کد خبر: ۹۷۷۳
۴۲۸ بازدید
۰ دیدگاه

دستگيري سارق منازل در میانه با 16 فقره سرقت

۹۲/۱/۲۷
۱۶:۵۰

 

 

 

دستگيري سارق منازل با 16 فقره سرقت در هشترود
گروه استان ها- فرمانده انتظامي شهرستان هشترود آذربايجان شرقي از دستگيري سارق منازل و کشف راز 16 فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سرگرد "هاشم شعفي" در تشريح اين خبر اعلام داشت: در پي تماس تلفني يکي از شهروندان با مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني براينکه فردي ناشناس وارد منزل وي شده است که بلافاصله ماموران آگاهي و گشت کلانتري در محل حاضر و با راهنمايي صاحب منزل فرد ناشناس را به هويت (م.ر) دستگير و به پليس آگاهي منتقل مي کنند.

وي در ادامه افزود: ماموران آگاهي در بازرسي از متهم تعداد22 عدد سکه تمام بهار آزادي،1عدد گردنبند،1عددپلاک با زنجير ،1 عدد پلاک بدون زنجير،1حلقه انگشتر از وي کشف مي کنند.

اين مقام انتظامي بيان کرد: متهم در بازجويي هاي صورت گرفته به 16 فقره سرقت منزل اعتراف و اعلام مي کند که همگي آن سرقت ها را در شهرستان ميانه انجام داده است ، که پس از تکميل پرونده متهم براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان هشترود افزود: از همشهريان درخواست نمود حتي المقدور وجه نقد و زيورالات خود را در گاوصندوق نگهداري نمايند و در صورت مشاهده افراد ناشناس در محل فوراً مراتب را با شماره هاي تلفن هاي 110-2411 به پليس اطلاع دهند.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز