کد خبر: ۹۱۴۴۴
۳۷۸ بازدید
۱۲ دیدگاه

آمار تلفات محورهای مواصلاتی میانه در شش ماهه اول ۹۸ ؛

۴۰۰ کشته و مصدوم

۹۸/۷/۲۴
۲۰:۱۵

‍۳۶۲ مصدوم در اثر تصادفات جاده ای راهی بیمارستان شده اند.

بنابه گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه در شش ماهه سال جاری براثر وقوع ۲۴۷ مورد تصادفات جاده ای ۳۶۲ نفر با اقدامات پیش بیمارستانی توسط فوریت های پزشکی به بیمارستان میانه منتقل شده اند.

دکتر سیمین فر با اعلام این خبر گفت در شش ماهه اول سالجاری در جاده های مواصلاتی میانه ۲۴۷ مورد تصادف رخ داده که متاسفانه ۳۶۲ نفر مصدوم شده اند که این تعداد نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل افزایش داشته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میانه در ادامه گفت از این تعداد تصادفات جاده ای ۳۵ نفر در دم فوت شده اند که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل افزایش نزدیک به دو برابری دارد.

وی همچنین گفت پایگاههای فوریت پزشکی در این مدت شش ماهه۳۲۲۷ مورد ماموریت  غیر تصادفی انجام داده اند که این تعداد ماموریت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵۷ مورد افزایش  داشت.

همچنین تعداد تصادفات درون شهری نیز در این مدت ۴۶۵ مورد می باشد که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۷ مورد افزایش دارد.

اورژانس هوایی میانه نیز در این مدت  ۶۵ ماموریت داشت .

در شهرستان میانه ۸ پایگاه فوریت پزشکی  و یک پایگاه اورژانس هوایی با ۳۰ نفر پرسنل فعال می باشد /بهداشت و درمان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۷/۲۷ ۱۱:۳۹

دستت درد نکنه خوب گفتی .فقط شعار هست خوب راه حلی پیدا کنید ماشینهای بزرگ را نزارید از جاده های بی کیفیت عبور کنن جاده ها را درست کنید خدا را خوش نمیاد. خدایی خانواده ها را تا آخر عمرشان داغدار کنید یکی داداش من بدون هیچ تقصیری آسمونی شد علتش عبور ماشینهای بزرگ که راه اینو سد کرد به علت خواب آلودگی.ولی نماینده ها از الان تبلیغ را راه انداختن .جاده هایتون را درست کنید قتلگاه شده ..

۹۸/۷/۲۵ ۱۷:۵۳

آیا این برای شما کافی نیست

۹۸/۷/۲۵ ۰۱:۰۲

نفرین خدا بر مسببین این وضعیت میانه.
خدا تمام فعالان متعصب قومی قبیله ای را که در موسم انتخابات مجلس و ... فقط به فکر فامیل بازی و رفیق بازی جهت انتخاب نماینده ! هستند ، هدایت کند که باعث و بانی عقب ماندگی نه تنها میانه که کل شهرستان شده و می شوند.
خدا از سرتقصیراتشان نگذرد!
فردای قیامت ان شاالله خانواده ها و بچه های یتیم این فوت شدگان حوادث اخیر جاده ای میانه یقه تک تک آنان را خواهند گرفت.

۹۸/۷/۲۵ ۰۰:۰۰

جناب آقای دکتر سمین فر مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان میانه لطفاً جهت اطلاع و آگاهی شهروند اعلام بفرمائید در مدت یکسال انتقال بیماران و مسدومین به علت نبودن امکانات درمانی و بیمارستانی به مرکز استان چقدر بوده است.

۹۸/۷/۲۴ ۲۰:۲۲

متاسفانه با این همه خبر ومطلب و کامنت نگاری کاربران و دغدغه شهروندان مسولین لااقل یک مطالبه جدی و تقریبا عمومی مبنی بر عدم تردد خودرو های سنگین از جاده ترانزیت را که عامل عمده تصادفات است پاسخ نمی دهند آیا این همه مطالبه ارزش پاسخگویی هم ندارد ؟

اخبار روز