کد خبر: ۵۲۸۷۳
۳۲۸۷ بازدید
۱۰ دیدگاه (۷ تایید شده)

آغاز عملیات بازسازی و تکمیل جاده میانه – خلخال( مشهور به اهلند)

پس از پیگیری ها و مذاکرات مهندس حسینی نماینده مردم میانه و رئیس کمیته راه و ترابری کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با مسئولین محترم وزارت راه، پروژه بازسازی مسیر میانه - خلخال (مشهور به اهلند) آغاز شد.

شایان ذکر است جهت کاهش سوانح و سهولت تردد مسافران ، مسیر جدیدی به جای مسیر قبلی که دارای شیب و پیچ خطرناک بود تعریف شده است.

پیش از این به دعوت دکترجعفری نماینده محترم مردم خلخال از مهندس حسینی  ،جلسه ای در محل فرمانداری شهرستان خلخال جهت رفع مشکلات فوق تشکیل شده بود.

در نامه وزرات راه و شهرسازی آمده است:

جناب آقای حسینی نماینده محترم مردم شریف میانه

احتراما ، بازگشت به درخواست شماره 94008884 مورخ 94/1/15 اعلام میدارد که این سازمان در سال جاری جهت بهسازی و عملیات اجرایی محور میانه – خلخال ( فیروز آباد) مبلغ 14/000 میلیون ریال اعتبار تامین و طی نامه شماره 29587/71 مورخ 94/3/19 به اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجانشرقی ابلاغ نموده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۰/۴ ۱۴:۴۶

آقای مهندس حسینی موفق باشی.

۹۴/۱۰/۱ ۰۰:۳۹

زنده با مهندس حسینی مرد عمل 

۹۴/۹/۳۰ ۲۳:۴۰

طول این جاده جدید چند کیلومتره

۹۴/۹/۳۰ ۲۳:۳۷

توجه داشته باشیم که آقای حسینی تلاش زیادی می کنند امیدوارم این راه هرچه سریعتر تمام شود و جنبه تبلیغاتی نداشته باشد

۹۴/۹/۳۰ ۲۱:۱۷

ضمن قدارانی از زحمات مهندس حسینی نماینده مردم میانه، واقعا از هر لحاظ فردی راستگو وصادق ونسبت به رفع مشکلات میانه با تمام جدیدیت پیگیر مشکلات شهر است.

۹۴/۹/۳۰ ۲۱:۰۷

نام و یاد مهندس علی نیکزاد استاندار اسبق اردبیل بخیر که با تلاش و یادآوری بموقع به استانداری آشرقی باعث گردید قسمتهای برزمین مانده میانه سرعت بیشتری بگیرد و از وضعیت بلاتکلیفی خارج شود.دوستانی که طی دهه های اخیر از آن راه پرپیچ وخم وخطر ناک عبور میکردند مشاهده میفرمودند که بلافاصله با شروع محدوده استان اردبیل جاده کامل بود ولی طرف میانه سنگلاخ و غیر ایمن.دست همه کسانی که از گذشته و حال موجب آبادانی این راه شدند باجزای الهی پرباد.

۹۴/۹/۳۰ ۲۰:۳۷

توی این زمستان !! باور کردنش سخته

اخبار روز