کد خبر: ۲۳۴۷۴
۵۰۴۷ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

وزیر نیرو:

آب شرب میانه تا پایان سال 94 به بهره برداری می رسد

وزیر نیرو گفت: پروژه انتقال آب شرب میانه از سد گرمی چای تا پایان سال 94 به اتمام رسیده و مردم شریف میانه خواهند توانست از آب مطلوب استحصال شده از این سد استفاده کنند.
حمید چیت چیان در سفر صبح امروز خود به شهرستان میانه و در بازدید از سد شهریارو پایاب آن به ایرنا گفت: پروژه انتقال آب شرب میانه از سدگرمی چای با تصفیه خانه و 50 کیلومترخط انتقال  از پیشرفت 70 درصد ی برخوردار بوده و با استفاده از مکانیزم ماده 56 و مشارکت بخش خصوصی تا پایان سال 94 تکمیل خواهد شد.
وی همچنین با بیان اینکه با احداث کامل سد شهریار یک هزارو 900 هکتار از زمینهای اطراف سد به زیر آب خواهد رفت گفت: در مقابل چهارهزارو 800 هکتار از زمینهای منطقه تحت آبیاری با پمپاژآب از سد قرارخواهند گرفت.
چیت چیان اظهارکرد: مطالعه این طرح از سوی آب منطقه ای استان انجام شده و با استفاده از فاینانس و سرمایه گذاری بخش خصوصی به اجراخواهد رسید.
وزیر نیرو به اجرای بخشی از پایاب سدآیدوغموش میانه اشاره کرده و تکمیل آن را نیازمنداستفاده از محل اعتبارات فاینانس برای بهره برداری آن طی سالهای آینده عنوان کرد.
چیت چیان در مورد فاضلاب شهرک اندیشه میانه گفت: اجرای فاضلاب شهرک اندیشه با 28 کیلومتر در حال اجراست که 9 کیلومتر از آن به اتمام رسیده و تکمیل آن نیازمند 100 میلیاردریال اعتباراست که با امضای موافقتنامه هایی 40  میلیارد ریال مصوب شده و به محض تخصیص،  5 کیلومتر از این طرح نیز به اجراخواهد رسید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۲/۱۸ ۱۰:۵۱

آیا این کار 11روز دیگر تمام میشه خیلی بعید .؟

۹۳/۳/۲۵ ۰۶:۴۵
تا پايان سال ٩٤؟؟؟ تا الان مگه چيكار ميكردين؟ اين مردم تا انواع سرطان نگيرن نميخوايين اين جريان آب آشاميدني رو حل كنيد!! براي يك شهر در درجه اول و كمترين حق مردم يك شهر تامين آب شرب مردم هست كه اونم از مردم ميانه دريغ ميكنيد! اگه تا پايان ٩٤ گفتند يعني تا ٩٦ !!!!
[quote name="امین کریم پور"]با سلام استاد زرین این جریان تبعیض بین خبرنگاران میزارین رو ما نفهمیدیم خبرگزاری ها انتظار دارن از عواملشون وقتی مسئولی میاد گزارشی در خور ارسال کنن بارها و بارها تا خودمون تماس نگیریم یا نخواهیم اصلا انگار نه انگار .میدونین خدا نعمتی رو به انسان میده باید قدر بدونه وجود این جوانان و خبرنگاران تو میانه نعمتی هست ولی اصلا انگار شما تمایلی به کار با خبرنگاران دیگه ندارین این مهمترین نقدی که به مجموعه تون وارده البته با این سیستم ما هم تمایلی به حضور نداریم ولی اعتراض اعلام میکنیم[/quote]
ضمن تشکر از شما برادر بزرگوار، به استحضار میرساند موضوع زمان دقیق سفر وزیر محترم ساعت 12 نیمه شب و کاملا اتفاقی به اینجانب ابلاغ شد که زمان حرکت 5:30 بامداد بود و امکان اطلاع رسانی مقدور نشد.
با سپاس
۹۳/۳/۲۴ ۱۹:۴۱
با سلام استاد زرین این جریان تبعیض بین خبرنگاران میزارین رو ما نفهمیدیم خبرگزاری ها انتظار دارن از عواملشون وقتی مسئولی میاد گزارشی در خور ارسال کنن بارها و بارها تا خودمون تماس نگیریم یا نخواهیم اصلا انگار نه انگار .میدونین خدا نعمتی رو به انسان میده باید قدر بدونه وجود این جوانان و خبرنگاران تو میانه نعمتی هست ولی اصلا انگار شما تمایلی به کار با خبرنگاران دیگه ندارین این مهمترین نقدی که به مجموعه تون وارده البته با این سیستم ما هم تمایلی به حضور نداریم ولی اعتراض اعلام میکنیم

اخبار روز