کد خبر: ۸۹۶۵۲
۱۴۶۹ بازدید
۱۱۵ دیدگاه

مذاکره نماینده میانه با وزیر امور خارجه!

۹۸/۵/۸
۱۱:۱۲

می توان پوشش غیردیپلماتیک نماینده میانه و پیراهن چروک روی شلوار را چشم پوشید اما مذاکره با وزیر امورخارجه با یک پلاستیک پر از خربزه های رستوران مجلس، نه در شأن وزیر است نه در شأن مردمی که ایشان به عنوان سمبل و نماینده ی آنها به مجلس فرستاده شده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۵/۱۳ ۱۶:۲۸

توصیه میکنم یک بار فیلم امام علی را ببینید

۹۸/۵/۱۳ ۱۶:۱۷

آنها دارن فیلم بازی میکنند و نقش هیزم بیار معرکه را ایفا می نمایند.

۹۸/۵/۱۳ ۱۶:۰۷

من واقعا نمی دونم دکتر فرمند کجا درس خونده و کدام دانشگاه بهش پروفسوری داده؟

۹۸/۵/۱۲ ۱۳:۳۲

حرف حق را باید پذیرفت

۹۸/۵/۱۱ ۱۳:۵۶

اخ.... من به این نماینده ساده پوش و مظلوم نظام دلم سوخت،میدانی چرا ،زیرا که رقیبان صهیونیستی داخلی این سناریو را برای ایشان در انتخابات در پیش رو تدارک دیدند، تا با کت وشلوار اتو کشیده به سفره این ملت نگون بخت شبیخون بزنند.چاقو همان ولی دسته عوض خواهد شد. به امید حق

۹۸/۵/۱۱ ۱۱:۲۰

افتخار بنده همینه بلی ولی من نماینده خودم هستم ولی فرمند مثلا نماینده مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران. 

 

۹۸/۵/۱۱ ۰۶:۳۹

اقای رشیدی از خداوندمتعال برای شما قلبی روشن بین و بدون کینه استعانت میکنم،باشد که انسان شوید

۹۸/۵/۱۰ ۲۳:۵۲

آقای حسن زاده شما چه افتخاراتی دارین که اینطور خودتون رو بالا میبینین و با اعتماد به نفس اظهار نظر میکنین؟؟
بزرگترین شاهکار شما اینه که کارمند دانشگاه آزاد میانه هستین
غیر از اینه؟؟

۹۸/۵/۱۰ ۲۳:۴۰

خلایق هر چه لایق........یک صلوات قراه......... انتخابات پیش رو روز از نو وروزی از نو.به امید حق.

۹۸/۵/۱۰ ۲۰:۴۸

مقصر اصلی این جو رسانه‌های میانه هست بروید در رسانه‌ها بچرخید ببینید وقتی نماینده مراغه گفت شلوا... درمیارم مردم مراغه چه حساسیتی به خرج دادند
کاش دست قشون هاشمی و دارودستش از میانه و رسانه‌هایش بریده میشد که جوسیاسی این شهر را به شدت... کرده‌اند

۹۸/۵/۱۰ ۲۰:۰۰

حسن کلید محمودخطر و‌... همه از یک قماش هستند

۹۸/۵/۱۰ ۱۹:۵۸

رسانه های میانه از نمایندگانش بیشتر پوپولیستی هستند

۹۸/۵/۱۰ ۱۶:۰۳

فرمند بهتره مدارک دکترای خودشو بزاره در کوزه آبشو بخوره. امروزه داشتن مدرک مهم نیست شما بهتره یه سرچ بکنید توی همون گوگل که فرمند در ۲۰ سال گذشته کدام مقاله علمی را نوشته و چه کمکی به علم کرده. 

۱۷سال زندگی در آمریکا تاثیری در نگاه این آدم به زندگی نکرده. شما حالا هی پوز پورفسوریشو بده. پورفسور خربزه ای عنوان جدید ایشان هست که مبارکشون باشه. اضافه کنید به رزومه اش در دانشگاه ملت

۹۸/۵/۱۰ ۱۱:۵۳

از اقای فرمند میخواهیم کت وشلوار بپوشد تاشاید مثل اون نماینده ببست ساله کت وشلواری مشکلات شهرمان حل شود و میانه رشد کند

۹۸/۵/۱۰ ۱۱:۱۷

دروغگوی بزرگ حس کلید بود

۹۸/۵/۱۰ ۰۸:۴۶

کاش شخصی یپدا می شد از وضعیت و فعالیت های نمایندگان سابق میانه گزارشی ارائه می کرد

۹۸/۵/۱۰ ۰۷:۴۹

وقتی حجم انتقادات برای یک مساله ساده را می بینیم نه تنها در سطح شهر بلکه در سطح کشور و دنیا هم پی به سطحی نگری می بریم البته رسانه های خارجی دنبال بهانه اند بهانه ای نباشد بهانه خواهند تراشید اما در داخل اگر این اندازه اهتمام به مسائل اساسی بود مشکلات تماما حل می شد حفظ ظاهر خوب است اما اصل باطن افراد است گویا آن مثل راست است مردم عقلشان به چشمشان است !

۹۸/۵/۱۰ ۰۷:۱۶

خوب است یکبار هم عکس بستنی خوردن جناب فرمند را ببینیم

۹۸/۵/۱۰ ۰۲:۰۷

لطفا اسم دکتر فرمند رو تو گوگل سرچ کنید و تو سایت دانشگاه نیویورک ببینید رزومه ایشون رو

۹۸/۵/۱۰ ۰۱:۵۸

ایشان گفته اند در گفتگوها همکاری داشته اند باهم همکلاسی بودنش رانشنیدیم
شما هم هنرتان فقط این است یکی بیفتد سر برسید لگد بزنید به او

۹۸/۵/۱۰ ۰۱:۴۳

آقای دکترفرمند شما هم یک دست کت شلوار مناسب بپوش همشهریان ما دوست دارند نماینده شان با کلاس باشه بلکه مشکلات عالم هم حل شود

۹۸/۵/۱۰ ۰۰:۴۸

این هم یکی از دروغهای بزرگ ایشان در ایام انتخابات بود که با شعار "دروغ نه" مردم را فریفت. چه پروفسور بودنش و چه این ادعا.

دکتر ظریف کارشناسی روابط بین الملل را در دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو و کارشناسی ارشد و دکترای این رشته را در دانشگاه دنور خوانده.

شما بفرما دکتر فرمند چه رشته و چه مقطعی را در کدام دانشگاهها خوانده؟ 

۹۸/۵/۹ ۲۱:۵۵

دگتر ظریف و دکتر فرمند دو همکلاسی در دانشگاه های آمریکا بودند و این دوستی شان ادامه دارد. این صحبت, دوستانه است.

۹۸/۵/۹ ۲۱:۰۰

امیر سیاست بازیهای بسیار دارد

۹۸/۵/۹ ۱۹:۳۲

لطفا متن من را بدون استرس و آشوب ذهنی بخوان. چنین ادعا نکرده ام.

۹۸/۵/۹ ۱۸:۵۹

اینکه می فرمائید قادر حسن زاده این خبر را منعکس کرده درست نیست آیا ایشان عکس را گرفته ؟! این مطلب تصویری بوده و خبر نبوده در مایه های گزارش تصویری که در اینستا و سایر رسانه ها موجود ودر دسترس بوده قادر خان کپی کرده دوسه جمله زیرش نوشته شده خبر !
وانگهی یک اشتباه نماینده همشهری ما انجام داده ولو رقیب شما بوده و دلخواه شما نبود آیا جهانی سازی خبر ! از سر وطن دوستی و عشق و علاقه به شهر و دیار خود بوده یا کینه تان نسبت به رقیب اگر به شهرستان علاقمند بودید که باید عیب همشهری خود را می پوشاندید

۹۸/۵/۹ ۱۲:۵۰

ببخشید بقدری تحت تاثیر این رفتار زننده نماینده شهرمون بودم که تحصن را به اشتباه تحسن نوشتم دوبار. پس مضاعف پوزش میخوام

۹۸/۵/۹ ۱۲:۳۲

درود
آقا یا خانم محترم یا برادر یاخواهر گرامی بدانید که امام علی علیه السلام پیراهن چروک نمیپوشید و مقایسه با چهارده معصوم علیهم اسلام اساسا درست نیست.......یاعلی

۹۸/۵/۹ ۱۱:۲۳

دو دستآورد داشتیم:

1ـ مردم بهتر بشناسند چه کسانی را به عنوان سمبل و نماینده خود به مجلس ملی می فرستند.

2 - چطور یک خبر خبرنگار میانه ای، در یک ساعت جهانگیر می شود. نمی گویم این خبر بخاطر قادر حسن زاده جهانی شد لیکن اینکه محتوای آن خربزه هست را ایشان نوشت (ولو به اشتباه). خود من خیال می کردم خیردا چؤرک هست. همین کلمه، سوژه جهانی شد و شاید کمتر شبکه و رسانه داخلی و خارجی بود که این خیرچا را سوژه نکند.

دومی از اولی مهمتر بود برای ما که رسانه ای هستیم!

۹۸/۵/۹ ۱۱:۰۲

اتفاقا دکتر فرمند بسیار ساده زیست و بی غل و غش هستند ، از مردمی که بهشون مراجعه کرده اند شنیده ام که در میانه تنها کسی است که در سایه بی توجهی مسئولین به فکر مدارس محروم حاشیه شهر می باشد.

۹۸/۵/۹ ۰۹:۲۸

تازه بعد از گذشت بیش از 40 سال جناب آقای دکتر شیویاری اعلام میفرمایند که (با مدیریت مناسب میتوان مشکلات کشور را حل کرد ) واقعا معجزه کرده و چنین راهکاری را نشان داده ، چون اصلا هیچکس نمیدانست ، و اینرا باید درکتاب .... نوشت و جایزه نوبل را نیز به ایشان اهدا نمود که چنین اندیشه بکر و نابی دارند ، ..... بقول روابط عمومی محترمشان : خداوند ایشان را موءید کند

۹۸/۵/۹ ۰۹:۱۷

پس انتخابشان نیز درست است و نباید هم به نعل بکوبیم و هم به میخ ، محتصر عرض شد ، امیدوارم قابل فهم باشد

۹۸/۵/۹ ۰۸:۵۸

سلام دوستان حساس نشید.یکی گلابی میخوره.یکی بستنی.دکتر فرمندم مغز کاهو.میانه دو تا نماینده داره.کاش این دو نفر تو این چن سال کاری برای میانه میکردن و اینقدر بی تفاوت برای جوانان شهر و مردمش نمیشدن.و مطمئن باشید اگه کاری کرده بودن مراکز عرضه قلیان زیاد نمیشد تا جوونا برن و پول بدن و سلامتیشونو بدن و نتونن زندگی تشکیل بدن هزار مشکل دیگر برای جامعه.

۹۸/۵/۹ ۰۲:۲۸

سلام
من تعجب میکنم از اظهار نظرهای برخی از همشهریان عزیز که دوس دارن خیلی ساده از نوع رفتار ایشان بگذرند و بگونه ای وانمود میکنند که آقای فرمند خاکی هستن بحث خاکی بودن در لباس متبلور نمیشه بلکه ریشه در اعمال شخص داره باید قبول کنیم ایشان در هیچ امتحانی نمره قبولی نگرفتن اینکه طرف مدرک پروفسوری داره دلیل نمیشه نماینده موفقی باشه یک نماینده باید دارای خصوصیات ویژه باشه که متاسفانه ایشان این ویژگیها رو ندارن از اینها که بگذریم ما آداب و اصولی داریم که باید بخاطر شخصیت خودمون و طرف مقابلمان رعایت کنیم بطور مثال وقتی در یک اداره به جلسه ای دعوت میشیم کت و شلوار می پوشیم ولی وقتی می ریم ورزش لباس راحتی می پوشیم وقتی می دونیم امروز در مجلس جلسه ای با حضور وزیر خارجه برگزار میشه با کیسه فریزری که توش هر چی هست با وزیر(مخاطبمون) هم صحبت نمیشیم چون خارج از نزاکت و ادب هست
پس هیچ توضیحی لازم نیست مردم ما خوب و بد و می فهمند
التماس تفکر

۹۸/۵/۹ ۰۱:۲۸

واقعا دستاورد صدای میانه از این خبر بی ارزش چه بود غیر از شرمندگی؟

۹۸/۵/۸ ۲۳:۵۵

صورت زیبای ظاهر هیچ نیست
ای برادر سیرت زیبا بیار

۹۸/۵/۸ ۲۳:۴۳

کافیه یه اشتباه کنی کم عقل ترین آدمای شهر واسه نصیحت کردنت صف می بندند

۹۸/۵/۸ ۲۲:۲۷

لطفا به من هم شالاخ بدهید رفتم آخشام بازاری تمام شده بود

۹۸/۵/۸ ۲۲:۲۰

واقعا شرم آور هستش کسی با این وضع چطور میخواد سر و وضع یک شهر را سامان بده. از ایشان رفتارهای عجیب غریب زیاد دیدیم آن زمان که برای گرد و غبار هوای اهواز تحسن کردند اما برای بودجه چهاربانده شدن جاده میانه تحسنشان نیامد و این رفتار زننده که شان و جایگاه مجلس را که ویترین کشور هم هست رعایت نکرد آنجا را با جالیز اشتباه گرفته . مقصر شاید خود ماییم که ایشان نمایندگی شهرمان را یدک می کشند.

۹۸/۵/۸ ۲۲:۰۸

عزیز قارداشیم ،منظور من اینه که مهم لباس وتیپ نیست ،مهم عمل است من یکبار هم آقای فرمند را با ماشین پرشیای قراضه دیدم ،به ایشان گفتیم آقا بخاطر جاده های میانه از این قراضه استفاده میکنین ؟؟خندیدن، !!منظور من این بود که عمل مهمه نه لباس !؟.....آقا تو این اسلامشهر یه شهردار اومده ؟که نه تیپ انچنانی داره ولی با ظاهر سادش کل شهرو زیر ورو کرده ؟؟

۹۸/۵/۸ ۲۱:۵۰

با سلام وقت بخیر جناب آقای نائبی دوست گرامی انتقاد بنده هم در همین است که حالا خربزه نبوده مغز کاهو بوده و نماینده محترم در مصاحبه خود این را اعلام نموده است آیا دانستن مردم که خربزه نبوده مغز کاهو بوده مهم بوده است که نماینده محترم در مصاحبه خود اعلام نموده است و خواسته مردم را از اشتباه در بیاورد الان مشکل ما در همین است.

اگر توجه کرده باشید در قسمت دوم کامنت خود اشاره کرده ام به وظیفه دوم نمایندگان مجلس شورای اسلامی که نظارت می باشد و یک سوال از نمایندگان محترم نموده ام که در این مدت با توجه به گزارشات ارائه شده توسط مردم از عملکرد ضعیف دستگاه های دولتی و ... در شهرستان میانه نمایندگان محترم در این مورد چه اقداماتی را انجام داده اند.

در بعضی موارد شاهد این بوده ایم که با ارائه گزارشات از تخلفات انجام شده متاسفانه نماینده محترم اقدامات لازم را جهت رسیدگی به موضوعات مطرح شده انجام نداده است. حتی در بعضی موارد عنوان نموده تخلفی انجام نشده است افراد در توهم هستند اشتباه تصور می کنند.

این هم بستنی خوردن نخست وزیر جدید انگلستان  که بستنی ریخته روی دستش

Resultado de imagen de ‫بستنی خوردن نخست وزیر انگلستان‬‎

۹۸/۵/۸ ۲۱:۴۲

اشکالی نداره بذار برود آمریکا هم برسد تا آمریکا ببیند چه چیزی تربیت کرده است شما نگران آن نباشید

۹۸/۵/۸ ۲۱:۳۳

البته مجلس کشک شده اما آن اندازه هم این کشک رقیق نشده که نتوان کاری کرد شما در رسانه ها بخوانید فساد مالی به نمایندگان هم رخنه کرده نمایندگان شهامت خود را از دست داده اند معدودی هم همیشه وجود دارند می بینند قضایا را و خون دل می خورند ونمی توانند کاری انجام دهند به هیچ وجه در دفاع از جناب فرمند نمی نویسم اگر این تعداد معدود هم در مجلس ودولت و... نباشند عملا کشور به قهقرا می رود یک مثل عربی است می گوید " کل ما لا ید رک کله لا یترک بعضه " هرچیزی که نتوان کل آن را بدست آورد سزاوار نیست قسمتی از آن لا اقل حفظ نشود
این چنین هم نیست که سلب مسولیت از دلسوزان وآگا ها ن شود باید سعی شود مجلس به جایگاه واقعی خود برگردد مراحلی که تایید صلاحیت می کنند علاوه بر اینکه باید سلامت نفس و پاکی و تدین نماینده را بطور واقعی احراز کنند و فریب تظاهر را نخورد توانایی علمی و عملی آنان را به شیوه ای کارآمد بسنجند از طرفی دیگر بقول معروف مجلس عصاره ملت است آیا این تنبهی نیست که نتیجه باورها و عقاید و توانمندیهایمان آنجا به منصه ظهور رسیده ؟! واقعیاتمان آنجا علنی شده ؟! چه اندازه روشنفکران ما عالمان ما صاحب نظران ما روشنگری کردند فداکاری کردند ؟ یا عافیت طلبی کردند وقتی عالم و دانشمند سکوت می کند وشجاعت به خرج نمی دهد در مقابل ناهنجاریها و ابن الوقت می شود مجلس هم در روال طبیعی منتخبینش چنین می شود وقتی رای که حق الناس چنین بی اهمیت می شود که هر امری هنگام اتخاذ تصمیم در نظر گرفته می شود جز خدا و مردم چنین مسائل طبیعی خواهد بود که مجلس بی خاصیت داشته باشیم صاحب نظران و علما عوض اینکه بیایند با حریت شاخص ها ی راستی و درستی را در ابعاد مختلف حیات اجتماعی وسیاسی واقتصادی جامعه نشان دهند وارد کشمکش های انتخاباتی بی فایده شده اند اساسا غلبه عوام اندیشی و منفعت طلبی حتی بین علما و صاحب نظران هم صورت گرفته که برآیند آن را درمجلس هم می بینیم

