کد خبر: ۸۶۱۵
۶۹۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

توضیح عباسی درباره عیدی و پاداش کارگران

۱۳۹۱/۱۲/۲
۲۰:۰۰سرپرست وزارت کار گفت: هفته اخیر با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در ارتباط با تعیین دستمزد کارگران جلسه‌ای برگزار کردیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا، عباسی پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درخصوص بحث پرداخت عیدی و پاداش کارگران گفت: در ارتباط با تعیین دستمزد کارگران هفته اخیر جلسه‌ای با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی داشتیم و نقطه‌نظراتشان را جمع‌بندی کردیم و هفته آینده نیز بار دیگر در این مورد جلسه خواهیم داشت.

وی افزود: ما در این راستا اعتقاد به سه جانبه‌گرایی داریم که طی آن هم نمایندگان کارگران عزیز و هم کارفرمایان و هم دولت با هم به توافق برسیم.

خبرنگاری از عباسی پرسید اگر به عنوان وزیر کار معرفی شدید چه اولویت‌هایی را در نظر دارید؛ عباسی در پاسخ به این سوال با بیان اینکه این مورد تصمیم آقای احمدی‌نژاد است اظهار کرد: در خصوص لایحه پیشنهادی قانون کار تلاش می‌کنیم تا در فرآیند تشکیل این قانون از نظرات تشکل‌های کارفرمایی و کارگری استفاده شود.

وی همچنین پرداخت معوقات بازنشستگان، حمایت از تولید سرمایه، توجه به کارگران و کارفرمایان، سازماندهی سازمان بیمه سلامت، در اختیار گذاشتن مسکن به مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی را از جمله موارد اولویت‌دار و مورد توجه خود در این راستا برشمرد.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز