کد خبر: ۸۴۲۸۱
۲۹۷ بازدید
۶ دیدگاه

معاون استاندار اذربایجانشرقی:

تحقق ۴۸ درصدی بودجه شهرستان ویژه میانه در سال ۹۷

میانه- معاون استاندار آذربایجان شرقی از تحقق ۴۸ درصدی بودجه شهرستان ویژه میانه در سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا مشایخی ظهر امروز شنبه در جمع مردم شهرستان میانه ابراز داشت: شهرستان میانه ظرفیت های زیادی دارد و می توانیم با استفاده از آنها باعث توسعه این منطقه شویم.

وی با تاکید بر اینکه ۱۰۲ میلیارد تومان از بودجه این شهرستان محقق شده است، ادامه داد: طی هفته جاری طرح های مختلفی در حوزه های عمران، بهداشت، راه و شهرسازی و سایر حوزه های عمرانی همزمان با هفته دولت افتتاح و بهره برداری خواهند شد.

فرماندار ویژه شهرستان میانه با تبریک کسب دو مدال طلا و یک مدال نقره توسط تکواندو کاران میانه ای در بازی های آسیایی گفت: مسئولین حوزه ورزش باید نگاه جدی به زیرساخت های ورزشی میانه داشته باشند چراکه در این شهرستان جوانان و استعدادهای زیادی داریم.

وی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی خدمت به مردم عزیز کشورمان هستند. هفته دولت فرصتی برای تقدیر از زحمات خادمان ملت و ارائه گزارش عمل کرد به مردم است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۶/۴ ۰۸:۰۴

ارائه آمار و ارقام مهم نیست. مهم این است که مردم با تماس وجود پیشرفت و رفاه و آسایش را لمس و احساس کنند

۹۷/۶/۴ ۰۰:۰۰

طبق اظهارات رییس گروه تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی، در بحث جذب اعتبارات تخصیص برخی اعتبارات به صورت اسناد خزانه یا اوراق مشارکتی است و اولویت تخصیص با دستگاهی است که بتواند در اسرع وقت به جذب اعتبار کمک کند. کاهش سهم شهرستان میانه در اعتبارات ناموفق بودن دستگاهها در جذب اعتبارات است هر دستگاهی بتواند ایجاد مطالبه کند تخصیص اعتبار صورت خواهد گرفت.پیشبرد پروژه های شهرستان سبب تخصیص بالاتر و از میانگین استانی بالایی نیز برخوردار خواهد بود.

با توجه به این اظهارات وقتی 52 درصد اعتبارات مصوب شده بخاطر عدم جذب اعتبارات به خزانه واریز می شود، خوب طبیعی است در سال آینده همان اعتبارات دوباره به شهرستان داده نخواهد شد.

باید علت عدم جذب اعتبارات مصوب شده باید توسط نمایندگان مجلس و مسئولان و مدیران شهرستان آسیب شناسی شود که چرا جذب نمی شود.

ضمناً شهرستان میانه در بین شهرستان های استان با توجه به رتبه اول بیکاری در استان به نظر شما در پرداخت مالیات درآمدهای ثابت و غیر ثابت در استان رتبه چند است؟

۹۷/۶/۳ ۲۲:۳۸

چرا ۹۷کمتر از ۹۶ میشه

۹۷/۶/۳ ۲۲:۱۳

 اعتبارات مصوب بودجه تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان میانه در سال  1396 102 میلیارد تومان بوده که 48 درصد آن جذب شده است.

با تصویب قانون تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال 1396 کل کشور (مصوب مورخ 1397/4/30 مجمع تشخیص مصلحت نظام) مهلت تعهد و مصرف اوراق بهادار (اسناد خزانه، اوراق مشارکت و سایر اسناد مالی اسلامی) در سقف بودجه سال 1396، مربوط به اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال 1396 کل کشور تا پایان شهریور ماه 1397 تمدید می شود. مهلت ارسال صورتحساب دریافت و پرداخت نهایی نیز تا پایان مهرماه 1397 تعیین می شود.

ضمناً به نظر می رسد اعتبارات مصوب سال 1397 شهرستان میانه از اعتبارات سال 1396 کمتر باشد.

۹۷/۶/۳ ۲۱:۳۹

از گزارش جامعی که آقای فرماندار در قبل از خطبه های نماز جمعه فرمودند و احاطه ی کاملی که به مسائل شهرستان داشتند بر خود بالیدم و مایه مباهات است.
موفق باشند ان شاالله

اخبار روز