کد خبر: ۹۷۹۳
۱۴۱۹ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

گزارش محمود زرین از دومین روز ثبت نام شوراهای شهر و روستا

۱۳۹۲/۱/۲۷
۱۸:۲۶مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات میانه در مصاحبه با صدای میانه ، گفت: تا پایان مهلت دومین روز ثبت نام شوراهای اسلامی شهرستان میانه جمعا 71 نفر ثبت نام نمودند که از این تعداد62 نفر مربوط به روستاها و 9 نفر از سه شهر میانه، ترکمانچای و ترک می باشد.

به این ترتیب ثبت نام کنندگان روز دوم شهر میانه 2نفر بوده و در مجموع5 نفرمرد می باشد.

محمود زرین افزود : جهت تسهیل در امر ثبت نام متقاضیان می توانند به دفاتر پیشخوان دولت (دفاتر خدمات پستی سابق) مراجعه و پس ثبت نام با در دست داشتن کد رهگیری به ستاد انتخابات مستقر در فرمانداری مراجعه نمایند .

وی افزود : طبق قانون انتخابات و دستور وزیر محترم کشور ، نام نویسی از 8 صبح تا 17 بعداز ظهر تا اول اردیبهشت ادامه خواهد داشت که در این راستا داوطلبین محترم باید با مراجعه به حوزه انتخابیه میانه مستقر در فرمانداری اقدام به ثبت نام کنند.

زرین در پایان تاکید کرد که کاندیداهای محترم در روزهای اول با مراجعه به فرمانداری اقدام به نام نویسی کنند تا از تراکم روزهای آخر جلوگیری شود .کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۱/۲۸ ۰۳:۲۷
[quote name="دکتر عظیمی"]تعداد کم ثبت نام حاکی از این است که کاندیداها در حال رایزنی و لابی برای ورود به انتخابات هستند و این نشان از نوعی پختگی سیاسی بین فعالان سیاسی است. چهره های شاخص در وقت پایانی ثبت نام خواهند کرد. از طرف دیگر نوع شخصیت افراد ثبت نام کننده در روزهای اول می تواند در نوع افراد ثبت نام کننده در روزهای بعدی موثر باشد.
آیا صدای میانه می تواند اسامی شرکت کنندگان را در اسرع وقت اعلام کند؟[/quote]
البته فقط پختگی سیاسی نیست میتوان به موارد زیر هم اشاره کرد:
1- پختگی فرهنگی :lol:
2-کلاس گذاشتن
3-یک عادت ایرانی است که در همه ثبت نام ها مشاهده میشود مانند ثبت نام کنکور که دائما تمدید میشود
4-و غیره :cry:
تعداد کم ثبت نام حاکی از این است که کاندیداها در حال رایزنی و لابی برای ورود به انتخابات هستند و این نشان از نوعی پختگی سیاسی بین فعالان سیاسی است. چهره های شاخص در وقت پایانی ثبت نام خواهند کرد. از طرف دیگر نوع شخصیت افراد ثبت نام کننده در روزهای اول می تواند در نوع افراد ثبت نام کننده در روزهای بعدی موثر باشد.
آیا صدای میانه می تواند اسامی شرکت کنندگان را در اسرع وقت اعلام کند؟

اخبار روز