کد خبر: ۹۸۴۲
۵۷۴ بازدید
۰ دیدگاه

واگذاری اماكن ورزشی در میانه به بخش خصوصی

۱۳۹۲/۱/۲۹
۱۷:۵۷
' اكبر فرج اللهی ' روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار كرد: این اماكن ورزشی در راستای دستورالعمل اجرایی ماده 88 مقررات دولتی به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

وی گفت: اماكن ورزشی شهرستان های تبریز، اهر، شبستر، اسكو، بناب، مرند، كلیبر، بستان آباد ، جلفا ، هشترود ، ورزقان ، هریس ، سراب ، مراغه ، آذرشهر ، ملكان ، میانه و چاراویماق از طریق مزایده و قیمت كارشناسی شده در اختیار بخش خصوصی قرار می گیرد.

وی اضافه كرد: در سال گذشته ورزش آذربایجان شرقی با كمبود بی سابقه اعتبارات ورزشی مواجه بود اما با مدیریت اصولی از سوی اداره كل و هیات های ورزشی توانستیم از این شرایط سخت عبور كنیم.

فرج اللهی گفت: البته در ابتدای سالجاری مبالغ مناسبی برای تامین بخشی از هزینه های هیات ها به حساب انها واریز شده و پیگیر افزایش این مبالغ و اعتبارات هستیم.

وی افزایش تعداد ورزشكاران بیمه شده در استان را در جذب اعتبارات بیشتر موثر خواند و افزود: در سال گذشته 106 هزار ورزشكار بیمه شده در استان فعالیت می كردند و این در حالی است كه در استان های دیگر این تعداد بسیار بالاتر بود.

وی سال 92 را سال توسعه ورزش همگانی، قهرمانی ، روستایی و عشایری و توجه به بخش بانوان توصیف كرد و گفت: باید با مدیریت اعتبارات در راستای توسعه ورزش استان در تمام بخش ها گام برداشت و 30 درصد این اعتبارات را به منظور توسعه ورزش بانوان به این بخش اختصاص خواهیم داد.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز