کد خبر: ۹۳۲۷
۱۲۸۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

5 مصدوم در پی تصادف پراید و پژو در محور میانه-زنجان

۱۳۹۲/۱/۸
۱۸:۳۷مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان از گزارش 373 تصادف منجر به جرح در محورهای مواصلاتی استان و معابر داخل شهری استان خبر داد و گفت: این تعداد از 25 اسفند تا 7 فروردین 92 به وقوع پیوسته است.

حبیب حسینقلی زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجانشرقی، در تشریح چونگی وقوع این تصادفات گفت: از 25 اسفند تا 7 فروردسن در مجموع 103 مورد تصادف منجر به جرح در محورهای مواصلاتی استان گزارش شده، که از این تعداد 117 نفر به بیمارستان اعزام، 13 نفر سرپایی درمان و 10 تن فوت کرده اند.

وی یادآور شد: تصادفات منجر به جرح در معابر داخلی شهرهای استان نیز 270 مورد گزارش شده است که در جریان این تصادفات، 250 تن به بیمارستان اعزام شده، 37 نفر سرپایی درمان و 8 تن فوت کرده اند.

وی با بیان اینکه از بامداد امروز _ 8 فروردین_ نیز در مجموع 4 تصادف در محورهای مواصلاتی استان به وقع پیوسته است یادآور شد: در یکی از این تصادفات که در 6 کیلومتری محور خواجه تبریز در ساعت 6:48 بامداد امروز به اتاق فرمان مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان گزارش شده است، بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس با پژو، متاسفانه یک تن جان باخت.

وی ادامه داد: بر اثر برخورد موتورسیکلت با یک دستگاه نیسان در جاده مهربان ورودی روستای کویج در ساعت 45 بامداد نیز، 2 تن مصدوم شده و توسط تکنسین های اورژانس 115 به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

حسینقلی زاده گفت: کیلومتر 17 اهر مشکین شهر نیز در ساعت 11:30 امروز شاهد واژگونی یک دستگاه پراید بود که در اثر این حادثه، 3 تن راهی بیمارستان شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان همچنین از برخورد یک دستگاه پراید و پژو در کیلومتر 7 جاده میانه زنجان در ساعت 11:30 امروز خبر داد و گفت: 5 مصدوم این سانحه، توسط تکنسین های اورژانس 115 به مرکز درمانی انتقال داده شدند.

به گزارش ایسنا: سرهنگ فرجی نیز در گفتگویی یادآور شده بود که، عمده تصادفاتی که از آغاز تعطیلات نوروز تا کنون، شاهد آن بوده ایم؛ متاثر از دو عامل تجاوز از سرعت مقرر و خستگی و خواب آلودگی رانندگان وسائط نقلیه بوده است.

سرهنگ فرجی متذکر شده بود: در مثلث تصادفات که شامل انسان، راه و خودرو است، 67 تا 70 درصد تصادفات به «عامل انساني» ربط دارد .

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز