کد خبر: ۹۶۶۷۴
۷۱۰ بازدید
۱۴ دیدگاه (۱۳ تایید شده)

پست اینستاگرامی یوسف کرمی در باب قدردانی ‌وحمایت معنوی از مفاخر در حاشیه دیداری دوستانه در عصری تابستانه

۱۳۹۹/۴/۱۲
۰۸:۵۶

قدردان وحامی انسان‌هایی  باشیم که در ساختن دنیای بهتر و جامعه ای پویا نقش دارند. مهندس محمد صادق نایبی از نیک مردان زادگاه پرافتخارم میانه است. مولف ،محقق و اندیشمندی که دهها کتاب و مقاله را طی دهها سال تحقیق از خود به یادگار گذاشته است. با اینکه ایشان از مدیران ارشد  صنایع کشور هستند و حرفه شان ارتباطی با تحقیقات و پژوهشهای اجتماعی ندارد ولی سهم اجتماعی خود را در راستای آگاهی ، رشد و تعالی جامعه پیرامون به بهترین نحو ادا کرده اند. اغراق نیست که بگوییم ایشان «جامع العلوم» هستند. بی شک ایشان در زمره مشاهیر و‌مفاخر میانه، آذربایجان و ایران قرار میگیرند و اگر به غیر از خودشان شخصی دیگری کتاب مشاهیر و مفاخر میانه را تالیف میکرد، از مهندس نایبی نیز یاد میکرد. بیش باد

 -یک عصر تابستانی در کنار دوست نویسنده ام محمدصادق نائبی و برادرم حسین

https://www.instagram.com/p/CCHFhWBnRr_/?igshid=1rw6qkqt93qox

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۴/۱۴ ۱۳:۰۷

بنظر لازم است چند نفر از طریق نشریات و تریبون های شهر باعث اگاهی شوند.
فرهنگ یه شبه تغییر نمیکند.اینطورها هم که گفته میشود مردم بخیل و حسود نیستند.
نخبگان جامعه و نویسندگان باید در این کار شرکت حداکثری داشته باشند.
آگاه سازی لازمه شهرمان است.همینی اگاهی جلوی وعده دادن مسئولین را میگیرد

۹۹/۴/۱۴ ۱۰:۰۶

این خصوصیات، ژنتیکی نیست و قابل اصلاح است. وقتی مردم میانه می بینند دو نماینده بر یک میز نمی نشینند، آنها نیز به اختلاف و تفرقه عادت می کنند. وقتی می بینند فردی که از متوسطِ جامعه پایینتر است از همه آنها بالاتر می رود، حس حسادت یا حس ناامیدی شان تحریک می شود. همین موضوع ممکن است به بدگویی نیز منجر شود.

شما کافیست وزن حرف و عمل دهه های اخیر مسئولین میانه خصوصاً نماینده ها را روی دو کفه ترازو قرار دهید. وزن ادعاها و شعارها و وعده هایشان را قاطر نمی تواند بار کند ولی وزن عملشان با نسیمی ملایم می پرد.

مردم، تربیت یافتگان مسئولین خود هستند و اگر مردمی پرکار و منظم و امیدوار هستند و مردمی دیگر بی عار و بی کار و نومید هستند، به مسئولینشان برمی گردد.

۹۹/۴/۱۴ ۰۹:۰۹

با سلام و‌سپاس از تذکر و‌نکته سنجی جنابعالی، به عرض می‌رسد که هنگام عکس گرفتن لحظه ای ماسک رو در آوردیم ، حتی به تصویر دقت نمایید یکی از ماسکها به رنگ سفید در پایین کتاب فولکلور میانه و زیر شیشه معلوم است. 

۹۹/۴/۱۴ ۰۸:۲۴

در این جمع چند نفره نیاز به ماسک نبود!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۹/۴/۱۴ ۰۸:۱۷

میانه رنک آبادانی و پیشرفت نمیگیرد چون اختلاف بد گویی تخریب غیبت افترا تهمت بخیلی حسودی بین مردمش بیداد میکند والسلام

۹۹/۴/۱۳ ۱۴:۴۶

تشکر از مطلبتان و ریز بینی اقا یوسف و تقدیر از زحمت کشان میانه
عامل اصلی عقب افتادگی ملت ها خود کمتر بینی است.
چرا میانه ای ها را خود را اینطور پایین میاورند.
در مرکز چه خبر است؟مشکلم با شما نیستا.مشکلم با این طرز فکر است.
شما وقتی مشاهده کردید حرف و حدیثی در میانه بوجود امد میتوانید از اشخاص مورد نظرتان سوال کنید و به حرف و حدیث پایان دهید.درحالیکه ما حرف و حدیثمان بسیار کمتر از مرکز است.
این دوستان اگر کار و اظهار نظر نادرست نکنند شائبه بوجود نمی آید.البته بتدریج باید این شائبه ها هم حذف شوند.برای مثال خیر های مسن شهرمان را در نظر بگیرید.کار خالص و بدون چشمداشت آخرش هم خوب است.اما کارتان را با منت عرضه کنید متفاوت است

۹۹/۴/۱۳ ۱۰:۳۶

بسیار خوشحالم که دوست فرهیخته ای چون مهندس نایبی و قهرمان ارزنده یوسف کرمی و دوست بسیار محترمم حسین کرمی در میانه نیستند و مسیر زندگی موفق خودشون رو در مرکز ادامه میدهند چون اگر میانه بودند بدون شک مردم دوست داشتنی میانه تا کنون صدها حرف و حدیث برایشان ساخته بودند چون ما میانه ای ها به نخبه کشی عادت کردیم.

۹۹/۴/۱۳ ۱۰:۰۵

زنده باد یوسف کرمی که با تمام تخریبهایی که اتفاقا از سمت ورزشکاران بود هیچ کس نتونست جاشو پر کنه و مدال مشابهی بیاره. ایران 70 ساله که در المپیک حضور داره و در این 70 سال سهم استان آذربایجان شرقی صفر صفر صفر است اگر یوسف آبروداری نمیکرد.
یه چیز دیگه بگم این پست نشون میده یوسف فهم و شعور خیلی بالاتری داره که ارزش کار یک نویسنده رو می دونه.

۹۹/۴/۱۳ ۰۰:۳۸

پهلوان عزیزمان آقا یوسف کرمی و برادر گرامیشان مهندس حسین آقا الان دو سال است درخصوص تهیه پوشاک و مقادیری لوازم التحریر بر ای بعضی مدارس واقع در محلات محروم حاشیه شهر میانه نیز خیلی زحمت می کشند. زنده باشبن دلاوران.
از جناب مهندس نایبی نیز برای چندمین بار در طی دو سال اخیر مصرانه خواهش می کنیم به موضوع پیگیری نوسازی مدارس تخریبی حاشیه شهر با دوستان مرکز وارد بشن.
یا علی استاد.

۹۹/۴/۱۲ ۲۰:۳۰

من یک خاطره به یاد ماندنی از یوسف کرمی دارم. اومده بودند برای دیدن بچه های مستمند و بی کس ... . ضمن اینکه کمک مادی کردند با چند تا از بچه ها تکواندو بازی کرد. اما اونی که میگم خاطره به یاد ماندنی, اینه که یوسف کرمی قهرمان جهان عمدا از یکی از بچه های ناتوان کتک خورد! خدایا حیف که اون لحظه رو هیچکس فیلمبرداری نکرد.
الان هم ممنونم که اینچنین از یک شخصیت فرهنگی تمجید می کند.

۹۹/۴/۱۲ ۱۴:۴۳

یاشاسین اقای نایبی انصافا بنده خدا به تنهایی (به جز ایشان کسی نیست ) جور خیلی از تحصیلکرده ها رو میکشد و تحقیق و پژوهشهایی در مورد زادگاهمان میانا انجام میدهد ، تشکر میکنیم.

۹۹/۴/۱۲ ۱۳:۱۵

با سلام. 

تک تک کلماتی که یوسف کرمی عزیز با کمال دقت و وسواس و بدون اغراق درج کرده اند، حقیقت محض است و به خوبی حق مطلب ادا شده است. به امید روزی که قدر نخبه هایمان را بدانیم و آنها را چراغ راهمان قرار دهیم به جای آن که به خاموشی شان بکوشیم. 

 همانگونه که او سال هاست بی وقفه برای میانه نحقیق می کند و می نویسد آیندگان قرن ها از او خواهند نوشت و قدر خواهند دانست.

اگر میانه خود قلمی داشت دفترها از مهندس نایبی می نوشت.

۹۹/۴/۱۲ ۱۲:۲۰

شرمنده شدم با این ابراز لطف و محبت. آنکه باید قدردان باشد ما میانه ایها و آذربایجانی ها هستیم که تنها مدال تاریخ المپیک را برای ما به ارمغان آورد. 

اخبار روز