کد خبر: ۹۲۰۰۹
۴۴۸ بازدید
۳ دیدگاه

عبادی قهرمان تیروکمان آسیا بعد بازدید از مناطق زلزله زده ؛

اصالتا میانه ای هستم

۹۸/۹/۹
۲۰:۳۶

 

اسماعیل عبادی ملی پوش سابق تیر و کمان کشورمان در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص نتایج تیم ملی کامپوند در مسابقات آسیایی تایلند اظهار داشت: مسابقات آسیایی، مسابقات چندان آسانی نیست و تمامی تیم‌ها با قدرت در این مسابقات حاضر می‌شوند و تلاش می‌کنند تا بهترین نتیجه را بگیرند. تیم ملی ما نیز تمام تلاشش را کرد، اما سطح مسابقات قهرمانی آسیا بسیار بالا است و در چنین مسابقاتی به راحتی نمی‌توان نتیجه گرفت.

عبادی افزود: با توجه به حضور کامپوند در ۲ دوره قبلی بازی‌های آسیایی، کشور‌ها به اهمیت این رشته پی بردند و در این رشته سرمایه گذاری بیشتری کردند. همین موضوع باعث شده تا رقابت در کامپوند بیشتر شود و تیم ملی ما  که همیشه جز قدرت‌های کامپوند بوده، برای تکرار موفقیت‌های گذشته کار سخت تری داشته باشد؛ بنابراین ما هم باید بیشتر کار کنیم تا از حریفان عقب نمانیم.

ملی پوش سابق تیم کامپوند کشورمان گفت: برای بازگشت کامپوند ایران به قدرت گذشته و کسب مدال در میادین جهانی، باید هزینه کنیم. ورزش تیر و کمان به ویژه کامپوند شرایطی متفاوت‌تر از سایر رشته‌ها دارد و برای این که بتوانیم در میادین جهانی حرفی برای گفتن داشته باشیم، باید سرمایه گذاری مناسبی انجام شود و بازیکنان بتوانند در مسابقات متعدد بین المللی شرکت کنند تا ضمن کسب تجربه، با آمادگی کامل به مسابقات اعزام شوند.

او در ادامه گفت: کامپوند رشته پر هزینه‌ای است و مسلما اگر بازیکنان تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشند و دغدغه‌ای برای تامین هزینه‌ها و تجهیزاتشان نداشته باشند، با آمادگی بهتری می‌توانند در اردو‌ها و مسابقات حاضر شوند.

 عبادی درباره سفرش به شهر میانه که چندی پیش به دلیل زلزله دچار خسارت شد گفت: اصالتا میانه‌ای هستم و با برخی از همکارانم به این شهر سفر کردیم و مشکلات را از نزدییک دیدیم. قصد داریم برای کمک به هموطنانی که در زلزله آسیب دیدند در حد توان کمک جمع آوری کنیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۹/۱۰ ۱۳:۰۸

باعث افتخاری اقای عبادی بازم زحمت کشیدین ای کاش اونایی که از میانه و ورنکش کلی رای جمع کرده بودن و به مجلس راه یافته بودن اونا هم یه سری می زدن درسته الان هیچ سمتی ندارن ولی مردم انتظاری دارن

۹۸/۹/۹ ۲۳:۲۶

اقای عبادی همه کاندید شدند شما هم کاندید بشید

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز