاشگر مدارس را چهار پنج ماه است که نداده اند .(اینها که دیگر شغل دوم یا کلاس تقویتی و ...) ندارند ...
۹۱/۱۱/۲۶ ۱۴:۳۳
برای آن 22 دقیقه هم شک داریم . ;-)

اخبار روز