۹۸/۵/۸ ۲۰:۴۵

دوست گرامی اگر ایشان مجلس و دولت را کشک میدانند به چه دلیلی 5 دوره خودشان را به زحمت انداخته و کاندیدا شده و نهایتا وارد همان کشک خانه ای که شما میفرمائید شده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۸/۵/۸ ۲۰:۳۸

خانه از پای بست ویران است
خواجه در نقش بند ایوان است

مگر این همه اختلاس و سو مدیریت وسو نظارت و انواع ناهنجاریها در کشور وجود داشته آبروی کشور نرفته با یک کاهو به دست گرفتن نماینده قرار است آبروی کشور و شهر برود اینکه همه آمده اند بجای رفع مسائل صورت مساله را پاک کرده اند فکر می کنید کار درستی است ؟ اتفاقا بعضا در برخی کشورهای اروپایی هم مرسوم است جهت اعتراض و .... مسئولانشان و مردمانشان دست به کارهای نامتعارف هم می زنند
آبروی کشور با این کارها نمی رود آبروی کشور از افزایش شکاف طبقاتی ، بی عدالتی ، ناهنجاری های اجتماعی ، افزایش طلاق ، افزایش بی بندوباری واز این قبیل می رود به هیچ عنوان در دفاع از جناب فرمند این سخنان را بیان نمی دارم و انتقادات جدی به ایشان وارد است اما این عمل عامدانه یا سهوی وی یک تلنگری می تواند باشد افراد بی تفاوت جامعه را بیدار کند در مسائل اجتماعی و مهم جامعه نقش داشته داشته باشند مسائل اساسی را در اولویت قرار دهند فقط به فکر مسائل روزمره نباشند و.....

۹۸/۵/۸ ۲۰:۱۹

ملتی که اختلاس ها و فساد های کلان نماینده ها رو بی اهمیت میدونن و بزرگترین دغدغه و نگرانی شون اتوی لباس و همراه داشتن غذای یک بیمار سرطانی هست، باید بیشتر از این بدبختی بکشن

۹۸/۵/۸ ۲۰:۱۶

جناب رشیدی چند بار این جمله تان را خواندم که: "تشکر از نماینده محترم که توضیحات کامل را جهت اطلاع و اگاهی مردم مخصوصاٌ حوزه انتخاباتی خود را که داخل کیسه پلاستیک خربزه نمی باشد بلکه مغز کاهو است. و باعث حل این مشکل که مردم به اشتباه فکر می کرده اند که داخل کیسه پلاستیک خربزه است شده اند." واقعا دنبال علامت تعجب یا استیکر خنده بودم که بدانم مزاح می کنید. دوست عزیز! واقعا تصور می کنید با تکذیب شالاخ و قوهون و اینکه شلغم و کلم است, مشکل حل می شود؟ این عکس در تمام سایتها و کانالهای بین المللی می چرخد. خیال می کنید اینکه محتوایش خیرچا نیست, سوژه حذف می شود؟

۹۸/۵/۸ ۱۹:۴۷

کار خوب را ایشان انجام دادند عملا وضعیت کشور را به نمایش گذاشتند اگر صدها مصاحبه و گزارش ارایه می دادند به اندازه این تصویر رسا نبود

۹۸/۵/۸ ۱۹:۴۲

اتفاقا از یک لحاظ جناب فرمند خیلی خوب عمل می کند مجلس ودولت را کشک می داند اگر کشک نبود وضع کشور اینطور نبود

۹۸/۵/۸ ۱۹:۴۱

خدا را شکر که ابهام رفع شد و آن چه داخل نایلون فریزر بود شالاخ نبود بلکه کلم بود. مذاکره با وزیر امورخارجه در مورد مسائل بین المللی با این وضعیت و با حمل کلم بلااشکال است.

۹۸/۵/۸ ۱۹:۲۳

با سلام و تشکر از کاربر میهمان که بدون اینکه خود را معرفی نمایند یک گزارش کامل از عملکرد نماینده محترم در مدت این 4 سال جهت اطلاع و آگاهی مردم ارائه نموده اند.

دوستگرامی شما که این همه اطلاعات دارید لطف کنید یک گزارش کامل مورد اینکه:

1- در مدت 4 سال هزینه دفتر ایشان چقدر بوده است؟

2- چه افرادی در این دفتر مشغول بکار شده و هستند؟

3- با توجه به قانون منع مداخله در معاملات دولتی چطور نماینده محترم ساختمان مرکز بهداشت ودرمان شهرستان میانه را اجاره نموده و بعنوان دفتر دارند استفاده می نمایند؟

جهت اطلاع و آگاهی مردم ارائه دهید. با تشکر

۹۸/۵/۸ ۱۹:۰۹

با سلام و تشکر از نماینده محترم که توضیحات کامل را جهت اطلاع و اگاهی مردم مخصوصاٌ حوزه انتخاباتی خود را که داخل کیسه پلاستیک خربزه نمی باشد بلکه مغز کاهو است. و باعث حل این مشکل که مردم به اشتباه فکر می کرده اند داخل کیسه پلاستیک خربزه است شده اند.

طبق بند ب وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی وظیفه نمایندگان مجلس نظارت که شامل نظارت بر تشکیل دولت، تحقیق و تفحص از کلیه امور کشور، بر اجرای صحیح قانون توسط دستگاه های دولتی و ... است می باشد.

یکی از این موارد که می تواند برای مردم کشور مخصوصاٌ حوزه انتخاباتی نمایندگان مجلس مثمر ثمر باشد نظارت بر اجرای صحیح قانون توسط دستگاه های دولتی و ... است.

نمایندگان مجلس برای انجام این مسئولیت و توان اظهار نظر باید اطلاعات کامل و لازم را داشته باشند که یکی از راه های کسب اطلاعات و انجام وظیفه، وجود دفتری با امکانات و استفاده از افرادی که پیگیر گزارشات رسیده توسط مردم و حل مشکلات در حدود اختیارات و امکانات که باعث حل مشکلات شود می باشد.

نمایندگان مردم شریف شهرستان میانه در حدود 4 سال با توجه به گزارشات ارائه شده از عملکرد دستگاه های دولتی و ... در  اجرای صحیح قانون در بعضی موارد هر چند اندک آیا توانسته اند نظارت های کامل را بر اجرای صحیح قانون را توسط دستگاه های دولتی و ... داشته باشند؟

۹۸/۵/۸ ۱۸:۵۹

به هم دانشگاهیش و رفیق چند سالش خربزه برده و چون اونجا چاقو نبود تو خون بریده آورده بله با
ظریف دوسته و هم دانشگاهیش هستشه

۹۸/۵/۸ ۱۸:۵۴

واقعا یه سوال
الان اگه یکی از کنار با این موضوع برخورد کنه راجع به میانه و میانه ای چی میگه؟
آدم خجالتش میاد بگه میانه ایه

۹۸/۵/۸ ۱۸:۵۱

خندیدیم کمی از نمکت بده ب من پرفسور

۹۸/۵/۸ ۱۸:۲۴

وقتی شهری رسانه اش و فعالینش انتخاباتی فکر کنند و دنبال مچ گیری از این نوع باشند و مسائل اصلی شهر و کشور یادشان برود نماینده اش هم این چنین خواهد بود این همه مسائل تمام شد به لباس و غذای نماینده گیر دادید مگر اونیکه قبلا خیلی باکلاس بیست سال نماینده شهر بود چه کار شاقی کرد این بیاید انجام دهد وقتی خود ما صاحب فکر بلند شدیم نمایندگانی در این حد هم خواهیم یافت

۹۸/۵/۸ ۱۸:۰۵

دوست گرامی الان واقعا قصدت چی بود از این حرف؟؟؟؟؟ گاندی رو با فرمند مقایسه کردی یا بالعکس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!شما حتی یک هزارم درصد تشابه تو این دو نفر نشونم بده من دستتم میبوسم

۹۸/۵/۸ ۱۸:۰۲

بله لباس زیبا نشان آدمیت نیست در این شکی نیست ولی نظم و انظباط و رعایت اصول و قواعد نمایندگی و نفریفتن مردم نشانه آدمیت است

۹۸/۵/۸ ۱۷:۵۶

تو رو خدا یکی به پرفسور فرمند بگه بعد خربزه حواسش باشه که عسل نخوره ، هر چی باشه یدونه پرفسور که بیشتر نداریم 😂

۹۸/۵/۸ ۱۷:۵۰

فرمند هیچ وقتخراب نمیشه ،تو با این جوابت روح سعدی رو تو گور لرزوندی ، بیشتر ازین دیگه نمیشه گفت.

۹۸/۵/۸ ۱۷:۴۴

دانشگاه علوم پزشکی اگه میتونست برا همون تبریز میگرفت نوبت به میانه نمیرسید.

۹۸/۵/۸ ۱۷:۴۳

مرکز ام آر آی زمان مددی توسط شرکت کیندو که یه شرکت خصوصی بود اجرا میشد ولی متاسفانه اونا هم مثل آقای مددی دودره باز دراومدن ولی ام آر آی موجود کاملا دولتیه در حالی که قانونا برای اختصاص اون جمعیت بالای ۴۰۰هزار نفر لازمه. ولی ارتباطات دکتر شیویاری با وزارت بهداشت و مخصوصا شخص وزیر سابق دکتر هاشمی باعث شد که الام ما صاحب ام آر آی پیشرفته ای باشیم.

۹۸/۵/۸ ۱۶:۵۴

مجوز ام آر آی با پیگیری های نماینده قبلی مددی تصویب شد تجهیز مراز بهداشتی هیچ کدام ربطی به دکتر شیویاری ندارد و با تلاش و پیگیری های مستمر دکتر طاهری رییس سابق شبکه بهداشت میانه صورت گرفت. هلی کوپتر هم یه طرح ملی بود از سال ۹۶ بدلیل دوری از مراکز استان ، که دانشگاه علوم پزشکی تبریز شدیدا پیگیر این قضیه بود که طرح هر چه زودتر به اتمام برسد

۹۸/۵/۸ ۱۶:۴۶

كجاي متن اين بنده خدا در باره پوشش افراد نوشته شده؟موضوعي كه ايشون نوشتن در باره چيز ديگري است.لطفا با عجله جواب نديد و به متن خوب دقت كنيد

۹۸/۵/۸ ۱۶:۳۷

مگه نمی بینید عزیز جان ، ایشون کردند وشد!!!شما هم میتوانید امتحان کنید.بفرمایید

۹۸/۵/۸ ۱۶:۲۸

«««تن آدمی شریف است به جان ادمیت،»»» .نه آنی که شما نوشتید ، برادر من دقت کنید با این دفاعیه فرمند را خرابتر و بیچاره سعدی را دوباره کشتید.

۹۸/۵/۸ ۱۶:۲۵

آی بالام بو ظریفین پاییمیش

۹۸/۵/۸ ۱۶:۲۱

اونیکه وجدانش باید درد کنه یکی طرفداران نماینده بیست ساله شهره ویکی شما که پوشش افراد را نشان آدمیت میدانید و...

۹۸/۵/۸ ۱۶:۱۲

 این هم پایان دیپلماسی خربزه ای آقای نماینده و ....!

۹۸/۵/۸ ۱۶:۰۹

از مرتضي رشيدي چه خبر؟چرا نظر نميده ببينيم خربزه است اونيكه تو نايلون هست يا تِل ؟
چرا آفلاين شدي رشيدي ؟
يك مليون ام م اينكار رو اگه نماينده هاي قبلي انجام ميدادن باز هم آفلاين بودي.خودت ك هيچ و از سابقه اي كه از خودت گذاشتي ديگر هيچ و هيچ اميدي برايت نيست و نخواهد بود و در بدترين جاي تاريخ اين شهر. خواهي بود ولي نميدانم با ديدن اين عكس وجدان ت در چه حالي است آقا مرتضي.

۹۸/۵/۸ ۱۶:۰۲

هم برای نمایندگان ایندوره متاسف باش وهمبرای نمایندگان انتخابات پیش رو چون از قرار معلوم طایفه بازی وحرکات پوپولیستی در دوره پیش رو هم کار دست میانه ایها خواهد داد باور نمیکنی صبر کن امان از طایفه بازی امان از عوام نااگاه وهیجانزده امان از گه نه ده هر نه اولور اولسون اوز کتدیمیزدی ددمین خالوغلوسودی

۹۸/۵/۸ ۱۵:۳۹

ای کاش همان بیست سال همین فرمند بود قطعا وضع میانه بسیار بهتر یود
لباس زیبا نشان آدمیت نیست

۹۸/۵/۸ ۱۵:۲۳

با سلام
عرض به خدمت کاربران و همشهریان برسونم‌که ما مردما هرجور زندگی کنیم آخرش بدهکاریم ،کت شلوار بپوشیم با یه ماشین مدل بالا بگردیم میگن رفت خورد اومد گنج پیدا کرد
ساده زندگی کنیم میگن چقد بی عرضه اس چقدر بی لیاقته مایه ابرو ریزیه
ما که یادمان میاد مراسم عروسی شیک پوشیم و به کسانی که ارزش قائلیم خوش سیما میشیم
یادمان نره لباس باغمون لباس عروسی نیست
آقای فرمند به جایی که ارزش قائل باشه خربزه نمیبره لباسشم بی اتو نمیشه
اگه باغم با این لباسه اگه مجلسم با این لباس ینی مجلس ما با باغو وضعیت جنگل فرقی نداره

۹۸/۵/۸ ۱۵:۲۱

ایشون انجام میدن دا اون کارو که ینی برای ایشون لباس اهمیت نداره

۹۸/۵/۸ ۱۵:۱۶

حتما برای دیدن همه مدارک مورد نظر که دکتر شیویاری همه کارها رو انجام دادن به دفتر ایشان مراجعه کنید تا با دیدن مدارک های انجام شده کارها باور کنید دوست گرامی
آدرس دفتر رو خدمتتان میدم تا بشناسین امام زاده اسماعیل دفتر ارتباطات مردمی جناب آقای دکتر شیویاری

۹۸/۵/۸ ۱۵:۰۶

اینکه نماینده ساده زیست باشد مردمی باشد انقلابی باشد شکی نیست ثانیا پیراهن چروک نشانه شخصیت هر کس نیست واگر شیعه علی باشیم نباید به خاطر لباس به شخصیت هرکس توهین کننیم ثالثا مردم فرمند را شناخته وبهش رای دادند وتوهین به نماینده توهین به همشهریان خودمان است رابعا امثال ظریف با رعایت اصول دیپلماتیک چه دستاوردی کسب کردده اندجز اینکه در دنیا مضحکه خاص وعام شدیم ونکته اخر اینکه مگر ایشان دزدی کرده اند مگر باند بازی راه انداخته اند خجالت مال انهایی است که بیست سال نماینده شهرمان بوده اند وصد سال عقب افتادیم فرمند ادم ندید بدیدی نیست خود سالها در امریکا در مراکز علمی بوده و امروز منظمترین نماینده مجلس طبق گزارش هیات ریسه است به قول سعدی تن ادمی شریف است نه به جان ادمیت ......پس بیخودی جنجال نکنید پوست هندوانه را هم از خودس بپرسید ولی تا اونجایی که اطلاع دارم برای تنظیم قند خون کاربرد دارد....

۹۸/۵/۸ ۱۵:۰۴

آخه چرا ؟ !

از صبح شاید بالای بیست نفر از همکاران و ... غیر همشهری از من راجع به ایشون سوال پرسیدن

و افسوس من بر خلاف عقیده و  میل باطنیم  سعی در توجیه رفتار این آقا رو داشتم 

هرچند که فقط باعث شرمساری بود

۹۸/۵/۸ ۱۴:۴۷

مگر می شود با یک پیرهن هم مسجد رفت هم مجلس رفت هم خوابید هم راه رفت؟

۹۸/۵/۸ ۱۴:۴۱

خلایق هر چه لایق درود بر فقر فرهنگی نابود باد آگاهی چه زیباست چنین تصاویری از خانه ی .........................

۹۸/۵/۸ ۱۴:۳۲

قبل ازهمه اینو عرض کنم که بنده حامی هیچکس نیستم ولی از کنایه حرف زدن جنابعالی درمورد اتوبان معلومه که منظورتون آقای هاشمی هستن ، باید عرض کنم که اتوبان طرح ملی بوده که از سال ۵۲ نقشه برداری شده بوده وبه هیچ عنوان حتی یک متر نمیشد جابجا کرد ، ضمنا دراون زمان هشترود نماینده ای بنام شاهی داشت که همه جوره حامی منافع شهرش بود .

۹۸/۵/۸ ۱۴:۱۹

بله استثنا نداریم. مجلس عصاره ملت است.

۹۸/۵/۸ ۱۴:۱۳

آیا آن نماینده ای که سنگی بنام اتوبان رو در چاه انداخته و هنوز کسی نتونسته بیرون بیاره! هم عصاره مردم تلقی میشه؟!

۹۸/۵/۸ ۱۴:۰۸

از کجا فهمیدی از رستوان مجلس برداشته؟؟!

۹۸/۵/۸ ۱۴:۰۶

مجلس عصاره ملت است.

لذا هر نماینده عصاره مردم خودش است.

لذا ظاهر و باطن هر نماینده, می تواند قیافه, لباس, اعتقادات و خلقیات مردم خود را بنمایاند و نمایاننده آن مردم باشد.

لذا آن نماینده که پایش را با کفش روی میز مجلس انداخته و با گوشی آیفون اش بازی می کند, یا آن نماینده که در یک رکورد گینسی پنج سیب را با یک دست گرفته و یکی را در دهانش گاز زده و وزیر را استیضاح میکند, یا این نماینده که شالاخ ها را در کیسه فریزر ریخته و پیراهن چروکش را روی شلوار انداخته و با وزیر امور خارجه ای که کوچکترین رفتارها و گفتارهای بین المللی را حساس است, مذاکره می کند, عصاره مردم خود هستند مگر اینکه راه رسیدن به مجلس, با عدل و عقل ساخته نشده باشد.

۹۸/۵/۸ ۱۴:۰۵

ناگفته نماند که یکی از راههای مشهور شدن همین کارهاست

۹۸/۵/۸ ۱۴:۰۳

بدو خربزه مشهد آوردم
آی خونه دار و بچه دار
از ماست که برماست
البته زمان انتخابات کت و شلوار داشت الان اونم دراورده

۹۸/۵/۸ ۱۳:۵۹

با سلام خدمت همه دوستان. میدونید که تهمت زدن شرعا و قانونا حرامه. خواستم عرض کنم طبق اطلاعات واصله محموله مورد نظر خربزه نیست فقط یه مقدار ساقه کاهو هستش و ایشون در حال انجام تاکتیکی جدید به نام دیپلماسی کاهو بودن شماها هم همگی برین مسجدی جایی استغفار کنین .

۹۸/۵/۸ ۱۳:۵۰

باشوا من دولانیم آخی دنیا دا کیم خیرچانی نایلونان آپارار.لااقل بیر دنه قابین ایچینه قویردون .البطه گوناه اونی سنون الوه ورنده ده وار .فکر المیون پرفسور چوخ ساده دی لباسلاری راه راه دی.چون ایستییر دنیا دا مطرح اولا.

۹۸/۵/۸ ۱۳:۳۷

اینکه به مشکلات میانه باید رسیدگی بشه،حرفی توش نیس ،اما گاندی هم ساده زیست بود الان هم تو کل دنیا اسوه است ،ولی ما آزربایجانیها کلا یتیمیم ، قرار نیست پیشرفت کنیم کلا سر کاریم

۹۸/۵/۸ ۱۳:۳۷

خربزه نیست که بابا تله تل !!!!!

۹۸/۵/۸ ۱۳:۳۶

سلام خدمت همه دوستان عزیز و کاربران صدای میانه
من کلا توجیهاتی مثل خستگی و طاقت فرسایی و اینا رو قبول ندارم! چه بسا که همه ما الان شغل هایی داریم که از صبح تا شب پشت میز میشینیم و با مانتو مقنعه فرم و یا کت و شلوار تو این گرما وظایف خودمونو انجام میدیم که صد البته خیلی سخت تر از پشت صندلی به شدت راحت مجلس و جلوی باد خنک سالن بودن هستش. مشکل از ایشون نیست دوستان ، ایشون یه شخصیت واحد دارن و به سلیقه من و شما هم قرار نیست لباس بپوشن و یا رفتار کنن ، من خرده اصلی رو به خودم و همه مردم میانه میگیرم که این شخصیت رو به عنوان نماینده شهرمون به مجلس فرستادیم و عوض اینکه به جای ذخایر و پتانسیل شهرمون، یا به خاطر جوانان غیور و موفقش زبانزد بشیم الان باید اینجوری سر زبون بیفتیم. من به شخصه راهی به جز فرار از میانه و زندگی توی تهران نداشتم چون با داشتن فوق لیسانس از بهترین دانشگاه کشور بیکار بودم! اما هیچ وقت کنده نشدم از میانه و فکر و دلم همیشه پیش شهر به شدت مظلوممه...
شاید تنها کاری و حداقل کاری که همه اونایی که دور از شهرمون هستیم و یا همه کسایی که ساکن وطنمون هستن و هنوز دغدغشو دارن این باشه که از این به بعد انتخاب های بهتری داشته باشیم. یک نماینده باید از همه لحاظ سنجیده بشه نه فقط سواد در رشته خودش! من سواد سیاسی و تدبیر رو در اولیت میبینم.
باشد که همگی رستگار شویم...

۹۸/۵/۸ ۱۳:۳۱

آی گفتی. شعار این دوره کاندیداها این باید باشه که.
اگه از شالاخ نمیتونی بگذری
از حق مردم هم نباید بگذری
😂✊✊

۹۸/۵/۸ ۱۳:۲۶

دیگه فرمنده دیگه همه میشناسنش

۹۸/۵/۸ ۱۳:۲۵

یعنی جناب شیویاری اینهنه کار انجام دادن و ما خبر نداشتیم. پس به جای استاندار فرماندار هم منصوب میکنن. اگه اینهمه برش دارن یه بودجه درست حسابی به ۴ بانده شدن سرچم میانه تبریز و راه آهن میانه-تبریز و انتقال اب از سدهای میانه تزریق کنن. بخیل نیستیم

۹۸/۵/۸ ۱۳:۲۳

خیرچا از نوع مشهدی بوده و من باب تبرک جمع کرده تو نایلون برای ملت فهیم میانه

۹۸/۵/۸ ۱۳:۲۳

خیرچا از نوع مشهدی بوده و من باب تبرک جمع کرده تو نایلون برای ملت فهیم میانه

۹۸/۵/۸ ۱۳:۲۳

ما از این نماینده انتظار داریم پیگیر حل مشکلات مردم میانه بشن؟!!!! باعث شرمساری و آبروریزی همه همشهریان شدی فرمند جان با این...!!!!!!

۹۸/۵/۸ ۱۳:۰۱

هر کسی غیر از یک میانه ای حق داره به این رفتارها ایراد بگیره، مسخره کنه، بخنده، توهین کنه چون میانه ای ها بهش رای دادند!
این چکیده و عصاذه رای میانه ای هاست!
میانه ای هایی که یا به فامیل و باند و گروه رای میدن و یا هر چند دوره یکبار با جمله" میانا بونا بیر رای بوشلیدی " چهارسال صندلی سبز مجلس که برای هرجایی مایه پیشرفت و ترقی شده رو به مایه شرمساری و خجالت تبدیل می کنن.
عمیقا متاسفم

۹۸/۵/۸ ۱۲:۵۵

اینجا مجلس یک کشور است جناب. یعنی هیچکس طاقت فرسایی کار مجلس را درک نمی کند غیر فرمند؟ 

توجیهات شما عین توجیهات برخی مسئولین مملکت جهت توجیه گندکاری های خودشان است. 

۹۸/۵/۸ ۱۲:۴۱

داداش گلم اگه اطلاع نداری چرا نظر میدی؟؟؟؟؟؟

۹۸/۵/۸ ۱۲:۳۷

از دوستانیکه ارتباطات مسنحکمی با پروفسور دارند استدعا دارم سوال بفرماین که نوع خربزش چی بوده مشهد- شالاخ-آتشی.........که ایشون نتونسته ازش بگذره و تو نایلون ریخته و آورده تا بعدا میل کنه .....کاش اینقدر که از حق خربزه خودش نمیگذره از حق مردم میانه ام دفاع میکرد و نمیگذاشت حق این شهرو بخورن.

۹۸/۵/۸ ۱۲:۳۰

ضمن احترام به نظر جنابعالی باید عرض کنم لباس رسمی در سیستم اداری ایران کت و شلوار یا حداقل کاپشن و شلوار و یا در همین حد جناب پروفسور شلوار و پیراهن هست ولی مرتب و منظم بودن در شان یک نماینده مجلس هست مثلا ایشون میخوان بگن خیلی خاکی هستن ؟؟؟ یا لباس و منظم بودن براشون اهمیت نداره و فقط هدف خدمته؟؟؟ اگر چنین باشد باید اول در عمل ثابت کنن و از برجسازی و ساخت و ساز دست بکشن و به مادیات هم بی تفاوت باشن اونوقت این حرکت ایشون رو میشه بعنوان یک فرد درویش مسلک پذیرفت!!!!!!!!!

۹۸/۵/۸ ۱۲:۲۹

بقالی پنجاه سال پیش یه مهر چوبی کهنه داره ولی متاسفانه دفتر آقای فرمند یه مهر مجلس نداره وای به حال ما میانه ایها

۹۸/۵/۸ ۱۲:۲۸

بنام خدا
ابروی میانه و نماینده رو برد
اخه برادر این چ لباسیه
این چه کاریه با یه پلاستیک پر خبربزه جلوی وزیر و دوربین...
خیلی زشته بخدا

۹۸/۵/۸ ۱۲:۲۸

اون خربزه هاروکجاوکی خردکرده؟؟
من عوام هم خجالت میکشم خربزه خردشده توخیابون ببرم چه برسه به نماینده اونهم توصحن مجلس وجلوی وزیردیپلماسی وجلوی دیددوربین ها

۹۸/۵/۸ ۱۲:۲۴

باسلام بازم دم دکتر شیویاری گرم که این کارها رو انجام داده یک. بالگرد هوایی .دو.ام آرای.سه.دستگاه لانوسکوپی.چهار‌.تجهیز بیمارستان برکت امام .پنج.اعتبار لوله گذاری آب شرب. شش.نامه بسته نشدن شعبه بازار بانک صادرات .هفت .تجهیز زایشگاه
فرهنگیان .هشت.تجهیز خانه های بهداشت میانه .پیگیری دانشگاه فرهنگیان در میانه .نه.پیگیری رشته پرستاری در میانه .ده.شبانه روزی کردن کلینیک تامین اجتماعی . یازده .بومی کردن فرماندار شهرستان .۱۲.خدمت رسانی در امر بیمه سلامت .۱۳.مجوز کارخانه فولاد خصوصی در شهرک صنعتی کلوچه خلاصه.۱۴.مساعدت های مالی به افراد بی بضاعت طی سه سال در دفتر میانه و کارهای دیگر که انشالله به محضر حضورتان ارسال خواهم کرد
.هشت .

۹۸/۵/۸ ۱۱:۵۶

در طول سه سالی که ایشان در مجلس هستند، چندان فعالیتی هم نداشتند که ارزش خبری داشته باشد. تقریبا نمایندگی و حضور ایشان در مجلس بیشتر شبیه سیاهی لشگر بوده و تقریبا شبیه به این بوده که در تمام جلسات غایب بوده باشند!
علی ایحال نزدیک انتخابات هست و تلاش برای دیده شدن شدید هست لیکن اینگونه رفتار پوپولیستی، تظاهر به ساده زیستی یا .... در شان نماینده مجلس و علی الخصوص مردم شهرستان میانه با سوابق تاریخی بسیار کهن هرگز قابل دفاع نیست.

۹۸/۵/۸ ۱۱:۵۰

داداش کار مردم رو راه بندازن ب مشکلات برسن ب جاده برسن با شورت ومایو برن مجلس یا مثل اسکاتلندیا دامن بپوشن ..فقط قانون درست اجرا بشه مشکلات حل بشه و...

۹۸/۵/۸ ۱۱:۴۰

بنده اطلاع چندانی از اتیکت رفتاری در مجلس ندارم و قصد ندارم این حرکت ایشان را رد یا تایید کنم، اما فکر می کنم این گونه قضاوت ها و خرده گیری ها از نماینده مردم شهر خیلی بجا نباشد. توجه داشته باشید مجلس محل کار نمایندگان است که ساعات طولانی از روز را باید در آنجا سپری کنند و اگر نسبت به مسائل و مصوبات حساسیت داشته باشند کاری بسیار سنگین و طاقت فرسا دارند، از این رو چه اشکالی دارد نماینده ای بخواهد سهم میوه اش را بجای دور ریز با خودش بیاورد و در حین کار بخورد؟ نمی دانم اینگونه ایراد گرفتن ها دقیقا چه سودی به حال چه کسی دارد ولی بیشتر شبیه تخطئه های نامنصفانه است. حداقل در عکس هم اینگونه به نظر می رسد که آقای وزیر و آقای نماینده بحث مهمتری دارند که در حال توضیح آن هستند و برای هیچ یک خربزه یا ظرف آن مهم نیست.

۹۸/۵/۸ ۱۱:۳۲

ایشون علاوه بر آبروی خود آبروی ما مردم میانه رو هم بردن. عکس ایشونو چندتا کانال و گروه سراسری گذاشتن و دارن مسخره میکنن. خوبه باز عکس گوجه خریدنشون از ۵ شنبه بازارو نذاشتن. درسته خاکی بودن خوبه ولی نه دیگه در این حد....

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز