کد خبر: ۲۲۴۳۲
۱۴۸۵ بازدید
۱۳ دیدگاه (۱۲ تایید شده)

خبرهای خوش برای مردم میانه از فرماندار ویژه میانه

۱۳۹۳/۲/۲۵
۲۱:۴۲

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۲/۲۷ ۰۶:۴۵
[quote name="رودسری مقیم میانه"]تورو خدا به گوش وزیر برسانید این جاده میانه خلخال فقط اسم جاده رو دارد نیاز مبرم به بازسازی کامل دارد اکثر شمالیهای جنوب اذربایجان ازاین مسیر رفت امد میکنند یاعلی[/quote]
واقعا با نظر شما موافقم و پيشنهاد بسيار بجايي است. اين مسير لازم و حياتي مي باشد
انشاالله كه پيگيري مي كنند. اميدواريم اين فرماندار محترم اين خبر مهم را هرچه سريعتر به گوش مردم ميانه برسانند و باعث شادي دل آنها بشوند.
۹۳/۲/۲۶ ۱۸:۳۲
سوال من به ضررتون بود که تایید نکردید؟
۹۳/۲/۲۶ ۱۵:۴۲
لطفا تصاویر سفر وزیر را در سایت استانداری ببینید که آیاد در سفر وزیر را و شهرسازی واقعا فرماندار محترم میانه تنها فرماندار همراه بودند؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
۹۳/۲/۲۶ ۱۴:۳۲
تورو خدا به گوش وزیر برسانید این جاده میانه خلخال فقط اسم جاده رو دارد نیاز مبرم به بازسازی کامل دارد اکثر شمالیهای جنوب اذربایجان ازاین مسیر رفت امد میکنند یاعلی
۹۳/۲/۲۶ ۱۰:۰۹
ضمن تبریک به فرماندار و مردم میانه امیدوارم به فکر اصلاح و مرمت جاده میانه به هشترود هم باشید.
۹۳/۲/۲۵ ۲۱:۲۷
کارهای بسیاری قراره در زمان این فرماندار لایق انجام بگیرد کسی که از وقت خود برای شرکت در جلسه وزیر راه و شهرسازی در تبریز می گذارد مطمئن باشید کارهای زیادی صورت خواهد گرفت. البته یادمان باشد که قول دادند میانه را به جایگاه 50 سال پیش یعنی دومین شهر استان تبدیل کنند. ان شاالله
۹۳/۲/۲۵ ۲۱:۲۳
از فرماندار محترم تقاضا داریم نسبت به تاسیس مکانی برای نمایشگاه دائمی تلاش وافر نمایند تا برپایی یک نمایشگاه در اینجا و آنجا نباشد.
۹۳/۲/۲۵ ۲۰:۰۸
شاخص های مهمی چون جمعیت، میانگین تفریغ بودجه، موقعیت جغرافیایی و نیز اهمیت سیاسی و اجتماعی شهرها جزو مهم ترین مسایل مرتبط با درجه بندی شهرداری هاست که در هر دوره پنج ساله مورد ارزیابی واقع می شوند.
بنابر قانون، شهرداری های کشور به 12 درجه تقسیم بندی شده اند و بر اساس آن شهری که به درجه 11 ارتقا یابد جزء کلان شهرهای ایران محسوب خواهد شد و از مزایای کلان شهرها بهره‌مند خواهند شد
"سایت وزارت کشور"


هر چه درجه شهرداری یک شهر باالاتر باشد از بودجه‌ی بیشتری برخوردار خواهد بود و امکان اجرای طرح های عمرانی فراهم تر خواهد شد و امیدواریم این اتفاق مبارک منجر به پیشرفت و توسعه شهری بیشتر میانه گردد.
۹۳/۲/۲۵ ۲۰:۰۰
جاده سرچم میانه 50 کیلومتر است. آخه چرا 15 کیلومتر؟پس بقیه اش چی می شه
۹۳/۲/۲۵ ۱۹:۵۹
منظور از 15 کیلومتر از کجا تا کجاست؟
۹۳/۲/۲۵ ۱۹:۳۳
این خبر ها خیلی خوشحال کننده هست مخصوصا پروژه های میانه - سرچم و راه آهن تبریز - میانه که کم کم تبدیل به آرزو برای مردم میانه می شود .

ارتقای درجه شهرداری میانه نیز ثمرات کوتاه مدت و دراز مدت زیادی دارد که جذب اعتبارات بیشتر برای پروژه‌های عمرانی و خدماتی، افزایش تجهیزات و امکانات شهر و شهرداری، تغییر در ساختار تشکیلاتی سازمانی شهرداری، افزایش تعداد سازمان‌های وابسته به شهرداری و ارتقای سازمان‌های تابعه کنونی و افزایش اعتبارات دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها از جمله آنهاست و امیدواریم که شورای شهر و شهردار پیگیر این مورد باشند.

طبق آخرین درجه بندیهای استان درجه شهرداری تبریز 12 و مراغه 9 و مرند ،اهر و بناب نیز 8 می باشد .
۹۳/۲/۲۵ ۱۸:۳۷
ضمن تبریک به همه ی شهروندان در خصوص امتیازات کسب شده که نشان از توانمندی های فرماندار ویژه ی میانه دارد و شجاعت ایشان در فرصت گیری از حضور در جمع استاندار و وزیر در مرکز استان .امید داریم این توانمندی ها در جناب آقای حیدری آزاد معاون محترم استاندار همیشه برقرار باشد تا عقب ماندگی های چندین ساله جبران شود.

اخبار روز