کد خبر: ۸۹۹۰۶
۵۲۱ بازدید
۱۲ دیدگاه

دکتر عبدی:

دانشکده فنی و مهندسی میانه پتانسیل علمی – آموزشی بزرگی برای شهرستان میانه ایجاد نموده است.

۹۸/۵/۱۷
۱۷:۵۵

رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه: دانشکده فنی و مهندسی میانه پتانسیل علمی – آموزشی بزرگی برای شهرستان میانه ایجاد نموده است.

رئیس دانشکده فنی و مهندسی میانه با تاکید بر اینکه دانشکده فنی و مهندسی میانه پتانسیل علمی – آموزشی بزرگی برای شهرستان میانه ایجاد نموده است، گفت: دانشکده فنی و مهندسی میانه از واحدهای اقماری دانشگاه تبریز با بهره مندی از اساتید هیات علمی خبره و توانمند دانشگاه تبریز، فضای علمی – آموزشی و امکانات رفاهی مناسب، توانسته است زمینه حضور دانشجویان مستعد از سراسر کشور را در شهرستان میانه فراهم نماید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و مهندسی میانه، دکتر رضا عبدی در خصوص اهمیت و جایگاه دانشکده فنی و مهندسی میانه، تصریح کرد: دانشگاه تبریز به عنوان یکی از دانشگاه های برجسته سطح یک کشور با برخورداری از امکانات منحصر به فرد علمی در شمالغرب کشور با همت و نظر مساعد مسولین محترم دانشگاهی، استان و شهرستان در سال1390 اقدام به دائر نمودن واحد اقماری تحت عنوان"دانشکده فنی و مهندسی میانه" در شهرستان میانه نمود.

در طول این سال ها این واحد دانشگاهی مسیر پیشرفت و ترقی را طی نموده و هم اکنون با پذیرش دانشجویان مستعد و توانمند، توانسته است در زمره یکی از واحدهای ممتاز دانشگاهی قرار گیرد.

این دانشیار گروه مهندسی بیوسیستم دانشگاه تبریز با اشاره به نیاز امروز کشور به تخصص های گوناگون و به روز، عنوان کرد: هم اکنون دانشکده فنی و مهندسی میانه، در چهار رشته: مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر، خط و ابنیه (راه آهن) و صنایع از طریق آزمون کنکور سراسری در دوره های روزانه (رایگان) و شبانه (با شهریه جزئی) اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

دکتر رضا عبدی اضافه کرد: تلاش مجموعه همکاران و بهره گیری از امکانات نوین علمی – آموزشی، موجب گردیده است، عمده فارغ التحصیلان این واحد دانشگاهی از راه یافتگان به مقاطع بالاتر در دانشگاه های معتبر کشور باشند.

همچنین حضور غرور آفرین توام با موفقیت های روزافزون دانشجویان این دانشکده در مسابقات علمی و جشنواره های ملی و جذب فارغ التحصیلان دانشکده در مراکز تخصصی ذیربط، برگ های زرین دیگری در کارنامه دانشکده فنی و مهندسی میانه محسوب می شوند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۵/۲۰ ۱۹:۴۹

طوری تبلیغ کردند فکر کرم آکسفورده اینا برای آزمایشگاهشون ار دانشگاه آزاد اجاره می کنند

۹۸/۵/۱۹ ۱۰:۱۵

شاخص‌های پیشرفت شهری در حال حاضر:
دانشگاه دولتی، دانشکده و دانشگاه علوم پزشکی، بزرگ راه و راه‌های دسترسی درون شهری و بین شهری، سرانه فضای سبز، فضاهای توریستی و تفریحی، مراکز درمانی مجهز و پزشکان متخصص، اشتغال، مهاجرت پایین و بلکه مهاجرت معکوس، حضور تمام ادارات و بانکهای معتبر در شهرستان، منطقه و نواحی چندگانه شهرداری جهت ارایه بهتر خدمات، منطقه آزاد و ویژه و ... .تمرکز مردم و مسئولین شهری روی موارد مذکور و مطالبه مداوم آنها ضامن توسعه و پیشرفت میانه خواهد بود.

۹۸/۵/۱۸ ۱۲:۳۵

دکتر عبدی از نظر اخلاقی از نیکان روزگار و از نظر علمی از افتخارات این دانشکده هستند. نمی دانم اگر ایشان نبود چه بر سر این دانشکده می آمد. متاسفانه حمایتی از این دانشکده نشد وگرنه تا الآن باید دانشگاه صنعتی میانه را شاهد بودیم.

۹۸/۵/۱۸ ۱۱:۲۴

آوردن این همه سرمایه -نزدیک ده میلیارد تومان -در این بهبوهه بی پولی مملکت برای ساخت ساختمان آموزشی این دانشکده فقط از عهده مدیر لایق و استاد فرهیخته ای همچون جناب آقای دکتر عبدی برمیاد،باید مجسمه ایشون رو بسازن،از هر لحاظ یک اسوه و یک الگو هستند

۹۸/۵/۱۸ ۰۸:۴۷

با سلام حتی دانشکده های فنی و مهندسی تهران و تبریز هم نتوانسته پتانسیل علمی و مهندسی ایجاد کند اصولا بنده اصلا در سطح کشور علمی نمی بینم آقای عبدی همینجوری خواستند یه آماری بدن از دانشگاه تحت مدیریتشان مثل سایر مدیران

۹۸/۵/۱۸ ۰۷:۳۵

این همه دانشکده
این همه بانک
این همه .‌‌.‌...
آیا قصد کاریابی برای عده ای است یا رفع نیاز جامعه با یک پنجم یک دهم این موسسات هم کار جامعه رفع و رجوع می شود وقتی گفته می شود کشور درترسیم اولویتهای خود وکلان نگری دچار بی برنامگی است عده ای قبول ندارند برای ایجاد این موسسات هزینه ای صرف می شود که با تشخیص اولویتهای جامعه در نقطه مناسب می شود آن هزینه را صرف کرد که گرهی از مشکلات باز شود اگرچه آن هزینه از طرف بخش خصوصی باشد

۹۸/۵/۱۷ ۲۲:۱۶

تقدیم تعداد فارغ التحصیل بیکار به جامعه بیکاران کشور! عملکرد این دانشکده ها و دانشگاه ازاد! دانشگاه زمانی ارزش داشت و احترام ولی الان میانه هم مدرک دانشگاه تبریز میده!

۹۸/۵/۱۷ ۲۲:۱۱

اگر چنین دانشکده در میانه است پس چرا ما ندیدیم

۹۸/۵/۱۷ ۲۱:۴۵

با سلام و خسته نباشید خدمت رئیس محترم دانشکده

دانشکده فنی و مهندسی میانه معتبرترین موسسه آموش عالی در میانه علیرغم پیشرفتهای روز به روز ، همگام بودن با موسسات معتبر کشور ، دارا بودن دانشجویان مستعد و با سواد ، متاسفانه در شهرستان مغفول مانده و نه روابط عمومی دانشکده در معرفی آن فعال است و نه مسئولین شهرستان به اندازه ادارات و سازمانهای دیگر به آن اهمیت داده و پیگیر مسائل و مشکلات آن هستند

امیدوارم با زحمات مسولین دانشکده و حمایتهای مسئولین شهرستان شاهد پیشرفت روزافزون آن بوده و بزودی تبدیل به دانشگاهی مستقل ، بزرک و معتبر گردد چرا که لیاقت ما بیش از این است

۹۸/۵/۱۷ ۲۱:۰۶

"سیاهی لشکر نیاید به کار، یکی مرد جنگی به از صد هزار"

عرض سلام و خسته نباشید دارم خدمت جناب دکتر عبدی و سایر همکاران ایشان و دانشجویان ارزشمند این دانشکده و دانشگاه. امیدوارم روند پیشرفت این دانشکده همچنان به همین منوال ادامه داشته باشد و هر روز خبر های بیشتر و بهتر از آن ها بشنویم.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز