کد خبر: ۱۰۱۱۷۲
۲۳۷ بازدید
۴ دیدگاه

تحویل بکهولودر تخصیصی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به شهرداری آچاچی

شهرداری آچاچی از تخصیص و تحویل یک دستگاه بکهولودر توسط سازمان شهرداری ها و دهیاری ها به این شهرداری خبر داد.

دکتر تقی پور شهردار آچاچی در این باره گفت: در شرایط سخت اقتصادی ، همزمان با سالروز زلزله ترکمنچای با دستور ویژه معاون  محترم عمرانی وزیر و ریاست محترم سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور یک دستگاه بکهو لودر تمام اتماتیک  250  C شرکت سنوپارس به این شهرداری با پرداخت 10 درصد قدرسهم شهرداری و مابقی مساعدت سازمان، تخصیص و تحویل داده شد.

در حال حاضر اصلی ترین مسائل موجود در این شهرداری، کمبود تجهیزات و اعنبارات می باشدکه با این وجود، همکاران ما در شهرداری به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات می باشند.به دلیل بافت شهری کم جمعیت و تازه تاسیس بودن این شهر، علی رغم همه زحماتی که توسط مسئولان کشیده می شود، از زیرساخت های لازم برخوردار نیستیم و عقب ماندگی در بسیاری از مناطق شهری مشهود است که با تعریف طرح ها و پروژه ها و بررسی و تصویب توسط اعضای محترم شورای شهر به دنبال توسعه شهری و ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری می باشیم.

امروزه، شهرداری ها در حوزه تنوع وظایف محوله و مسئولیت های خدمت رسانی در راس همه نهادها قرار دارند. لذا به هر میزان که مردم یک شهر در امور مربوط به شهرداری مشارکت نمایند آن شهرداری در انجام وظائف و خدمات دهی موفق خواهد بود که در این سه سال با مشارکت شهروندان چندین پروژه را در این شهرداری اجرا کردیم. 

وی افزود : امیدواریم با الحاق این دستگاه به ماشین آلات این شهرداری ، روند و کیفیت و سرعت خدمات رسانی و رضایتمندی شهروندان را فراهم کنیم  که یکی از نیازهای ضروری ناوگان ماشین آلات در حوزه مدیریت شهری است.

شهردار آچاچی افزود ، در آذرماه سال 96 که این سمت را تحویل گرفتم ، شهرداری آچاچی بیش از 5 میلیارد ریال بدهی داشت که بعد از گذشت 5 ماه عمده این بدهی ها پرداخت شد و در این سه سال با توجه به شرایط اقتصادی و گرانی مصالح، چندین پروژه عمرانی در حدود 20 میلیارد ریال را در شهر با مصوبه شورای اسلامی شهر اجرا و به پایان رساندیم که با برنامه ریزی های انجام شده در این مجموعه، برای دوره بعد بدون هیچ بدهی شهرداری تحویل داده می شود.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۸/۱۸ ۲۳:۰۳

با تشکر از زحمات و پیگیری های جناب اقای دکتر تقی پور که واقعا مدیری لایق وتوانمندهستند

۹۹/۸/۱۸ ۱۸:۴۷

باسلام ودعاخیر
خسته نباشید خدا قوت

۹۹/۸/۱۸ ۱۲:۲۶

تشکر از آقای دکتر تقی پور  شهردار محترم و رئیس و اعضای شورای شهر و حاج آقا صفی خانی و همه عزیزانی که در این خصوص زحمت کشیده اند.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز