کد خبر: ۷۹۳۳۱
۹۸۹ بازدید
۱۴۹ دیدگاه (۶۱ تایید شده)

رئیس بومی یا غیر بومی دانشگاه ازاد میانه

۱۳۹۶/۱۰/۲۴
۱۸:۲۴

انتخاب رئیس و همچنان برکناری رئیس  هر مجموعه ای شاخص های تعریف شده ای دارد که متاسفانه عدم رعایت آن موجب صدمه به کل مجموعه ودر نهایت  بی اعتمادی مردم نسبت به مسئولان مربوطه را در پی دارد. در چند سال اخیر که ریاست دانشگاه ازاد دستخوش تغییراتی شد وبودند روسائی که فقط اسمشان در دانشگاه بود وحضور انچنانی نداشتن که همین عدم حضور و اشراف نداشتن به کار و هزینه ها و در آمدها باعث شد که دانشگاه ازاد میانه با بحران مالی روبرو بشود که اقای دکتر سلیمی تابستان 95 بعنوان ریاست جدید منصوب گردیدند و همگان شاهد هستند که با پاک دستی تمام و حضور مداوم و درایت و پشتکار توانستند سر وسامانی به وضعیت داده و از بحران مالی به سلامت عبور کنند.

البته مثل اینکه اقای دکتر مرد بحران است و هر جا که مشکلی پیش می آید ایشان را میفرستند .

الان هم بنا بر شنیده ها احتمال جابجایی ایشان وجود دارد و صحبت ریاست جدید ان هم یک فرد "غیر بومی "  .

شاید این دفعه خوش شانس نباشیم که فردی مثل اقای دکتر سلیمی به ریاست برگزیده بشه.

یعنی تو مجموعه کل دانشگاه ازاد میانه کسی را نداریم که لیاقت ریاست دانشگاه رو داشته باشه؟ 

چرا از این همه نیرو های توانمند بومی هیئت علمی خود دانشگاه استفاده نمی کنن یعنی نداریم؟                                                 قبلا ضررهای منتخب غیر بومی را چشیده ایم (باستثنای دکتر سلیمی ) همه وقتشان را در رفت و امد به شهر و دیار خویش گذراندند یا دنبال درس و گذراندن واحد های خود در دانشگاههای دیگه بودن .                                                                                                                                                                                                                                                                       

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۰/۲۶ ۲۳:۰۱

Ok..daghighan

۹۶/۱۰/۲۶ ۲۰:۲۷

شهرستان میانه لایق مدیران بومی کارآمدهست.مثلاً...برازنده ی ریاست دانشگاه آزاد است.

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۳:۵۳

با سلام دوستان عزیز مدیر اگه واقعا مدیر باشه بومی غیر بومی نداره .کشورهای پیشرفته به اینجور بحث ها میخندند .ایرانی رفته آمریکا شهردار شده بومی که نبوده هیچ کلا آمریکایی نبوده کجای کارید.نمونه های زیادی هست تو ایتالیا انگلیس .بخدا من از خودم خجالت می کشم اینجور بحث های ناسیونالیستی رو میبینم.لطفا آقای نائبی درج شود

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۱:۳۱

قابل توجه نمایندگان و مسئولین محترم شهرستان بحث تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه توسط چند گروه پیگیری می شود:
1- افرادی که با آمدن دکتر سلیمی منافع آنها از بین رفته
2- افرادی که در گذشته در دانشگاه مسئولیت داشتند و دارای پرونده های مختلف مالی هستند و این پرونده ها توسط دکتر سلیمی در حال پیگیری و رسیدگی است.
3- اساتید حق التدریسی که در راستای کاهش بار مالی دانشگاه، از همکاری با دانشگاه کنار گذاشته شده اند.
4- تعداد معدودی از کارمندان که اضافه کار یا کارانه آنها قطع شده است.
از نمایندگان و مسئولین محترم شهرستان تقاضا میشود به خاطر منافع برخی افراد، سرنوشت یک مجموعه چند صد نفری را قربانی نکنند. بهترین راه نیز نظرسنجی عملکرد دکتر سلیمی از سوی همه پرسنل دانشگاه هست.
***************
بنده هم به عنوان یکی از اعضای هیأت علمی واحد تمامی موارد فوق را کاملا تایید و شهادت می نمایم

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۱:۲۹

بسار خوب و دلسوزانه مطرح شده ما هم کارکنان دانشگاه با مدیر بومی موافقیم غیر بومیها اینجا را به بحران رسانه اند

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۰:۱۰

متن خوبی نوشته شده از نگارنده تشکر میکنم ولی بهتر بود دکتر سلیمی را استثنا نمیکردید چرا هیچ مدیر غیر بومی موفقی در دانشگاه آزاد میانه سراغ نداریم من کادانی تا دکتری را در دانشگاه بودم و از خیلی از کارکنان سابقه ام بیشتره با قاطعیت تمام فکر میکنم نیاز این این دانشگاه مدیریت بومی از اساتید واجد شرایط است

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۰:۰۶

دانشگاه آزاد را بهانه ای برای کشمکش نمایندگان و زور آزمایی آنها نکنیم بلکه باید از ظرفیت آنها برای ارتقا دانشگاه و شهر استفاده کنیم شنیده ها از قول خود دکتر سلیمی مبنی بر اتمام حکم سرپرستی ایشان در خرداد 96 حکایت دارد پس واضح است که باید جایگزینی برای ایشان معرفی شود امیدواریم مسئولان استان و شهرستان قبل از منافع خود به آینده این مجموعه فکر کنند که نیاز به مدیریتی از داخل سیستم دارای توانایی راهبری و استراتژیک باشد و آینده آنرا خوب ترسیم کنند تا به چه کنم نیافتیم شناخت از مشکلات فعلی که زایده تفکرات غیر فنی و تزریق از بیرون بوده میتواند به حل آن کمک کند.لطفا درج شود آقای نائبی عزیز

۹۶/۱۰/۲۶ ۰۹:۵۸

وقتی صحبت از پاک دستی یا سوابق سوئ مدیریتی سخن می گوییم باید در نظر گرفت که خدای نکرده همه میانه ای ها که میتوانند گزینه مناسبی برای جایگزینی آقای سلیمی(هیات علمی شبستر)شوند پاک دست نباشند.پس مدام تکرار این جمله موجب بدگمانی و تشویش افکار عمومی خواهد بود خواهش میکنم اینقدر محیط دانشگاه را پر استرس نکنید قطعا مسئولین بالا دستی سازمانی چارچوبی برای تعیین مدیران دارند واینگونه اظهار نظرها جز اینکه موجب تفرقه در بین کارکنان بشه سودی ندارد مطمئن باشید مشکلات این دانشگاه که در شرایط کنونی بحرانی تر از هر زمان دیگری است فقط به دست کارکنان و اعضای هیات علمی محترم همین واحد قابل حل و فصل است .کمی اعتماد به نفس بد نیست.

۹۶/۱۰/۲۶ ۰۹:۴۵

اگر نداشتن دانش لازم پیرامون محیط اجتماعی و فرهنگی، مشکلات مدیران غیربومی در سازگاری با این محیط و سوءتفاهم فرهنگی میان مدیران غیربومی با بومیان محل را از عیوب گزینش مدیران غیرساکن در پست‌های محلی بدانیم، عرقی محلی و حسی ناسیونالیستی نیز پشت این مطالبه خوابیده است. هرچه که باشد چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. اگر در گذشته به سبب فقر نیروی کارآمد، افرادی از مرکز برای اداره‌ی شهرها منصوب می‌شدند امروز امّا وجود طبقه‌ای تحصیل‌کرده، کاردان و توانمند در شهرستان‌ها که به‌کارگیری‌شان انگیزه‌زا و رونق‌بخش تکاپوی پرسنل دولتی‌ست، جایی برای تحمیل دیگرافراد باقی نمی‌گذارد.

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۲۴

ایشان واقعا پاک دست فعال هستن خواهش میکنیم آقای نماینده .... شما که کاری نمیتونی برای دانشگاه بکنی لااقل چوب لای چرخ دانشگاه نکن ایشان بهترین هستن

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۱۵

ببخشید مگه رئیس بومی مفت کار خواهد کرد ؟؟ دوستانی که برای ریاست این واحد نقشه ها کشیده اند، کارنامه شان مشخص بوده و از یک ریال هم نمی گذرند، اکثر بدبختی های حال حاضر واحد هم از این همکاران به اصلاح بومی می باشد. دکتر سلیمی دست همه این افراد را از زیاده خواهی و رانت قطع کرده ، حالا علیه اش شده اند

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۱۱

همكار محترم جناب دكتر جمشيدي عزيز در سلامت و پاكدستي جناب آقاي دكتر سليمي هيچ شك و ترديدي نيست اما دوران تخريب و ريخت و پاش هاي فراوان در دوره دكتر...اتفاق افتاد آقاي دكتر سلمانپور به جد يك ويرانه راتحويل گرفتند و از همان آغاز سياستهاي انضباط مالي و توسعه شديد رشته ها را انجام دادند ١٧ رشته دكتري و بالاي بيست رشته كارشناسي ارشد كارنامه كمي نبود سياستهاي انقباظي مالي و پرداخت بدهي هاي معوق فراوان دانشگاه در زمان ايشان عملكرد بسيار موفقي بود جناب آقاي دكتر سليمي همان راه انضباطي مالي را با استواري بيشتر طي نمودند و آرامش را بر واحد ادامه دار نمودند اما بزرگترين عملكرد آقاي دكتر سليمي پيگيري بسيار قاطع در پرونده هاي حقوقي داشگاه و بازگرداندن و حفظ استقلال دانشگاه بود كه از بدو تاسيس اين واحد بي بديل بوده است و مجدد از ايشان تشكر ميشود در اينجا بنده نيز بر باقي ماندن اين استاد شريف و زحمتكش هر چند براي ايشان دوري از خانواده را در پي دارد صحه گذاشته و آرزوي موفقيت مينمايم

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۰۵

کدوم فرد مثلاً ؟؟

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۰:۳۷

واقعا جای تاسف دارد حالا که یک نفر پاک دست و صادق و توانمند بعد از سالها اوضاع دانشگاه را سر وسامان داده عده ای که به دلایلی منافعشان به خطر افتاده به دنبال تخریب ایشان هستند و خواهان بازگشت دانشگاه به وضعیت اسفناک قبل از مدیریت دکتر سلیمی هستند

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۰:۰۷

قابل توجه نمایندگان و مسئولین محترم شهرستان
بحث تغییر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه توسط چند گروه پیگیری میشود:
1- افرادی که با آمدن دکتر سلیمی منافع آنها از بین رفته
2- افرادی که در گذشته در دانشگاه مسئولیت داشتند و دارای پرونده های مختلف مالی هستند و این پرونده ها توسط دکتر سلیمی در حال پیگیری و رسیدگی است.
3- اساتید حق التدریسی که در راستای کاهش بار مالی دانشگاه، از همکاری با دانشگاه کنار گذاشته شده اند.
4- تعداد معدودی از کارمندان که اضافه کار یا کارانه آنها قطع شده است.
از نمایندگان و مسئولین محترم شهرستان تقاضا میشود به خاطر منافع برخی افراد، سرنوشت یک مجموعه چند صد نفری را قربانی نکنند. بهترین راه نیز نظرسنجی عملکرد دکتر سلیمی از سوی همه پرسنل دانشگاه هست.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۶:۰۲

بومی کسی است که در جایی متولد شده زندگی کرده و به گویش فرهنگ و عادات و رسوم آنجا آگاهی دارد.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۲۰

باور کنید دارد

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۱۹

تاسف اینجانب از طرز فکر شما ....

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۱۸

داشتن مدیری بومی و با قابلیت در این دانشگاه نیاز اصلی گذر از دوران بحرانی کنونی است.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۱۸

چرا اگر برخی اجازه دهند ... !

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۱۶

هر کی با اتاق فکر نباشد دستهایش پاک نیست.

اینقد قدر و منزلت دانشگاهیان را پایین نکشید لطفا.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۱۶

با سلام
ضمن عرض ادب و احترام و آرزوی موفقیت بر دلسوزان، چه بومی و غیر بومی در شهرستان میانه، هدف پیشرفت شهر و سازمان های شهرستان می باشد نه فردی یا شخص خاص، لذا از مسئولین محترم هیات رئیسه شهرستان اعم از امام جمعه محترم شهرستان ،فرمانداری ویژه محترم، نمایندگان محترم و سایر عزیزان.
اینجانب بشخصه معتقدم هر شخصی که رئیس هر سازمانی می شود مبنای هدف، حفظ کلیه مقررات و اصول کشوری می باشد. در خصوص ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، ایشان فردیست منضبط، پایبند به اصول و عمل کردن به اهداف سازمان می باشد ایشان آرامشی بر سازمان حاکم نموده اند اکثریت آن را قبول داریم.
اینجانب به شخصه معتقد بر اینم در این واحد سازمانی این مجموعه (هیات رئیسه واحد) خصوصا ریاست محترم واحد جناب آقای دکتر سلیمی شاملو در سمت خود ابقا تا تضمینی برای پایداری واحد و ثبات در تعمین حقوق کارکنان و هیات علمی واحد باشد چون مشکل 240 خانواده با انتخاب نامناسب چالشی در شهرستان می شود و مشکلی برای همه افراد دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه.
باور داشته باشیم این فرد برای همه تلاش می کند نه به افراد بخصوص.
در آخر با تشکر و قدردانی نمایم از نماینده گان محترم شهرستان و امام جمعه محترم و فرماندار محترم ویژه شهرستان از حسن توجه به این سازمان.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۵:۰۳

سوال:
تقاضا می شود یک نفر از خوانندگان آگاه به مسائل علوم اجتماعی یک تعریف جامع از بومی و غیر بومی بودن برای آگاهی خوانندگان بنویسند. ابعاد مختلف و نظریه های مختلف را به طور مفصل تشریح فرمایند. بومی و غیر بومی بودن در حهان سوم و کشورهای توسعه یافته را بیان فرمایند

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۴:۵۸

ای کاش مقررات دانشگاه و قوانین حقوقی اجازه می دادند پرونده هایی که ایشان به نفع دانشگاه به سرانجام رسانده اند اطلاع رسانی می شد. بنده تمامی صحبت های این دوست عزیز را شهادت می نماییم. کاش مسئولین محترم استانی و نمایندگان محترم شهرستان عقلانیت را در پیش بگیرند و به سخنان افراد سودجو توجه ننمایند. مطمئن هستیم نمایندگان ما عاقل هستند.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۴:۴۹

آیا اگه یه نفر از اعضای هیات علمی میانه که سابقه مدیریتی موفقی هم داشته باشد بخواهد در شبستر و دانشگاه انجا مدیریت کند اجازه میدهند؟غریبه پرستی در این شهر تا کی؟ ایا کسی در بین 93 نفر هیات علمی دانشگاه میانه به اندازه آقای سلیمی توانایی ندارد.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۴:۱۹

نیازی نیست شما کاربر غیر بومی در کار میانه ایها دخالت کنید بروید و به شهر خود آنجا را آباد کنید .
ما را به خیر شما امیدی نیست شر مرسانید

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۴:۱۲

کار بر میهمان بحث بر سر ماندن یا نماندن ریاست فعلی نیست .انشالله که میماند ولی اگر به ایشان در جای دیگر نیاز شد و رفتنشون قطعی اون موقع چی؟
آیا با رئیس شدن فردی از داخل همین دانشگاه موافقید یا غیر بومی که از جای دیگری بیاید؟

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۳:۳۵

متاسفانه سیاست زدگی باعث اختلال در نظم و فقدان شایسته سالاری در مسائل کلان و جزئی کشور می شود و دانشگاه آزاد اسلامی مناسب ترین قربانی برای بازیهای سیاسی منابع قدرت شده است. داشتن دو نماینده آرزوی بیشتر شهرستانهای استان است ولی این امر نماد دو قطبی و تفرقه در میانه شده و نماینگان محترم بیشتر وقت خود را برای اعمال نظر در تغییر یا انتخاب رئیس دانشگاه از منصوبین یا منسوبین به خود می نمایند و اهمیت چندانی به کارایی روسای فعلی یا قبلی یا رفاه حال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه نمی کنند. ای کاش نمایندگان محترم که عصاره مردم هر منطقه ای هستند، در امر انتخاب رئیس کلاه خود را قاضی کنند و ذره ایی کوچک به رضای خدا و حق الناس که با رای شان ایشان را بر مسند قدرت نشانده اند، توجه نمایند.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۳:۳۴

با سلام خدمت تمامی عزیزانی که مشکلات دانشگاه آزاد میانه، دغدغه ی فکری آنهاست، چه آنهایی که در بدنه دانشگاه حضور دارند و چه آنهایی که با دانشگاه رابطه همکاری ندارند و احتمالا نظراتشان کارشناسی شده نباشد. و یا آنهایی که به عنوان حق التدریس با دانشگاه همکاری داشته اند و به علت بخشنامه اخیر که صراحتا دستور داده است تا اعضای حق التدریس را باید به حداقل رساند و بعلت قطع رابطه همکاری، نظرات غیر کارشناسی ارائه میدهند و مثلا به کذب میگویند رییس در هر سال 200 میلیون تومان برای دانشگاه بار مالی دارد و مشخصا این نظر غیر واقعی است. و یا آنهایی که سودای ریاست در سر دارند و چشمشان را به تمامی حقایق بسته اند و مدیرت دکتر سلیمی را در محافل تاثیر گذار و با بزرگنمایی زیر سئوال میبرند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند. و همچنین کسانی که با به دست گرفتن سکان ریاست واحد توسط رییس کنونی منافعشان به خطر افتاده و به قول مثال معروف " مشیر بازاری یانسن، منه بیر دستمال چیخسن" سعی دارند با برکناری دکتر سلیمی به خواسته های خود برسند. از نمایندگان محترم و مسئولین معزز شهر انتظار دارد خداوند را بر اعمالشان ناظر دانسته و به دور از هرگونه جهت گیریهای سیاسی و یا قومی و قبیله ای، و با نگرش مجدد به موضوع و تغییر کانالهایی که اخبار دانشگاه را به صورت گزینشی و هدفمند و وارونه جلوه دادن حقایق به سمع نظر آنها میرسانند، منصفانه برخورد کرده و عملکرد دانشگاه را از نزدیک و از طریق افراد عادل و منصف بررسی کرده و قضاوت کنند. هم اکنون واحد میانه با کمترین تعداد دانشجو و کمترین درآمد دانشگاه اداره میشود. تعداد زیاد کارکنان و هیات علمی که در زمان اوج شکوفایی دانشگاه جذب شده و به علت ریزش شدید دانشجو هم اکنون معضل بزرگی را برای دانشگاه ایجاد کرده و تامین حقوق ماهیانه آنها که تبدیل به چالش شده، مد نظر مسئولان باشد. آیا اگر جلو ریخت وپاشها که از دوران روسای قبلی به ارث برده شده، گرفته نمیشد، مدیریت دانشگاه امکان پذیر بود؟ طبیعتا این صرفه جویی ها به کام برخی از دوستان که تعداد آنها در حداقل است، تلخ شده و با غوغا سالاری و سیاه نمایی، سعی در انحراف اذهان مسئولان محترم شهرستان دارند. از مسئولان محترم تقاضا دارد نحوه مدیریت و تامین مخارج دانشگاه آزاد میانه با دانشگاههای آزاد همجوار مقایسه شود. آیا اگر مدیریت دانشگاه با سوء مدیریت خود نتواند حقوق حدود بیش از دویست نفر کارمند و هیات علمی خود را با کمترین دانشجو تامین نماید، چالش بزرگی را برای مسئولین و در موقعیت کنونی مملکت که توسط بیگانگان و فرصت طلبان رصد میشود و منتظر یک حرکت کوچکی هستند تا موج سواری کرده و سوء استفتاده کنند، ایجاد نمیکند. این که رییس کنونی غیر بومی است، حرفی نیست ولی آیا حضور ایشان در دانشگاه از کدام کارمند و یا هیات علمی بومی کمتر است. مگر غیر از این است که از همه زودتر در دانشگاه حاضر میشود و از همه دیرتر محل کار خود را ترک میکند؟ عملکرد ایشان از کدامیک از روسای بومی و غیر بومی قبلی کمتر است. درست کاری ایشان به کدامیک از کارکنان دانشگاه اثبات نشده است. چرا حرفی از پرونده های حقوقی واحد که از زمان تاسیس این دانشگاه یکی از معظلات اصلی واحد بوده، و هم اکنون با همت و پیگیری دکتر سلیمی یکی پس از دیگری به نفع دانشگاه بسته میشود، به میان نمی آید. چرا در جایی گفته نمیشود که دکتر سلیمی نه اضافه کار دریافت میکند، نه حق التدریس نه حق ماموریت، نه حق جلسه و سایر مزایا. چرا کسی نمیگوید که دکتر سلیمی در مدت تصدی ریاست واحد حتی یک مورد دستور خلاف چه بصورت کتبی و یا شفاهی در حوزه های مختلف مالی، اداری، آموزشی و یا پژوهشی صادر نکرده است. آیا این است پاداش درستکاری و فعال بودن. بیایید در نگرش و قضاوت خود تجدید نظر کنیم و موجب دلگرمی تلاشگرانی باشیم که از صمیم قلب به مملکت خود در جایگاههای مختلف خدمت میکنند. در پایان از تمامی مسئولان محترم شهر بالاخص نمایندگان عزیزمان که نقش بزرگی را در مدیریت شهرستان به عهده دارند، درخواست میشود در مورد افرادی که سعی در تخریب دکتر سلیمی دارند بیشتر تحقیق کرده و ببینند اهدافشان از پافشاری برای تغییر ریاست دانشگاه چیست و یا کدامیک از منافعشان به خطر افتاده و یا در گذشته چه عملکردی مثبت و یا منفی داشته اند؟

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۲:۲۹

رفتن سلیمی قطعی است ...

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۲:۲۶

مرغ شما یک پا دارد

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۲:۲۰

بنده به این مورد اعتقادی ندارم که بومی بودن "امتیاز" است و غیر بومی بودن "جرم". 

قبل از دکتر سلیمی، شدیدا معتقد بودم و هنوز هم هستم که گزینه اصلح و غیرمحافظه کار از داخل واحد که لزوما ممکن است میانه ای (بومی) هم نباشد؛ با توجه به شناختی که از مجموعه دارد می تواند گزینه مناسب تری باشد. 

دکتر سلیمی با هوش، قدرت تشخیص و درایتی که داشت شخص بنده را حیرت زده کرد و بیش از انتظاری که بود در این زمان کوتاه یک ساله موثر واقع شد. حتی کسانی که با ایشان مخالفت هم دارند بر این قول صحه می گذارند. 

بنده منافع شخصی ندارم که به خاطر دفاع از آن به ماندن یا رفتن کسی رای دهم یا راضی باشم یا نباشم و تنها نظرم را عرض می کنم. 

مصلحت و وضعیت کنونی واحد میانه حکم می کند که ایشان باشد و به ماموریت خود برای به سامان رساندن این واحد ادامه دهد. 

شخصا به برخی از کرده ها و نکرده های ایشان هم نقد دارم و جای خوشحالی این است که همواره دکتر سلیمی گوش شنوای این نقدها را هم دارد. فارغ از پذیرفتن و یا عدم قبول نقدهای وارده.

در نهایت، نظر شخصی بنده حفظ ایشان به هر قیمت است و اگر قرار هست به رفتن ایشان به هر دلیلی اصرار باشد و قرار باشد که در جای دیگری که نیاز بیشتری به ایشان باشد خدمت کنند، شخصاً و تاکیداً گزینه ای از داخل واحد را بدون توجه به ملیت و قومیت اش ترجیح می دهم. 

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۱:۵۷

با سلام و درود به ارواح پاک شهیدان و امام شهدا و تشکر از آقای نائبی اینجانب از رفتار کارکنان و برخی از اعضای هیات علمی دانشگاه در عجبم دیروز در دانشگاه نامه ای را دست به دست میکردند که به معنی خواهش از مسئولین برای حفظ آقای سلیمی بود و با رو دربایسی و کارکنان را مجبور به امضای آن میکردند ای کاش این کارکنان قدر محیط کار دانشگاهی را بهتر درک میکردند دانشگاه محل این قبیل کارها نیست تصمیم در خصوص مدیریت ان باید مبنای قانونی داشتهباشد نه کاهای عوام فیبانه.

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۷

آیا در میان 90 نفر هیات علمی این واحد مورد اعتماد کارکنان و هیات علمی این دانشگاه نیست ...

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۴

درود بر ... که یک یک تنه دانشگاه را اداره میکند

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۴

دانشگاه جای علم آموزی است نه تقسیم قنائم. امید است در فضایی دانشگاهی نسبت به تعیین مدیری لایق از بین افراد واجد شرایط بومی اقدام شود و مسئولین حمایت کنند تا مدیر جدید بومی موفق باشد .انشالله

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۰:۵۱

در دانشگاه آزاد میانه مقرراتی حاکم است که از سازمان مرکزی صادر میشود و بخشنامه ای وجود دارد که رئیس باید بومی باشد این بحث ها برای چیست؟ به نظر میرسد هرکسی می خواهد امتیازی از این رئیس (اقای سلیمی )غیر بومی بگیرد

۹۶/۱۰/۲۵ ۱۰:۲۴

رییس غیر بومی در واقع یعنی همان چند نفر همیشه ثابت که تو هیات رییسه هستند! دکتر سلیمی باشه یا رییسان قبلی مانند دکتر سلمانپور؛ دکتر سنبلی و ... هیچ فرقی نداره. تفکرات این چند نفر همیشه حاکم بوده و واحد رو به این بحران رسانده. رییس غیر بومی مساوی همان چند نفر ثابت بعلاوه هزینه چند صد میلیونی در سال برای واحد از قبل پرداخت هزینه رفت و امد و حقوق مزایا به رییس غیر بومی!

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۵۳

بعد از رفتن اقای سلیمی... ما اساتید این دانشکده خواهان رای گیری از بین کلیه ی کارکنان و اعضای هیات علمی در خصوص تعیین مدیریت بومی این واحد فقط از بین اساتید واجد شرایط در فضایی آزاد هستیم. لطفا سانسور نشود.

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۴۸

شما که میانه هستید یعنی بومی تشریف دارین و دکترای تخصصی دارین چرا یه نفر غیر بومیو تبلیغ میکنین از قدیم گفتند مرغ همسایه غاز مگه نه آقای دکتر؟

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۴۷

انشاالله که مسئولین محترم استانی و نمایندگان محترم شهرستان در حفظ ایشان نهایت دقت را داشته باشند. از نمایندگان محترم تقاضا می شود به خاطر مردم که قدمی برنمی دارند حداقل به خاطر خدا هم شده به ... افراد معدودی که به خاطر منافع شخصی خویش هر روز در دفتر آنها حضور دارند و خانه دومشان شده است توجه نفرمایند (به ویژه نماینده محترم عضو کمیسیون بهداشت). بعد از سال ها دانشگاه به پایداری نسبی مطلوب رسیده است. حیف است کارکنان زحمت کش دانشگاه مجدداً دچار گرفتاری و بحران شوند. در ضمن انشاالله که دیدگاه های ما دیدگاه های کلان باشد و همانند کشورهای توسعه یافته، قومیت، بومی و غیربومی و ... منسوخ شود

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۴۶

آفرین بر این مرد دوران بحران....

دکتر جمشیدی عزیز شما خودتان از هر رئیس غیر بومی اصلح ترید

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۴۱

ضمن تشکر از آقای نائبی که بستری برای ابراز عقاید و نقطه نظرات همشریان عزیز در موضوعت مختلف ایجاد کرده اند به نظر حقیر دانشگاه آزاد میانه مثل مرده ایست که برخی مسئولین به آن سوند خونگیری وصل کرده اند باید وضعیت بحرانی آن به گوش همه رسانده شود که این داشگاه سالهاست حق التدریس اساتید را پرداخت نکرده کارمندان و اساتید از لحاظ مالی در مضیقه هستند چگونه آقایان به فکر آوردن فردی غیر بومی هستند که برای این واحد بار مالی 200 میلیونی در سال تحمیل میکند آیا فردی شایسته در این دانشگاه پیدا نمی شود.

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۲۷

در این واحد از ابتدا و قریب به 24 سال من خدمت کرده ام مدیران غیر بومی اسیر و تحت تاثیر افراد خاصی در دانشگاه بوده اند و همیشه این افراد به دست آن مدیر ریاست کرده اند باید از افراد داخل داشگاه رئیس انتخاب شود تا شناخت شخصی به افراد مو مشکلات دانشگاه داشته باشد.

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۲۵

باید به نیروهای بومی توجه شود مدیر غیر بومی نمی تواند مسائل پیچیده این واحد را درک و حا و فصل کند.

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۲۳

این واحد دانشگاهی میراث غیور مردانی است که عمر خود را در آن سپری کرده اند چگونه برخی از بیرون برای آن تصمیم میگیرند امیدوارم مسئولین شهر استان و سازمان مرکزی به این نتیجه رسیده باشند که زمان آزمون و خطا سپری شده و باید از میان این نیروها مدیری لایق گزینش شود.کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من.

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۲۰

آیا در بین اساتید خود واحد میانه فردی شایستگی اداره این دانشگاه را ندارد که دست تبه دامن دکتر سلیمی شده اند که هیات علمی شبستر است. واقعا جای تاسف دارد

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۱۸

با سلام به ساحت مقدس آقا امام زمان و درود به مقام معظم رهبری به نظر ما کامندان حوزه آموزشی دانشگاه باد از بین افراد واجد شرایط بومی فردی اصلح انتخاب شود و مسئولین در این امر جدی باشند از نمایندگان و امام جمعه و فرماندار میخواهیم بی تفاوت نباشند این دانشگاه در سرشیبی تعطیلی قرار گرفته و وضعیت بحرانی دارد استمرار مدیریت غیر بومی(دکتر سلیمی) یا آوردن فرد دیگری از سایر دانشگاهها به واحد میانه بار مالی دارد و به مصلحت این سیستم نیمه جان نیست.لطفا پسام ما را درج کنید اقای نائبی عزیز

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۱۳

این دانشگاه نه آقا بالا سر میخواد نه دایه مهربانتر از مادر مشکلات باید داخل دانشگاه و توسط این کارمندا و اساتید حل بشه.

۹۶/۱۰/۲۵ ۰۹:۰۸

رئیس باید از معاونین و افرادی که قبلا مسئولیت داشته اند انتخاب شود که خدا رو شکر در این واحد کم نیستند .....

اخبار روز