کد خبر: ۹۴۲۳۸
۳۳۷ بازدید
۲ دیدگاه

دستگیری رمال حرفه ای با ادعای درمان بیماری کرونا در میانه

۹۸/۱۲/۲۲
۲۲:۳۷

 

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری رمال حرفه ای که اقدام به رمالی و دعانویسی و ترویج خرافات می کرد، و ادعای درمان کرونا را داشت، خبر داد.

سرهنگ توحید فارسی در همین رابطه افزود؛ در پی وصول گزارشی مبنی بر اینکه خانمی در منزل خویش، اقدام به رمالی، دعانویسی و حتی در شرایط غیربهداشتی اقدامات درمانی مانند حجامت و زالودرمانی با ادعای درمان بیماری کرونا می کند، بررسی موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی اظهار داشت؛ پس از انجام هماهنگی های لازم با مرجع قضایی، متهمه در یک عملیات ضربتی دستگیر و از منزل او مقادیری وسایل مخصوص رمالی و فالگیری، انواع طلسم و دعاهای نوشته شده با حروف ابجد کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان با اشاره به اینکه متهم در اعترافات خود اظهار داشت، با وعده درمانی انواع بیماری ها و حتی کرونا، بخت گشایی و باز کردن درهای خوشبختی، حل مشکلات و برآورده کردن حاجات و افزایش مهر و محبت، شهروندان را اغفال و اقدام به رمالی و فالگیری و حتی حجامت و زالودرمانی می نموده است، افزود؛ شهروندان بایستی مراقب باشند فریب اینگونه افراد کلاهبردار را نخورند و هرگونه اخبار و اطلاعات در این زمینه را از طریق سامانه فوریت های پلیسی ۱۱۰ به نیروی انتظامی اطلاع دهند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز