کد خبر: ۹۴۷۷
۱۴۰۶ بازدید
۴ دیدگاه

ديداربا خانواده هاي شهدا با حضور صیادی و حاتمی

۹۲/۱/۱۷
۱۸:۰۲

 

 

 

حجت الاسلام صيادي رئيس اداره تبليغات اسلامي و آقاي حاتمي رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان ميانه به مناسبت ايام نوروز و سال جديد با خانواده هاي معظم شهدا ديدار و گفتگو کردند.

 

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي، به مناسبت ايام نوروز و سال جديد، حجت الاسلام صيادي رئيس اداره تبليغات اسلامي و آقاي حاتمي رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان ميانه با حضور در منزل پدر شهيد بايرامعلي رضايي از خانواده هاي معظم شهدا در روستاي قشلاق از توابع بخش کندوان ، ضمن تبريک سال نو و عيد نوروز با آنان ديدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام صيادي رئيس اداره تبليغات اسلامي در اين ديدار صميمي طي سخناني ، عزت و اقتدار و آسايش و امنيت و پيشرفت کنوني ملت و نظام جمهوري اسلامي را مرهون برکت خون شهدا و مجاهدت هاي ايثارگران عنوان كرد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۳/۴ ۱۷:۱۰
سپاس گذارم از مسؤولین بنیاد شهید. کار بسیار زیبایی صورت گرفته است امیدوارم ادامه دار باشد. برایم افتخار است که خواهر زاده شهید بایرامعلی رضایی باشم
۹۳/۳/۴ ۱۷:۰۴
من خواهر شهید بایرامعلی رضایی هستم.برایم بسیار افتخار است که خواهر این شهید والا مقام هستم. پیرو راه حضرت زینب هستم و جانم را فدای ایشان میکنم وبخاطر تجلیل از خانواده ام از مسؤولین بنیاد شهید تشکر فراوان میکنم!
۹۲/۱/۱۷ ۱۴:۵۳
کار ارزشمندی هست .
امیدرواریم مسئولین به خانواده های معظم شهدا بیش از پیش ارج و قرب قائل بشن .

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز