کد خبر: ۷۶۳۹۲
۹۷۳ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

ورزش قهرمانی میانه ،رو به زوال یاصعود؟؟؟قهرمانان مان به غارت برده می شوند!!!

۱۳۹۶/۷/۱۱
۱۴:۵۴

بار ها و بارها مسئله رعایت نکردن  شان ورزشکاران  مطرح شده و می شود وگویا این مطلب  در ورزش ریشه ای و حل ناشدنی است. 

پس از بایکوت  کسب عنوان قهرمانی جهان توسط دکتر یوسف کرمی و دکتر حامد جعفری در شهرستان میانه، سایت فارس نیوز اصالت دکترحامد جعفری را تبریزی اعلام کرده است. اوایل شهریور بود که خبر قهرمانی تیم ملی تکواندو جمهوری اسلامی ایران(رده نونهالان) روح جدیدی به پیکر نیمه جان تکواندو کشور دمید. این در حالی بود که دومیانه ای  از ارکان اصلی کادر فنی این تیم یعنی اسطوره تکواندو جهان دکتر یوسف کرمی و دکتر حامد جعفری بودند. گویا با تغییر رویکرد از تکریم به بایکوت در ورزش با مرحله جدیدی رو در روئیم.این در حالی است که هیچ گونه تقدیر و سپاسی از این دو افتخار آفرین بعمل نیامده و حتی نسبت به انعکاس آن نیز اقدامی صورت نپذیرفت. حال با شگفتی با گذشت یک ونیم ماه ،  در مورخه 10 مهر 1396  شاهد نصب بنر در جهت جبران ما فات هستیم ، آن هم با بنری کوچک (حدوداً 1.5 در 2.5)  !!!  

گاه گاه مشاهده می شود که ورزشکاری در فلان تورنومنت غیر رسمی مقام دوم ویا سوم کسب کرده و بنری بزرگ (4*3)بر سر و دیوار این شهرنقش می بندد .

خوب اگر  باندی عمل نمی شود ، این عنوان قهرمانی با وجود دو میانه ای در کادر فنی آن در قیاس بر یک کفه ترازو  وسایر عناوین در کفه دیگر آن ، بسی  سنگینی می کند  چرا با  بایکوت در صدد کم رنگ کردن آن می شود؟؟؟

امیدواریم مسئولین کلان ورزش فکری به حال این وضعیت  بکنند!!!!

نصب بنرتبریک بعد از گذشت حدود  1.5 ماه از کسب عنوان!!!!!(10 مهر 1396)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۷/۱۵ ۱۵:۰۵

شما والیبالیستی یا تکواندوکار؟

۹۶/۷/۱۲ ۰۹:۰۵

باسلام 

بدین وسیله نیز ادامه تحصیل در مقطع دکتری ، قهرمان بی مثال تکواندو کشور وافتخار میانه جهان پهلوان یوسف کرمی را خدمتشان تبریک عرض می نماییم.

۹۶/۷/۱۱ ۲۳:۳۴

اینجور پدیده ها فقط تو ایران دیده میشه !!!

۹۶/۷/۱۱ ۱۵:۲۶

با زنده نگه داشتن یاد و بزرگ شمردن کار این عزیزان و قهرمانان نام شهر و استانمان بزرگ میشود حال مسولینی که این سیاست غلط را پیش رو گرفتند چه پاسخی برای آبروی آینده شان خواهند داشت ؟؟
کرمی و جعفری فرزند خلف میانه هستند

۹۶/۷/۱۱ ۱۵:۲۴

اخرسرمطلبت رادرج کردی.تبریک میگم

اخبار روز