کد خبر: ۵۴۱۳۰
۱۳۷۸ بازدید
۱ دیدگاه

مشاور رییس سازمان سما در میانه عنوان کرد:

تمامی شرایط برای توسعه و کیفیت بخشی در سما واحد میانه فراهم است.

۹۴/۱۰/۲۹
۱۵:۵۱

خبرگزاری آنا: مشاور عالی رییس سازمان سما در امور آموزشکده ها و مدارس گفت: با توجه به امکانات مناسب موجود در آموزشکده فنی و حرفه ای سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، تمای شرایط برای توسعه و کیفیت بخشی در این آموزشکده فراهم است.

muf2_dsc_0093.jpg

دکتر سعید فرشاد در حاشیه بازدید از سما واحد میانه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا اظهار کرد: با توجه به شناختی که از دکتر سلمان پور سرپرست واحد میانه داریم، جزء روسای واحدهای دانشگاهی استان آذربایجان شرقی است که علاقمند به توسعه و پیشرفت سما بوده و این خود یک نعمت بزرگی است که از آن استفاده می کنیم.

وی اضافه کرد: از طرف دیگر، با توجه شرایط فرهنگی شهرستان و پتانسیل بسیار بالای که در سما واحد میانه می بینیم، امیدواریم از این ظرفیت ها و پتانسیل ها و همچنین از وجود دکتر سلمان پور استفاده شده و سما این واحد دانشگاهی با کیفیت بالاتر از وضع موجود، توسعه بیشتری پیدا کند.

1636_dsc_0032.jpg

در ادامه دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای سیاستگذاری سما استان آذربایجان شرقی، به دیدگاه های مثبت و حمایت های بی دریغ دکتر سلمان پور اشاره کرد و افزود: آنطور که ما در این بازدید مشاهده کردیم، افق روشنی را برای پاینده بودن این مولود دانشگاه در میانه ترسیم کردیم و امید این را داریم که در آینده ای نزدیک مدارس سما در مراکز آموزشی ترک، ترکمانچای و کاغذکنان نیز راه اندازی شود.

اضافه می شود دکتر فرشاد و دکتر حسن زاده به همراه مسئولین دانشگاه، از قسمت های مختلف و امکانات موجود سما واحد میانه و دبیرستان های دخترانه و پسرانه بازدید بعمل آوردند.

oqbs_dsc_0084.jpg

24bk_dsc_0088.jpg

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز