کد خبر: ۱۰۰۳۷۳
۱۵۳۴ بازدید
۳۳ دیدگاه

زلزله میانه را لرزاند

۱۳۹۹/۷/۲۳
۱۶:۰۸

دقایقی قبل زلزله ای بزرگی چند ریشتر اطراف میانه را لرزاند. بعد از وقوع زلزله مسئولین محترم از سراسر کشور جهت بازدید از مناطق زلزله دیده وارد شهر میانه شدند. 

با توجه به اینکه جاده های میانه مملو از مشکلات چاله و چوله  عدم رنگ آمیزی خطوط و روشنایی می باشد رئیس راه میانه در اقدامی شبانه مسیر تردد را خط کشی و چاله و چوله را پر نمود .

این اتفاق سال قبل افتاد‌. بارها به راه میانه گفتیم مشکلات را حل کن در پاسخ از کمبود بودجه سخن می گفت . راستی چرا ان شب کمبود بودجه نبود مسیر ترکمنچای به روستای زلزله دیده خط کشی و چاله ها را پر نمودند.

با نیت کار بحث نداریم ولی عزیز برادر آقای محترم گوشه نظری حداقل به مسیر میانه ترک بنداز ، اخوی هر روز شاهد تصادفات هستیم،  اگر در توان راه میانه نیست خیرین زیادی هستند که می توانند هزینه خط کشی را تقبل کنند ولی باید توجه کرد مدیریت اگر همچون مدیریت گلزار مومنین میانه باشد مردم با جان و دل کمک می کنند و در اینجا جا دارد از مدیریت و همکاران محترم گلزار مومنین میانه که زحمات زیادی می کشند تشکر کنیم .

آقای اداره راه هزینه خط کشی چند است بگوئید تا مردم همتی کنند . شما که مسیر میانه پلیس راه را مسدود کردید به امید زیرسازی ولی روند کار کند است .

بحث در مورد مشکلات راه زیاد است در صورت گفتن مشکلات شاید مسئول راه محترم به مزاجشان خوش نیاید و اینجانب را مورد لطف خود قرار داد.

البته ناگفته نماند ورودی شهر از سمت تبریز که مرمت شد با تلاش و پیگیریهای محترم فرماندار محبوب و دوست داشتنی شهرمان بود که دست بوسشان هستیم وگرنه ما را امیدی به راه میانه نیست.

آقای فرماندار محترم از پیگیریهای همه جانبه شما در مورد مشکلات شهر تشکر میکنیم .

سخن آخر 

مسیر میانه ترک با توجه به تردد سنگین خودروها نیاز به تعریض جاده،  روشنایی، علائم هشدار دهنده، خط کشی می باشد که امید می رود با پیگیریهای فرماندار محبوب شهرمان، اداره راه میانه مشکلات را همچون خط کشی شبانه سال قبل انجام دهد 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۷/۲۷ ۱۹:۲۷

جناب مهران پور رطب خورده منع رطب کی کند .مطلبتان درست ولی شما که مسئول روابط عمومی هستید آیا مشکلات بهداشت ودرمان میانه بخصوص بیمارستانها را هم جرات داری بفرمائی .یعنی در حیطه وظایف شما همه چیز گل وبلبل هست.اوز گوزونده تیری گورمسن اوزگنین گوزینده چوپی گورسن کی اودا بیزیم نظرمیزه تیر دی.

۹۹/۷/۲۷ ۱۹:۲۱

مدیریت گلزار مومنین عالی هست ولی نمیدانم چرا اخیرا فقط مانع میشوند که ماشینها به محوطه بروند و میترسن که ماشینها کرونا بگیرن و سرنشینها با پای پیاده به سر خاک عزیزان میروند.
ولی خدا وکیلی کارشان سخت و پر خطر ولی مدیریت شان یک ویک وعالیست .

۹۹/۷/۲۶ ۱۴:۵۷

می گویند عوض توجه متاسفانه اعضای مجمع خیرین در میانه با دیدن این نظرات مردمی بیشتر ناراحت می شوند و تبعیض ها فکر کنم بیشتر هم خواهد شد !؟؟؟

۹۹/۷/۲۵ ۲۲:۴۸

میانه 1900 کیلومتر راه دارد ( حدد 14 در صد راه های استان )
و عملا 2.125 درصد بودجه راه استان را دارد. مشکل راهداری میانه با 14 درصد بودجه استان قابل حل است و چون دائمی است مشکل کلان است و جمع آوری پول از خیرین کارساز نیست

۹۹/۷/۲۵ ۲۲:۴۱

مدیریت گلزار مومنین وافعا عالی بوده و مایه تحسین ای کاش مدیران همنجا یه فراخوانی برای کمک به راههای میانه هم میدادند تا خیرین شهرمان با اعتماد خوبی که به اعضای هیات امنای گلزار مومنین دارند در این امر خیر شرکت کنند . و ای کاش یک مقایسه ای بین تعداد کشته شدگان کرونا و تعداد کشته شدگان در تصدفات بین جاده ای هم داشتیم !

۹۹/۷/۲۵ ۱۵:۳۷

علتش میدونی چیه من میدونم چون سهم اونا را نداده بود.باید برابر هزینه آسفالت پول می باشد تو پاکت یا سکه .میگن باید نقدی بدی یا سکه بگیری .

۹۹/۷/۲۵ ۱۴:۳۰

یکی دو مدرسه محروم و بسیار قدیمی‌در حاشیه جنوبی شهر میانه ،هر لحظه در معرض خطر ریزشند و آوار شدنشان به یک لرزه و زلزله بند است.
مجمع خیران مدرسه ساز بجای بالای شهر جلوی تالار معلم و روستای زادگاه رییس قبلی خیر را بردن و کلنگ زنی کردن باید خیران عزیز را به آن مدارس محروم و فرسوده حاشیه شهر می برد.
تبعیض تا کی ؟؟؟؟؟؟

۹۹/۷/۲۴ ۲۱:۴۰

بحث ما در مورد کم لطفی راه میانه نسبت به راههای مواصلاتی میانه می باشد. اگر امروز شاهد انجام پروژه در حیطه راه هستیم همگی در وهله اول پیگیری مکرر نماینده محبوب شهرمون آقای اسماعیلی عزیز و فرماندار محترم می باشد. 

اگر پیگیری این عزیزان نباشد راه تکان نمی خورد. اگر هم حرفمان این عزیزان راهی را دلخور کرده بهتر است بجای حاشیه از عملکرد خود دفاع کنند.

رنگ آمیزی جاده میانه ترک هزینه زیادی ندارد لذا راه میانه حساب کند مثل سال گذشته زلزله امده و حضرات به این منطقه می آیند و شبانه رنگ آمیزی نماید. به نظر بنده ای کاش آن موقع چاله و چوله را پر نمی کردند و جاده را رنگ آمیزی نمی کردند تا مسیولین عینا مشکلات را ببینند. 

به هر حال ارزو داریم جاده های مواصلاتی میانه فاقد مشکلات باشد و توجه کنیم زمان تصادف شاخ به شاخ دیگر گذشته و نقاط کور را اگر نمی توانیم رفع کنیم شاید ضعف ما است. اگر آسفالت نامناسب داخل تونل را نمی توانیم رفع کنیم شاید ضعف ما است و همه مشکلات نیز به همین منوال.

در صورتی که نماینده محترم شهر پیگیر رفع مشکلات هست باید نهایت استفاده را کنیم و توجه کنیم میز به کسی وفا نکرده است 

۹۹/۷/۲۴ ۱۴:۲۱

مشکلات درمان شهرستان بیشتر از این حرفهاست- 1- نبود تخت اضافی بستری بیماران کرونایی2-عدم مدیریت و باندبازی3- نبود پزشک متخصص عفونی که 1سال است خبری نیست

۹۹/۷/۲۴ ۱۴:۱۹

بله در زمان ایشان خاموشی مطلق و محافظه کارانه عمل میکرد الان منتقد جدی وخواستار حل مشکلات شهر شده اند

۹۹/۷/۲۴ ۱۳:۵۹

جناب آقای خبرنگار وقوع زلزله در زمان آقای شیویاری و فرمند بود و شما به آقای ... دسترسی شبانه روزی داشتید چرا آن موقع مسائل را پیگیر نبودید؟

۹۹/۷/۲۴ ۱۳:۵۶

اقا این چه کاریه اخه چرا باید دست کسیرو بوسید ها .اگر مدیر فوق در زمینه عمران و ابادانی شهر کاری انجام بده از وظایفشونه.در اخر از نماینده محترم تقاضامندیم جهت روکش اسفالت نیک اباد چای که ماشین های سنگین مصالح بر راه اهن میانه تبریز خرابش کردن دستورات لازم صادر نماییند .با تشکر اجر کم عند الله

۹۹/۷/۲۴ ۱۲:۴۹

واقعاً خدا آقای اسماعیلی رو خیربده ایشون با صبوری تمام به مشکلات مردم رسیدگی می کنند وپیگیری های خوبی رو در عرصه راه و آب و سایر مشکلات شهرستان انجام داده اند که انشاءالله نتیجه خواهد داشت
آقای مهران پور عزیز الان فرماندار دیگر ملاقات حضوری انجام نمی دهند وبه علت بیماری کرونا دیگر دیدار مردمی انجام نمی دهند درحالی که آقای اسماعیلی الان هم با وجود بیماری کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت تک نفری به مردم وقت ملاقات میدهند و مشکلات مردم را می شنوند.
آقای فرماندارهم اگه دلسوزه عین آقای اسماعیلی بیاد ملاقات حضوری رو با مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام بده نه این که از کرونا بترسه وملاقات مردمی انجام نده

۹۹/۷/۲۴ ۱۲:۳۵

در عمل چه چیزی نشون دادن ایا پی گیری ایشون به بار نشسته یا جنبه تبلیغاتی دارد

۹۹/۷/۲۴ ۱۲:۰۷

ایران میلیاردها دلار در کره جنوبی دارد و باید توسط سازندگان ایرانی بازگردانده شود و این موضوع نیاز به نابغه دارد تا میلیاردها دلار بازگرداند . این ساده و ممکن است, اما کارکنان عادی نیست, اما نوابغ.

۹۹/۷/۲۴ ۱۰:۰۳

پیگیریهای نماینده محترم قابل ستودن است ولی جواب پیگیریهای ایشون را مدیریت راه میانه می دهد اگه مدیریت ضعیف باشد فایده ندارد.

نماینده محترم آقای اسماعیلی عزیز در این مدت نشان دادند واقعا دلسوز و پیگیر هستند دعای خبر مردم بدرقه راهش

۹۹/۷/۲۴ ۰۹:۲۹

دقیقا اگر فرماندار خوبه وکارش عالیه پس باید وضع همه راه ها هم عالی باشه دیگه و نیازی نیست که در مطلبتان در مورد راه ها نقد کنین
برادر من ساختن یه پل واسه قوری چای که اونم 80 درصد کارهاش نتیجه پیگیری های آقای مهدی اسماعیلی است (اگر به پیچ مهدی اسماعیلی مراجعه فرمایید خواهید دید) عملکرد قابل قبولی برای تصدی گری این فرماندار در دوران مسئولیتش نیست

۹۹/۷/۲۴ ۰۸:۵۶

متأسفانه فرماندار ویزه و بومی ، نمره قبولی نگرفتند

۹۹/۷/۲۴ ۰۸:۴۰

آقای مهران پور عزیز که از آقای فرماندار حمایت کردی خواهشمندم فقط ۳ مورد از اقدامات ایشان را در عرصه راه که نتیجه داده را نام ببرید؟ (امیدوارم این کامنت را خواهش می کنم منتشر کنید)

۹۹/۷/۲۴ ۰۷:۴۳

پیشنهادتان مورد بررسی قرار می گیرد ممنون

۹۹/۷/۲۴ ۰۶:۳۳

جناب مهرانپور! اقای فرماندار محبوب ودوست داشتنی که دست بوسشان هستین مگر نماینده دولت در منطقه نیستند ؟ چرا درمقابل عدم توجه رئیس اداره راه در مورد وظایف قانونی خود وکوتاهی در امر انجام وظیفه وخدمت رسانی به مردم که به فرموده امام راحل ولی نعمت این مسئولان هستند نه دست بوسشان عکس العمل مناسبی نشان نمیدهند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۹/۷/۲۴ ۰۰:۵۴

در طول چهار سالی که پاره ی تنتان دکتر شیویاری نماینده بودن بهشون یادآوری میکردین تا ایشان این کار را میکردند حالا کاسه داغتر آش شده اید

۹۹/۷/۲۴ ۰۰:۱۶

جناب مهران پور کار از زلزله جاده ای گذشته... زلزله واقعی در حال حاضر عدم ارائه آمار مرگ و میر و ابتلا به کرونا در میانه است!

چرا که این پنهان کاری ها باعث شده مردم تصور کنن در شهری خبری از کرونا و کرونایی نیست و به همین خیال به زندگی روزمره خود بدون رعایت موارد بهداشتی ادامه می دهند...

ولی دریغ از آن که مسئولین فکر می کنند عدم ارائه آمار به نفع مردم است چرا که راحت تر به زندگی خود ادامه می دهند... یا در واقعیت به مرگ تدریجی خود و خانواده‌هایشان نزدیک و نزدیک تر میشوند...

از شما به عنوان روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه انتظار داریم آمار روزانه که نه، ولی لااقل هفتگی و ماهانه را ارائه دهید تا مردم در جریان باشند و بیشتر مراقب باشند...

۹۹/۷/۲۳ ۲۳:۰۳

پارسال بعد از وقوع زلزله اداره راه شبانه اقدام به خط کشی و پر کردن چاله و چوله نمود اون شب بودجه شبانه اومد ولی الان میگیم جاده نیاز به خط کشی داره

تیتر هم باید یه جوری باشه که خواننده مجذوب بشه. شاید همین تیتر فرجی بشه و جاده خط کشی بشه

۹۹/۷/۲۳ ۲۲:۴۷

این چ تیتریست مومن
😑😑😑😑😑😑😑😑😑

۹۹/۷/۲۳ ۲۲:۲۳

تیترخبرابدمناسب نیست.

۹۹/۷/۲۳ ۲۰:۵۸

برادر این نقد راه بود یا تعریف فرماندار

۹۹/۷/۲۳ ۱۹:۵۶

ترسوندی ما را

۹۹/۷/۲۳ ۱۹:۱۳

با سلام
اخيراً با خبر شديم خيري از اهالي روستاي آوين بخش كندوان به نام آقاي رضائي راه روستاي آوين و چند روستاي ديگر را آسفالت مي نمايند. متاسفانه برخي از آقايان مسئول بخش كندوان و مسولين ارشد شهرستان مانع انجام اين كار بودند. جناب آقاي مهرانپور عزيز خبرنگار مستقل شهرستان، لطفاً؛ مايل هستيم خبري در اين خصوص تهيه شود. البته خيلي از خبرنگاران محترم مدعي استقلال از موضوع اطلاع داشتند ولي گويا به سادگي از كنار آن ... . شفاف سازي موضوع براي مسئولين محترم نيز بايستي حايز اهميت باشد.
با تشكر

۹۹/۷/۲۳ ۱۸:۰۹

آقایان درخوابند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز