کد خبر: ۱۰۱۹۰۴
۱۲۳ بازدید
۰ دیدگاه

اهم گزارش عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی در دوره پنجم شورای اسلامی

گذشت سه سال از روی کار آمدن شورای دوره پنجم شهر آچاچی مجالی شد تا گزارشی از عملکرد شهرداری آچاچی ارائه شود، دکتر تقی پور در این راستا، از اخذ مجوز مجتمع خدماتی رفاهی، پیگیری و تخصیص یک دستگاه بکهولودر تمام اتوماتیک، اجرای آسفالت ریزی، افزایش سرانه فضای سبز، اجرای پروژه های عمرانی، افزایش اجرای کانال سیل بر، مبارزه با فساد، شفاف سازی، پرداخت بدهی های ادوار گذشته، به عنوان مهم ترین اقدامات سه ساله شهرداری آچاچی برشمرد.

وی در ادامه افزود: برگشت اعتماد مردمی به مجموعه شهرداری، خدمت صادقانه و همراهی و همدلی با اعضای شورای شهر از انتظارات مردمی بود که در حد توان این موارد یاد شده را محقق ساختیم.

وی با بیان اینکه آشفتگی بخاطر تورم و گرانی بیش از حد مصالح و افزایش حقوق پرسنل اظهار کرد: در این مدت اجرای پروژه های ویترینی را کنار گذاشتیم و به موضوعاتی پرداختیم که بر اساس نیاز سنجی، واقعا مورد نیاز مردم است.

وی در انتها افزود، شفاف سازی یکی از مهمترین رویکردهای شهرداری آچاچی می باشد و تمام مزایدات، مناقصات و جزئیات بودجه در سایت شهرداری آچاچی منتشر می شود و در اختیار مردم قرار می گیرد.

در این خصوص برای دریافت اهم گزارش عملکرد شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

 http://Eachachi.ir/?p=5157

اهم اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی در این سه سال از طریق وب سایت این شهرداری به نشانی زیر به استحضار عموم می رسد:

در ضمن به استحضار شهروندان می رساند  به دلیل شیوع ویروس کرونا ، مقرر شد تا در اسرع وقت و با بهبود شرایط کرونایی به صورت حضوری و یا مجازی اقدام به گزارش مردمی دوره پنجم شورای اسلامی شهر آچاچی صورت پذیرد:

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:eachachi.ir

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز