کد خبر: ۸۵۸۷۱
۶۰۱ بازدید
۳ دیدگاه

معرفی استاندار زنجان با حضور هاشمی قائم مقام وزارت کشور

۹۷/۸/۲۷
۱۶:۰۰

​قائم‌مقام وزیر کشور گفت: تغییر استانداران در شرایط فعلی کار سختی بود.


 

 به گزارش صدای میانه به نقل از ایسنا،  سیدحسین هاشمی در آیین تکریم و معارفه استانداران سابق و جدید زنجان، اظهار کرد: در گذشته گفته می‌شد که توسعه بر سه محور انسان، ماشین و پول می‌چرخد، در حالی که در شرایط فعلی گفته می‌شود انسان محور توسعه است.

هاشمی در مورد زنجان گفت: انسان‌های بزرگی چون پروفسور ثبوتی، آیت‌الله موسوی‌زنجانی، آیت‌الله شبیری‌زنجانی، آیت‌الله خاتمی، شهید شهریاری و ... زنجانی هستند که با تکیه بر نام این افراد و تجربیات چنین بزرگانی می‌توان چرخ توسعه استان را سرعت بخشید.

وی با اشاره به پایتخت شور و شعور حسینی بودن زنجان، اظهار کرد: اگر کسی متصل به مکتب حسینی باشد، شکست نمی‌خورد. انتظار می‌رود استاندار جدید زنجان با وحدت کلمه، با امکانات استان و استفاده حداکثری از آن برای رضایت‌مندی مردم تلاش کند. همچنین جذب سرمایه خارجی بسیار ارزشمند است که در استان زنجان کارهای مهمی در این زمینه انجام شده و امیدواریم اقداماتی صورت گیرد که احساس امنیت برای سرمایه‌گذاری که به استان وارد می‌شود، به وجود آید.

قائم‌مقام وزیر کشور یادآور شد: تغییر استاندار در این برهه زمانی، سخت بود و باید توجه داشت که استاندار، رئیس‌جمهور در منطقه است و کسی که به استان می‌آید باید مسیر درستی را که پایه‌گذاری شده ادامه داده و اعتماد عمومی و یک‌دلی را افزایش دهد.

هاشمی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود استاندار جدید زنجان همدلی، توسعه و فضا را برای سرمایه‌گذاری خارجی و استفاده از پتانسیل نمایندگان فراهم کند تا توسعه در این زمان که بسیار مهم است، به‌وقوع بپیوندد.

در این مراسم اسدالله درویش‌امیری تودیع و فتح‌الله حقیقی به عنوان استاندار زنجان معرفی شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز