کد خبر: ۹۳۱۷
۶۲۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

برگزاری شوراهای اداری در مراکز دهستان‌ها

۱۳۹۲/۱/۸
۱۵:۴۷
در شهرستان میانه با حضور مسئولان ادارات : امسال شوراهای اداری در مراکز دهستان‌ها برگزار می‌شود

فرماندار میانه از تشکیل جلسات شورای اداری این شهرستان در سال جدید در مراکز دهستان‌ها خبر داد.

خبرگزاری فارس: امسال شوراهای اداری در مراکز دهستان‌ها برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از میانه، تقی خلفاپور ظهر امروز در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان میانه اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی، ما مسئولیت بزرگی بر عهده داریم و آن این است که با مردم باشیم و به آنها خدمت کنیم.

وی با تبریک سال نو به تمام مردم متدین، از زحمات تمامی مردم، مسئولین و معتمدین شهرستان تشکر کرد.

خلفاپور با بیان اینکه سال 92 از سوی مقام معظم رهبری سالی حماسی در حوزه سیاسی و اقتصادی نامگذاری شد گفت: شکرگزاریم که آغاز این سال حماسی با یکی از چهره‌های تاریخی و حماسی اسلام یعنی حضرت فاطمه زهرا (س) آغاز شد.

وی افزود: سال 91 را با تمام مشکلات آبرومندانه پشت سر گذاشتیم و دشمنی که با ناجوانمردی از ما جواب "بله" می‌خواست مایوس شد و نتوانست با شعارهای ظاهری دوستی، امنیت، صفا و کنار هم بودن ما را فریب دهد.

خلفاپور افزود: ما با دشمنان‌مان مشکل اساسی استراتژیکی و عقیدتی داریم و تا با عقیده و اعتقاد آسمانی ما که به وحی وصل است کنار نیاید دست به دست دادن ما با آنها مفهومی ندارد.

فرماندار میانه اظهار داشت: برای تکمیل عملیات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی سال 91 نیازمند حرکت ویژه و حماسی با حضور حماسی مردم و مسئولین هستیم خصوصا در انتخابات یک حضور حماسی لازم است تا دشمن مایوس‌تر شود.

خلفاپور اضافه کرد: باید از تجربه 34 ساله استفاده کرده و به دور از تمام جنجال‌های سیاسی فردی شایسته را انتخاب کنیم تا دراین موقعیت پیچیده سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی سربلند شویم.

وی با تاکید بر وفاداری چندین ساله مردم به نظام و حضور حماسی و معنادار آنها در 22 بهمن گفت: باید تلاش کنیم تا مجموعه دولت و مردم را به هم وصل کرده و در کنار هم باشیم زیرا در سال جدید در دو قدمی حماسه سیاسی قرار گرفته و جایی برای اشتباه نداریم.

فرماندار میانه از تشکیل جلسات شورای اداری در سال جدید در مراکز دهستان‌ها خبر داد و بر خدمتگزاری بیشتر به مردم از سوی مسئولان در سایه وحدت تاکید کرد و گفت: تنها در سایه وحدت است که دشمن مایوس و ناامید شده و اسلام ناب محمدی فراگیر خواهد شد.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز