کد خبر: ۸۸۲۴
۱۲۳۱ بازدید
۲ دیدگاه (۱ تایید شده)

ديدار معاونين پرورشي مدارس با امام جمعه

۱۳۹۱/۱۲/۱۲
۱۸:۱۱

 

 

بمناسبت 8 اسفند سالروز امور تربيتي و روز تربيت اسلامي ،معاونين پرورشي مدارس ،بايگان مدير آموزش و پرورش ، مولوي معاون پرورشي و تربيت بدني اداره، و كارشناسان شاخه پرورشي با امام جمعه شهرستان ميانه ديدار كردند.

حضرت حجت الاسلام و المسلمين حاج محمد رضا حامدي امام جمعه محترم شهرستان در سخناني با تبريك روز امور تربيتي و روز تربيت اسلامي گفت : ديدگاه ما به وظايف مان ديدگاه تكليفي است وتنهاچيزي كه ما را در تربيت دانش آموزان كمك مي كند اين است كه به دانش آموزان به ديد فرزندي نگاه كنيم وبا عنايت بيشتري به آنها توجه كنيم . امام جمعه شهرستان در ادامه با بيان اينكه دولت ما با توجه به تحريمها در وضعيت خاصي قرار دارد افزود:آموزش در ايران رايگان است و اين در حالت عادي است دنياي كفر در مقابل ايران قرار گرفته است و تنها گناه ايران اين است كه مي خواهد روي پاي خود بايستدو اين زمان خاصي است و مانبايد اصل ها را از ياد ببريم وبايداز لحاظ مالي مدارس را ياري كنيم. ايشان در ادامه يادآور شدند : شماها در جامعه تاثير گذار هستيد و حرف هاي ارزشمندبراي دانش آموزان سخنان شماهاست و شما مي توانيد ديدگاه دانش آموزان را نسبت به وضيعت مملكت عوض كنيدوفرهنگ صرفه جويي را از مدرسه به خانه منتقل كنيد تا از اين مشكلات با موفقيت عبوركنيم. بايگان مدير آموزش وپرورش ميانه ضمن تبريك روز امور تربيتي و روز تربيت اسلامي با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري « اين دست تواناي معلم است كه جامعه را مي سازد»گفت : بايد مرور كنيم و ببينيم در اين چند سال گذشته چقدر تاثير گذارو موثر شده ايم شما مربيان امور تربيتي نه تنها معلم دانش آموزان بلكه موثر بر ساير همكاران نيز هستيد. مدير آموزش وپرورش ميانه با اشاره به برنامه ها و ماموريت هاي مربيان پرورشي افزود : امروز هجمه هاي دشمنان بر عليه ايران به حد نهايي خود رسيده است .و ما منكر مشكلات در مدارس نيستيم و شما بايد اولياء، معلمان و دانش آموزان را توجيه كنيد .بااين حال مدارس ما در تمامي زمينه ها رشد چشمگيري دارند و مشكل مالي هيچ تاثيري بر فعاليت هاي آموزشي و پرورش ما نگذاشته است. وي در ادامه يادآورشد: شما مربيان درسنگر اول تربيت دانش آموزان قرار داريد وظيفه شما در اين زمان اين است كه با امر به معروف و نهي از منكر فشار اقتصادي رااز مردم بگيريد و دانش آموزان را توجيه كنيدتا به خانواده ها فشار اقتصادي وارد نكنند . تا تمامي توطئه هاي دشمنان نقش بر آب شود. مولوي معاون پرورشي و تربيت بدني اداره در ابتداي اين ديدار گزارشي از عملكرد معاونت پرورشي و تربيت بدني ارائه داد و ياد آور شد: آموزش وپرورش ميانه در تمامي رشته هاي پرورشي وتربيت بدني سرآمد ساير شهرستانها بوده و هميشه رتبه هاي برتر را در ميان ساير شهرستان ها بدست آورده است . گفتني است كه :در ابتداي اين ديداربهمن آقا محمدي وخانم بخشي نمايندگان معاونين پرورشي مدارس مطالبي در ارتباط با امور تربيتي بيان كردند و مقاله اي نيز توسط خانم حيدري در مورد روز امور تربيتي قرائت شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۲/۱۲ ۱۴:۴۵
اضافه کاری پنج ماه معاونان را اداره بدهد بقیه تجلیل مجلیلها پیکشش مسئولین منطقه میانه که دارند برخی آقایان از ترس برکنار شدن بیلان کار ی نشان می دهند

اخبار روز