کد خبر: ۸۹۰۰۷
۱۴۹۹ بازدید
۶ دیدگاه

دستگیری قاتل فراری در کمتر از ۵ ساعت در میانه

۹۸/۳/۱۸
۱۸:۳۰

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری قاتل فراری از صحنه جرم در کمتر از ۵ ساعت خبر داد. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "سرهنگ رمضان الهوردیان" فرمانده انتظامی شهرستان میانه در تشریح این خبر افزود: در پی اعلام مرکز خبری ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به ضرب و جرح مامورین کلانتری ۱۳ سریعا به محل اعزام شدند.سرهنگ الهوردیان ادامه داد که مامورین پس از حضور در محل مشاهده نمودند که فردی حدودا ۶۰ ساله بر اثر اصابت شیء نوک تیز از ناحیه گردن به شدت دچار مصدومیت شده و با عنایت به شدت جراحات متاسفانه جان خود را از دست داده است.

لذا موضوع بصورت ویژه در دستور کار مامورین زبده پلیس قرار گرفت و پس از انجام اقدامات تخصصی و فنی موفق به شناسایی یکی از بستگان مقتول بعنوان قاتل احتمالی شده و ضمن شناسایی محل اختفای نامبرده، وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر نمودند.

 این مقام انتظامی افزود: قاتل پس از دستگیری و در بازجویی های اولیه به قتل مذکور اعتراف نموده و علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان نموده است.

این مقام انتظامی در پایان ضمن اعلام این موضوع که متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی تحویل شد از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، موضوع را به سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز