کد خبر: ۹۰۹۵۹
۱۰۸۶ بازدید
۵۸ دیدگاه

فرمند:

اگر مسئولی با آمریکا مذاکره کند مدیون ملت است

۱۳۹۸/۶/۳۱
۱۱:۰۰

 فردین فرمند نماینده مردم میانه و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره عدم مذاکره با آمریکا گفت: مذاکرات هسته‌‌ای با این کلید واژه که نه ما به آنها اعتماد داشتیم و نه آنها به ما برای افزایش اعتمادسازی، آغاز شد.

وی افزود: فرانسه و انگلیس در مذاکرات هسته‌ای نقش پلیس بد را بازی می‌کردند اما در نهایت برجام از سوی آمریکا به صورت یکطرفه نقض شد. در حالیکه روسیه به عنوان یکی از کشورهای ۱+۵ در روزهای گذشته طرح مبادلات بانکی بین تهران و مسکو را برای جایگزینی سوئیفت آغاز کرد که گام مهمی است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: اروپایی‌ها تعهد داده بودند که به وظایف‌شان در قبال برجام عمل کرده و برخی تعهدات دیگر را هم انجام دهند و در همین راستا وعده راه‌اندازی یک خط اعتباری را داده بودند که در عمل هیچکدام اجرایی نشد.

فرمند گفت:‌ اروپایی‌ها نتوانستند این خط اعتباری را با اخم ترامپ اجرایی کنند. این در حالی است که اروپایی‌ها با این کار خود اصل مذاکره بعدی را هم زیر سؤال برده و مذاکره مجدد با اروپا و آمریکا دیگر معنا پیدا نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد:  آمریکا به دنبال افزایش فشار حداکثری برای کشاندن جمهوری اسلامی به پای میز مذاکره است در حالیکه مردم ما ملتی مقاوم بوده و ایستادگی‌مان در طول ۴۰ سال جهان زبانزد است که آن را به صراحت نشان داده‌ایم.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی اقدامات اخیر آمریکا و اروپای در قبال ایفای وظایف‌شان صورت نگرفته و اعتمادی هم ایجاد نکرده‌اند چرا باید مجدداً با آنها مذاکره کنیم؛ هیچ کشوری در قرن ۲۱ چنین اقدامی را انجام نمیدهد.

فرمند گفت: متأسفانه برخی افراد از داخل کشورمان بهترامپ امید حضور ایران در پای میز مذاکره را داده و از افزایش فشارها علیه جمهوری اسلامی حمایت می‌کنند و با ایجاد دو دستگی به دنبال مذاکره مستقیم بین ایران و آمریکا هستند.

وی گفت: ایران به هیچ‌وجه به آمریکا اعتماد ندارد که این حرف برآمده از اقدامات خبیثانه و خصمانه آمریکا در طول ۴۰ سال اخیر بوده است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: وقتی آمریکایی‌ها به وظایف‌شان در قبال برجام عمل نکرده و به اروپایی‌ها هم اجازه عمل به وظایف‌شان نمی‌دهند چرا باید مجدداَ با غرب مذاکره کنیم.

فرمند تصریح کرد: شهدای زیادی جان خود را در جمهوری اسلامی دادند تا کشورمان در اوج اقتدار و استقلال باشد و بر همین اساس باید بدانیم که تحت فشار هیچ کاری را انجام نداده و با شیطان بزرگ مذاکره نخواهیم کرد و بخشی از این موضوع را در ۸ سال دفاع مقدس به دنیا نشان دادیم.

وی با بیان اینکه نمی‌توان با زنجیره پیچیده شده دور دستان و دور گردن به پای میز مذاکره رفت، تأکید کرد:‌ باید از تمامیت ارضی و حیثیت و شرف‌مان دفاع کنیم.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: ‌فشار حداکثری برای جمهوری اسلامی پشیزی ارزش ندارد. در حالیکه غرب به خوبی می‌داند مسبب اصلی بی‌اعتمادی آمریکا و اروپا هستند چرا که به وظایف‌شان در برجام عمل نکرده و حالا مدعی مذاکره جدید هستند در حالیکه اگر بنای بر طلب‌کاری باشد جمهوری اسلامی است که باید ایفای وظایف آمریکا و اروپا را در برجام بخواهد.

فرمند گفت: اگر مسؤولی از جمهوری اسلامی با مقام آمریکایی مذاکره کند مدیون این ملت خواهد بود. چرا که حق مردم و این انقلاب در طول ۴۰ سال اخیر از سوی آمریکا و اروپا تضییع شده است.

وی با بیان اینکه ما خدمتگزاران مردم هستیم، ادامه داد: بنده به عنوان شخصی که نماینده شده‌ام باید تمام زندگی‌ام را برای منافع این مردم بدهم زیرا به عنوان نمایندگان ملت قسم خورده‌ایم و اعلام می‌کنیم که طرف مقابل قابل اعتماد نیست چرا که خودشان این موضوع را ثابت کردند و مذاکره معنایی ندارد.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپمی‌گوید من آنها را در مذاکره مجبور می‌کنم یعنی آنطوری که من می‌خواهم عمل کنند این در حالی است که طرفین در مذاکره پس از بحث و بررسی به یک نقطه مشترک می‌رسند و الان در دنیا هیچ کشوری نیست که حق را به ایران ندهد.

فرمند با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا گفت: اولاً از تمام کاندیدهای مطرح شده در آمریکا نزدیک ۲۲ نفر هستند سه چهار نفر که احتمال قوی دو نفر از آنها رئیس جمهور و معاون خواهد شد گفتند ما به برجام برمی‌گردیم دوماً شورای حزب دمکورات‌ها چند ماه پیش در اجلاس‌ خود اعلام کردند ما به برجام برمی‌گردیم  یعنی هر دموکراتی که می‌خواهد از این حزب برای هر نوع انتخابی در آمریکا استفاده کند، در رابطه با ایران، باید گفته شورای مرکزی را تأیید کند. ما از این پتانسیل استفاده نکردیم.

وی گفت: مقام معظم رهبری بارها فرمودند که منظورمان از شعار مرگ بر آمریکا، ترامپ، بولتون و دولتمردان آمریکایی است و با ملت آمریکا مشکلی نداریم. از یکسری پتانسیل در آمریکا ما هیچ استفاده‌ای نکردیم. مذاکره با آمریکا هم هیچ مشکلی را حل نخواهد کرد. نفر دوم حزب جمهوری خواه به طور کلی مخالف اقدامات ترامپ است و گفته بود که این کاری که ما با ایران می‌کنیم اصلاً درست نیست.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بیان کرد: می‌گویند بیایید بنشینیم با هم حرف بزنیم. وقتی که ۲ نفر به هم اعتماد ندارند روی چه حسابی باید با هم حرف بزنند؟ متأسفانه رسانه‌های ما هنوز نتوانستند بیان کنند که «برجام» چه بود.

فرمند با تأکید بر اینکه بحث تخصیص خط اعتباری به ایران مطرح شده، یک نفر نمی‌آید بگوید این خط اعتباری چه چیزی است، اظهارداشت: تخصیص خط اعتباری یعنی وام؛ وام یعنی اگر در موعد مقرر اقساط خود را پرداخت نکردید مثلاً ۱۰ درصد جریمه دیرکرد به آن تعلق خواهد گرفت. ما چرا باید این وام را بگیریم؟ ما چه نیازی به وام داریم؟ حالا وثیقه این خط اعتباری چه چیزی است؟ نفت.

وی اضافه کرد: ما خط اعتباری می‌خواهیم چه کار؟ آنها خط اعتباری می‌دهند و وثیقه این خط اعتباری را نفت قرار داده که اگر ما نتوانستیم اقساط آن را پرداخت کنیم آنها نفت ما را بگیرند. یک نفر پیدا نمی‌شود بگوید ما که در حال حاضر نفتمان را می‌فروشیم، چرا در ازای قسط وام، به شما نفت مفتی بدهیم؟

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یک بحثی در ذهن من است، اگر تمام دنیا از ما نفت نخرد از گشنگی خواهیم مُرد؟ قول شرف می‌دهم به مدرکی که از دانشگاه درجه ۱ آمریکا گرفتم و به تمام اعتقاداتم قسم می‌خورم که اگر ما راه درست را برویم یک جوان در این مملکت بیکار نمی‌ماند و اگر یک جوان این مملکت بیکار نماند ما از مالیات و پول همین جوان‌ها که به صندوق بیمه خواهند پرداخت ما مملکت را خیلی عالی اداره خواهیم کرد و برای یک بار هم شده مستقل خواهیم شد.

فرمند تصریح کرد: نفت یک موهبت الهی است، نفت را می‌دهیم در مقابل پول می‌گیریم، این پول باید پولِ اضافه ما باشد. یعنی وقتی آلمان و ژاپن یک لیتر نفت و یک سانتیمتر گاز ندارند اما ما نفت داریم پس باید یک زندگی عالی داشته باشیم. میانگین عمر این کشورها از ما خیلی بالاتر است و ۴۴ میلیون نفر در کشور آلمان کار می‌کنند، پس چرا ما این مشکلات را داریم؟

وی با بیان اینکه چند روز قبل که بحث آرامکو پخش شد گفتند که ایران به یمنی‌ها پهپاد و سلاح داده، گفت: همین فرانسه که صلح‌گر قرن معروف شده مگر از عربستان تعهد نگرفته که سلاح به آنها بفروشد؟ فرانسه در مشکل کوچک داخلی خود مانند جلیقه زردها مانده است، حالا می‌خواهد مشکل بین‌الملل را حل کند. یمن مگر خودش نمی‌تواند سلاح یا پهپاد یا … درست کند که ما به آنها بدهیم؟

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه راه دیپلماسی ما درست نیست، تصریح کرد: آیا آمریکایی‌ها واقعاً آقای ترامپ و جنگ طلبان جمهوری‌خواهشان را قبول دارند؟ خیر قبول ندارند. آقای ترامپ در خیلی چیزها موفق نبوده، ناراحتی او این است که با بالا رفتن قیمت نفت، هیچ چیزی نصیب آمریکایی‌ها نکرده است.

فرمند در پایان گفت: ما با دنیا قهر نیستیم، باید حرف بزنیم اما نه با آمریکای عهش کن؛ باید اجازه دهیم مردم آمریکا دولتشان را در فشار قرار دهند.

منبع خبر : فارس

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۷/۲ ۱۶:۵۱

دیگه رای بی رای، تمام شد....

۹۸/۷/۱ ۲۳:۳۱

اصالت به دهاتی یا شهری بودن نیست اصالت به شرافت و اخلاق و دیانت و انسانیت است اگر یک شهروند هم خدای نکرده اینها را نداشته باشد اصالت ندارد ده جایی است که اصول اخلاقی رعایت نشود والا هرجا اخلاق رعایت شود آنجا مدینه فاضله است اگرچه راههای خاکی باشد و خانه هایش کاه گلی و هرجا اصول اخلاقی رعایت نشود اگرچه مرکز کشور باشد و مجهز به پیشرفته ترین فناوریها باشد آنجا ده است

۹۸/۷/۱ ۲۲:۰۰

اقای فرمند بهتر است اظهار نطر در مورد سیاست خارجه به عهده وزارت خارجه باشد گویا با اقای جواد ظریف هم دوست هستید شما لطفا با وزارت راه صحبت کنید تریلرها را به جاده قدیم راه ندهند .

۹۸/۷/۱ ۱۶:۱۹

آقای فرمند شما که اینقدر زرنگی فکری به جاده های شهرت بکن ماشینهای بزرگ را نزار از جاده های بی کیفیت شهرت عبور کنه به خاطر عوارض. تا خانواده های زیادی تا آخر عمرشان عزادار نشن .نمونه اش داداش گلم بدون هیج تقصیری ما را عزادار کرد تا آخر عمرمون..حلال نمی کنیم مقصران این همه تصادفات را ..

۹۸/۷/۱ ۱۶:۱۰

تو خودت مدیون این مردمی . بعدش داری دنبال مقصر میگردی.

۹۸/۷/۱ ۱۵:۲۴

به نظرم مردم میانه نه به هاشمیون،مددیون،حسینیون،حاجی اصغریون،و دارو دسته هاشون بگن. اینا که کاری برای میانه نمیکنن لااقل جوانهای جربزه دار رو بفرستین مجلس بخدا از اینا بهتر خواهند بود.فقط از جوانهای اقتصاددان،جامعه شناس،حقوقدان و... حمایت کنین

۹۸/۷/۱ ۱۵:۰۲

چه ربطی دارد آقای عوام فریب!!! تحصیل با ثروت پدری در آمریکا جرم است؟؟؟ نرفتن به جبهه جرم است؟؟؟ چرا خود شما نرفتید ؟؟؟ دهاتی نبودن و داشتن خانواده اصیل و با ریشه جرم است ؟؟؟

۹۸/۷/۱ ۱۳:۵۵

اگه ... رئیس جمهور میشد با کامیون خربزه میرفت سر کارش......

۹۸/۷/۱ ۱۳:۵۲

هدف پورفسور خودخوانده از گفتن این حرفهای تکراری که مال خودش نیست چیست؟ به جای این حرفها لظفا یک گزارشی از عملکرد و خدمات تان برای این مردمی که به شما رای دادند ارائه کنید .

۹۸/۷/۱ ۱۲:۳۶

متاسفانه گفته ها با عمل و سابقه اشخاص خاص جامعه که متاسفانه دستی در اداره جامعه دارند ، هم خوانی ندارد و دکتر هم به گذشته و اعتبار .... خود وفا نمی کند و این یک نوع ناشکری است .

۹۸/۷/۱ ۱۲:۲۲

با سلام اینکه عنوان میشود که ایندفعه نماینده های فعلی رای نمی دهیم ایندفعه رای نمی آورند یه جوری نشه که بعضی کاندیداها که دفعه قبل هم ثبت نام کردند و احتمالا این دفعه هم ثبت نام کرده اند و اتفاقا دفعه قبل هم خیلی کلان پول خرج کردندواتفاقا بی عرضه تر هم تشریف دارند و الان سر فرصت نشستند که با استفاده از عوام وایل و قبیله هزار برابر خرج خودشان رادر بیاورند ما میانه ایها باید خیلی مواظب باشیم واز چاله به چاه نیفتیم بنده درا اینجا از کانال صدای میانه ودیگر کانالهای مستقل میانه خواهشمندم که به معرفی دیگر کاندیداها بپردازند تا میانه بیشتر از این ضرر نکند

۹۸/۷/۱ ۰۸:۰۲

با سلام و عرض احترام ، متاسفانه اکثریت ما بیشتر فقط صحبت می کنیم و تئوری و نظریه پردازی می کنیم و پیشنهادهای مختلف ارائه می دهیم البته مردم هم همین را دوست دارند و کسی را که خوب صحبت می کند خوب تشویق می کنند به همین خاطر اکثر مسئولین هم تمرین می کنند خوب حرف بزنند چون مردم اونجوری دوست دارند و در این سالها موضوعات و حل مشکلات میانه ، عملیاتی نشده و فقط در مرحله حرف باقیمانده ، دریغ از عمل و نتیجه واقعی و عملی . از پندارنیک و گفتارنیک و کردار نیک ، فقط دوتای اول را همیشه خواستیم کردار و عمل نمودن به گفتار را فراموش می کنیم در واقع به قول حافظ چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند. در سوره صف هست لم تقولون مالاتفعلون کبر مقتا عندالله ان تقولوا مالا تفعلون چرا انجام نمیدهید آنچه می گویید و خدا خیلی بدش می آید آنچه می گویید و عمل نمی کنید . فکر میکنم بایستی به دنبال اشخاص عملگرا بگردیم .

۹۸/۷/۱ ۰۲:۲۵

واقعا ازخودم شرمنده میشم که به آب باطری تعویض کن رای دادم یعنی فریب پرفسوریشو خوردم. حالا هم این حرفاشو می‌شنویم عرق شرم میریزیم

۹۸/۷/۱ ۰۱:۰۷

میانادان نه خبر پورفوسور

۹۸/۷/۱ ۰۰:۳۲

انتخاب آگاهانه نماینده شهر و نقد صحیح عملکرد ایشان، بیانگر شعور و خرد جمعی و وظیفه همگانی است. همشهریان عزیز که منتقد عملکرد نماینده هستند، می بایستی نظرات منصفانه، مودبانه و جوانمردانه راجع به موضوع داشته باشند.

۹۸/۶/۳۱ ۲۲:۴۲

آفرین شدیدا موافقم فقط چند وقتی هست ایشان دست به تحصن نمیزنند چی شده ؟
تحصن نه برای میانه و جاده ها و بیکاری جوانان بلکه افق دید ایشان بسیار فراتر از این شهر کوچک و عقب مانده هست . ایشان برای هوای خوزستان !!!!! و همچنین نحوه بستن کلی بودجه تحصنشون میاد.

۹۸/۶/۳۱ ۲۲:۳۸

به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد مگر اینکه طرف امتحانش را پس داده باشد

۹۸/۶/۳۱ ۲۲:۰۴

پرفسور عزیز همیشه سکوت علااامت رضاااا
نیست....
مردم میانه خسته از ناکار آمدی نماینده های دوران هستند. پس گمان نبرررید چون سکوووت کرده اند از شماااا راضیند.
بترررسید از روزی که در مقابل خدااا جواب پس میدهید ...
شما در برااابر آنچه که وعده داااده بودید و عمل نکردید مسئولید.

۹۸/۶/۳۱ ۲۱:۴۴

جناب فرمند دم انتخابات حرف های قشنگی می زنی و شما بگی نگی کشور یک سیاستی دارد که بر اساس آن باید با دنیا حرف بزند>>>>>

به جای این حرفها لظفا یک گزارشی از عملکرد و خدمات تان برای این مردمی که به شما رای دادند ارائه کنید .

۹۸/۶/۳۱ ۲۱:۳۸

سلام بنده دكتر هستم به اقاي فرمند استراحت پزشكي تجويز ميكنم

۹۸/۶/۳۱ ۱۸:۲۹

جناب فرمند گرامی حداقل با مردم روراست نیستی با خودت روراست باش 17 سال در آمریکا زندگی کردی اونم دقیقا همون سالهایی که اینجا خیلیا یا بنا بدلایلی محروم از تحصیل شدن یا درس و دانشگاه و ول کردن رفتن از وطنشون دفاع کنن که معلومه شما اونموقع نه ترس شهادت برادر و پدر و پسر چشیدی نه زیر بمباران شهرمون به روستاها فرار کردی و .....بدون کمترین دغدغه فکری و مالی رفتی اونم تو کشور آمریکا تحصیلتو کردی و شکر خدا صحیح و سلامت برگشتی و حالا واسه همه اونایی که هشت سال مزه جنگ و شهادت و آوارگی ونداری رو چشیدن میای تعیین تکلیف میکنی ؟؟؟؟؟!!!!!به والله خداروخوش نمیاد

۹۸/۶/۳۱ ۱۸:۲۷

جالبه این آقای فرمند خودش تحصیل کرده آمریکاست احتمالا تابعیت آمریکائی هم داره گرین کارت هم داره و شاید ماشینش هم آمریکائی هست از لحاظ بی خاصیتی میتونه فوق دکترا بگیره بی خاصیت بی خاصیت

۹۸/۶/۳۱ ۱۷:۰۰

طاهر نایبی اصلا در دوران جنگ متول شده بود که سابقه جبهه داشته باشه؟؟؟این مزخرفات چیه میگین مگه هرکسی سابقه جبهه نداره نباید اظهار عقیده کنه!!!!!!!

۹۸/۶/۳۱ ۱۶:۵۸

احسنت و هزارن درود جناب نائبی که الحق عین واقعیت رو گفتید

۹۸/۶/۳۱ ۱۶:۵۸

هاشیمی، شوورلی، فرمت، شورای شهر ده کی لر... هامیسی بیر...دی. میلته اورگی یانمییان لار نئجه میلت اوچون چالشسین لار کی؟! بولارین هدفی پول و قدرت دی.

۹۸/۶/۳۱ ۱۶:۲۵

برای تمام کسانی که دوستشان دارم
کمی دیوانگی پیشنهاد می کنم

آناتول فرانس

۹۸/۶/۳۱ ۱۵:۴۸

آقایان فرمند به امریکا داره میگه شماها موضوعات را روشن کنید با ملت ایرانی یا امریکا؟

۹۸/۶/۳۱ ۱۵:۴۶

اول اینکه از لفظ شهید سوءاستفاده نکنید که دوستان هم حزبی تان در تهران و تبریز و شهر های دیگر نام شهیدان را از معابر حذف میکنند ثانیا شهیدچمران نیکنامی و...شهید شدند که نمایندگانی مثل پروانه سلحشور و... در مجلس حجاب را زیر سوال ببرند مگر لیست اکثریت امید در این چهار سال مجلس کارنامه ای برای مردم داشته اند که شما از فرمندتک نفره همه انتظارات رادارید؟دوستان چرا کسی که در ۲۰سال عامل عقب ماندگی شهرمان بود را فراموش کرده اند؟این فرمند هم معلوم نیست دور بعد بیاد یانه؟واز روز اول ناجوانمردانه می کوبید به نظر من دراین ۴۰سال تنها فردی که از مردم خودش در مجلس دفاع کرد و ناجوانمردانه حذف شد مرحوم حججی بود که مهندسان جوان آن موقع وروغنفکرهای شهرمان عرضه خارج کردند

۹۸/۶/۳۱ ۱۵:۰۷

به نظرتون چی کار کنیم میانه رو نجات بدیم .به کی اعتماد کنیم اخه خدا رو خوش میاد میانه با این وسعت مثل دهات باشه تا کی حرف مهمانهای شهرمون رو تحمل کنیم سالی نیست که نیان میانه و اسم شهر عقب افتاده رو نیارن

۹۸/۶/۳۱ ۱۵:۰۵

فرمندحیف شده بایدرییس جمهورمیشد.

۹۸/۶/۳۱ ۱۴:۵۵

شهادت و جهاد فضیلت بزرگی است اما بزرگتر از آن غلبه بر نفس است چنانچه در روایات هم آمده گروهی از جهاد پیروزمندانه برگشتند نزد پیامبر (ص) و ایشان به آنها فرمودند از جهاد کوچک برگشتید و جهاد بزرگتر باقی ماند و سوال کردند آن چیست ؟ فرمودند غلبه بر نفس
متاسفانه مسولین ما در این میدان کارنامه خوبی ندارند جنگ هشت ساله با آن همه سختی کشور پیروز شد اما شوق جمع آوری غنیمت و دنیا طلبی باعث شده نتایج و اهداف آن جهاد و نبرد که البته آنجا هم همگی شرکت نداشتند عموما مستضعفین وپا برهنه ها بودند مورد خدشه قرار گیرد

ای شهان کشتیم ما خصم برون
ماند خشمی زو بتر در اندرون

کشتن این کار عقل و هوش نیست
شیر باطن سخره خرگوش نیست

قدرجعنا من جهاد الاصغریم
با نبی اندر جهاد اکبریان

قوت از حق خواهم و توفیق و لاف
تا به سوزن برکنم این کوه قاف

سهل شیری دان که صفها بشکند
شیر آن است آن که خود را بشکند

مولانا بخوبی این حالت را توصیف کرده

۹۸/۶/۳۱ ۱۴:۵۳

بنده هم در جواب آقای فرمندعرض میکنم که هر میانه ای که به فرمندو شیویاری رای دهد مدیون تاریخ مدیون آذربایجان و مدیون ایران و مدیون ملت و مدیون اون بچه کوچولوهایی که در مناطق غیرمحدوده ودهات دورافتاده بالباسهای کهنه مدیون ستار خان و مدیون باکریهاو.......میباشد

۹۸/۶/۳۱ ۱۴:۴۳

واللا بنده که یک کلام هم، نه با هاشمی و نه با کیافر صحبت نکرده ام چه برسد به اینکه دوستی هم داشته باشم ولی مثل معروفی هست که می گوید رطب خورده کی منع رطب کند؟

همان زمانها همشهریمان شهید دکتر نیکنامی تحصیل آمریکا را رها کرد و به جبهه رفت .

۹۸/۶/۳۱ ۱۴:۴۲

همیشه ابروی همشهریاتو میبری (...) حداقل حرفم نزن .

۹۸/۶/۳۱ ۱۴:۴۰

شما همینجوریشم مدیون ملتی هستی که چهارسال پیش با امید بهت رای دادن که شهرشون اباد شه ...

۹۸/۶/۳۱ ۱۳:۵۶

شما هم مدیون مردم میانه هستید که در طی چهار سال نمایندگی کار مفیدی برای شهرتون انجام ندادید

۹۸/۶/۳۱ ۱۳:۴۹

عاغای فرمند تو همینجوریشم الان شرمنده میانه ای

۹۸/۶/۳۱ ۱۳:۲۹

فرمند گفت: اگر مسؤولی از جمهوری اسلامی با مقام آمریکایی مذاکره کند مدیون این ملت خواهد بود. چرا که حق مردم و این انقلاب در طول ۴۰ سال اخیر از سوی آمریکا و اروپا تضییع شده است.

*****************

در همان کوچه ای که شما زندگی می کردید بیش از 20 نفر برای دفاع از ناموس کشور به جبهه ها رفتند. عده ای برنگشتند و عده ای مجروح و جانباز برگشتند. آن زمان شما با ثروت پدری، در یک دانشگاه خصوصی و پولی آمریکایی در رشته علوم خاور نزدیک تحصیل می کردید و بعد از سالها با یک مدرک دکترا به کشور برگشتید.

۹۸/۶/۳۱ ۱۳:۲۳

دم انتخابات آقای فرمند نطقشان باز شده اما در مورد مذاکره منطقی این است که آمریکا که از پیمان برجام خارج شده تا به آن برنگردد مذاکره صورت نگیرد و نیز اقداماتی از داخل از سوی برخی برای اعتماد زدایی انجام نشود تا مستمسکی برای طرف خارجی نگردد

۹۸/۶/۳۱ ۱۳:۱۱

امام حسين عليه السلام:

إن لَم يَكُن لَكُم دينٌ وَ كُنتُم لا تَخافونَ المَعادَ فَكونوا أَحرارا فى دُنياكُم؛

اگر دين نداريد و از قيامت نمى‏ ترسيد، لااقل در دنياى خود آزاد مرد باشيد.

بحارالانوار(ط-بیروت) ج ۴۵ ، ص ۵۱

۹۸/۶/۳۱ ۱۲:۵۲

نماینده هایی که کاری برای مردم میانه نکردند و یک ام آر آی را بعد دو دوره نمایندگی نتوانستند راه بیاندازند اگر کاری نکنند و در جمع مردم عذرخواهی نکنند خیانت کرده اند.
خیانت اینست که دوباره کاندید هم میشوند والا قباحت داره
مردم بیدار باشید و به هر ننه قمری رای ندهید
کباب و وعده و کارخانه و پول و وام و وعده و وعده و... وادارتان نکند که به هر کسی رای بدهید.
به کسی رای بدهید که بتوانید یغه اش را بعد انتخاب بگیرید نه اینکه فقط در مساجد پنجشنبه رویتشان کنید.جواب سلام را هم بسختی میدهند

۹۸/۶/۳۱ ۱۲:۴۲

خوب ایشون امریکا بودند مشخصه خود شما رو نمیدونم ولی دوستان شماامثال هاشمی وکیافر و.... کجا بودند آیا یک روز سابقه جنگ دارید پس با این حربه به کسی حمله نکنید که شایسته نیست

۹۸/۶/۳۱ ۱۲:۳۷

اندکی تامل!

۹۸/۶/۳۱ ۱۲:۰۸

بنام خدا
چ جالب دکتر ریشه مشکلات رو پیدا کرد
باورم نمیشد دکتر هم کار تبلیغاتی بکنه و دم انتخابات بیاد از این حرفا بزنه
ولی دکترجان ضربه ای ک شما و امثال شما به میانه زدین ، آمریکا نزد

۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۵۵

به سادگی میتوان فهمید چه کسی به شما حکم فرمانی می کند.
ببینید به چه کسی اجازه ندارید انتقاد کنید.

#ولتر

۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۵۳

اگر جرات زدن حرف حق را نداری ،
لااقل برای کسانی که حرف ناحق
می زنند ، دست نزن !

#ماهاتما_گاندی

۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۵۳

نمک نشناسی هم حدی دارد

۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۴۲

مدیون!

کلمه آشنا برای میانه ای ها!

۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۱۵

پرفسور شما مدیون میانه هستین اول از خودت شروع کن با این وضعیت جاده ها

۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۱۱

جناب فرمند در ۸ سال دفاع مقدس یا ایام انقلاب دقیقا کدام کشور بودند؟!

۹۸/۶/۳۱ ۱۱:۰۹

...دیگه رای بی رای، تمام شد...

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز