کد خبر: ۹۴۸۲۸
۷۶۹ بازدید
۸ دیدگاه

دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی در خصوص بیماری کرونا در میانه

۱۳۹۹/۱/۳۰
۱۲:۳۸

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری فردی که با انتشار اخبار کذب در خصوص بیماری کرونا موجب تشویش اذهان عمومی شده بود؛ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، “سرهنگ توحید فارسی” فرمانده انتظامی شهرستان میانه در تشریح این خبر افزود:

متاسفانه در روزهای اخیر فردی با انتشار خبری کذب در خصوص بیماری کرونا در شبکه های رسانه ای، موجبات تشویش اذهان عمومی و آزردگی خاطر شهروندان را فراهم کرده بود که با توجه به حساسیت، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتای شهرستان قرار گرفته و پس از احضار و تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ فارسی با بیان این مساله که شهروندان گرامی اخبار مربوط به بیماری کرونا را تنها از مبادی موثق و مجاری وزارت بهداشت پیگیری کنند؛ افزود، پلیس با تمام خاطیانی که با انتشار اخبار کذب موجبات سلب آرامش روانی مردم را فراهم میکنند، به صورت قانونی برخورد خواهد کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۲/۱ ۱۵:۰۸

ای بالام توتدی توتدی بیت المالین اوغریلاریندا توتون

۹۹/۲/۱ ۱۵:۰۶

ای اغزووا قوربان

۹۹/۲/۱ ۰۹:۱۳

اثر مثبت این دروغی که توسط یک شهروند گفته شده بیش از اثر منفی آن راستی است که مسئولین نگفته اند. تاریخ این را قضاوت خواهد کرد.

۹۹/۱/۳۱ ۱۹:۴۱

به جای این بگیر و ببندها یه سر هم به بیمارستان ها بزنید که تو قسمت اورژانس بیمارستان خاتم پزشک نیست. و وقتی هم به بیمارستان برکت مراجعه میشه می گن که این بیمارستان مختص بیمارهای کرونایی ها هست و شما نباید به اینجا می اومدین!!!

۹۹/۱/۳۱ ۱۰:۱۱

اخبار کذب زمانی معنی دارد که اخبار صحیح وجود داشته باشد! وقتی ارائه امار روزانه از سوی شبکه بهداشت وجود ندارد. مخاطب هر خبری رو باور خواهد کرد!

۹۹/۱/۳۱ ۰۵:۲۷

سلام و وقت بخیر.وقوع و مشاهده اینگونه جرایم در شرایط فعلی امری طبیعی و نیازمند برخورد فرهنگی و برپایه ی اصلاح تربیتی است. در تمامی کشورهای درگیر مساله ویروس کرونا چنین اعمالی مشاهده می‌شود که در سطح برخورد انضباطی بوده و جنایت محسوب نمی‌شود. (بر پایه تقسیم بندی جرایم در سطح بین الملل. جرایم شامل خلاف`شامل عکس العمل انظباطی'، جنحه، جنایت هستند).

۹۹/۱/۳۰ ۱۴:۵۹

واقعا مایه تاسف هست" دادستان محترم به جد و باقاطعیت تمام جواب این متهمین را بدهد

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز