کد خبر: ۹۸۲۵
۷۵۱ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

ولگرد خیابانی راز 31 فقره سرقت در میانه را فاش کرد

۱۳۹۲/۱/۲۸
۲۰:۱۰

 

 

 

‌در جمع خبرنگاران مطرح شد : ولگرد خیابانی راز 31 فقره سرقت را در میانه فاش کرد

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف راز 31 فقره سرقت لوازم داخل خودرو در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: ولگرد خیابانی راز 31 فقره سرقت را در میانه فاش کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از میانه، محمد خشتگر بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت لوازم داخل خودرو در سطح شهرستان، عوامل انتظامی برای دستگیری سارق یا سارقان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

خشتگر افزود: در این راستا عوامل انتظامی شب گذشته فردی را که به صورت مشکوک در محل‌های سرقت پرسه می‌زد دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می‌کنند.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به 31 فقره سرقت از داخل خودروهایی از نوع پیکان و پراید اعتراف و اعلام داشت با توجه به اعتیاد شدید به مواد مخدر و طرد از طرف خانواده اقدام به سرقت می‌کرده و اموال مسروقه را به قیمت ناچیزی برای تهیه مواد مخدر به فردی به هویت معلوم می‌فروختم.

وی بیان کرد: سارق در بازجویی‌های پلیس اعلام داشت سرقت‌ها را موقع شب از خودروهایی که دارای سیستم امنیتی از قبیل دزدگیر و غیره نبوده انجام می‌دادم که موقع دستگیری هم برای سرقت رفته بودم که توسط ماموران دستگیر شدم.

خشتگر خاطرنشان کرد: در ادامه پرونده تمام مالباختگان شناسائی شدند و متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۱/۲۹ ۰۸:۵۵
با اعتراف این به قول خودشان (ولگرد خیابانی))تکلیف 31 فقره پرونده ی سال قبل پلیس هم روشن شده حتما!مبارک باشد.
واعدوا لهم مااستطعتم من قوه انفال 60
جناب سرهنگ خشتگر
فرمانده ی دلیروشجاع منطقه انتظامی شهرستان میانه


آرزوی همیشگی انسان ها ، دنیایی سراسرصلح و آرامش بوده است . نیروی انتظامی نیازیک جامعه ی آرمانی است و همه ی اندیشمندان اجتماعی برضرورت وجود چنین نیرویی درتمام جوامع تاکید دارند.

نیرویی که با اقتدار دربرابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه برریشه های ظلم وفساد می کوبدتا ارمغان آور آرامش وعدالت باشد. امنیت ، اعتماد، سلامت ، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است بدین وسیله از تلاشهای بی شایبه شما و همکاارنتان که حماسه ساز پیروز وسنگردار همیشه بیدار که سرافرازانه راه قسط و امنیت درسایه ی تلاش شما طلوع می کند، باامید به اینکه دراستقرار نظم و امنیت، تامین آسایش عمومی و فردی و نگهبانی و پاسداری ازدستاوردهای انقلاب اسلامی همواره کوشا و پویا باشید.


با تقدیم احترام -محمد انگوتی
رئیس موسسه هیئت اسکواش شهرستان میانه
۹۲/۱/۲۹ ۰۴:۱۴
با تشکر از عزیزان نیروی انتظامی و فرمانده محترم

اخبار روز