کد خبر: ۸۷۱۵
۱۵۲۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

اعلام شرایط و زمان استخدام شرکت ملی نفت

۱۳۹۱/۱۲/۷
۱۹:۳۷استخدام شرکت ملی نفت ایران

  • کارفرما : شرکت ملی نفت ایران
  • محل های استخدام مورد نیاز : تمام ایران
  • تعداد نیروی مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ ثبت : 8 اسفند 1391
  • تاریخ انقضا : 15 اسفند 1391

شركت ملي نفت ايران به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز خود جهت خدمت در مناطق عملياتي و خارج از كلانشهر تهران از بين داوطلبان واجد شرابط مرد و زن در مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر از طريق برگزاري آزمون کتبی، مصاحبه استخدامی، گزینش و طب صنعتی استخدام می نماید.

اطلاعيه هاي مهم

1-ثبت نام آزمون استخدامي شركت ملي نفت ايران از روز سه شنبه مورخ 91/12/08 آغاز و در ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 91/12/15 پايان مي يابد.
2-دفترچه راهنماي آزمون استخدامي را از اينجا دريافت نماييد.
3- مهلت ثبت نام تمديد نمي گردد.

نكات مهم

1-ثبت نام در آزمون استخدامي هنگامي قطعي مي گردد كه در انتهاي مرحله استخدام کدرهگیری 10 رقمي به داوطلب اعلام گردد.
2- پس از تاييد نهايي اطلاعات و دريافت کدرهگیری صرفاً يكبار و از تاريخ 91/12/20 تا 91/12/22 مي توانيد نسبت به ويرايش اطلاعات خود اقدام نماييد.
3-درصورت مواجه شدن با مشكل و يا داشتن سوال مي توانيد از قسمت پاسخگويي به سوالات اقدام نماييد.

مراحل استخدام شرکت ملی نفت ایران

۱- ثبت نام از تاریخ ۸/۱۲/۹۱ لغایت ۱۵/۱۲/۹۱ (از طریق اینترنت)

۲- ویرایش فرم ثبت نام از تاریخ ۲۰/۱۲/۹۱ لغایت ۲۲/۱۲/۹۱ (درصورت لزوم)

۳- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از تاریخ ۳۱/۱/۹۲ (از طریق اینترنت)

۴- شرکت در جلسه آزمون کتبی در روز پنجشنبه مورخ ۵/۲/۹۲ یا جمعه مورخ ۶/۲/۹۲

۵- اعلام نتایج آزمون کتبی طی نیمه اول خرداد ماه سال ۱۳۹۲ (از طریق اینترنت)

۶- دریافت دعوتنامه مصاحبه استخدامی نیمه دوم خرداد ۱۳۹۲ (از طریق اینترنت)

۷- کنترل مدارک و مصاحبه های استخدامی طی ماههای خرداد و تیر ۱۳۹۲

۸- اعلام نتایج و اسامی پذیرفته شدگان نهایی بعد از تیرماه ۱۳۹۲

۹- انجام تشریفات استخدامی پذیرفته شدگان نهایی شامل: استعلام پیشینه کیفری، استعلام نظر هسته گزینش، اخذ تعهدنامه محضری خدمت، استعلام اعتبار مدارک تحصیلی، معاینات پزشکی قبل از استخدام (طب صنعتی)و استعلام اعتبار کارت معافیت/ پایان خدمت وظیفه عمومی

توضیح: هرگونه تغییر احتمالی در زمانهای فوق از طریق همین پایگاه اطلاع رسانی می گردد.

شرایط عمومی

۱- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

۲- عدم سوء پیشینه کیفری

۳- توانایی کامل جسمانی جهت انجام شرح وظایف شغلهای مورد نظر (طب صنعتی)

۴- دارا بودن «گواهینامه موقت فراغت از تحصیل» و یا «دانشنامه پایان تحصیلات» و یا «ارزشنامه مدرک تحصیلی خارجی» در یکی از مقطع، رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

۵- دارا بودن کارت معافیت دائم یا پایان خدمت وظیفه عمومی (داوطلبان ذکور)

۶- عدم تعهد خدمت یا اشتغال به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها، موسسات دولتی و یا وابسته به دولت

۷- عدم تعهد خدمت یا اشتغال به صورت بدو قراردادی، پیمانی و رسمی در هر یک از واحدهای تابعه صنعت نفت

۸- نیروی انسانی مورد نظر علاوه بر شرایط فوق بایستی از سلامت جسمی، روانشناختی و اعتقادی نیز برخوردار باشد.

 

تذکرات بسیار مهم :

۱- ثبت نام جهت شرکت در این آزمون صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی http://azmoon.nioc.ir امکان پذیر می باشد وکلیه اطلاع رسانی های مربوط به فرآیند نیز صرفاً از طریق آن انجام خواهد شد؛ لذا داوطلبان موظفند با مراجعه مستمر به همین پایگاه در جریان آخرین اخبار مربوطه قرار گیرند. عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون استخدامی، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

۲- مدارک مورد نیاز مندرج در این راهنما اعم از مدارک شناسایی، تحصیلی و غیره، تا موعد کنترل مدارک یعنی روز مصاحبه استخدامی هر یک از داوطلبان پذیرفته شده آزمون کتبی، دریافت نمی گردد و با تکیه بر اصل صداقت، اطلاعات اظهار شده از جانب داوطلبان ملاک عمل قرار می گیرد.

۳- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در این راهنما و حسب شرایط، سایر قوانین و مقررات مربوطه بر عهده داوطلب خواهد بود و کلیه داوطلبان مکلفند پس از حصول اطمینان از احراز شرایط مورد نیاز، با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. چنانچه در هریک از مراحل – حتی پس از شروع بکار - مشخص گردد داوطلبی اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و یا علیرغم اعلام اطلاعات واقعی، واجد شرایط بکارگیری در شرکت ملی نفت ایران نبوده است؛ موضوع استخدام وی منتفی و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذکور لغو و بلا اثر می گردد.

۴- صرفاً متقاضیانی که مدرک تحصیلی معتبر خود را تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی اخذ نموده با شند مجاز به ثبت نام و شرکت در این آزمون خواهند بود. داوطلبان ذکور نیز جهت شرکت در آزمون استخدامی می بایست کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی خود را تا تاریخ برگزاری آزمون کتبی اخذ نموده با شند.

۵- فارغ التحصیلان گروههای پزشکی و پیراپزشکی جهت شرکت در آزمون استخدامی علاوه بر موارد بند فوق می بایست دارای گواهی «وضعیت خدمت مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان» (طرح لایحه نیروی انسانی) – مصوب ۱۲/۲/۷۵ مجلس شورای اسلامی – باشند. چنانچه تاریخ اتمام دوره مذکور این گروه از داوطلبان بعد از تاریخ برگزاری آزمون باشد مورد پذیرش نهایی قرار نخواهند گرفت.

 

شرایط سنی

حداکثر سن قابل قبول جهت ورود به آزمون به شرح ذیل می باشد:

» مقطع کاردانی ۲۶ سال (متولدین ۱/۱/۱۳۶۵ و به بعد)

» مقطع کارشناسی ۳۰ سال (متولدین ۱/۱/۱۳۶۱ و به بعد)

» مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال (متولدین ۱/۱/۱۳۵۷ و به بعد)

 

تسهیلات شرایط سنی

۱- مدت زمان خدمت سربازی انجام شده (مندرج در کارت پایان خدمت) به حداکثر سن مجاز داوطلب اضافه می شود (حداکثر ۲۴ ماه).

۲- مدت زمان سابقه کار معتبر داخل صنعت نفت به حداکثر سن مجاز اضافه می گردد.

۳- مدت زمان سابقه کار معتبر خارج از صنعت نفت (تا پنج ۵ سال) به حداکثر سن مجاز اضافه می گردد.

۴- شرط حداکثر سن برای داوطلبان بومی تا سه سال قابل افزایش می باشد.

۵- شرط حداکثر سن در مورد ایثارگران، بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام – مصوب ۲۲/۲/۷۱ مجلس شورای اسلامی – با رعایت موارد زیر افزایش می یابد:

۵-۱- داوطلبانی که در جبهه های جنگ به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان در اثر مجروحیت جنگی

۵-۲- داوطلبان آزاده به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری و یا استراحت پزشکی در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد یا دوران اسارت

۵-۳- جانبازان، بستگان درجه اول شهدا (شامل همسر، فرزند، پدر، مادر، برادر و خواهر)، همسر و فرزندان جانبازان از کارافتاده کلی (حالت اشتغال) و همسر و فرزندان مشمولین بند «۵-۲» فوق حداکثر به میزان پنج (۵) سال

تذکر مهم : همسر و فرزندان جانبازان از کار افتاده کلی می بایست معرفی نامه مربوطه را از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان محل تشکیل پرونده ایثارگری با قید «از کارافتاده کلی» دریافت و در موعد کنترل مدارک ارائه نمایند.

تذکر مهم : در هر حال و تحت هر شرایطی با مراعات تسهیلات فوق سن داوطلبان در مقطع کاردانی از ۳۲ سال و مقاطع کارشناسی و بالاتر از ۴۰ سال نباید بیشتر باشد.

 

ضوابط تحصیلی

مدارک تحصیلی معتبر: صرفاً مدارک دارای یکی از عناوین «گواهینامه موقت فراغت از تحصیل» یا «دانشنامه پایان تحصیلات» یا «ارزشنامه مدرک تحصیلی خارجی» و با رعایت موارد زیر قابل قبول می باشد:

الف- مدارک دانشگاهی افرادی که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد اسلامی موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی در یکی از رشته های مورد نیاز شده باشند ویا مدارک ایشان از لحاظ ارزش علمی و استخدامی مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و یا وزارت آموزش و پرورش باشد مورد پذیرش واقع می گردند.

ب- مدارک با عنوان «گواهینامه موقت پایان تحصیلات» صرفاً تا تاریخ اعتبار مندرج در آن قابل قبول می باشد و متقاضیان دارای مدارکی که دوره اعتبار آن منقضی گردیده ملزم به ارائه «دانشنامه پایان تحصیلات» خود در موعد کنترل مدارک (روز مصاحبه استخدامی) خواهند بود.

ج- هیچ گونه مدرک دیگری اعم از گواهی اتمام یا معافیت دوره طرح لایحه نیروی انسانی پزشکان و پیراپزشکان و یا نامه های صادره از دانشگاه ها مبنی بر لغو معافیت تحصیلی نظام وظیفه و یا غیره بعنوان مدرک تحصیلی معتبر ملاک عمل قرار نمی گیرد.

 

شرایط معدل کل فراغت از تحصیل:

حداقل معدل قابل قبول جهت شرکت در آزمون استخدامی به قرار ذیل است:

» مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ۱۳

» مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری ۱۵

تبصره- بر اساس قانون تسهیلات استخدامی ویژه فرزندان شاهد – مصوب ۲۲/۳/۱۳۸۰ مجلس شورای اسلامی – رعایت حداقل معدل برای فرزندان شاهد داوطلب استخدام الزامی نمی باشد.

تذکر مهم : شرایط فوق صرفاً به استناد معدل مندرج در مدرک تحصیلی معتبر و ملاک استخدام داوطلبان احراز می گردد.

 

سایر شرایط استخدامی شرکت ملی نفت ایران را در دفترچه راهنما مطالعه بفرمایید.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز