کد خبر: ۹۳۹۸۷
۱۷۷۴ بازدید
۵۷ دیدگاه

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

میانه هم درگیر کروناست

۹۸/۱۲/۱۱
۱۰:۴۰

 میانه درگیر کروناست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

شهرهای مراغه، شبستر، هشترود، بناب، میانه و سراب درگیر کرونا هستند.

هر کسی که با علائم خفیف کرونا روبه رو است از خانه بیرون نرود و از ماسک استفاده کند.

دو هفته آتی برای استان بسیار حیاتی است و امیدواریم با رعایت بهداشت این ویروس را کنترل کنیم./عصر تبریز

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۲/۱۶ ۲۲:۴۷

همشهری عزیز الان زمان مناسبی برای نشان دادن تنفر به نماینده و شخص خاص و ابراز تعصب به نماینده دیگری نیست چرا که بحث  سر موضوع دیگری است .همه شواهد گویاست که در شرایط فعلی فضای امنیتی بیشتری در شهر حاکم هست . دلیلش هم اظهر من الشمس است .این وضعیت به هیچ عنوان به نفع شهروندان و مجموعه شهرستان نیست و باید فضای نقد و انتقاد بیشتری ایجاد شود 

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۸:۲۰

آقای بیضایی یک کلمه هم از مادر عروس. در دوران نمایندگان پیش که فضا امنیتی تر بود.آنچیزی که میانه را تهدید میکند ورود افراد نالایق به مناسبی هست که لایق آن نیستند.چرا در زمان نمایندگان پیشین اینطور نمی گفتید؟

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۵:۵۵

دوست عزیز بیانیه دردی را دوا نمی کند . باید همت بلند داشت و عمل گرا بود . شعار خالی مایه بدبختی جامعه است . و تاسف بار است که ایشون بر بدبختی جامعه میانه افزوده است .

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۵:۵۳

سلام . من در میزان درک جناب عالی از مسایل جامعه در عجبم . این روشن است که نماینده ماسک یا الکل را مستقیما پخش و توزیع نمی کند مگر دکتر شیویاری نمایندگی پخش ماسک و الکل تاسیس کرده ؟ نماینده یک مقام سیاسی اجتماعی است . قدرت نظارت و تصمیم گیری و ابلاغ دارد . نماینده مردم است . می تواند در سطح حوزه انتخابیه خود تمامی مسوولان را به خط کند برای خدمت رسانی به مردم . می تواند نقش یاریگر شورای تامین منطقه عمل کند و موانع تامین مایحتاج مردم را در سطح استان و شهرستان و کشور با پیگیری و رای زنی حل و فصل کند . می تواند قوه قضاییه شهر را علیه محتکرین و خیانتکاران بسیج کند و ...

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۲:۲۳

بمحض رویت متن جنابعالی ، آقای شیویاری بیانیه ای در خصوص پزشکان و پرستاران صادر و در صدای میانه قراردادند

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۱:۳۲

کاملا مورد تایید است

۹۸/۱۲/۱۳ ۱۰:۳۳

سخن تان کاملا غیر منطقی و از روی عقده وسیاسی کاری است برای نمونه اعلام کنید کدام نماینده ماسک و. الکل و... توزیع کرده و یا میکند حتی قوی ترین ودر راس ترین نماینده که در مسند ریاست است نماینده مردم شریف قم میباشد آیا تا کنون یک عد ماسک به کسی داده بابا تخریب و تنگ نظری و کوتاه بینی هم حدی دارد بد بختی اینجاست که اگر ایشان اقدام به توزیع اقلامی که اشاره کردید می کردند شما وهم همفکرانتان بوق وکرنا میکردید که از فرصت پیش آمده سو استفاده میکند شده مصداق ضرب المثل معرف ترکی که میگویند : قاباقا گچبر دیر لر ....دی دالیا قا لر دیر لر ... دی !!!

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۶:۵۹

همشریان عزیز . در این اوضاع بحران سلامتی مردم بخاطر کرونا ویروس اصلا از دکتر شیویاری که عضو کمیسیون بهداشت مجلس است خبری نیست . به نظرتون علت چیست ؟ چرا به کمک شهر میانه که ۴ سال نمایندگی خود را مدیون مردم میانه است نمی آید ؟ حتی نمی تواند ۱۰ عدد ماسک اهدا کند ؟ یا یک لیتر الکل ؟ نتیجه می گیریم استفاده از عبارت مردم شریف میانه فقط ریاکاری و سو استفاده ای بیش نبوده است . اگر سخن غیر منطقی می گویم شما داوری کنید .لطفا

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۶:۴۲

خدای ناکرده طعنه ای در کار نبودباتوجه به مقام ومنزلت«« استاد »»یا باید از این کلمه استفاده نکنیم ویا هنگام استفاده اولا بجا استفاده کنیم دوما کاملا محتاطانه و دقیق الفاظ وکلمات را بکار ببریم که مبادا ناخواسته لطمه ای به شان و مقام «««استاد»»»وارد آید.البته متوجه هستید که منظورم لفظ و کلمه والای ««استاد»: است نه شخص خواصی . به هر حال اگر موجب رنجش تان شده ام عذر تقصیر دارم.

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۵:۲۴

نه تنها اهالی قم بلکه از هر شهری پلاکهای غریبه مشاهده میشه افسوس به این طرز مدیریت

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۵۵

خواهش می کنم خودت از خودت تعریف نکن

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۱:۰۸

مردم شریف میانه خواهشمندم جز در موارد ضروری به بیرون از خانه خارج نشوید و طبق اعلام مسئولین میانه هم آلوده به کرونا شده است.

۹۸/۱۲/۱۲ ۰۹:۵۷

سنده ایش ایچینده ایش تاپدون انا دیلووه ‌ده حسساس اولسیدون الان کفیمیز بوننان سازیدی

۹۸/۱۲/۱۲ ۰۹:۵۲

⚠️🚨 بخوانید و در خانه بمانید #کرونا چگونه به بدن انسان نفوذ می‌کند و چگونه باعث مرگ می‌شود؟

➕این ویروس به محض ورود به بدن انسان از طریق مخاط بینی، درجریان خون نفوذ کرده و به سوی ریه‌ها و دستگاه تنفسی، حرکت می‌کند و در آنجا به بافت کیسه‌های هوایی حمله می‌کند که ماموریت انتقال اکسیژن از هوای تنفس شده از طریق بینی به خون و از آن به سایر اعضای بدن و سیستم‌های حیاتی را بر عهده دارند.
➕ پس از چسبیدن ویروس به سلول‌های زنده کیسه‌های هوا در شش‌ها، پروتئین ویروس با پروتئین سلول‌های فولیکول تداخل کرده و برای تشکیل تعداد دیگری از سلول‌های ویروسی که شروع به گسترش و نفوذ به کیسه‌های هوا کرده اند، تکثیر شده و مانع کار آن‌ها می‌شوند.
➕سیستم ایمنی بدن با ورود ویروس، فعال شده و گلبول‌های سفید به سلول‌های ویروسی که شروع به گسترش و نفوذ کرده‌اند، حمله کرده و نبردی شدید میان آنها شعله‌‍ور می‌شود و توان‌مندی سیستم ایمنی فرد، عاملی است که سرنوشت این نبرد و طرف برنده و بازنده را تعیین می‌کند.
➕در صورت پیروزی سیستم ایمنی بدن، ویروس از بین رفته و خورده شده و ضایعات آن از طریق خون به کلیه‌ها و از طریق ادرار، دفع می‌گردد و ویروس‌های زنده مانده از طریق سرفه یا عطسه در هوا پخش شده و به جستجوی محیط مناسب دیگری برای تکثیر پرداخته و بدین ترتیب، بر شمار مبتلایان افزوده می‌شود.
➕در صورت پیروزی ویروس بر سیستم ایمنی بدن، آخرین نبرد جسم انسان، آغاز شده و درجه حرارت بدن برای متوقف کردن انتشار ویروس، بالا می‌رود که نیاز به حرارت معینی برای تکثیر سلول‌های ویروسی جدید دارد. در صورت فروپاشی کامل سیستم ایمنی، پروتئین ویروس به پروتئین کیسه‌های هوایی در ریه‌ها چسبیده و باعث از بین رفتن آن‌ها و پر شدن ریه‌ها از آب شده و سپس، بافت ریه آسیب دیده و ملتهب شده و سیستم تنفسی بکلی از کار می‌افتد و مرگ رخ می‌دهد.

۹۸/۱۲/۱۲ ۰۷:۵۴

شايد اگر بيست سال پيش
يكنفر مى نشست روبرويم و برايم از اين روزها ميگفت،
فقط ميخنديدم و از كنارش رد ميشدم.
در سالى كه گذشت،
حال هيچكداممان خوب نبود.
سال كه تحويل شد،
سيل خانه هايمان را برد.
زلزله مى افتاد به جانمان.
آتش ميگرفتيم
همين كه مى آمديم از نو بسازيم،
جيبمان را مى زدند
هواى نفس كشيدن نداشتيم
همين كه مى آمديم از نو بسازيم،
دنياى مجازيمان قطع ميشد،فيلترمان ميكردند
همين كه مى آمديم از نو بسازيم،
خطايى ميكردند،انسانى
همين كه مى آمديم از نو بسازيم،
سفره اى نبود كه نان داخلش بگذاريم.
گفتيم زمستان ميرود،
غنچه ها گل ميكنند،
عيد نزديك است،
آمديم با ته مانده ى جانمان از نو بسازيم،
گفتند آغوش ممنوع!
بوسه ممنوع!
لمسِ دست ها ممنوع!
و حالا شرمنده ايم
شرمنده ى پدران و مادرانمان
شرمنده ى آدمهاى دوست داشتنى زندگيمان،
كه قبل ترها در آغوششان بوديم و قدر ندانستيم!
فقط ميدانم سالها بعد،
اگر باشيم،
اگر بتوانيم از نو بسازيم،
براى فرزندانمان بجاى "قصه"،
بايد فقط از "غصه" بگوييم و بس.
لطفاً به ما كمى زمان بدهيد،
تا براى يكبار هم كه شده،
بتوانيم حداقل،
دلهاى شكسته مان را "از نو بسازيم"
#علی_قاضی_نظام

۹۸/۱۲/۱۲ ۰۷:۳۶

من یک مادر و خانه دار هستم .ما همگی شرمنده بچه هامون و نسل آینده هستیم که تشکیل دهنده جامعه وتحویل دهنده جامعه کنونی به آنها هستیم .😔 مارو حلال کنین 😔آقایان محترم مسئول اونموقع که باید عامل اصلی ورود ویروس رو کنترل میکردین نکردین ؟! از پروازهای هواپیمایی ماهان ممانعت بعمل میاوردین نکردین؟؟!! شهرقم که آلوده آلوده بود وهست قرنطینه نکردین حالا میخوایین خونه ها رو تک به تک پاکسازی کنیین یعنی اینقدر به فکر مردم هستین؟؟؟!!! گفتن عزرائیل بچه پخش میکنه ؟! همه تعجب کردن گفتن نمیخواد به ما بچه بدهد همون که با ما کاری نداشته باشه کلی در حقمون خوبی کرده (مثل ترکی هست) .

۹۸/۱۲/۱۲ ۰۰:۱۷

(...) الان ساعت 12و 15مردم از ترسشان نخابیدن.لطفا به داد مردم برسین .خدا شاهده خونه ما کرونا نگرفته مردن .نه ماسکی پیدا کردیم نه الکلی چکار کنیم پس.

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۳:۵۱

ویراستارجان کافی بود در یک کلمه بفرمایید فرمودن با فرهنگتر از عرض کردن است ، شما که ویراستار هستید شما چرا طعنه میزنید ؟

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۳:۲۶

فعلا که وضعیت ما این شده

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۳:۱۶

سنی کرونادا اولدورمسه ده قورخو حتما اولدورجخ

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۳:۱۲

م_ا جان عزیزدر عجبم !!به آن استاد بزرگوار گفتن ات!! اگر استاد از نظر شما بزرگوارند پس چرا بعدش کوچک شان کردی !!؟؟یعنی چه استادبزرگوار عرض نموده اند !!؟یادتان باشد باید می نوشتید استاد بزرگوار فرموده اند .با عرض پوزش انشا ا... که بعد از این رعایت خواهید کرد.

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۵۹

متاسفانه مسئولین میانه هم سیاست پنهان کاری رو در پیش گرفتن،همونطور که سران کشور در اوایل شیوع ویروس این سیاست کثیف رو انتخاب کردن...این شد نتیجش. حالا عوض اینکه درس عبرت بشه،بدتر هم شده. حیف! مسئولین میانه هم (...)

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۵۶

مسولی که عامل انتشار کرونا در میانه هستین همین امشب استعفا بده

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۳۶

جان کلام را استاد بزرگوار عرض نموده اند ولی چیزی که در کشور ما ارزش ندارد همان جان انسان ها وزمان است و بس .

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۳۳

به مولادارم دیونه میشم فشارخون بابام,خواهرم بالارفته ازترس این شوغریب(کرونا) نمیتونم ببرمشون بیمارستان.باسیروماست خوددرمانی کردند
خدایاخودت کمکمون کن.این روزای دلهره اورزودترتموم شه

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۲۰

محافظه کارترین و بادمجان دور قاب چین ترین مسولان کشور را اذربایجان شرقی دارد (...) فقط به فکر خودشانند ومواظبند مبادا بالا دستی از ایشان رنجیده شود

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۱۹

باید اتحاد داشته باشیم
اگر نگن باید بریم جلوی فرمانداری تا بفهمن ندادن آمار یعنی کتمان حقیقت و پیشرفت سریع بیماری

۹۸/۱۲/۱۱ ۲۲:۱۸

چه قدر جای آقای حیدری آزاد حس میشه

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۹:۳۷

خدا شاهده اعصابم خرد شده مادرم داره سکته می‌کنه ی بنفر با عرضه نیست بیاد بگه تو میانه چند نفر گرفتن.اگه به ما چیزی بشه بدون اینکه بفهمی می‌آییم پیشتون شما هم بگیرن ای مسئول بی کفایت

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۹:۰۲

بهترین کار این بود که نمیزاشتن مسافران قمی به میانه بیان واز ورودآنها جلو گیری میکردن که نکردن و کار از کار گذشته و باید رعایت کنیم

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۸:۱۶

جناب مهندس نایبی  به نکته بسیار مهمی اشاره کردند : " ایجاد فضای امنیتی و کتمان مسئله " تهدید کننده تر است .

مسئولین عزیز شهرم ! کتمان حقیقت توسط هیچ متخصص و پزشکی به عنوان راه حل پبشگیری از شیوع کرونا توصیه نشده است . ترس با مصلحت تفاوت دارد . 

چرا اینقدر به "پلیس بازی " علاقه دارید .چرا شهر را با پادگان اشتباه گرفته اید ؟ 

چرا همه اختیارات خود را به اختیارات یک "مبصر" کلاس که موظف به ایجاد سکوت در کلاس هست محدود کرده اید ؟ 

بهتر نبود قبل از مصاحبه دکتر صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز حقیقت را به مردم میگفتید ؟ با این کارها فقط بازار شایعه سازی را گرم تر میکنید . 

 

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۷:۴۵

متاسفانه دستور برای سانسور خاص میانه نیست تو کل کشور هست
حالا ببین امار تو کل کشور چگونه هست؟ پنهانکاری تا کجا

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۶:۳۶

اون کسی که باید در قرنطینه قم(مرکز فعلی ویروس کرونا) می ماند و بیرون نمی آمد. متاسفانه طلبه ها و دانشجویانی مشغول در قم که از سراسر کشور در آنجا مشغول تحصیل هستند و همگی به خانه (کل کشور) برگشته اند، یکی از این نمونه هاست. این عزیزان هم جان خودشان در خطر است هم جان خانواده شان. قم باید مثل شهرهای پرخطر دنیا قرنطینه می شد ولی نشد. حالا چرا نمی دانم!!

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۵:۳۵

درموردکرونادرسته مسوولین میانه کوتاهی داشتندامامقصراصلی دانشگاه علوم پزشکی تبریزهست.
درهمه استانهاامارمبتلایان اعلام میشدولی دراذربایجانشرقی خیر.چندروزبعدگفته شد.
بااین کتمان وپنهانکاری استان دیربه مقابله باکرونابرخاست درحقیقت وقت زیادی رومسولان استانی ازدست داده اند.
خیل عظیمی ازناقلان کرونا درشهرهاوروستاهاهستندکه ازبیماری خوداگاهی ندارند.

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۵:۲۸

آقا سعید من میفهمم که چقدر ناراحت و دلگیر این جو نابسامان میانه هستی ، اما مطمئن باش که بد جوری قصاص پس خواهند داد ، مطمئن باش ، از فولاد گرفته ، شهرداری گرفته ، فرمانداری گرفته ، شورای شهر گرفته ، دارایی گرفته ، آب و فاضلاب گرفته ، آموزش و پرورش گرفته ، .... و آنهایی که فرزندانشان را با پارتی در ادارات و بانکها و استخدام نموده اند حتما این ناجوانمردیها را پاسخ خواهند داد

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۵:۲۴

هوا بس افتضاح گونه آلوده است# اگر از روی محبت دست سوی کسی دراز کنی# به اکراه آرد دست از گریبان بیرون# که کرونا سخت بی رحم و میران. است#

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۵:۰۵

لطفا شفاف سازی کنین کی زنگ زده بهتون تا خبر و حذف کنین؟ فکر کنم کمترین کاری هست که میتونین برای مردم بکنین همینه تا حداقل دشمنانمون و بشناسیم. و دوم اینکه شما در این موارد که جان همشهریان در خطر مرگ هست نباید حرف این مسئولین بی لیاقت و گوش میکردین، جناب ... بومی هم که هیچی نگم ازش بهتره. بی لیاقتی و بی مسئولیتی تو شهرمون موج میزنه

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۴:۰۷

💢 آخرین وضعیت کرونا در آذربایجان شرقی:

▫️رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نشست خبری:

در مجموع از اول اسفند،ماه تا کنون، ۳۳۶ مورد بستری داشتیم که از ۲۶۳ نفر از آن‌ها نمونه گرفته شده و از این تعداد هم نتیجه تست ۱۵ نفر در استان مثبت بوده است که سه نفر آن‌ها فوت کرده‌اند.

از ۱۲ نفر مثبت در استان یک نفر در بیمارستان #مراغه، یک نفر در بیمارستان #سراب و و یک نفر هم در بیمارستان #هشترود و مابقی همگی در #تبریز بستری هستند./ به نقل از کانال صدای میانه

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۳:۳۹

در نهایت ، کثافت و لجن دروغ از هر روزنه ای به بیرون خواهد زد !

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۳:۳۶

خیلی مسولین بی لیاقتی داریم الخصوص ... شهرمون جناب آقای ... به نظر بنده ایشان توانای مدیریت ندارد مشکلات شهر از ریز ودرشت به وضوح دیده میشه ولی متاسفانه متاسفانه شهر به حال خود رها شده است،

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۳:۲۳

شما که مخالف سانسور هستید و موافق شفافیت و لابد دلسوز هم هستید خوب نیست کمی با شفافیت بفرمائید آن نفری که نمی بایست می آمد کیست؟! و برچه اساس و پایه ای نمی بایست می آمد ؟! از لحاظ بهداشتی یا ..... نمی بایست می آمد ؟!

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۲:۴۵

خدا ازشون نگذره اونایی که خبر وجودکرونا روتومیانه کتمان کردن با اینکارشون که همون دوستی خاله خرسه است بیشترین ضربه رو زدن من مادر اگه میدونستم که کرونا تومیانه هست جلوی بیرون رفتن بچه مو میگرفتم من مادر کلی میگم دست بچه نو نمیگرفتم ببرم بازار خرید نمیبردم ملاقات اقوام که بیمارستان که توش بیمار کرونایی هست چندروز پیش کاربری نوشته بود بیمارستان پربود از کودکایی که همراه والدین به ملاقات اومده بودن با اعتماد کردن به مسئولین شهرم ضربه بدی خوردیم نمیدونم چرا اینکارو کردن بهتره همشون دسته جمعی از نماینده گرفته تا رئیس بهداشت استعفا بدن چون بودونبودشون فرقی نمیکنه بهترهم میشه

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۲:۳۸

همیشه با یه شهر عقب مانده همیشه با بی مسولیتی مسولین همیشه با دروڠ و فریب .تورو خدا یه کم با مردم میانه با انسانیت رفتار کنید بس کنید از فریب دادن این مردم بی گناه ...از جاده ها و مرگ و میر در جاده ها کم نکشیدیم حالا از پنهان کاری کرونا بکشیم اگه از اول میگفتن کار به بی توجهی مردم نمیکشید و همه در خانه میموندن

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۲:۳۶

هوا بس ناجوانمردانه سرد است
اگر دست محبت سوی کس یازی
به اکراه آورد دست از بغل بیرون
که سرما سخت سوزان است.

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۲:۱۱

متاسفانه از شهر های دیگر و عمدتا از شهرهای درگیر با کرونا کلی مسافر ریخته به میانه و با کمال تاسف هیچ ملاحظه هم نمیکنند ازدحام جمعیت در خیابانها و مغازه ها و بازار که امکان انتشار ویروس و مبتلا شدن در این اماکن با توجه به فاصله کم افراد در این اماکن خیلی زیاد است از اهالی محترم و میهمانان عزیز خواهش میکنیم موضوع را کاملا جدی بگیرند چون با خطر بزرگی روبرو هستیم با سر سری گرفتن وبی اهمیت جلوه دادن موضوع جان خود و عزیزانمان را به مخاطره نیاندازیم لحظه ای فکر کنید خدای نا کرده عزیزی از خانواده ای مبتلا و حداقل دو هفته باید در تبریز بستری و قرنطینه شودبدون ملاقات آنگاه نادم و پشیمان خواهیم شد،«««خودم کردم که لعنت بر خودم باد»»»،پس بهداشت را کاملا رعایت کنیم و جز مواقع خیلی ضروری از خانه خارج نشویم مخصوصا مراقب بچه ها باشیم و نگذاریم از خانه خارج شوند مدارس تعطیل نشده که بچه ها بصورت گروهی در کوچه ها بازی کنند و آلودگی و ویروس را با خود به خانه بیاورند و خانواده را درگیر بلای کرونا نمایند هشدار، هشدار ، هشدار :موضوع خیلی خطرناکتر از آن است که فکرش را میکنید. بی اعتنا بودن به این موضوع شجاعت و نترسی نیست حماقت است ،حماقت است ،حماقت !!!!!!

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۲:۰۵

متاسفانه فشار برای سانسور اخبار کرونا در میانه به حدی رسیده که دیگر قابل تحمل نیست. روزهای اول که وجود کرونا در کشور را تایید کردند در میانه هم بیمار مشکوکی بستری بود که پزشک معالجش مشکوک به کرونا تشخیص داده بود. با رئیس شبکه بهداشت مصاحبه کردیم. کمتر از 20 دقیقه بعد تلفن پشت تلفن آمد که خبر را همین الان باید حذف کنید. حالا وضعیت شده اینی که می بینیم. آنچه که نباید می شده و آنکسی که نباید می آمد هم آمده و نا خواسته سوغات نحسش را هم آورده و دیگر کنترل مسافر و بستن راهها و غیره فایده ای ندارد. 

مردم باید خودشان هوای همدیگر را داشته باشند 

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۱:۴۳

ی مسئول عرضه نداره بیاد بگه تو میانه کرونا هست مردم بیرون نیان؟؟؟واقعا متاسفم

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۱:۱۵

میانه سال ها است که درگیر خیلی چیزها است. از جمله مافیا
که در هر کجای شهر ریشه دوانده. از شهرداری گرفته تا فرمانداری. از حج و اوقاف گرفته تا اداره تامین اجتماعی و اداره بهداشت و درمان.
فساد در میانه شده مثل سرطان و دزدی و حق الناس خوری در این شهر شده ارزش

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۱:۰۸

قابل توجه میانه ایهایی که در قم فامیل دارند بنده اطلاع دارم وبا شناختی که از اولین بیمار کرونایی دارم چند روز قبل از بیماری مهمانی از قم داشته اند

۹۸/۱۲/۱۱ ۱۰:۵۰

خطری که میانه را تهدید می کند کرونا نیست، بلکه همه چیز را امنیتی کردن و پنهان کردن است. از شمارش آرا گرفته تا بیماران کرونایی. از چند روز پیش کرونا در میانه گزارش می شود ولی کتمان تا کی؟ مطمئن باشیم اگر تبریز گزارش ندهد، میانه گزارش نخواهد داد.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز