کد خبر: ۶۸۹۱۷
۲۱۱۹ بازدید
۳۸ دیدگاه

رئیس جدید آموزش و پرورش میانه معرفی شد

در حضور محمدرضا مشایخی، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه و علمی، معاون پرورشی آموزش و پرورش استان، یوسف ساجدی فر به عنوان معاون مدیرکل و مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان میانه معرفی شد.

ساجدی فر پیشتر مسئولیت معاونت آموزش ابتدایی ناحیه یک تبریز را به عهده داشت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۱/۵ ۱۲:۳۲

جناب آقای دکترساجدی فر
انتخاب بجا وشایسته ی جنابعالی را به عنوان معاون مدیرکل ومدیر آموزش وپرورش میانه را تبریک می گویم.

۹۵/۱۰/۲۵ ۱۳:۳۴

بازهم در سطح شهر شایعاتی است که ایشان سرپرست هستند خواهشمند است روابط عمومی فرمانداری تصویر حکم انتصاب ایشان را منتشر دهد ویا اینکه خود روابط عمومی در جوابیه این شایعات را تکذیب کند ومانع دامن زدن شایعات گردد.

۹۵/۱۰/۲۴ ۱۵:۲۷

جناب آقای دکترساجدی فر از زحمات چندین ساله حضرتعالی در مسئولیت معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک تبریز که به ساماندهی مهدهای کودک ومراکز پیش دبستانی ناحیه یک انجامید.نهایت تقدیر وتشکر را داریم واز بارگاه خدای متعال آرزوی موفقیت بیشتری را برای حضرتعالی درتمامی مراحل زندگی تان داریم. وانتصاب حضرتعالی را به عنوان مدیر آموزش وپرورش میانه تبریک عرض می نماییم.

۹۵/۱۰/۲۴ ۰۹:۴۸

فقط میانه است که معاون استاندار را معاون دیگر استاندار و معاون مدیرکل را معاون دیگر مدیرکل معارفه می کند!

۹۵/۱۰/۲۴ ۰۹:۴۱

از اینکه آقای ساجدی بعنوان یک همشهری و بومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان را قبول و لیاقت و شایستگی به چنین پست را دارند خیلی خوشحالم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم انشالله که موفق باشند. ولی دوسال پیش یکی از همشهریان مدیریت اداره ای منصوب شد و همه خوشحال بودند که یک بومی مدیر شد آقا این مدیر کوله باری از مشکل برای همکاران و اداره گردید آقا مدیر که انسان خوبی هست و لی در مدیریت خیلی ضعیف هست

۹۵/۱۰/۲۴ ۰۳:۰۷

یک مدیر بومی و پر انرژی هستند و بخصوص بومی و دلسوز

۹۵/۱۰/۲۴ ۰۰:۵۷

ضمن عرض تبریک و تهنیت خدمت تمامی همشهریان و فرهنگیان عزیز بخاطر این انتخاب بجا و شایسته، از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان مسئلت می نماییم.

۹۵/۱۰/۲۴ ۰۰:۲۹

اهل کلوچه خالصه است

۹۵/۱۰/۲۳ ۲۲:۱۶

آرزوی موفقیت داریم حالا اصالتا مال کجاست

۹۵/۱۰/۲۳ ۲۰:۴۶

ضمن تبریک و آرزوی توفیق برای جناب آقای ساجدی فر؛ مسرت و خوشحالی خود را از این انتخاب اعلام و برای همراهی و همکاری صمیمانه اعلام آمادگی میکنیم . امیدوارم در سایه توجهات حضرت حق آنچه را که از نوآوری آموزشی و ابتکار در اجرا از حضرتشان سراغ دارم بتوانند به نحو احسن پیاده نمایند. که موجب تحولی وسیع در آموزش و پرورش منطقه میگردد .مدیران خوبی در دوره ای که حاج اقای تار وردیپور در منطقه مدیریت کردند برای پست های مدیریت تربیت شدند که در مسولیت های انتصابی نمره خیلی خوبی گرفتند ؛ نیروهایی که که منشا اثر و تغییر و ارتقا شدند . جا دارد که یادی از آن بزرگوار کنیم و خدمت ارزنده ایشان را از این باب نیز ارج بنهیم . ایشالله مبارک است .

۹۵/۱۰/۲۳ ۱۵:۲۸

نه آقای ساجدی فر رئیس هستند.

۹۵/۱۰/۲۳ ۱۵:۲۶

بنابراعلام روابط عمومی آموزش وپروش میانه ایشان به عنوان معاون مدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی ومدیرآموزش وپرورش میانه منصوب شده اند وسرپرست نیستند.

۹۵/۱۰/۲۳ ۱۵:۲۵

ساده نیست رعایت سلسله مراتب اداری هست

۹۵/۱۰/۲۳ ۱۴:۲۹

ایشان رییس می باشد نه سرپرست.

۹۵/۱۰/۲۳ ۱۴:۰۶

ایشان به عنوان معاون مدیرکل ومدیر آموزش وپرورش میانه (رئیس اداره)منصوب شده اند وسرپرست نیستند.

۹۵/۱۰/۲۳ ۱۳:۵۹

نه ایشان به عنوان معاون مدیرکل ومدیرآموزش وپرورش میانه (رئیس اداره)منصوب شده اندو سرپرست نیستند

۹۵/۱۰/۲۳ ۱۰:۲۱

لطفا بیوگرافی ایشان را هم بگذارید

۹۵/۱۰/۲۳ ۰۹:۱۰

این مراسم معارفه ساده بیانگر تواضع وفروتنی آقای ساجدی فر معاون مدیرکل ومدیر جدید آموزش وپرورش میانه است.

۹۵/۱۰/۲۳ ۰۹:۰۸

جناب آقای دکترساجدی فر
انتخاب بجا وشایسته ی جنابعالی را به عنوان معاون مدیرکل ومدیر آموزش وپرورش میانه را تبریک می گویم.

۹۵/۱۰/۲۳ ۰۹:۰۲

آنهایی که در سطح شهر شایعاتی مبنی بر سرپرست بودن آقای ساجدی فر انداخته اند این را بدانند که ایشان به عنوان معاون مدیرکل ومدیر آموزش وپرورش میانه منصوب شده اند ونه به عنوان سرپرست

۹۵/۱۰/۲۳ ۰۹:۰۰

جناب آقای ساجدی فر
انتخاب بجاوشایسته جنابعالی را به عنوان معاون مدیرکل ومدیر آموزش وپرورش شهرستان ویژه میانه که نشانگرتوانایی ها وشایسگی های حضرتعالی می باشد را تبریک عرض می نمایم واز بارگاه خداوند منان آرزوی توفیق روز افزونی را برای شما خواستارم.
باتشکر از آقای دکتر پاشایی مدیرکل محترم آموزش وپرورش استان آدربایجان شرقی به خاطر این انتصاب بجا وشایسته .
....انشاالله چندین سال شاهد حضور ایشان در شهرستان میانه خواهیم بود....

۹۵/۱۰/۲۳ ۰۸:۵۵

اکثر فرهنگیان شهرستان میانه و دفاتر نمایندگان مردم شریف میانه میگویند که ایشان به عنوان سرپرست منصوب شده است خواهشمند است اطلاع رسانی کنید تا بدانیم ایشان سرپرست است یا رئیس؟

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۳:۱۷

ان شا الله موفق باشید لطفا درمورد ریاست اموزش وپرورش بخش ترکمانچای تجدید نظر فرمایید ممنون

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۲:۴۴

برای ایشان در این سمت آرزوی موفقیت میکنم لازم به توضیح است.ایشان دارای مدرک دکترای برنامه ریزی درسی میباشندوقبلا درسمت های زیر مشغول خدمت بودند1-.معاون اموزش ابتدایی ناحیه یک تبریز2-کارشناس مسئول مدارس غیر دولتی ناحیه یک تبریز3-کارشناس گروه تکنو لوژی وگروهای آموزشی متوسطه ناحیه یک تبریز4-مدیر اجرایی سرگروهای درسی متوسطه دوره اول استان5-مترجم ومولف کتابهای روش تدریس وراهنمای نشر مقالات علمی و...............

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۲:۲۲

ضمن عرض سلام و آرزوی توفیق، جناب آقای دکتر ساجدی فر انتخاب بجا و شایسته حضرتعالی را بعنوان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میانه صمیمانه تبریک عرض مینمایم و امیدوارم مایه خیر و تحول در عرصه ی آموزش باشید

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۰:۲۸

ضمن سلام و خوش آمد گوی خدمت آقای ساجدی فر جناب ریئس از شما خواهش می کنیم رسیدگی فرمائید که چراهفته ی یک روز دانش آموزان کلاس اول را تعطیل می کنند ؟؟؟

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۹

ایشان سرپرست هستند یا مدیر اداره؟

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۸

درسطح شهر شایعه شده است که آقای ساجدی فر به عنوان سرپرست منصوب شده است ولی درمتن بالا نوشته شده است معاون مدیرکل ومدیر منصوب شده است . خواهشمند است روابط عمومی شفاف سازی کند.

اخبار روز