کد خبر: ۹۲۱۰۲
۱۴۳ بازدید
۰ دیدگاه

حواشی دست از سر تراکتور برنمی دارد

۹۸/۹/۲۰
۱۸:۲۳

 

 این روزها تراڪتور عجیب غریب‌ترین روزهایش را سپری می‌ڪند، مدیرعامل این باشگاه با متن تامل برانگیز استعفا ڪرده و فایل صوتی نیز از افشاگری‌های مالڪ باشگاه پیرامون اتفاقات تراڪتور در فضای مجازی منتشر شده است.

در بخشی از متن نامه‌ استعفای صادقیان ڪه خطاب به مالڪ باشگاه نوشته شده، آمده است: «در بخش‌های مختلف باشگاه با حمایت‌های جنابعالی توانستیم تغییرات مثبتی ایجاد ڪرده و به دفعات شور و شوق را به هواداران ارزانی ڪنیم.

ولی متاسفانه به دلایلی ڪه مفصلا توضیح داده شده باشگاه روند عادی را طی نمی ڪند و همانطور ڪه در جریان هستید ڪنترل موفقیت در باشگاه تراڪتور در دست مدیریت نبوده و تصمیمات غیر مدیریتی و غیر ورزشی اجازه اداره باشگاه را از اینجانب سلب نموده است.»

 

سوالاتی در ذهن هواداران ایجاد شده بود ڪه منظور صادقیان از اینڪه باشگاه روند عادی طی نمی‌ڪند، چه چیزی بوده و چه اتفاقاتی در تراڪتور رخ می‌دهد؟ ڪه سخنان روز گذشته زنوزی تا حدودی برای اذهان عمومی در خصوص عوامل حاشیه‌ای اطراف باشگاه شفاف‌سازی ڪرده است.

بر اساس فایل صوتی منتشر شده، زنوزی با لحن تندی در خصوص جزئیات صحبت‌هایش با رسول خطیبی توضیح داده و او را به حاشیه‌سازی علیه تراڪتور متهم می‌ڪند.

زنوزی به اندازه‌ای از اوضاع تراڪتور و دخالت‌های بی‌جا در امور باشگاه توسط عده‌ای ناراحت است ڪه می‌گوید برگردم تبریز تیم را برمی‌گردانم!

تراڪتور در دومین سال خصوصی شده بازهم دچار تغییرات و حواشی متعددی شده است، به نظر می‌رسد مدیریت در تراڪتور یڪی از از سخت‌ترین ڪارها به شمار می‌رود، عده‌ای بدون توجه به منافع باشگاه، تنها به‌دنبال حضور در راس مدیریت و یا ڪادرفنی هستند و برای هدفشان هر ڪار غیر ممڪنی را ممڪن می‌ڪنند.

به نظر می‌رسد تراڪتور از ابتدای فصل در مسیر حرفه‌ای حرڪت می ‌ڪرد، اما روز به روز حاشیه‌سازان به قطار باشگاه سنگ اندازی ڪرده و زمانی ڪه بداخلاقی را به سڪوها سرایت دادند، مدیرعامل تراڪتور استعفا ڪرد.

بی شڪ در این روزهای حساس نباید زنوزی تنها بماند و دلسرد شود.

تراڪتور هنوز نتوانسته امواج حواشی را پشت سر بگذارد و باید منتظر بمانیم و ببینیم طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون این باشگاه پر حاشیه رخ می‌دهد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز