کد خبر: ۱۰۵۶۶۸
۸۹۸ بازدید
۸ دیدگاه (۶ تایید شده)

روایت سرپرستار میانه‌ای از روزهای سخت کرونایی

۱۴۰۰/۱/۲۷
۰۷:۲۹

گفتیم سفر نرید، رفتید!

گفتیم ماسک بزنید، نزدید!

گفتیم دور همی نگیرید، گرفتید!

گفتید کرونا دروغه

گفتید ما نمی‌گیریم، گفتید ما گرفتیم

گفتید یکساله پدر مادرمون رو ندیدیم نمیشه که نبینیمشون و ...

و هزار تا حرف و بهونه الکی برای چند روز خوشگذرونی...

حالا خیالتون راحت شد؟ پدر مادرتون آلوده شدن صبر کنید که تخت پیدا شه...

فکر کنم که ارزش پدر مادرتون رو هم نمی‌دونید چون اونایی هم که ترخیص شدن رو نمیایید ببرید خونه، فقط اون چند روز عید که خوشگذرونی می کردین پدر مادرتون بودن؟

دارم جون کندن همکارانم بالا سر مریض ها رو میبینم...

تعهد شرف دادیم که تا جون داریم هوای مریض ها رو داشته باشیم... بترسید از اون روز که جونمون به سر برسه کوویدوت های عزیز.

سیاست های شل کن سفت کن ستاد ملی مقابله و ترویج!!!کرونا هم از یه طرف بلای جون مردم و کادر شده...

میانجی، سرپرستار اورژانس بیمارستان برکت

#روزهای_سیاه_کادر_درمانی

#کادر_درمان_سپر_انسانی_نیست

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱/۲۷ ۲۳:۴۵

سلام حمید جان میانجی. خسته نباشید میگویم به شما و کادر درمان هر دو بیمارستان و همچنین کادر درمان درمانگاه های نصر و فرهنگیان میانه. در طول چهارده ماه شیوع کرونا بنده از نزدیک در جریان جانفشانی شما عزیزان هستم. شما هم نیاز به استراحت و مسافرت و تجدید قوای ذهنی و جسمی دارید.خداقوت. بنظرم در سال جدید هم اگر روال بهمن و اسفند 99 ادامه داشت، شاید الآن اونقدر ابتلا کم میشد که نیازی به تزریق واکسن نداشتیم. خیلی ها که الآن حتی برای بیماری و فوت پدر و مادرشان نمیان و میگن وضعیت کرونا خرابه، همون هایی هستند که نه بفکر والدین بلکه به فکر تفریح و عیاشی خودشان بودن. خون آدم بجوش میاد وقتی یه عده قلیلی بخاطره چند روز خوشگذرانی، جان عده کثیری را بخطر میندازن. باعث تعطیلی کسب و کار کل مملکت میشن. خداوند هدایتشون کنه....

۰۰/۱/۲۷ ۱۹:۲۶

توصیه سازمان بهداشت جهانی:

در خانه بمانید
جان خود و دیگران را نجات دهید

۰۰/۱/۲۷ ۱۷:۵۸

همه با هم در این بازی چینی بازنده ایم الهی که شعور و وجدان دولت مردان و بعضی از مردم بیدار تا ازاین بیماری خود ساخته خلاص شویم .

۰۰/۱/۲۷ ۱۶:۴۴

خدا قوت..

مردم باید به سیاست های غلط ستاد کرونا که در عمل همه تصمیماتش با روحانیه، توجه نکنند

و فقط «در خانه بمانیم» رو رعایت کنن

۰۰/۱/۲۷ ۱۴:۰۲

بله متاسفانه به منطقه خیابان راه آهن و مخصوصا اطراف و روبروی مدرسه شهید بهشتی کسی نیست رسیدگی کند ... جمعیت دایم در تردد است!!

۰۰/۱/۲۷ ۰۹:۱۷

کادر درمان سپر انسانی نیست . برای کادر درمان باید افزایش حقوق دو و نیم برابری را اعمال کرد . کادر درمان مسوول درمان بیماران نیست. مسوول مرگشون هم نیست . بفرمایید کادر درمان برای چیست ؟ بی انضباطی های مردم و مسوولین خود بحث دیگری است و اصلا مورد تایید نیست ولی کادر درمان وظیفه اش مراقبت و درمان بیماران است اونهم نه با منت بلکه با احترام و وظیفه ذاتی کارش . هنر انسانهای بزرگ در روزهای سخت نمایان می شود . مردم برای خوش گذرانی به بیمارستان مراجعه نمی کنند که انتظار مراقبت و درمان دارند . حالا همه مراجعین هم که بی خیال کرونا نیستند گرفتار شدند . گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری . شما باید ایثار و از خود گذشتگی داشته باشید زمان هشت سال دفاع مقدس افرادی سر دادند با امروز شماها سر بلند کنید روی مین رفتند تا امروز امنیت داشته باشید نگفتند با ما چه فلان سرمایه دار و فلان سیاست مدار و فلان و فلان بیان برن روی مین من چرا برم من حالا جونم و هزار و یک آرزو دارم و بهانه هایی از این دست . مطلب می نویسی از وخامت اوضاع بنویس مردم را به رعایت ... دعوت کن حالا یک عده باور نمی کنند و رعایت نمی کنند مسوولین در این زمینه باید برخورد کنند شما سعی کنید خدمت بی منت ارایه کنید .سرزنش کردن و ... وظیفه شما نیست .

اخبار روز