کد خبر: ۱۰۲۸۸۷
۳۳۱ بازدید
۰ دیدگاه

دیدار شورای اجرایی انجمن مهرانه میانه با اسماعیلی نماینده مردم شهرستان در مجلس

️اعضای شورای اجرایی انجمن مهرانه میانه با حضور در دفتر ارتباطات مردمی مهدی اسماعیلی با نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار در خصوص نحوه تحت پوشش قرار گرفتن بیماران سرطانی در این انجمن و نیز گزارش عملکردی از اقدامات انجام یافته طی سالیان گذشته ارائه شد.

 

نماینده مردم شهرستان میانه با تقدیر از عملکرد شورای اجرایی انجمن مهرانه و خیرین ضمن ابراز خرسندی از فعالیت شعبه مهرانه در میانه به منظور تحت پوشش قرار دادن و حمایت از بیماران سرطانی اظهار داشت: حمایت های انجمن مهرانه در تامین دارو و طی مراحل درمانی بیماران سرطانی و همچنین کمک به بیماران با سطح بضاعت مالی پایین نقش بسیار مهمی در آرامش روان و کمک به بهبود این افراد دارد.

 

اسماعیلی با اعلام حمایت همه جانبه از فعالیتهای انجمن مهرانه با اشاره به نکات ارائه شده در گزارش مدیران اجرایی این انجمن در خصوص خریداری زمین و اعلام آمادگی یک خیر برای ساخت ساختمان و تجهیز آن به منظور احداث مرکز بزرگ شیمی درمانی در شهر میانه از پیگیری مراحل اخذ مجوزهای لازم؛ قول مساعد در خصوص حل این مشکل را داد.

 

گفتنی است در سال ۱۳۹۵ جمعی از خیرین و مسئولین وقت میانه برای اولین بار با حضور در مرکز مهرانه زنجان و بازدید و رایزنی‌های لازم و جلب نظر مثبت هیئت امنای مهرانه افتخار عضویت میانه را در این تشکیلات بی نظیر رقم زدند و در شهریور ۱۳۹۶ با بلندنظری هیئت امنایی مهرانه زنجان و تلاش خیرین دفتر این انجمن در میان افتتاح شده و ارکان آن نیز از قبیل شورای مشورتی و هیئت اجرایی در میان شکل گرفته است.

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

درج دیدگاه برای این مطلب فقط برای اعضای سایت امکان پذیر است، برای درج مطلب وارد حساب کاربری خود شوید یا اگر عضو سایت نیستید ثبت نام کنید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز