کد خبر: ۹۲۳۴
۸۱۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

مرگ دو نفر در برخورد خودرو با تیر چراغ برق در میانه

۱۳۹۲/۱/۳
۱۰:۴۶

 

 

مسوول روابط عمومی مركز مدیریت حوادث و فوریت های پزشكی آذربایجان شرقی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عصر روز جمعه یك دستگاه خودرو سواری پژو در داخل شهر میانه با تیر چراغ برق برخورد كرد.

حبیب حسینقلیزاده افرود: به دلیل شدت برخورد یكی از سرنشینان پژو در دم جان باخت و سرنشین دیگر در مسیر انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

وی همچنین از مسمومیت یك خانواده در داخل چادر خبر داد و گفت: در یكی از چادرهای مسافران نوروزی در منطقه جلفا پنج نفر از مسافران كه برای گرم كردن چادر از زغال چوب استفاده كرده بودند، دچار مسمومیت با مونوكسید كربن شدند كه با اطلاع به موقع اورژانس به بیمارستان جلفا انتقال و از مرگ نجات یافتند.

حسین قلیزاده با بیان اینكه استفاده از هر وسیله سوختنی در محیط بسته، امكان مسمومیت با مونوكسید كربن را در پی دارد، اظهاركرد: مردم باید دقت كنند اگر در یك زمان چند نفر در داخل یك محیط بسته دچار علائم گازگرفتگی شوند به احتمال زیاد در خطر گاز مونواكسید كربن قرار دارند.

وی همچنین از واژگونی یك دستگاه پراید در جاده مرند - جلفا در ساعت یك بامداد امروز خبر داد و گفت: تكنسین های اورژانس منطقه سه مصدوم این سانحه را به بیمارستان مرند منتقل كردند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز