کد خبر: ۸۵۸۷۱
۶۳۵ بازدید
۳ دیدگاه

معرفی استاندار زنجان با حضور هاشمی قائم مقام وزارت کشور

۹۷/۸/۲۷
۱۶:۰۰

​قائم‌مقام وزیر کشور گفت: تغییر استانداران در شرایط فعلی کار سختی بود.


 

 به گزارش صدای میانه به نقل از ایسنا،  سیدحسین هاشمی در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید زنجان، اظهار کرد: در گذشته گفته می‌شد که توسعه بر سه محور انسان، ماشین و پول می‌چرخد، در حالی که در شرایط فعلی گفته می‌شود انسان محور توسعه است.

هاشمی در مورد زنجان گفت: انسان‌های بزرگی چون پروفسور ثبوتی، آیت‌الله موسوی‌زنجانی، آیت‌الله شبیری‌زنجانی، آیت‌الله خاتمی، شهید شهریاری و ... زنجانی هستند که با تکیه بر نام این افراد و تجربیات چنین بزرگانی می‌توان چرخ توسعه استان را سرعت بخشید.

وی با اشاره به پایتخت شور و شعور حسینی بودن زنجان، اظهار کرد: اگر کسی متصل به مکتب حسینی باشد، شکست نمی‌خورد. انتظار می‌رود استاندار جدید زنجان با وحدت کلمه، با امکانات استان و استفاده حداکثری از آن برای رضایت‌مندی مردم تلاش کند. همچنین جذب سرمایه خارجی بسیار ارزشمند است که در استان زنجان کارهای مهمی در این زمینه انجام شده و امیدواریم اقداماتی صورت گیرد که احساس امنیت برای سرمایه‌گذاری که به استان وارد می‌شود، به وجود آید.

قائم‌مقام وزیر کشور یادآور شد: تغییر استاندار در این برهه زمانی، سخت بود و باید توجه داشت که استاندار، رئیس‌جمهور در منطقه است و کسی که به استان می‌آید باید مسیر درستی را که پایه‌گذاری شده ادامه داده و اعتماد عمومی و یک‌دلی را افزایش دهد.

هاشمی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود استاندار جدید زنجان همدلی، توسعه و فضا را برای سرمایه‌گذاری خارجی و استفاده از پتانسیل نمایندگان فراهم کند تا توسعه در این زمان که بسیار مهم است، به‌وقوع بپیوندد.

در این مراسم اسدالله درویش‌امیری تودیع و فتح‌الله حقیقی به عنوان استاندار زنجان معرفی شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز