کد خبر: ۸۶۰۸۴
۳۱۱ بازدید
۳ دیدگاه

فولاد آذربايجان، "گواهينامه استاندارد محصول اجباري اروپا(CE)" را دريافت كرد

۹۷/۹/۱۱
۱۱:۰۸

شركت فولاد آذربايجان موفق به دريافت گواهينامه استاندارد محصول اجباري اتحاديه اروپا (CE) براي محصولات توليدي خود شد.

به گزارش دنياي معدن، با توجه به موقعيت استراتژيك فولاد آذربايجان به منظور صادرات محصولات توليدي به ديگر كشورها و همچنين در راستاي ارتقاء برند و ايجاد يك مزيت افزون رقابتي در عرصه فولاد كشور، اقدام به دريافت اين گواهينامه كرد.

(CE) جامع ترين استاندارد در سطح بين المللي است كه علاوه بر الزامي بودن آن براي كشورهاي اروپايي، به عنوان يك مبناي جهاني براي صادرات كالا به ساير كشورهاي آسيايي و آفريقايي به شمار مي رود.

برنامه گسترش بازارهاي هدف

دريافت گواهينامه استاندارد توسط فولاد آذربايجان در حالي صورت گرفته است كه يكي از سياست هاي ايميدرو در سال جاري، توليد اقتصادي جهت تامين نياز داخل و توسعه صادرات و همچنين تعيين " برنامه گسترش بازارهاي هدف از طريق صادرات" بوده است.

فولاد آذربايجان يكي از شركت هاي تابعه ايميدرو و در شهرستان ميانه استان آذربايجان شرقي واقع شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۹/۱۱ ۱۱:۵۵

ای کاش مسولیین و نمایندگان توجه بیشتری به فولاد داشته باشن.فرمانداری محترم و مسولین و بزرگان شهر امیدوارم دیگه نزارن حق خوری تو فولاد به وجود بیاد.فاز یک فولاد اون همه بدهی بالا اورد با بی برنامگی و بی مسولیتی.از طریق فاز دوم همه بدهی های فاز یک تسویه شد...یه عده مسول به خاطر منفعت خود حاظر همه فولاد رو با خاک یکسان کنه.این نون رو چه طور میخواد سر سفرش برا خانواده بزاره ؟!؟!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز