کد خبر: ۹۳۹۹۶
۱۰۴۳ بازدید
۲۰ دیدگاه (۱۴ تایید شده)

نتیجه نظرسنجی در مورد دوره طلایی مجلس میانه

۱۳۹۸/۱۲/۱۲
۰۹:۲۱

نتیجه سنجش نظر از 1000 شهروند میانه ای در سایت صدای میانه در ارتباط با بهترین دوره مجلس میانه بصورت جدول زیر است. طبق این جدول بیش از نیمی از همشهریان، ناامیدانه هیچ دوره ای از مجلس شورای اسلامی را طلایی نمی دانند و تنها 30% مردم، ادوار ششم و چهارم را خوب می دانند و بقیه ادوار نیز چنان اعدادی ندارند که قابل ذکر باشد طوریکه همین دوره جاری یعنی ترکیب فرمند ـ شیویاری (هر دو معروف به دکتر) تنها 25 رای از 1000 رای را آورده است و قابل قیاس با دوره طلایی ششم با ترکیب هاشمی ـ کیافر با 208 رای نیست. این نظرسنجی دور از ذهن نبود و همشهریان عزیز می توانند خود قضاوت کنند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۹:۴۵

مهندس هاشمی حذف شد؟ 5 دوره از مردم میانه رای گرفت و بعدش خداحافظی کرد. مثل دیگر نمایندگان نبود که یک دوره بعد رای نیاره. تو که 8 سال پیش را یادت نیست چطور در مورد تمام دوره های مجلس اظهار نظر می کنی؟

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۹:۱۹

این نظر سنجی از لحاظ ساختاری و از پایه ایراد داشت و قابل استناد نیست. چون یک شخص با آی‌پی های مختلف میتونست در نظرسنجی شرکت کنه.
بر فرض صحت نظرسنجی، میزان رضایت از دوره ششم هم به خاطر حضور کیافر بود. میزان رضایت از دوره هایی که هاشمی با یک نماینده دیگر در مجلس بودند همه زیر ده درصد را نشان میدهد..

۹۸/۱۲/۱۳ ۰۹:۰۸

بله! هاشمی در دور پنجم با اعتماد مردم با بالاترین رای راهی مجلس شد ولی با عملکرد نامناسب و عدم رضایت مردم از کارکرد ایشان به مرور از میزان آرای مردم کم شده و در آخر حذف شدند.

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۲:۳۶

اقای نائبی لطفا میانه را بیخیال شوید پیامها ونظر سنجی واظهار نظر هایتان در مورد میانه تابلوست باعرض معذرت

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۲:۰۱

البته نظرسنجی های اینچنینی قابل استناد نیست.
اما اگر مولفه هایی را اعلام کنید و با در نظر گرفتن آنها از مردم بخواهید رای دهند.
در اصل نماینده ای که برای اطرافیان وام و استخدام و ماشین وعده داد و انجامش داد یا نداد، نباید حتی اسمشان در لیست باشد چون از قدرتشان سو استفاده کرده اند.
امیدواریم روزی برسد که مردم را با این چیزها نشود گول زد و رای شان دزدید.
امیدوارم روزی هم برسد که کسانی که این وعده ها را دادند و عملی کردند و کسانی که با این رای ها استخدام شدند و جای دیگری را در ادارات گرفتند و بجایشان شاغل شدند را محاکمه کنند.البته خداوند قبل دادگاهی، با عدالتش محاکمه شان خواهد کرد

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۱:۴۰

نمایندگان فعلی از امروز تا پایان دوره نمایندگی شون حدودا ۳-۴ ماه زمان دارند.لطفا از طریق همین سایت مطالبه کنید تا گزارش عملکردشان را ارائه کنند.
برای نادیده گرفته نشدن سخنرانی هاشون،در یک لیست سخنرانی ها و دیدارها و اطلاعیه هاشون رو بنویسند.در لیست دوم تاثیر عملکردشان را امور مردم اعلام کنندیعنی ملاقاتها و سخنرانی ها و پیگیری ها چه نتایجی را بدنبال داشته است.

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۹:۰۲

3 نظر از 7 نظر مال شماست. اگر دوست دارید برای تایید کامنتتان بی تاب نشوید و با سوءظن هر حرفی را نزنید با هویت واقعی ثبت نام کنید تا آناً کامنت منتشر کنید و اینگونه منتظر تایید یکی از مدیران سایت نباشید. ملاحظه می کنید که نه حبی به کسی هست نه بغضی و هر سه کامنت شما تایید شد.

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۸:۳۰

لطفا" نظرات را درج کنید می خواهید شما را الکی تعریف کنم

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۷:۵۴

چرا نظر بنده را درسایت نگذاشتید چون باب میل شما واون نمایندگان تهران نشین نبود خدایا تهران نشین ها چه زمانی اجازه خواهند داد میانه ای ها مقیم میانه برای خودشان تصمیم بگیرند چرا خیال میکنیداز ما بیشتر می فهمید ای اقای تهران نشین مارا به خیر شما امید نیست شمارا به حضرت عباس شر مرسانیدلطفا در امورات میانه دخالت نکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۵:۲۲

من چند سال پیش یه نمودار درآورده بودم از درصد آرای منتخبین ادوار مختلف مجلس در میانه، نکته جالب این نمودار این بود که درصد آرای هاشمی و قنبری در دور پنجم نسبت به دور چهارم نه تنها کمتر نشده بود که به شکل چشمگیری افزایش هم داشت. من شخصا به لحاظ سنی تقریبا ادوار قبل از دور هشتم رو درک نکردم ولی با توجه به اعداد و آمار می‌تونم با قطعیت بگم مردم میانه از نتیجه دور چهارم راضی بودن که با درصد بیشتری در دور بعد تکرارش کردن.

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۵۱

از مردمان دوره های قبل کسی زنده نمونده که نظر بده خوب بوده یا بد کمی واقع بینانه نظر سنجی کنید لطفا"

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۴:۴۸

آقای نائبی عزیز.
بیکاری، هدف و برنامه ت چیه .
از این شاخه به اون شاخه ، از این درخت به اون درخت می پری.
هر از گاهی یکی رو هدف قرار میدی.
خیلی میانه رو دوست داری بیا میانه زندگی کن ، تو هم عوام فریبی نکن......
لطفا" نظرم رو درج کن

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۲:۳۶

جناب نائبی عزیز دیدید که خط قرمزتان جناب مهندس هاشمی 3درصد بوده

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۲:۰۷

علت طلایی بودن ان دوره به نظر بعضی ها شاید این باشد که دران دوره خیلی از کسانی که برای هاشمی وکیافر کار کرده بودند از قبل انها به نان ونوایی رسیدند ودر فولاد وبانکها و ادارات مربوط به اب و فاضلاب ووزارت نیرو وسدهاو ...... استخدام شدند ودر دانشگاه ازاد و........ مشغول کار شدند بلی دوران طلایی است برای کسانی که در انتخابات برای هاشمی وکیافر کار کرده بودند والا ما چیز طلایی از این بزرگواران دراین شهر ندیدیم باوجودی که نمایندگان صاحب نفوذی بودند اگر برای مردم منطقه میانه دلسوز بودند کارهای طلایی میتوانستند انجام دهند ولی متاسفانه انجام ندادند

اخبار روز