کد خبر: ۹۳۳۱۰
۹۵۲ بازدید
۲۳ دیدگاه

فرصت شناسی مسئولین میانه از مجلس ترحیم جان باختگان هواپیمای اوکراینی!

۹۸/۱۱/۵
۰۸:۳۵

به گزارش صدای میانه ، درحالیکه دو هفته از سانحه هوایی اوکراینی که با خطای انسانی جان دهها نخبه ایرانی را گرفت، می گذشت و مسئولین میانه از عرض کوتاهترین تسلیت پرهیز کردند، وقتی از مجلس ترحیم مرحوم سارا ممانی و همسرشان در میانه مطلع شدند، با انتشار آگهی ترحیمی، خود را بانی مجلس قلمداد کردند و عنوان خود را چنان درشت نوشتند که خواننده تصور می کرد این مسئول فوت کرده است!

به دنبال صدور این آگهی از جانب فرماندار و امام جمعه میانه، نماینده مجلس نیز از قافله عقب نمانده و عجولانه پس از 14 روز، اطلاعیه ای جهت تسلیت صادر کرد درحالیکه ایشان جزو پرکارترین نمایندگان تاریخ مجلس در صدور تبریک و تسلیت هستند.

متعاقب این فرصت شناسی خوب مسئولین ارشد میانه، مسئولین ادارات نیز در نمایش ارادت گوی سبقت بر دیگران ربوده و در این مجلس حضور یافتند و تعدادی نیز تلاش کردند با قرار گرفتن در کنار صاحبان عزا در درب ورودی، بیش از پیش خود را مجری برنامه تلقی دهند درحالیکه یکی از این آگهی دهندگان در دقایق واپسین خود را به مجلس رسانده و همان جا دم درب، در کنار خانواده داغدار ایستاد!

این اقدام مسئولین میانه را می توان چنین استنباط کرد که دو هفته کامل منتظر ماندند تا آب از آسیاب بیافتد و در شهر میانه نیز بابت این موضوع، تنشی پیش نیاید. وقتی مجالس ترحیم این عزیزان در تهران برگزار شد و مسئولین ارشد نظام حتی به منازل این جان باختگان رفتند، حال هیچ نگرانی وجود نداشت که در چنین مجلسی حضور یابند آن هم در مجلسی که به زحمت دیگری و به نام ایشان باشد!

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۱/۸ ۰۹:۵۱

از ماست که بر ماست ما کتک انتخابات خودمان را میخوریم

۹۸/۱۱/۷ ۲۱:۰۲

سلام جناب آقای نظری ، چندی پیش جناب آقای زرین که قبلا مسول روابط عمومی فرمانداری ویژه میانه بودند و فعلا بعنوان بخشدار کندوان فعالییت میکنند و در واقع بجهت خدمات ارزنده ارتقاء مقام یافتند مطلبی تحت عنوان تلخیص کتاب «دختر جان خودت باش » در همین صدای میانه بنام حقیقی خود « زرین » قرار دادند ، که البته مطلب زیادی هم ننوشته بودند ، در کل پنج شش سطری نبود و از خوانندگان مطلب خواسته بودند که این کتاب را بخوانند ، همین ، نگاه کردم در حدود نوزده بیست نفری دیدگاه و نظرات خود بیان کرده بودند که متاسفانه حتی به یک دیدگاه هم پاسخ نداده اند ، اینها اینگونه هستند برادرم ، حالا مردم را توصیه میکنند و نصیحت ، .... اما امان از روزی که بازنشست بشوند ، فردی که به مخاطبین خود این چنین دیدگاهی دارد ، ازاینگونه افراد چه انتظاری دارید ، یقینا این افراد دنبال منافع شخصی هستند ...

۹۸/۱۱/۷ ۱۵:۱۴

روابط عمومی فرمانداری نقش پل ارتباطی رو بازی نمیکنه، بیشتر نقش آژانس خبری فعالیت های فرمانداری هست و بهتره اسم روابط عمومی ازش حذف بشه،چوون فعالیتی در بین عموم و مردم نداره! اگر داشت کمترین کاری ک میکرد کامنت های مردم رو تایید میکرد در طول این همه سال . روابط عمومی برای همه چیز پیام تسلیت تبریک تهنیت میده بعنوان وظایف سازمانی اش حتی بدون اطلاع بالادستیش.چطور در قضیه یک خط تسلیت برای هواپیما خنثی عمل کرد و هیچ واکنشی نداشت؟! تنها دوشنبه ها زمان ملاقات عمومی با شخص مسئول در فرمانداری نیست ک هرهفته گزارش تصویری هم کار می کنند، فرمانداری واحد کوچک شدت دولت هست که باید و ملزم به پاسخ گویی به افکار عموم هست. حالا پاسخ نمیدن خودتون میدونید چرا!!!

۹۸/۱۱/۶ ۲۲:۲۶

سلام خواهش میکنم بزارید حرف دلمو بزنم واقعا با این مسولین آدم دلش به شهرمون میسوزه؟؟؟ما فبلا روستا زندگی میکردیم .میدیدم مادر بزرگم تخم مرغ شتر مرغ میزاشت زیر مرغ و تخم مرغ غاز میزاشت زیر مرغ تا .....؟قصه شهرمون مشکلش همینه بعضی ها صندلی خود ننشستن بخدا ننشستن.تسلیت به خانواده‌ای کیافر ممانی میدانی

۹۸/۱۱/۶ ۲۱:۲۲

هیچ مطلب حتی درخواست و نظر مردمی را نیز درج نمی کنند.

۹۸/۱۱/۶ ۲۰:۳۲

لقمه لقمانی
دژ نفس

نفس عاشق برتری طلبی و تحمیل عظمت خویش بر دیگران است .
سه عامل برای نفس آدمی کُشنده است :

- دانش کسی را بر تر از خود بداند
- قدرت و ثروت دیگری را فزون تر ببیند
- اقبال و موفقیت دیگری را به نظاره بنشیند

با بروز این تهدید ها نفس احساس " کمی " می کند و احساس کمی سرآغاز بدگویی ، تحقیر و توهین در خلوت و جلوت و در قالب سخن چینی و غیبت و حسادت... است

در واقع نفس برای پاسداری از وجود کاذب خویش دژ و قلعه ای محکم از زشتیها در اطراف خویش بر می سازد تا حس واهی برتر بینی خویش را صیانت کند .‌
لیکن این اقدام نفس سرآغاز بیماری های هولناک است .
و از آنجاییکه در محاصره زشتیها و سیاهی های درون قلعه خویش است ، خود را به تدریج به ورطه نابودی می کشاند ..

راه ویران کردن این دژ چیست ؟!

هر گاه آدمی نسبت به دانش ، کامیابی و محبوبیت دیگری در درون خویش سخت خشمگین شد: این نشانه بالینی چیرگی بیماری نفس است ..
در حقیقت هر آینه که ما نسبت به عناصر فوق واکنش سلبی نشان می دهیم ؛ کارگزاران درونی نفس که همانا حسد و حرص و کینه ... هستند ؛ خشنود می شوند و از رهگذر خشنودی آنان ؛ سیاهی و تباهی جسم و جان فزون تر می گردد ..

پس برای ویران کردن " دژ نفس " باید همواره آماده پیکار با ظهور چنین حالاتی در درون باشیم .
زمانی که به فراسوی ابرها و غبارهای حس های تباه کننده درون رسیدیم ؛ آنجا واژه ملکوتی " شعف و شادی " رخ می نماید .

یا تبر برگیر و مردانه بزن
تو علی وار این در خیبر بکن

یا به گلبُن وصل کن این خار را
وصل کن با نار ، نور یار را

تا که نور او کُشد نارِ تو را
وصل او گلشن کند خار تو را

عبدالمهدی مستکین

۹۸/۱۱/۶ ۱۶:۱۲

روابط عمومی فرمانداری بهتره اینجا جوابی بنویسن

بر خلاف مطالب خودشون که هیچ کامنت مخالفی تایید نمیشه، اینجا تمام نظرات منتشر میشه

۹۸/۱۱/۶ ۱۳:۴۰

متاسفانه باید بگو یم بعضی کامنت ها کاملا هدایت شده از مجاری خاص هستند و در کل یک هدف مشخص را دنبال می کنند وآن جلوگیری از عدم انسجام عمومی و ادامه فضای ناکارآمد کنونی که منافع اربابانشان را تامین می کند

۹۸/۱۱/۶ ۰۱:۰۱

روش جدید فیلترینگ ضعیف کردن اینترنت بجای قطعی کامل

۹۸/۱۱/۵ ۲۰:۱۴

با عرض سلام خدمت همشهریان عزیز
متاسفانه به جانباختگان حادثه هوایی هیچ ارزشی قائل نشدند.
بنده برای شفاف سازی به همشهریان عزیز عرض می نمایم:
تا زمانی که خانواده مرحوم مهندس سارا ممانی در میانه مجلس سوگواری نگرفته بودند؛ هیچ تسلیت و مراسم یادبودی توسط مسئولین میانه صورت نگرفت ولی بعد از اعلام برگزاری این مراسم توسط خانواده مرحوم، با افسوس فراوان مسئولین این مراسم را به نام و از طرف خود خواندند و در رسانه ها هم اینگونه اعلام کردند.
از طرفی تاکید میکنم این مراسم فقط از جانب خانواده ممانی برای تسلی بازماندگان این مرحوم برگزار گردیده بود.

۹۸/۱۱/۵ ۱۹:۵۶

عیبی ندارد!!
اسفندماه فصل انتخابات ، موعود نیازمندی به آحاد مردم میانه در صفوف فشرده برای ناامید کردن دشمن و ایادی استکبار جهانی به کررات و شدت از خجالت همه در می آیند.
کشته شدن ۱۷۶نفر بهمراه ۵نفر میانه ای آنهم توسط خطای انسانی!!‌ لایق چند خط تسلیت نبوده، موضوع را کش ندید فراموش شود

۹۸/۱۱/۵ ۱۶:۵۹

با عرض تسلیت دوباره و طلب مغفرت برای درگذشتگان حادثه جانگداز پرواز اوکراین و طلب صبر جزیل برای مردم داغدار ایران علی الخصوص خانواده محترم ممانی

هر چند حضور مسئولان در چنین مراسمی ضروری است و مایه تسلی خاطر بازماندگان می گردد ولی انتقاد رسانه ها خصوصا صدای میانه از نحوه اطلاع رسانی و حضور مسئولان درست است و لازم است در این مورد بیانیه ای بدهند و جهت تنویر افکار عمومی بفرمایند که مجلس مذکور را خانواده داغدار برگزار کرده اند یا متولی مراسم ، مسئولان شهرستان بوده اند ؟

علاوه بر اینها اگر هزینه های مادی و معنوی این مراسم از طرف خانواده دلسوخته تامین شده است ، واقعا جای گلایه شدیدی وجود دارد که مراسم توسط برخی مسئولان مصادره شده باشد .

کل من علیها فان
باشیز ساغ اولسون

۹۸/۱۱/۵ ۱۶:۴۳

فرصت طلبی و تزویر در این اعلامیه بیشتر از هرچیز دیگه به چشم میخوزه
مخصوصا اینکه از طرف اعلامیه رو بزرگتر از اسم مرحومین زدن
کسی از دور نگاه کنه تصور میکنه اعلامیه ترحیم آنهاست

۹۸/۱۱/۵ ۱۵:۳۷

نفاق کار خوبی نیست.
موضوع به شما چه ارتباطی دارد.

۹۸/۱۱/۵ ۱۵:۳۰

مهندس کیافر از نظر شخصیتی مورد قبول تمام میانه ایها است. بنابراین رجل سیاسی شهرمان در حدی نیستند که مورد انتقاد از شخص مهندس کیافر باشند. مهندس کیافر با جواب ندادن، جواب این رجل مثلا سیاسی را بخوبی داد. اینها اگر جرات داشت همان روز فاجعه اعلان عزای عمومی در شهر میکرد. یا بنرتسلیتش را همچون قهرمان راه یافته به المپیک از شهرمان جلوی درب اداره اش نصب میکرد. مردم خود بخوبی آگاهند که چه کسی داره چه کار میکنه. از حجب و حیا است که از کسی صدایی در نمی آید.

۹۸/۱۱/۵ ۱۵:۰۹

این مسئولان به خودشون هم دروغ میگن مردم که جای خوددارد...

۹۸/۱۱/۵ ۱۱:۴۹

✍ساعت ۴/۰۵ دقیقه بعدازظهر بود که از مسجد خارج شدم ، با ماشین که حرکت میکردم جلو خود پرداز تامین اجتماعی دیدم امام جمعه محترم میانه به همراه یکنفر دیگر تازه میخواهند به مسجد بروند، تعجب نکردم ، ولی موضوعی که به ذهنم رسید این بود که : باتوجه به اعلامیه صادره که از طرف خودامام جمعه محترم صادر و صاحب مجلس و درحقیقت عزادار بوده است و میبایست قبل ازهمه در محل حضور پیدا میکردند ، چگونه پس از گذشت یکساعت و چهل دقیقه درمجلس حضور پیدا میکنه ؟ یعنی ۲۰ دقیقه مانده به ختم مجلس ، این هم از عجایب و غرایب میانه است ، و اینکه مرقوم فرموده اید کاملا بجاست ، حال در مورد نماینده نمیخواهم بنویسم که (...)

۹۸/۱۱/۵ ۱۱:۴۷

اهالی یکی از روستاهای شهرستان استان، مردمی بسیار محتاط هستند.
نقل است که در بحبوحه پیروزی انقلاب اسلامی و تظاهرات و راهپیمایی های سراسری برای سرنگونی شاه در تمام نقاط کشور، از این روستا هیچ صدایی بلند نشد و همه در لاک خود فرو رفته بودند.
بالاخره انقلاب اسلامی پیروز شد و نظام اسلامی تثبیت گردید و زمانیکه اهالی روستا اطمینان کامل پیدا کردند که خبری از رژیم پهلوی نیست، به خیابانها ریخته و شروع به سر دادن شعار علیه شاه کردند.
لیدر شعاردهندگان شخصی به نام مش غلامحسین بود و با بلندگو، جلوی جمعیت فریاد میزد: شاه با مردم چی کرده، همه رو بیچاره کرده...
جمعیت محتاط هم بجای تکرار شعار و به لحاظ خصلتشان، فریاد میزدند: مش غلامحسین راست میگه؛ مش غلامحسین راست میگه!

در این میان، باز هم جماعت نه تنها علیه رژیم ساقط شده شعار ندادند بلکه مش غلامحسین را هم فروختند!

۹۸/۱۱/۵ ۱۱:۲۵

مرحبا به صراحت و شجاعت صدای میانه

۹۸/۱۱/۵ ۱۰:۰۲

این است مسولان 

۹۸/۱۱/۵ ۰۹:۵۳

اخه میمیری گوشت تلخی نکنی ؟؟ حالا یه تسلیت گفتن اخه تو رو سنه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۸/۱۱/۵ ۰۹:۲۸

صاحب عزا یعنی مهندس کیافر باید مانع از چنین سواستفاده ای می شدند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز