کد خبر: ۹۶۶۲۰
۴۰۶ بازدید
۱ دیدگاه

بررسی میدانی مشکلات بلوک زنان حاشیه رودخانه قزل اوزن با حضور مسئولین شهرستان میانه

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، با حضور امام جمعه، دادستان، رئیس امور آب شهرستان میانه و سایر مسئولین مرتبط ، به صورت میدانی، از نزدیک به برخی از مشکلات شهر اچاچی از جمله، بلوک زنان این شهر در حاشیه رودخانه قزل اوزن در ارتباط با اختلاف با امور آب شهرستان میانه رسیدگی شد.

در این دیدار حجت الاسلام محمدی امام جمعه و نماینده ولایت فقیه در شهرستان میانه، ضمن بررسی میدانی و شنیدن مشکلات بلوک زنان این شهر، با تاکید بر توجه به امر حمایت از فعالیت اقتصادی در کشور به خصوص در سال جهش تولید ، بر ضرورت ، حمایت و حفظ فعالیت بلوک زنان در حاشیه رودخانه قزل اوزن تا تعیین و تکلیف نهایی مسئله و اختلاف بین این عزیزان با امور آب شهرستان میانه از طریق ارائه مدارک و مستندات و تصمیم نهایی نهادهای قانونی تاکید کرد.

در این بازدید ، اقای محمودیان دادستان شهرستان میانه با بررسی نظرات کارشناسان و بلوک زنان شهر آچاچی و با تاکید بر اشتغال این عزیزان، قول همکاری بیشتر در جهت حل این موضوع در دادستانی شهرستان میانه را بعد از بررسی مستندات قانونی را داد.

 در ادامه مهندس میدانی با تاکید بر ابلاغیه ها و قوانین موجود در حرایم رودخانه ای از طرف وزات نیرو، مسئله اجرای قانون و رعایت دبی 25 ساله رودخانه قزل اوزن را مسئله اصلی اختلاف مابین این اداره و بلوک زنان شهر آچاچی دانست.

اقای دکتر تقی پور شهردار شهر آچاچی نیز در این دیدار، با تاکید بر اشتغال تعداد قابل توجهی از شهروندان شهر آچاچی در این منطقه به خصوص در زمینه بلوک زنی، یکی از مشکلات اصلی در صدور مجوزات لازم و ارائه خدمات، وجود موانع قانونی به خصوص امور آب شهرستان میانه عنوان کرد و در ادامه ابراز امیدواری کرد با مرتفع شدن این موضوع این شهرداری آمادگی کامل را در جهت همکاری بیشتر با این عزیزان دارد.

همچنین مسئولین با حضور و بازدید از پاسگاه نیروی انتظامی و جاده ترانزیت عبوری از شهر نیز از نزدیک در جریان مشکلات موجود در این بخش ها نیز قرار گرفتند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی

http://Sapp.ir/shahrdariachachi

وب سایت اینترنتی شهرداری آچاچی:

eachachi.ir

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز