کد خبر: ۸۶۳۵
۳۱۶ بازدید
۰ دیدگاه

پیش بینی استاندار از رای مردم در انتخابات آتی

۹۱/۱۲/۳
۲۰:۲۷

 

 

استاندار آذربایجان شرقی اگفت: چشم جهانیان به انتخاب ملت ایران است و قطعا ملت ایران در این انتخابات نشان می‌دهند که تابع ولایت هستند و تفکر مقاومت و پافشاری بر آرمان‌های انقلاب اسلامی را انتخاب می‌کنند.

به گزارش اهراب نیوز، احمد علیرضابیگی ظهر امروز در جمع اهالی روستای آغاجری از توابع مراغه، با بیان اینکه توسعه اقتصادی نیازمند اصلاح ساز و کارهای اقتصادی است، اظهار داشت: توزیع نامناسب ثروت در سه دهه گذشته موجب به وجود آمدن ساز و کار غلط اقتصادی شده که مشکلات اقتصادی کنونی نیز ناشی از همین موضوع است.

وی هدف از اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها را اصلاح شیوه توزیع ثروت در کشور دانست و خاطرنشان کرد: گام اول این طرح به خوبی پیش رفت و اثرات مثبتی داشت؛ اما متاسفانه اغراض سیاسی مانع از اجرای گام دوم و تکمیلی آن شد که به خاطر شرایط ویژه اقتصادی، این امر مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرد.

علیرضابیگی با اشاره به تفاوت چشمگیر قیمت‌ها در داخل و خارج از کشور اظهار داشت: این شیب قیمتی موجب تاراج ثروت‌های کشور و به وجود آمدن شرایط غیرواقعی و خسارت‌هایی در حوزه اقتصاد شده است که اگر گام دوم هدفمندی یارانه‌ها در زمان مناسب اجرا می‌شد می‌توانستیم از این خسارت‌ها جلوگیری کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی به تحریم‌های نفتی علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره و تصریح کرد: ملت ایران تا امروز هر تهدیدی را به فرصت تبدیل کرده و این تحریم‌ها نیز می‌تواند فرصتی برای عمل به توصیه همیشگی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد بدون نفت باشد.

وی در ادامه توطئه‌های نظام سلطه برای جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه را ناکام توصیف کرد و گفت: امروز تمام حرکت‌های عدالت‌طلبانه در منطقه با الهام از انقلاب اسلامی شکل گرفته و در هر کشوری که مردم حق انتخاب پیدا کرده‌اند، دیانت و اسلام‌خواهی را انتخاب کرده‌اند.

علیرضابیگی افزود: تلاش بر این است که جوهره واقعی اسلام و انقلاب اسلامی به گوش جهانیان نرسد و در این راستا دشمن هر اقدامی را به کار بسته است.

وی خاطرنشان کرد: نظام سلطه برای توجیه جنایت‌ها و توطئه‌های خود سناریوی اسلام‌هراسی را طراحی کرده و چهره‌ای خشن از اسلام معرفی می‌کند که طالبان و القاعده نماینده آن است.

وی با اشاره به تحریم‌های استکبار جهانی علیه ملت ایران اظهار داشت: پیشرفت‌های علمی و فناوری ایران در شرایط تحریم، مایه تعجب دشمنان شده و انتظارات آنها نه از جهت سیاسی و نه از جهت توقف روند پیشرفت ملت ایران برآورده نشده است.

استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود انتخابات ریاست جمهوری ایران را یکی از حوادث تاثیرگذار در سطح منطقه دانست و افزود: چشم جهانیان به انتخاب ملت ایران است و قطعا ملت ایران در این انتخابات نشان می‌دهند که تابع ولایت هستند و تفکر مقاومت و پافشاری بر آرمان‌های انقلاب اسلامی را انتخاب می‌کنند.

وی تصریح کرد: مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند که در دفاع از انقلاب اسلامی، یکپارچه و مصمم هستند و این راهپیمایی در واقع اعلام آمادگی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز