کد خبر: ۹۳۳۵۷
۱۵۷۳ بازدید
۱۹ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

کاپیتان شهبازی:

هنوز می‌گویم هواپیما را با موشک نزده‌اند

۱۳۹۸/۱۱/۷
۱۳:۲۷

 

کاپیتان شهبازی :هر کجا هم که صحبت کرده بودم پشت سر آن بلافاصله این را گفتم که برای فهمیدن قطعی قضیه حتما باید به هواپیمای کشوری، امور سوانح و جعبه سیاه هواپیما مراجعه کرد. 

روز‌های اول بعد از سانحه و ساعت‌های بعد از گذشت سانحه بود و هنوز فیلمی در فضای مجازی پخش نشده بود و درواقع کارشناسی من این بود که اگر این هواپیما با موشک زده شده باشد آن بالا منهدم می‌شود. خب تازه فهمیدیم که هواپیما را با راکت مجاورتی زده اند.

 مردم عزیز ما باید بدانند راکت مجاورتی با موشک فرق می‌کند. اگر موشک به هواپیما بخورد هواپیما پخش می‌شود، ولی راکت مجاورتی خورده و احتمالا خلبان و کمک خلبان کشته شده اند. 

این‌ها احتمال است و هنوز اینکه با راکت مجاورتی کشته شده اند و یک یا سه راکت خورده و الان فیلمی درآمده که راکت عمود پرواز را نشان می‌دهد. هنوز این‌ها در ابهام است.

 چون بعد از گذشت هفت روز، با اینکه این همه روشنگری شده هنوز هم می‌گویم جعبه سیاه هواپیما باید بررسی شود تا ابهامات کامل رفع شود. بعد از آن می‌توان نظر قطعی داد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۱/۱۳ ۲۲:۱۵

با ۳۵سال سابقه پرواز فراموش نشه 35 سال سابقه پرواز خوبه پیش بینیت غلط دراومده وای به روزی که درست در نیومد

۹۸/۱۱/۱۲ ۱۰:۰۰

اولدی قباد

۹۸/۱۱/۱۱ ۰۷:۵۴

ادامه بدین

۹۸/۱۱/۸ ۱۳:۱۰

باسلام خدمت استاد شهبازی عزیز کاپیتان شما در زمینه نطامگری تخصصی ندارید وداشته های خودتون رو پیرامدن خلبانی مسافری طرح میکنین سردار حاجی زاده واضح توضیح داداند

۹۸/۱۱/۸ ۰۷:۳۶

آب رفته به جوی باز نمیگردد !!!

۹۸/۱۱/۸ ۰۲:۰۲

بسیار مسائلی که گذر زمان برایمان روشن خواهد کرد...

#عجول نباشیم!

۹۸/۱۱/۷ ۲۳:۳۳

چرا از اطرافیان کاپیتان، کسی به ایشون مشاوره نمیده که این بحث رو ادامه نده و به عذرخواهی بسنده کنه؟؟
ایشون هی خرابتر میکنند و اعتبارشون رو هیچ میکنن

۹۸/۱۱/۷ ۲۲:۱۰

کاپیتان درسته یکبار هواپیما رو بدون چرخ فرود آوردی، ما هم ممنونیم ازت. ولی واقعا لازم نیست اگر هر اتفاقی برای هواپیماها افتاد نظر کارشناسی! بدی.

۹۸/۱۱/۷ ۲۱:۴۳

کاپیتان ، اصلا فرض محال می کنیم حق با شماست! هواپیمای مالزی رو با موشک زدن روس ها بر فراز اوکراین. ایا تو هوا منفجر شد یا سقوط کرد؟

۹۸/۱۱/۷ ۲۰:۵۴

ایشان هم گویا دارند سرگرم می کنند

۹۸/۱۱/۷ ۱۷:۱۴

کاپیتان ابروشوبرداشتیددیگه چشم وکورنکنید.بیخیال بزاریدفراموش بشه

۹۸/۱۱/۷ ۱۳:۴۰

دستت درد نکنه .بهتر نیست در مورد چیزی که تخصص نداذید مطلب نفرمائید .مهندس هاشمی هم میگفتم باتوجه به اینکه من کارشناس هستم آینده میانه را به روشنی آفتاب میبینم .
جناب نائیبی سانسور نکنی ها .

اخبار روز