کد خبر: ۹۳۷۶۹
۵۸۷ بازدید
۱۶ دیدگاه

ناهنجاری های تبلیغاتی نامزدها را به مردم نشان دهید

۹۸/۱۱/۲۷
۰۸:۰۲

همشهری عزیز! آن نامزد انتخاباتی که پوسترهای تبلیغی خود را بر هر در و دیوار و تابلوهای شهری و برون شهری می چسباند، آن نامزدی که با یک اسپری به جان در و دیوار و کوه می افتد، آن نامزدی که کارناوال تبلیغی راه می اندازد، آن نامزدی که صدای بلندگویش شهر را پر کرده است، اگر فردا روزی به مجلس راه یابد، ناهنجاری ها و قانون گریزی هایش بیش از پیش خواهد شد.

لذا از شما تقاضامندیم هر نوع ناهنجاری نامزدها را بدون سانسور تصویر، به صدای میانه ارسال کنید تا آنرا منتشر کنیم و مردم این نامزدها را بیشتر بشناسند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۱/۳۰ ۰۹:۴۳

خواهد امد انکس که بدون پوستر خواهد امد

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۹:۵۳

مردم باید خودشون تصمیم بگیرن تا به کاندیداهائی که به قانون ارزش قائل نیستند رای ندهند .طرف اومده به دیواری که بنده رنگ آمیزی کرده ام عکس باچسبی که تمیز نمیشود عکس چسبانده و توقع داره من بهش رای بدم .
نه خیال خام کردی داداش هنوز پات به مجلس باز نشده بی قانونی میکنی وبه مردم ضرر میرسونی اگر نماینده بشی چه شوی .
درخت گردکان به این بزرگی درخت خربزه الله اکبر......

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۹:۲۷

می توان شکایت کرد؟ یعنی میشه شکایت کرد از کاندیدی که پوسترش رو زده به دیوار خونه؟ این شکایت قابل پیگیری و رسیدگی و محکوم کردن فرد خاطی هستش؟ کسی مطلع باشه جواب بده باتشکر

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۷:۵۵

ای کاش درهنگام ثبت نام از هرکاندید 10میلیون تومان جهت پاکسازی شهر بعد اتمام تبلیغات دراخذ نمایند تا هزینه نظافت وپاکسازی شهر وزحمات کارکنان زحمت کش شهرداری از جیب خود آقایان پرداخت می شد نه از بودجه کم شهر وبیت المال

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۳:۱۱

تعجب میکنم از اصحاب رسانه وبخصوص ... ودیگر عزیزان که بی تفاوتند به زشت کردن جلوه شهر وتخلف انتخاباتی. جا دارد جناب دادستان انقلابی رسیدگی کنند تابه مردم ضرر نرسد.

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۳:۰۰

تو روز روشن طرفای ساعت یازده نیم در مسیر چراغ قرمز نرسیده به میدان معلم ، طرف پوستر ... رو روی پوستر ... که روی تیرچراغ برق بود، چسبوند.هم پوستر ایشونرو مخفی کرد و هم تخلف کرد چسبوند . فرمانداری چطور تخلف ها رو رصد میکنه؟!

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۱:۴۲

من چي ميگم اون چي ميگه
متاسفانه زبان دوطرف قضيه با هم فرق ميکند
مردم با قصد و نيت عمران آباداني شهر و منطقه و کشور ، تحقيقات ميکنند ، نظر ميدهند و پاي صندوق راي ميروند يا با صندوق راي قهر ميکنند
ولي کانديداها با نيت ثروت اندوزي و گرفتن ماهي از آب گلا آلود و عدم مديريت صحيح کشور پا به عرصه گذاشته اند
اگر کسي واقعا قصد خدمت داشت ، اگر کسي به درآمد قانوني نمايندگي قانع بود ، چندين برابر درامدش هزينه تبليغات ميکرد؟
آيا خودش را وامدار ديگران مينمود؟
آيا براي انتخاب شدن به هر راه و وسيله قانوني و غيرقانوني متوصل ميشد؟؟
بسياري از اينان قصد اولشان متنعم کردن خود و اطرافيانشان است
و اگر احيانا در زمان نمايندگي اينها امتيازي براي منطقه شامل شد بر موج آن سوار شده و همرا آن وارد شهرستان ميشوند تا همگان تصور کنند که اين امتياز را او آورده است غافل از اينکه وي سوار بر آن به شهر وارد شده است
و اين موج سواري هم خوراکي است براي تبليغات انتخابات بعدي........

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۱:۱۲

به چه حقی عکستو چسبیدی به دیوار من ای نامزد شهرداری

۹۸/۱۱/۲۷ ۱۰:۰۴

درخبرها داشتیم که عزیزان همشهری گله مند بودند که طرفداران کاندیداهای گرامی عکس وپوستر تبلیغاتی را به دیوار و تیرسیمانهای برق وکیوسکهای تلفن و...چسبانده اند وموجب ایجاد مزاحمت برای مردم وبد جلوه وزشت جلوه دار شدن شهر شده اند.

سوال ویک پیشنهاد.

اول پیشنهاد :پیشنهاد میشود مجری قانون به کاندیداها تذکر وابلاغ نماید که اولا عکس کاندیداها را به محلهای غیر مجاز نچسپانندو دوما مجری قانون اجازه فرمایند تا مردم بتوانند این متخلفین قانون را به مردم معرفی کنند.

حالا سوال .مگر مجریان قانون به عزیزان متذکر نشده اند که در چه محلهائی باید عکس وبنر چسبانده شود و کجاها منع قانونی دارد ومتخلفان برایشان چه جریمه ای در نظر گرفته شده است.

کلام آخر :وقتی کاندیدائی هنوز پایش به قوه مقننه نرسیده دارد خلاف قانون عمل میکند مردم چه انتظاری دارند که بعد از پیروزی بتواند قانون وضع کند و بر اجرای قانون نظارت کند.

۹۸/۱۱/۲۷ ۰۹:۲۹

باسلام .مگر چه تعداداز همشهریان به صدای میانه دسترسی دارند که این همه بد اخلاقی های تبلیغاتی را ببینند وتصمیم بگیرند اینها را باید مسئولین ناظربرانتخابات که قطعاٌ هم می بینند وهم گزارش دریافت می کنند جلوگیری نمایند .کاندیدی که رد صلاحیت شده مگر می تواند دوباره عکس هایش را منتشر نماید چرا برخی پوستر های تبلیغاتی پسر به همراه عکس رد صلاحیت شده پدر ش چاپ ومنتشر می شود.مردم این شهر تاکی باید فریب بخورند .رعایت اخلاق وقوانین تبلیغاتی مسئله مهمی است که متاسفانه تعدادی از این کاندیداها به راحتی زیر پا می گذارند.اوایل ثبت نام کاندیداها آقای نایبی عزیز نوشته بودند تایید صلاحیت فلان کاندید ماهیت شورای نگهبان رازیرسوال می برد خوشبختانه تایید نشد وبازبه بهانه تبلیغ وسخنرانی برای پسر باز تریبون دردست گرفته وهرچی ازدهانش برمی آید بصورت کنایه حرفهایش را می زند .باتشکر

۹۸/۱۱/۲۷ ۰۸:۵۱

بابا یکی از کاندیدها دیشب همه جا را با اسپری رنگ کرده مثلا رای بیاره حداقل شما میدونین برای زیباسازی شهر شهرداری چقدر هزینه میکنه

۹۸/۱۱/۲۷ ۰۸:۳۳

شخصی که خود سالهاست در ... میانه کار می کند و معاون و قائم مقام شهردار شده و مسئول حراست آن است ، اقدام به دیوار نویسی در نقاط مختلف شهر نموده . از بقیه چه انتظاری دارید؟

۹۸/۱۱/۲۷ ۰۸:۱۹

سلام واقعا اگر از خدا نمی ترسید از مردم حیا کنید .شما به مردم ظلم می کنید . عوض کمک به شهر به ان خیانت می کنید .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز