کد خبر: ۹۳۸۹۴
۷۴۵ بازدید
۲۱ دیدگاه

مسئولین میانه در قبال کرونا چه برنامه هایی دارند؟

۹۸/۱۲/۷
۰۹:۰۳

به گزارش صدای میانه ، علیرغم فراگیر شدن ویروس کرونا در سطح کشور که تا بدنه دولت نیز سرایت کرده است، هنوز گزارشی از مسئولین بهداشت یا مسئولین سیاسی و امنیتی میانه مبنی بر تعداد مبتلایان یا مشکوکین به بیماری کرونا گزارش نشده است.

از طرفی با توجه به مبدا این بیماری که شهر قم اعلام شده است و هر هفته شاهد تردد تعدادی از طلاب و مردم به این شهر یا از این شهر هستیم، آیا تمهیداتی برای پیش گیری از این ابتلا اندیشیده شده است؟ آیا مسافرین قم به میانه تحت تست قرار می گیرند؟ شواهد امر نشان می دهد که هنوز چنین اقدامی صورت نگرفته است.

**تصویر تزیینی ست

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۲/۸ ۱۰:۳۸

در اولین روز اعلام موارد مثبت کورنا در کشور، رئیس ... میانه 4 روز در منزل بخاطر کشیدن تاندون پایش استراحت داشتند وحالا که سرکار آمده اند دو روز است کاشناسانش به دیدارش می رسند وعیادت می فرمایند وسرشان بسیار شلوغه. تا اینکه نمونه های مشکوک کرونا که باید به تبریز می رفت اشتباها" بجاش نمونه آب فرستاده می شود.خدا به داد این مردم مظلوم برسد.

۹۸/۱۲/۸ ۱۰:۲۹

(خداوند سرنوشت هیچ قومی را عوض نمی کند مکر اینکه خودشان بخواهند)خدا سلامت کند دکتر طاهری مدیر اسبق شبکه بهداشت را که در زمان حضورش بدون وقفه در شهر بنر های اطلاع رسانی سلامت بفور بچشم می خورد وحالا اگر شبکه بهداشت پول واعتبار ندارد که ماسک ودستکش و .دارو و... بخرد آیا حداقل نمی تواند چند تا بنر اطلاع رسانی ویا در میادین سطح شهر توزیع پمفلت نماید...

۹۸/۱۲/۷ ۲۲:۳۷

ضمن تشکر بخاطر ارسال این مطلب مفید

طبق اطلاعات مندرج در سایت آژانس ملی بهداشت محیط مواد گند زدای خانگی مانند وایتکس (سدیم هیپوکلریت) و الکل طبی (اتیلیک الکل 60 تا 75 درصد) برای از بین بردن ویروس کرونا بسیار موثر هستند. ولی از تاثیر الکل صنعتی (متانول) چیزی درج نشده بود.

۹۸/۱۲/۷ ۲۱:۵۲

چه تعطیل بکنن یا نکنند با توجه به وضعیت افتضاح مدارس و دانشگاهها و سایر مراکز آموزشی ازلحاظ تراکم بیش از اندازه و وضعیت بوفه ها و آشپزخانه ها و سرویسها و آبخوریها وهمچنین وضعیت غیر بهداشتی کل فضا های آموزشی و... حتی اگر امسال را از تحصیل عقب هم بمانند ما که به فرزندانمان اجازه رفتن به مراکز آموزشی را نخواهیم داد. مگر مسئولین کتاب ضمانت سلامت شان بعهده بگیرند

۹۸/۱۲/۷ ۱۸:۳۲

دانشگاه علوم پزشکی تبریزتعدادمبتلایان رااعلام نمیکندتابه اقتصاد وکسب وکاراستان لطمی واردنشوددراین شک نکنید.

۹۸/۱۲/۷ ۱۸:۰۵

💢 روزنامه "تورنتو ستار" نتایج یک پژوهش/تخمین گروهی محقق کانادایی را منتشر کرده که می‌گویند با توجه به تعداد افرادی که در ایران فوت کردند یا با بیماری خارج شدند، احتمالا بیش از ۱۸۰۰۰نفر در ایران ناقل ویروس ‎کرونا هستند.

۹۸/۱۲/۷ ۱۸:۰۲

مشکل اینه اینجاچین ژاپن اروپانیست اینجاایرانه.
درسایربلادمیزان فوتی این بیماری یک درصدباشه درایران ده درصدخواهدبود.
احتکاروکمبودتجهیزات واداب معاشرت و...

۹۸/۱۲/۷ ۱۷:۱۳

آقایان مسئولین استان
در این بحران کرونا که حدود بیشتر از یک ماه است در خود حتی چین و کشورهای مختلف چندین شهر کلا به خاطر پیشگیری از شیوع فاجعه بار ویروس کرونا قرنطینه و تعطیل هستند. چرا آموزش و پرورش در این بحبوحه و بحران سعی در کشاندن دانش آموزان به مدارس داره؟؟؟
به ویژه مدارس ابتدایی که در وضعیت عادی همه مردم می دانند آموزگارانشان تقریبا از آخر اردیبهشت هرسال دیگه به مدرسه نمی رن.
پس واجبه این چند روز اسفند98 رسما از سوی آموزش و پرورش و ستاد بحران همانند دانشگاهها تعطیل اعلام کنن تا جلوی خطر شیوع کرونا گرفته بشه.
کل خرداد ماه 99 نیز ان شاالله عوض این ایام تعطیلی می توانند جبرانیش را در مدارس اجرا کنن.
در بیشتر مدارس مربی بهداشت(مراقب بهدلشت و سلامت) نیز می گن بخاطر کمبود نیرو وجود نداره.
جناب استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه همان گونه که مطلع شدین بحث تعطیلی مدارس را به خود استان ها واگذار کرده اند. به عنوان رییس ستاد بحران و رییس شورای آموزش و پرورش استان و شهرستان ازتون خواهشمندیم تا دیر نشده اقدام عاجلی جهت تعطیل نمودن مدارس بعنوان کانون جدی و اصلی انتقال و شیوع این گونه بیماریهای واگیردار در این ایام خطرناک که حتی این بیماری واگیردار و ویروس خطرناک خود مسئولین بهداشت و درمان کشور را نیز آلوده کرده سریعا اتخاذ نمایید.
با تشکر از توجهتان.
اولیای مضطرب و نگران دانش آموزان

۹۸/۱۲/۷ ۱۴:۲۵

مگه تو میانه مسئولی هست.!!

۹۸/۱۲/۷ ۱۳:۴۰

سخت نگیرین! این هم می گذرد و خاطره می شود!

۹۸/۱۲/۷ ۱۳:۱۷

ای بابا کمی صبر کنید ، هنوز جمعه نشده ،چون آقای روحانی صبح جمعه اطلاع پیدا میکنند

۹۸/۱۲/۷ ۱۲:۵۱

آقایان روسای شهرستان میانه
در این بحران کرونا که حدود بیشتر از یک ماه است در خود حتی چین و کشورهای مختلف چندین شهر کلا به خاطر پیشگیری از شیوع فاجعه بار ویروس کرونا قرنطینه و تعطیل هستند. چرا آموزش و پرورش در این بحبوحه و بحران سعی در کشاندن دانش آموزان به مدارس داره؟؟؟
به ویژه مدارس ابتدایی که در وضعیت عادی همه مردم می دانند آموزگارانشان تقریبا از آخر اردیبهشت هرسال دیگه به مدرسه نمی رن.
پس واحبه این چند روز اسفند98 رسما از سوی آموزش و پرورش و ستاد بحران همانند دانشگاهها تعطیل اعلام کنن تا جلوی خطر شیوع کرونا گرفته بشه.
کل خرداد ماه 99 نیز ان شاالله عوض این ایام تعطیلی می توانند جبرانیش را در مدارس اجرا کنن.
در بیشتر مدارس مربی بهداشت(مراقب بهدلشت و سلامت) نیز می گن بخاطر کمبود نیرو وجود نداره.
جناب آقای دکتر مشایخی معاون محترم استاندار و فرماندار شهرستان ویژه میانه همان گونه که مطلع شدین بحث تعطیلی مدارس را به خود استان ها واگذار کرده اند. به عنوان رییس ستاد بحران و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان ازتون خواهشمندیم تا دیر نشده اقدام عاجلی جهت تعطیل نمودن مدارس بعنوان کانون جدی و اصلی انتقال و شیوع این گونه بیماریهای واگیردار در این ایام خطرناک که حتی این بیماری واگیردار و ویروس خطرناک خود مسئولین بهداشت و درمان کشور را نیز آلوده کرده سریعا اتخاذ نمایید.
با تشکر از توجهتان.
اولیای مضطرب و نگران دانش آموزان

۹۸/۱۲/۷ ۱۲:۴۳

چرا مراسم ترحیم و مساجد برقرار است؟

۹۸/۱۲/۷ ۱۲:۴۱

روزهاساعات در انتظار یک پیام ساده مجازی تسلیت برای درگذشتگان هوایپمای ساقط شده موندیم ، اینکه پنج نفر از همشهریامون ب اون صورت غم انگیز از دنیا رفتن مهم نبود گویا و هیچ خبری نشد!!!!
امروز افکار عمومی شهرستان میانه بعد از چندین روز از این شیوع کرونا در ایران، انتظار دارند در سطح شهر ببینند آموزشی، اطلاع رسانی ، پخش ماسکی،ژلی، اعلام موجودیتی از اونایی که خودشون رو خدمتگذار مردم مینامند !
ولیکن
ماهیچ، ما نگاه !!!

۹۸/۱۲/۷ ۱۰:۴۹

وقتی مسئولین بی درد جامعه تنها با افکاری ... می خواهند مملکت را اداره کنند فکر نکنم راه و چاره ای برای چنین مسایلی در نظر داشته باشند پس مردم بایستی خودشان از خودشان مراقبت نمایند

۹۸/۱۲/۷ ۰۹:۵۹

سياست کلي دولت سر فرو بردن در برف همچو کبک است وقتي خودتو بزني به اون راه و آمار مشکوکين و مبتلايان را مخفي نگه داري وقتي مردم را در بي خبري مطلق قرار بدهي خودت هم باورت ميشود که هيچ اتفاقي نيفتاده است آنموقع از خواب بيدار ميشويم که مثل قم و تهران در محاصره مبتلايان گرفتار شويم

۹۸/۱۲/۷ ۰۹:۵۱

میانه ایها فکر نکنم به تست نیازداشته باشند ، چون کرونا جرأت ورود به این جا را ندارد ، چون درراه حتما تصادف کرده و میمیرد و جان به جان آفرین تسلیم میکند ، ضمنا این یکی ازعلل نابودی کرونا هست ، عوامل دیگری نیز وجوددارد که بمحض ورود از پای در میاید

۹۸/۱۲/۷ ۰۹:۴۴

سلام به نظر میاد داریم بیشترازمعمول خودمونو آزار میدیم بنا گذاشتن تلفات بیشتر باشه هرچی مرگ ومیر بیشتریارانه بگیرو معیشتی بگیر کمتر.

۹۸/۱۲/۷ ۰۹:۴۳

هیچی هیچی لای پنبه خابیدن.کرونا نیاد اگه بیاد مردم بدبخت میشن .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز